• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
a my mame 9-36 Britax Evolva 123, Tobik je spokojenej, ale zas nam vydrzel ve vajicku az do nejakych 16mesicu, tak pak uz nebyl problem :grinning:
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz
jo andu myslela jsem 9-18 co koupila ta kamarádka...
saly já jsem u zubařa BOHUŽEL jako doma
:frowning2:
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz
zubar, fuj :grinning: ja jsem nebyla od tehu s Tobikem :sweat_smile: mam kaz a mam strach tam jit, no su ja normalni? :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Holky, fičíme na 11 cvičit, odpo se zas přihlásím, tak to nějak domluvte...
7. led 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
ad zubař - strach nemám - zatím nemám kazy. Až jednou mít budu, asi se z vrtačky strachy pos**u! :grinning:

S tou autosedajdou - taky mám pocit, že by byla lepčí do 18 kil, na 2. stranu jsme říkali, že ty chrash testy to asi nemá jen tak... Snažili jsme se to i nějak nakombinovat s plánovaným 2. dítkem, ale stejně jsme došli k závěru, že v jednu chvíli by stejně musely být 2 velké autosedajdy...

Holky, Gabi, Maji, mohly byste vědět... Od kdy, já nevím, váha, výška... Mohou děti jezdit jen na tom podsedáku... ??
7. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
my si vybrahli tuhle autosedajdu... http://babybuddy.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1173122 Vcelku se mi zamlouvá... Ještě tak měsíc dva chci vydržet ve vajíčku a pak už to asi budu muset skousnout a bude jezdit po směru :wink:
7. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
holky nemáte někdo těhotnou kamarádku?prodávám klokanku a lehátko,mám to v bazaru...
fičím ven,pak se ozvu...
7. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Gabi, a víš že jednu mám :wink: Má to teda chuděra dost rizikové, tak nevím, jestli už něco nakupují, je teprve 18. týden (no, teprve... :wink:), ale zeptám se!
7. led 2010 v 15:30  • Odpověz
ok andu dík
7. led 2010 v 16:58  • Odpověz
No dneska to tady fičí..je to jako za mlada v těhu :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi, já jsem toho hodně už prodala tady na bazaru, kupodivu se lidi hlásí.Prodala jsem tady i mezi svátky tu drahou houpajdu fisher price, koupila jsem ji za 1250 a za 1199 jsem ji prodala..to se dá, že? :wink: ještě tam hodím zimní kombinézo-pytel ..už tam nestrčíme nohy bez poskládání :confounded: a to má být osmdesátka :unamused: taky jsem ho koupila tady..

my dneska měli poprvé špenát a na to jak se mi zdál hnusný, tak teda Tomík moooc mlaskal, nevěřila jsem vlastním očím!!
7. led 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
saly já šla s cenou dolů,našla jsem škrábanec a dírku...koupila jse ji za tisíc a prod za 700 nevím jestli mám chtít víc?zatím se ale nikdo nehlásí :unamused: mi se tady teda ještě nepodařilo prodat nic :unamused:
špenát malá taky ráda...ona vlastně celkem s ničím nemá problém,už jse jí dnes dala i zkusit loupák a piškot :slight_smile: dr říkala že můžem i pečivo,těstoviny...
jooooo před chvílí se jjí podařilo ujít kousek po čtyřech :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Gabi, já Ameli už zkouším dávat kurku chleba a je po ní jak divá :grinning: A zanedlouho asi vyzkouším ty těstoviny, ale uvažuju, že asi lepší budou bezvaječné, když se nedoporučuje bílek, ne??

Jéé, holky, já mám z těch autosedaček hlavu jak pátrací balon :frowning2: Bohužel nemáme prachy na to, abychom koupili nějakou pořádnou, ale zas nechci úplný šmejd... Asi by se mi líbila nějaká do 25kg, ale těch moc kvalitních není... Jsem objevila nějakou údajně řeckou značku Juniors, na autosedačky píší dělají crash testy v Itálii (předpokládám, že se tam ty sedajdy vyrábí), ale nevím, nenašla jsem zatím žádné recenze...
7. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
krásný večer babulky.. :slight_smile:

jakpak se máte? dětičky zdravé? doufám, že ano.. :slight_smile:
u nás je zdravo, akorát teda míša zlobí jak čert.. hrůza.. brzy asi skončím v opavě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry:
7. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
bavíte se o sedačkách?.. my máme pro mišku tuhle : http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-25kg/Autosedacka-Zenith-SEA-2009 a jsme spokojeni.. :slight_smile:
mysleli jsme, že ji dáme danymu a mišce pak pořídíme jen ten podsedák.. jenže nám to nějak nevychází.. dany moc rychle roste, takže vajíčko už je tak tak.. :confused: ..
7. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
jéé maji, ty už máš 33tt.. ty brďoooo.. to letí.. :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
ahojte holky,
tak vám s Vojtíškem přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody do roku 2010. My bohužel příští týden jdeme na kontrolu k paní doktorce a abych pravdu řekla tak se mi ani v takovém počasí nikam nechce, ale na jaře vám to určo vynahradíme to se klidně doplazím i vlakem. :wink: Tak si srazík užijte, něco taky vyfoťe ať vidím ty vaše ratolesti a příští týden se ozvem jak jsme dopadli na prohlídce, jako kolik vážíme apod.
My totiž už autosedajdu Andu máme dávno jinou, jelikož ten náš čahoun už do vajíčka nevlezl a to jsme měli tu americkou a ta byla oproti těm co vidím u známých objemnější a větší. :grinning:
7. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak my už jsme dneska od šesti od rána výskali na celý barák :frowning2: asi mě brzo odvezou :confused:

Holky už padlo na kolik v to úterý? Mi by vyhovovalo tak na deset, ale přizpůsobím se :slight_smile:

Gabi: hoď to lehátko na MMB, tam se to víc točí a úspěšná jsem v prodeji na sbazar a bazos...to určitě prodáš, myslím, že cena je dobrá..a proč už ho vlastně prodáváš? My ho využíváme hojně pořád..
8. led 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojte
tak vy už přemýšlíte nad sedačkami? ježiš na to já ještě vůbec nemyslím :astonished: . Ještě mi řekněte když je ta sedačka od 9kg tak dříve do ní nesmíš dát dítě? Myslím si že ten náš kluk nemá ještě 9kg. Uvidím dneska. No to abych se teda začala koukat už po nějaké.
Jinak mě 10tá hodina v úterý vyhovuje. Jo a daj se tam nějde zaparkovat kočárky, tak at nám je nikdo neodcizí? Normálně jsem se divila. Chodime k dětské dr. a ta nám minule říkala že se v čekárně krade - takže je lepší vše nosit sebou dovnitř. Tak už nebudeme jezdit kočárkem k dr, ale s autosedačkou - ještě že to mám pět kroků - i tak dneska přemýšlím jak se tam dostanu, když tak sněží - to bude Domís v autosedajdě celý od sněhu jako sněhulláček :grinning:
8. led 2010 v 09:24  • Odpověz
misa, jj, leti to, za chvili uz je to tady :grinning: :grinning: :grinning:
saly, me by v 10 taky vyhovovalo :slight_smile:
zabi, my jsme cekali az opravdu tech 9 kilo mit bude, driv bych si ho tam dat netroufla :wink:
8. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Bré dopoledne, ženy :slight_smile:

Žabi, já našla info, že dítko může do větší autosedačky (od těch 9 kil), i když je ještě nemá. Ale podmínkou je, aby samo sedělo!
A s kradením v čekárnách to jede prý i u nás - tam zas doporučují řetězy a zamykat... Ale já jsem odvážná :grinning:

Nooo, 10. hodina je dooost brzo, ale mohly bychom to zvládnout...

Hafi, tedy, takže na srazík ne-e, joo?? No po pravdě, taky nejsem z cestování v tomhle brajglu nadšena, ale zas to nemám tak strááášně daleko :wink: A Vojtík se snaží tatínka výškově dohnat nějak zbytečně brzo, né?! :wink: :grinning: Amushe, zatím nevypadá, že by chtěla mít ty 2 metry :grinning:, díky bohu, i když nechválím dne před večerem... Aby si to v pubertě nerozmyslela! :grinning:

Míšo, na tu autosedačku co máte jsem koukala! Je pro Míšu pohodlná?? A kolik Miška váží a kolik má v sedajdě ještě místa, prosím! :wink: Jsem zvědavá, ale nechci koupit nějakou blbou no... Mě se tahle líbí. Původně jsem si furt říkala, musí mít crash testy a podobně, ale kašlu na to, nemáme tolik penětz :frowning2: Samože by se mi líbila Römer a podobně, ale bohužel.... Takže koukám hlavně na to, aby sedačka měla tu normu ECE R44/04... Jo na fotce mi ta Zenith 2009 přijde úzká, není? A ještě dotázek, jak moc se dá sklopit, prosím tě? Díííky! :wink:
8. led 2010 v 09:56  • Odpověz
ahojk...jejda chvilku tu nejsem a tady už všichni :grinning:
saly na mmb se musí hodně zmenšit fotka a já to neumím,mámjen minipidi notas a v něm toho moc není...jinak Paty už v lehátku nechce být,visela mi pořád hlavou dolů a plácala po zemi :grinning: nepoužívám ho už vůbec,co máme tu židli,nicméně nejlíp je jí na zemi :grinning:
Koukám ted na malou jak cupitá po čtřech :grinning: to je sranda,vpadá jak žábička :grinning: :grinning:
Deset hod mi taky vyhovuje ale dlouho se nezdržím...upřímně jak tak koukám ven,taky mne to ale moc nebere :sweat_smile:
Ad sedačka...my měli to menší vajíčko,sem tak malou ještě dám,když jedu třeba někam s našima,nebo jiným autem ,ale je tam jak sardinka :slight_smile:
8. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Saly my před dvěma měsíci lehátko taky ještě používali ale jak malá zjistila že jsou kolem zajímavější věci celkem na dosah,tak už ee....nicméně využili jsme ho maximálně :wink: super věc
Jo a saly jak ti jde jízda ve sněhu? :grinning: U mne docela dobrý,akorát jsem musela,teda poprvé :slight_smile: ,nafoukat kolo,mám pocit že jsou nějaké prázdné,tak nevím jestli je to tou zimou nebo co...ale moje dvojkolečko to docela zvládá,bála jsem se že to nepojede vůbec,ale musím mít malou od sebe,jinak je to masakr...
8. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak jsem doma, jedna plomba, jinak nic..to se dá..ale to počasí je hrůza :frowning2:

Gabi já ve sněhu jezdím autem:slight_smile:) :grinning: ne fakt je to dost hrůza, jako on jede, ale musím vyvinout nepřiměřenou sílu na tlačení :fearful: Jo a foukala jsem ve středu taky poprvé :grinning: a jede mnohem líp, měla jsem je úplně prázdné, jezdila jsem po ráfkách.Já jezdím taky se sporťákem a malého mám na sebe, ale úplně se změnilo těžiště, musím s ním jezdit jinak než s hlubokým...

No k těm sedajdám, já koukala na ten Romer podle crash testů, protože jezdím autem téměř denně,na netu se dá sehnat za 4,5tis a zAS když beru, že to je na 2 děti, tak to asi dáme..
8. led 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
No, Saly, my to tak počítali, a jak psala Míša, nevím, jestli to nedopadne tak, že v jednu chvíli budou muset mít obě děti stejný typ sedačky... Já bych dítka totiž chtěla s podobným věkovým rozdilem jako má právě míša, no :wink:
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
O dva roky od sebe jo? Já bych chtěla o tři..v tom případě by mi to asi vyšlo..ale plány jsou plány a realita je jiná :slight_smile: třeba zrovna včera jsem si zapomněla vzít tabletku :grinning: tak třeba to bude o rok a čtvrt :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky prosím poradte co dáváte večer dětem? já davala kaši 150ml a dokojila. Ted mi dr. řekla že mu mám zkusit jen dát kaši - ale to mi příjde málo těch 150ml?
Jinak vážím v 9měsících 8,17kg :wink:
8. led 2010 v 15:38  • Odpověz
No, Saly, taky uvidíme jak to bude s dětma v reálu! :wink:

Žabi, já to dělám stejně jako ty a dělat to tak budu i nadále... Kaši dávám kolem 6. a tak za hoďku mlíko... A kaši dělám taky z těch cca 150ml vody a mlíka taky tak 150ml zhruba... Mě ta kaše na noc přijde taková moc těžká... Ale kdybych ji dávala jako poslední jídlo, asi bych jí udělala více...
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Doprčic a my tolik vážíme v šesti :sunglasses: asi mu utáhnu kohoutek :grinning:

já dávám večer v šest kaši mléčnou rýžovou asi tak ze 120 ml vody, pak koupu a asi za půl hoďky normálně nakojím...
8. led 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
no mě jde o to že jsem chtěla odbourat další kojeníčko. Tak proto se ptám. No tak asi vydržím nějakou dobu ještě tak jak to máme s tím že dám tu mléčnou kaši a uvidím, pak bych asi koupila krabici mlíka a dávala mu místo kojení ještě mlíko
Kdybych tohle odbourala tak už mi zbývá jen noční kojení kolem 3, 4 hodin a pak kolem sedmi. No do roka ho kojit budu ale pak má útrum
8. led 2010 v 16:47  • Odpověz
myslíš žabi nutrilon? ne normální krabicové z Tesca,že? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem se ptala Dr,že když mi ho bude někdo hlídat,tak abych nemusela odstříkávat,tak jestli můžu dát jednorázově UM..a říkala,že klidně,tak ho pomalu budu na UM učit, já taky kojím max do roka :slight_smile:
8. led 2010 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.