• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte :slight_smile:

Tak já zase ty organizované spolky vyhledávám :wink: vždycky se tam hodně dozvím a většinou se najde někdo, kdo je moje krevní skupina..tak jsem si našla v tom těhu plavání tady kámošku z Hrabůvky a je to super, jezdíme spolu s kočárkama, máme pořád o čem kecat a když potřebujeme někam hopnout, tak si pohlídáme, ať nemusíme všude s prckama..myslím, že je to good symbióza :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna jdeme spolu na to plavko..

Já na Martina spoléhat nemůžu :frowning2: jezdí domu o půl šesté a to už na plavčo moc není :rolling_eyes: ale tady na toto může jít klidně s námi, ale to by si musel vzít dovolenou!! :slight_smile:

Náš jídelníček:(ale my jsme malí, my ti neporadíme :wink: )
7 kojím, 10 kojím, 12 120-150 zeleniny,15kojím,17 kojím, 18-19kaše a před spaním kojím

Dnes se překvapivě od půl osmé vzbudil poprvé až po jedné hodině v noci ani na čaj nevolal..a to se vzbudil jen proto, že jsem vrzla dveřmi, když jsem se šla přesvědčit, jestli se mu něco nestalo :grinning:
13. led 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Bré odpoledne :slight_smile:
Já plavat s Am taky nechodím, ale to už jsem vysvětlovala, že kvůli ekzému :wink: A ad organizované spolky - mě nevadí, ale když do nich jdu s někým koho už znám :wink: Takže smolík :grinning:

Jogurty mi Dr. dovolil už v 6 měsících a v pohodě...

A jídelníček je u nás takový:
v 7 ráno mlíko
10 sváča - většinou 100g ovoce nebo přesnídávky
ve 12 oběd masozel.
v 15 sváča jogurt nebo tak něco(100- 150g)
v 16 150 ml kaše
v 19 mlíko

hehe, koukám, že to máme s Gabi v podstatě stejné :grinning: A teď uvažuju, jestli není načase ubrat jedno jídlo... A zvětšit porce??
13. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahojky...
no mi organiz. akce taky nevadí,ale jak píše andu,samotné se mi nechce,když jsem bydlela v ově měla jsem to jako saly,měla jsem z těhobiku kamarádku,rodily jsme stejně a spolu podnikaly akce z dětma,nebo na sřídačku ještě jednu kámošku maminu...ted jsem tu sama jako kůl v plotě,což mne docela štve...začínám litovat,že jsem z města vypadla...
andu já bych to nechala takhle,ale ta kaše za hodinu po svačince je brzy ne?
saly já to měla po půlroce stejně jako ty akorát místo odpol kojení jsem dala ovocnou přesnídávku :wink: a myslím že už po dvou týdnech jsme začali masíčkovat :wink:
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Já už asi tento týden taky začnu masíčkovat, bez masíčka skleničky už došly :wink: včera jsem i vařila vlastní dušenou Bio mrkev s bramborem v páře :grinning: :grinning: do mražáku..už ty sklinky vyjdou draho, když ji sní celou :confused:

Holky vrátili jsme se z plavka a nevím kdo z nás dvou je víc nadšený!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomík úžasný, očička jen zářily jak čachal,dokonce už tam sbalil nějakou Elišku, furt se hladili, už ho musím začít hlídat :grinning: :sunglasses: lekce trvala 35 min, tak dlouho ve vodě snad nebyl..voda teploučká..mají to pěkně udělané, říkanky, písničky, hry..mooooc se mi to líbilo..pak na chvíli do sauny a nakonec pohrát do herny..myslím, že to je super!!
13. led 2010 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Gabi, máš recht! Já to napsala blbě! :wink: Tu kaši nedávám v 16, ale v 18 :wink: no jo demence! :grinning: myslím 6 tak píšu 16 :wink: :grinning:

A kam chodíte, Saly, na to plavání? Jako je mi líto, že Ameli o tohle ochuzuji, ale jak říkám, já se sama nikam nepřemluvím :wink:
13. led 2010 v 17:12  • Odpověz
saly a kam chodíte?mohli bychom chodit taky pokud nemáme základy ve vaničce?andu co chodit spolu?

,
13. led 2010 v 17:35  • Odpověz
....taky sem poněkus dement :slight_smile: andu už se ptala :grinning:
13. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Gabi, myslíš na to plavčo, nebo nějaké cvičení?? Já bych teda raději to cvíčo, páč chlorované bazény kvůli ekzému já nerada :frowning2: Ale zas možná kdybys mě přemlouvala :grinning:, nechala bych se ukecat i na to plavčo :wink: Klidně bychom mohly najít něco napůl cesty nám dvěma, ať to nemáš takovou štreku...
13. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Gabi, mě by se líbilo třeba tohle http://www.yamahaskola.cz/cs/skoly/o ale netuším, jak je to cenově... A nebo když plavání, tak by pro mě byla ideální sleaná voda :wink:
13. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Hehe, Gabi, tak jsem našla tuhle stránku http://rcchaloupka.cz/index.php?s=our_offer a vyčetla jsem, že na měsíc to stojí 320,- a platí se celé pololetí... Takže to asi vítr. Boť 2 litry fakt nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak ta chaloupka vypadá dobře... Jsou tam třeba ty "Želvičky" nebo, co by se mi líbilo hodně, to znakování s miminky... Ale na to se nějak nemůžu dostat, abych zjistila cenu :frowning2:
13. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
my chodíme do Plaváčka k té sociálce u Vítkovického nádraží..to víš, že i bez vaniček.. :wink:

no a do cvičení do RC skřítek, ale budem měnit, od ledna jsme dostali nějakou novou paní a ta furt říká" co budeme dělat? co jste ještě dělali?" no tak za to ji neplatíme, tak chceme od února začít v MC smíšek to je na Dubině.Jinak ve skřítkovi to stálo 1000 Kč na 5 měsíců.
13. led 2010 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: včera jse se tak vytočila,že jsem musela vypnou pc,tak jsem tu už nešla...měla jsem s babou domluvenou koupi chodítka a ta kráva mi po dvou dnech domlouvání napsala,že si to paní hned vyzvedla,tak to prodala jí,ludra jedna pražská :angry: :angry: :angry: taky jsem to mohla tak udělat,když jse ted prodávala lehátko,ale letěla jsem s tím na poštu,pže dřív se ozvala paní od brna...sem jí napsala takový mail,že si to za rámeček nedá :angry:
jinak na tu chaloupku už jsek koukala takyn pže ted nově otevřeli klub v radvanicích,což je pro mne pár zastávek busem,ale teda dva litry je taky dost...každopádně bych to nechala asi až bude tepleji...
v imperialu je taky plavání,ale nevím jak se to jmenuje a na netu to nemůžu najít...
14. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Jo, Gabi, těch Radvanic jsem si právě taky všimla! :wink: A já bych to taky měla za bukem :wink: Kurec, to fakt stojí 2 litry? To jsem právě nenašla... A na jak dlouho? Sakra, to je mazec, kde na to mám asi brát?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale chci teď začít dělat účetnictví, tak by to snad šlo... No aspoň budu mít motivaci se do toho účta fakt vrhnout :grinning:
No a to plavání v Impiku jsem taky na netu nenašla, ale Saly by nám mohla poradit, co? :wink:

Jéé a s tím chodítkem - to bych též byla nasraná jak sfiňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takové jednání... dobře, žes' jí napsala! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Jo Gabi to je hnus, já to taky tak dělám..kdo se ozve první...jestli to bylo na MMB tak bych ji poslalla hnusné hodnocení,ať už neprodá nic :slight_smile:

To plavání v Impiku jsem taky nenašla, když jsem tehdy plavko vybíraa,ale tam je to dost malé na převlíkání dětí po plavku a kam tam dáš kočár?V tom to mají vymyšlené ti naši dobře, hlavně je super ta herna, jsou tam jídelní židličky, MVT..tak mu dáš najíst, pakk si může zdřímnout a aklimatizovat se a maminy si dají kafe :slight_smile:

jinak jsou dost dobré reference ještě na Rybičku na Vítkovickém stadionu..ale tam u vás nevím..a neplavou třeba na Ještěrce?
14. led 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
andu ty jsi psala že to stojí 320 a platí se na půl roku :slight_smile: no jesli se máš jak dostat to by bylo super,zkusím tam třeba brnknout a zeptat se co a jak to tam probíhá...uvidíme...Jinak k práci,i já chtěla už jít :fearful: vím že je to brzy ale bohužel nějak nevycházíme s tou mou almužnou a v mé bávalé práci shání někoho na deset hod týdně,což by bylo v pohodě,ale bohužel mamka z toho nebyla nějak odvázaná,no a s mirkem počítat nemůžu,když je věčně pryč...je to na prd :frowning2: mohla jsem si vydělat nějakou tisícovku...
Jak jsem chodila do imp.plavat tak jsem si vzala letáček,ale nedělá to ta kočka co dělala těhu plavčo....samozřejmě ten leták za oha nenajdu :confounded: jen vím že to bylo od osmi měsíců...
14. led 2010 v 09:30  • Odpověz
jo to určitě JanaˇČurdová nedělá, jedině zavolat přímo do Impiku, ale tipuju, že to zrovna levné nebude, ani to cvičení nebylo :frowning2:

od února budeme chodit do toho MC smíšek a tam vyjde hodina a půl na 60Kč.Což unesu :slight_smile:

Holky jdu se chystat, na jedenáct jdeme cvičit a mylý už hodinu leží v postýlce a hraje si, místo aby spal, pak zas bude spát tam..no já zatím nedokážu s ním fakt nic časově sladit ..dělá si co chce:_(
14. led 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
andu tak jsem tam volala,začínat budou až první týden v únoru,musíš si koupit 5 nebo 10 vstupů,koukni na ty stránky chaloupky,jsou tam ceny,je to hodina cvičení ale není tam hernička,jen čstě co cvíčo...A co někde v centru?nevíš o něčem?
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Gabi včera jsem byla kukat na ty golfky v mimistylu v delvitě, ale je to krize, jedny tam měly super s medvídkem Pů, ale mi to přijde všechno rozvrzané a nestabilní, jediné co mě zaujaly, kt.majíí stabilitu, pláštěnku, nánožník, velký přístupný koš a teleskopické rukojeti,ale teda výběr žádný :frowning2:

http://www.eshopbaby.cz/katalog/condor-golfovy-kocarek-od-hauck-p3149/?subprod=8986
14. led 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
jooo saly tyhle jsou super už jsem na ně koukala ale zdají se mi těžké ataky drahé...jsou i v červené barvě :slight_smile: a co ta prodejna ve futuru?tam jsi nebyla
andu a bude to ve středy 9-10 hod
14. led 2010 v 10:06  • Odpověz
saly možná zase od golfek nemůžeš čekat to samé jako u normálního kočárku...
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz
píšou 10 kilo, ale já je tam porovnávala s těmi co uvádějí 7 kilo a rozdíl teda žádný a dobře se skládají, tam je měli v červené, ale za 4200, to na netu seženu skoro o litr levněji..já bych tak do těch 3,5 koupila, do dvou mi přijdou dost rachotiny..tedy ty co jsem zatím viděla..a to chicco multiwya se blbě skládá, musíš odděláva´t madlo a skádáš na dvakrát, tu madlo necháš a složíš na jeden šup

Kterou prodejnu ve futuru myslíš? Chicco zrušili...
14. led 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, těch 320,- bylo na tu Yamahu školičku, která by se mi líbila :wink: ne na tu chaloupku :wink: Chaloupka je i v centru ne?A tam psali, že je tam i herna a ták, jdu to prozkoumat!!
Jako čas a místo v těch Radvanicích je v pohodě, akorát bychom pak neměly asi kde sednou a kecnout :wink:
14. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Gabi, tak zatím jsem našla, že v Ještěrce se plavat dá s dětmi od 6 měsíců, ale přemýšlím, jakým stylem bych se tam dostala :grinning:
14. led 2010 v 10:20  • Odpověz
vážně?a to je nějak organizované?ještěrku mám skoro pod barákem,ale nikdy jsem tam nebyla :grinning:
14. led 2010 v 10:26  • Odpověz
saly...jejda zrušili?no já jsem tu ted úplně zakrněla :unamused: 1o kilo plus váha dítka se už ale do busu asi pronese...ale je to asi těžké vybrat,když jsem na živo neviděla,,,e to fakt,že nejsou tady žádné pořádné prodejny že?
14. led 2010 v 10:29  • Odpověz
saly co polsko?
14. led 2010 v 10:30  • Odpověz
a co ten chicco simplicity,jak jsem psala že má kamarádka a chváli si ho....
14. led 2010 v 10:31  • Odpověz
no našla jsem to tady, ale víc nevím... Ale když to máš "pod barákem", by ses mohla hupnout poptat, cooo? :wink:
14. led 2010 v 11:00  • Odpověz
ok...ale do ted jsem o ničem neslyšela...
14. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.