• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Hafi pěkné fotečky - ty jo ale na tu motorku by mě nikdo nedostal - mi stačilo jak jsme si na Krétě pujčovali skůtr a chvílemi jsem měla žalůdek v krku. a mimi překrásné - a moc vám to sluší
29. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
óóóóó žabi díky vezmu si tvé rady k srdci a nejraději bych ti napsala provedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
marta není pěkný jméno :angry: nikdy jsem se s tímjménem nezžila
29. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
Hafi mě je jasný že to nejde tak na povel, ale budu držet pěsti at je to co nejdříve. Já dneska byla docela hodne v šoku. Nechtěla jsem tomu věřit. Zkusím to zítra vyfotit a udělat albíko. Uvidím jak to bude s časem. Bohužel většinou doma je se mnou i manžílek a PC máme v obýváku. No uvidím. Kdyžtak až v pátek až mu to řeknu.
29. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
no já testuju každý měsíc brzo ale teď jsem testla zase jen tak z prdele byla jsem připravená na mrchu že dojde a vyskočili //
29. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Tak koukám, že proběhla debata o jménech :wink: My máme v plánu Sáru a Filipa. Já původně ještě navrhovala Johanu a Samuela, ale to mi bylo zavrhnuto:grinning:
29. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jo a Hafi, Eliška se mi kdysi móc líbila, ale od jisté doby jsem na to jméno, resp. na jednu její nositelku dosti alergická:grinning:
29. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
Hafi: uděláš si tabulku v Excelu, pak dáš Formát - List - Pozadí a už si tam dáš, jaký chceš... :wink: tak něco vyber...
ještě prosím doplnit tu mrchu - cca 5.8... kdyby nedošla, budu ráda, ale čekat ji bohužel musím :frowning2:

krásný jména máte... tak teď už jen zadělat
jdu poklidit, čekáme návštěvu...
29. črc 2008 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
no vždyť to říkám jakmile si to jméno spojíš s jistou osobou né ti sympatickou je ámen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no holky já vám mocinky gratuluji a tak trošičku závidím, ale my se k vám brzy všechny přidáme ať v tom nejste samy :wink: :wink: :wink: :wink: , že jo holky :grinning:
29. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
No to doufám, Hafi, už by bylo načase :wink:
29. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
a pak se s břuškama sejdeme někde na srazíku :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
hafi: oo děkuji, to byla rychlost :wink:
taky doufám, že brzy budeme těhu...:wink:
29. črc 2008 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
zuzi děkuji sem to nějak přehlídla, že si mi tam vysvětlila jak tam mám dát to pozadí sem ale jouda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz
Ještě ke jménům, my máme podmínku, že jméno nebude mít nikdo z našich příbuzných, známých, kolegů, sousedů, nechceme si pod tím jménem nikoho představit, a taky nechceme jméno, které je hodně oblíbené, aby jich bylo kolem 10 stejných....u prvního se nám to povedlo, tak určitě vymyslíme nějaké zajímavé jméno i podruhé, mimochodem nám jedno holčičí jméno zůstalo :wink:
29. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
Jméno Nela se mi líbilo snad už před 20 lety - podle herečky Nely Boudové, zdálo se mi strašně zajímavé a líbí se mi i teď, ale Nelinek je teď bohužel strašně hodně a doma by mi stéjně neprošlo :wink:
29. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
mě se taky líbí jméno nela odjakživa ale podle nela batole :grinning:
29. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz
Nela je hezké jméno ale jak psal beránek hodně časté dneska. A jinak vzhledem k tomu, že bych se ráda nechala překvapit pohlavím miminka tak není špatné se nechat inspirovat momentálním nápadem po porodu tak jak psala beránek. :wink: :slight_smile:
29. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
jinak jsem konečně měla čas skouknout albíčka, jelikož se mi vůbec ale vůbec nechce pracovat po té dovolené. Beránku Beátka je nádherná princeznička a i vám rodičům to moc sluší, strouzi ty si byla nádherná nevěstinka a jestli jsem ti to už psala tak ještě jednou, jelikož chvály není nikdy dost. :wink: Zuzu Terezka je taky nádherná a určo čertík kouká ji to z očí. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
No, holky, krásná albíčko jste nám vytvořily :slight_smile:

Jinak Nelinka se mi taky líbí, jmenuje se tak i má dobrá přítelkyně, ale je opravdu hodně frekventované... To sice Sára začíná být taky, má ji i má spolužačka ze ZŠ, ale je to mé vysněné jméno už hooodně dlouho, takže se ho nevzdám... Byla bych ochotna zaměnit ho za Johanku, ale jak jsem psala, neprošla :wink: A Filípků je bohužel taky hodně :frowning2:
29. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz
Johanka je náhodou hezké jméno, taky jsem ho navrhovala, ale neprošlo, nakonec jsem konečný výběr nechala na taťkovi, samozřejmě s mým souhlasem, a měl dvě jména, nakonec vybral při pohledu na narozené dítě :wink:
Já jsem si vybrala jméno pro chlapečka, i když bylo naprosto jasné, že ho nečekáme, přítel klučičí jména úplně přeskočil, no byla by docela sranda, kdyby se narodil chlapeček, sestřičce totiž řekl jen to klučičí jméno, protože byl tak překvapen, že se ptá, že ho nic jiného nenapadlo než ten můj Štěpánek :grinning:
29. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
páni beránku tak to musela být sranda i když sestřičky v porodnici jsou asi zvyklé na hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz
No jo my jsme měli pořád čas, ale nakonec naše dítě jméno má. Kdyby záleželo na mě tak určitě se jmenuje Karolínka, adélka apod, prostě krásné ale časté jméno, naštěstí přítel k tomu jménu přistoupil jinak a jsem tomu ráda, nechala jsem to na něm :slight_smile:
29. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
holky valím dom páček
29. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
jj Beátka je krásné jméno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
pa strouzi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hezké odpoledne
29. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz
strouzku: ahojky :wink:
hafi: díky za pochvalu...čertisko to je, z očí jí to přímo srší :grinning:
holky problém: dneska nebo zítra až mám mít ovu - ještě nebyla, tak ji čekám... a dneska tu má spát můj bývalý -s manželem se znají, vše v poho, není to poprvé, ale sakra zrovna dneska??? blbé, co...
29. črc 2008 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
téééda lepší čas si vybrat nemohl :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak ho opijte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať tvrdě usne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz
a můžete směle snažilkovat :slight_smile:
29. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz
holky mně je dneska šoufl... kdybych nevěděla, že nejsem, myslela bych si, že jsem...
opít ho nemůžeme, je abstinent. A Kája určitě s ním bude kecat až do půlnoci chjo
29. črc 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Takže chlapi budou mít večírek :grinning:
Možná ti je blbě z toho vedra...
29. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.