• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Holky a houpe se to samo? nebo musíte houpat? my zatím nesedíme, takže času dost..kdy vám začli prci sami sedět? No a my ještě nemáme furt ani jeden zub..

No a hlásím, že ode dneška má Tomášek konečně i papírově svého pravého taťku a správné příjmení!!! :wink: Teď jsme dorazili z matriky, rodný list bude vytištěný ve středu..takže už jen moje příjmení teď do rodiny nezapadá :frowning2: :slight_smile: doufejme, že dočasně..
11. led 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky a platí teda zítra ten srazík? nějak to tu utichlo... :wink:
11. led 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Hooj, Saly. Tak to gratuluju k přejmenování synáčka :wink: a teď teda, aby došlo brzy k přejmenování tvému, když je to tvé přání :wink:

S tím srazem nevím, u nás je sněhu jak nasratého a silničáři nějak nefungují! :angry: :angry:
11. led 2010 v 10:58  • Odpověz
no já mám na parkovišti zablokované auto, se nějaký blbec blbě postavil a já nevyjedu, musela bych MHD...

kdo chtěl jet : Saly, andu, Gabi, zabi, Maji...toť vše? tak já nevím, nikdo tro jaksi nepotvrdil..
11. led 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
ahojky andu koukala jsem už předtím že máte tu houpajdu :slight_smile: tak říkáš dobrá investice...
:wink:
se srazem to taky nevidím nějak růžově,nerada bych někde s kočárkem přeskakovala sněhové návaly...nechala bych to až to trochu sleze...co myslíte?
11. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
saly my paty začala sama sedět asi před měsícemale ještě sem tam balancovala,,ted už sedí úplně suverénně,ale nesedne si ještě sama...zato ted objevila kouzlo stání,musím ji hlídat jako ostříž, protože jakmile se má o co přidržet,tak si soupá :sweat_smile: ted to nějak všechno nabralo rychlý spád :slight_smile: jinak zuby máme dva dolní a derou se dva nahoře,už jsou i vidět ale pořád nejsou prořízlé...
11. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Takže to sezení mám čekat tak za měsíc asi, že? už se na to těším..snaží se lézt, ale moc mu to nejde..

Takže ten srazík padá? tak já písnu žabce a Maji do IP, ale mobil na ně nemám :frowning2:
11. led 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
hele, zensky, takze se nic nekona, jo?
11. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
no teď jsem ti to chtěla napsat..venku je to marné, já chodím jen s vakem, s kočárkem v Hrabůvce vůbec, jen některé chodníky jsou prosolené...a autem nevyjedu, jsem furt bloklá, snad do jara odjede, už mu dneska asi dám lístek za sklo :frowning2: však se můžeme sejít t řeba hned někdy příští týden..
11. led 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
11. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
maji teď se dívám, že máš ještě 2 měsíce čas, taK TO určitě zvládneme :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
ale cim bliz terminu, tim bliz Porube, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
no já ted byla venku s kočárkem a masakr,je to sice odhrnuté ale vůbec to nejde poznat,je to strašné,malá byla chudák celá vytřepaná... :unamused:
saly neboj on na to přijde ze dne na den :unamused:
maji neboj,to stihnem :grinning: ted to ale fakt nemá smysl,jsem ráda,že jsme se shodly :wink:
11. led 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
čau.
jsem taky pro zrušení srazíku. V takovém počasí nikam nejdu.
holky můžu se zeptat - asi teda jenom Andu - jaké dáváš mlíko suš. v krabici na večer? ted maj v Globusu v akci tuhle http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=189
stojí 191kč
nebo ještě tohle http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kojenecka-mleka/prod-hami-mleko-2/
za 159kč
poradte co je lepší
11. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: takže srazík bude přesunut....

auto už mám dostupné, byla jsem přeparkovat a šla jsem na poštu, ale malého jsem vzala do vaku, kočár fakt nee :cry:

S mlíkama neporadím, my měli včera poprvé Bebu, když hlídala babi a zmizla v něm jako vše ostatní..no a tu Hami jsme dostali z Hami klubu celou krabici jako vzorek, tak se přihlaš do Hami klubu a máš ji zdarma, ještě nám přišly 2 jídla a jedna přesnídávka.. :wink: tu budeme jíst taky..až nám dojdou reklamní vzorky, tak pak možná něco koupíme... :grinning: mi říkala doktorka, že Hami je ošizený Nutrilon, tak nevím co je na tom pravdy...já z vlastního pocitu,kdybych chtěla lepší asi dám Bebu..ale babo raď:slight_smile:)) :slight_smile:
11. led 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
my pijem i to mlíčko s kaší

http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=118

ale 2ks stojí 50 Kč, což mi přijde dost...
11. led 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz
my taky vyzkoušeli mlíčko s kaší ale hami,ale jen protože jsem dostala kupon na ploviční slevu,jinak to za ty peníze mít nemusím,navíc malá si pocucala a nic moc,jtejně to ani nedopila...saly já jsem se tam taky hlásila a mlíko mi nedali :unamused:
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz
tak jsem se zaregistrovala přes net do hami klubu:slight_smile:
11. led 2010 v 16:49  • Odpověz
no já taky přes net a přišlo to ale až za nějakou dobu..ale celkem hodnotný balíček :wink:
11. led 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, já dávám Hipp2... Je v pohodě jak cenově tak pro Ameli stravitelností... Ona měla např. s Bebeou velké problémy s kaděním... Ale myslím si, že teď jak už baští příkrmy, je jedno jaké mlíko Dominikovi dáš :wink:
11. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
Jé v těch mlíkách aby se čert vyznal. A Andu kolik stojí ten Hipp a jaké je to množství a na jak dlouho ti to vydrží. Stejně jsem se tsě chtěla zeptat - když mu večer dávám 150ml kaše, kolik mám dát toho mlíka?
Jinak taky jsme registrovaní v Hami klubu, balíček mi přišel, vím že je tam to mlíko, ale zatím nemám zkušenost. Jinak to mlíčko s kaší máme doma taky asi tři balíky - dostali jsme na mikuláše pro malého, ale zatím jsem mu ho nedávala. A to jste jinak dali kdy? jako myslím přes den? a to jste ohřívali? Jé mám spoustu blbých otázek, ale fakt nevím. Jinak dáváte už někdo jogurtíky? A prosím zase jaké?
11. led 2010 v 19:41  • Odpověz
žabi já dávám jogurty ted od osmého měsíce,měly by mít ty živé kultury nebo ak se tomu přesně říká :sweat_smile: měli jsme holandii,aktivii,ale to si nejsem jistá,jesti není odtučněný,to nesmí být...a dobrou mámu dávám,malé chutnají.vikimu když byl malý jsem dávala taky jahůdku,malinku...ty jsou tučné,poctivé :slight_smile: myslím že by se mělo začínat bílým nevím...paty moc nejel...a dr tě o tom neinformuje co kdy dávat?
to mlíčko jsem dala paty v době svačinky dopoledne,neohřáté.
11. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Já jsem to mlíko s kaší dávala, když mi malého někdo hlídal delší dobu,abych nemusela odstříkávat,takže i přes den i večer,naliju ho do lahvičky a ohřeju ve vodní lázni, zbytek do ledničky, nemá se přihřívat 2x..a baštil, pže je dooost sladké, teda aspoń to od Nestlé...

Já mám pocit, že od té doby co dávám malému příkrmy máme spokojené a vysmáté miminko :wink: já si myslím, že jen z toho kojení měl asi hlad..u druhého už se poučím..už když mi 17dnií nekadil, tak mě to mělo varovat, že mu to energeticky nestačí..množství dost, ale to je beztak pro něho jako voda..teď je napapaný, vykakaný a celý den ani nebekne :wink: furt kojení, kojení...no nevím, nevím...možná pro ty chlapy tak místo čaje :sunglasses:
12. led 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, kaše dávám jako ty a mlíka tak 160 až 180 ml... Hipp stojí 89,90 300g a vydrží nám přibližně tak 12 dní... A tu kaši dávám tak v 6 a v 7 pak to mlíko. A Amushe vypadá spokojeně :wink:

A mlíko s kaší jsem taky párkrát zkusila, ale já na noc, když jsme třeba nestihli tu večerní kaši :wink:
12. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
malá má od včera průjem,jinak je v poho,tak nevím,jestli to není z těch jogurtů...?
nevím jít k dr nebo ještě počkat?
12. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Tak jsem se konečně dostala na net.
Andu díky za info. Zkusím i to Hipp mlíko. Dneska mi přišlo že má chudák ráno hlad. Nakojila jsem ho ale on už moc nepije. Tak nevím , jestli mu nemám dát i to suš. mlíko????? A už vůbec nevím kolik.
Můžu se vám vůbec zeptat kolikrát a co jedí vaše dítka?
Jinak Gabi dr. mi vše řekne, ale já spoustu věcí zapomenu, a pak marně pátrám v paměti. Jogurty mi doporučila Holandie nebo v těch skleničkách - s živou kulturou či co. A prý můžu pak dávát i s příchutí.
Gabi a neroste malé zoubek? mě třeba tchýně říkala že manžel když mu rostly zuby tak měl vždy průjem.
)Nám se klubou dva zoubky nahoře, a Domis je značně protivný.
12. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Já jsem taky dnes probírala s kámoškou, že malému dnes vyrostl první zub a předcházel tomu průjem... :slight_smile: já bych ještě k Dr.nešla,vysaď jogurty a ještě jeden den počkej.

Zítra jdeme poprvé na bazén, myslím, že se těším víc než Tomášek :grinning: pak poreferuji..tady z vás někdo chodí plavat?
12. led 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my plavat nechodíme. Ale chtěli bychom začít. Ale nemám ráda takové ty organizované spolky. tak přemýšlím že budeme chodit samy s manžou .
12. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
no ted mi švagrová taky říkala jestli to nebudou zubky,to mne ani nenapadlo :slight_smile: je fakt,že se jí klubou nahoře,má je už na krajíčku...koupila jsem smectu a uvidíme.jogurty raději nedávám.
my plavat nechodíme ale taky bych chtěla,ale asi to nechám až na jaro...
jinak žabi,já taky vždycky všechno zapomenu než dojdu domů od dr.tak ještě že tady dáme hlavy dohromady a rozpomeneme se že?
12. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
žabi náš jídelníček,ráno kojím,9-10-ovocná přesnídávka,nebo jogurt,12-skleničkový oběd,15-přesnídávka nebo jogurt,18-kaše,19:30 kojení...
12. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.