• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu tak jsem tam volala...termín bude od března,což by bylo pro nás ideální i protože je tam voda 28stupňů a to je pro děti do devíti měsíců nevhodné...no stojí to 1645kč za osm lekcí...
14. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
jo a plave se pondělí 16-18...no ale nevím ty to máš z ruky ne?jede tam bus 28 a 38...
14. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Heh, Gabi, a kolik je to lekcí? Kurnik, no málo to není, ale mohla bych to nějak pořešit přes pojišťovnu ne? Pokud ty příspěvky nezrušili :unamused:
A až tak úplně zruky to nemám :wink: Bydlím 20 minut pěšo od Hranečníku :wink: Sákryš, noo, víc by se mi to líbilo dopoledne :wink:

No a co říkáš na to cvičení v Chaloupce?? Je to tady http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Ostrava,%20Repinova%2019@sss=1@ssp=113826924_123530956_156753004_156626636@x=141938176@y=135268224@z=14
to máš asi zruky ty, což??
14. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
andu osm lekcí...je to dost i pro mne ale obávám se že to tak bude asi stát všude...
ta mapa mi nejde otevřít,počki najdu si to...
14. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
http://www.chytramama.com/zbozi/4094/Golfove-hole-golfky-Easy-Go-Loop-nanoznik-barvy-v
saly a co něco takového..i když teda podle fotky se těžko posuzuje
andu to mám blbé spojení,jedině až sleze sníh a budu mít golfky :wink:
14. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
14. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Gabi: je fakt,že žádné pořádné prodejny nejsou..chci ještě skočit do Sam Baby, prý je to tam nějaké zvětšené...ty chicco cos posílala odkaz..to nejsou golfky, ale sporťák, to mi dnes vysvětlovala paní ve špalíčku :slight_smile: golfky nemají spojenou rukojeť a je jiné skládání, golfky do tyčky a sporťák do kostky, to nechci, to mám teď..potřebuji ať mi zaberou co nejméně místa v autě. :slight_smile:

To je zvláštní, že tak malé děti nechají plavat odpoledne :confused: :confused: a tak pozdě..to my už někdy spíme nočním spánkem:_)

nás stojí plavko 10 lekcí 1700 a v rybičce dokonce 1500Kč.Hlavně si zijištěte jak to můžete nahrazovat v případě nemoci..my třeba třikrát ,jinak to propadá, někde i míň.

Ty golfky cos posílala se mi obojí líbí,ale u těch prvních mám strach z těch jednoduchých předních koleček :confounded: a ty druhé nejsou černé..když už jsem si nekoupila černý kočár,plesá mi srdíčko aspoň po golfáčích ,navíc to chci pro obě děti..takže neutrální barvu..

Dnes mi přišla nová žehlička..jupííí..dokonce se na žehlení těším, i když ho jinak nesnáším!! :wink:
14. led 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
na ty golfky je asi zatím brzy, všude mi říkají, že budou nakupovat až na jaro...
14. led 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
jj to plavko je i pro mne docela pozdě,ale třeba by pak malá spala celou noc :wink: já bych to měla kousek ale ještě pak cestovat jako andu už by se mi asi tak večer nechtělo...
saly já myslela jestli jsi je třeba někde nezkoušela,jak vypadají živě :wink: a ty kolečka kdo ví,chce to prostě odskoušet...černý tě pořád drží?já taky koukám po černých,ale zase nevím,jestli na té černé nebude vidět každá čmouha,já zase chtěla růžový nebo fialový,tak kouká aspon po golfkách v těhle barvách :grinning:sem na tu růůůůžovou ulítlá :grinning:
tak uvidíme co bude na jaře...
saly já náhodou ráda žehlím...teda neee že bych to vyloženě vyhledávala... :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jéžiš, ženy, sorry, jsem vám to tu nějak roztáhla :sweat_smile: No heleď, Gabi, já bych to cvičení, případně bazén viděla až jak sleze ten sníh! Dneska jsme si totiž dali procházku právě do SamBaby (jojo, mají to zvětšené, vchod zepředu) vybrat autosedajdu a jako ty chodníky, no comment! Páč totiž asi všichni jezdí jen auty! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic proti řidičům, Saly, ale jako chodci asi mají sedět doma na prdelích! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A do golfek chci jít taky... Teda asi nějaké levnější a hlavně na cestování MHD, páč do auta se nám sporťák vleze, ale mě nebaví stále se někoho dožadovat nebo vyčkávat na nízkopodlažní spoje! :grinning:
14. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Tak jsem dožehlila :frowning2: 3 hodiny a bolí mě šíííleně záda :frowning2: :frowning2: žehlička je fajn, ale že by žehlila sama..to ne..ale má super ten perní ráz ..to jsem předtím neměla..a to vyrovná všechno :slight_smile:

Gabi ty golfky jsem nikde naživo neviděla..fakt není nikde skoro nic na osahání, ale počkej zajímavé fialové jsem viděla někde na netu..zítra pohledám..teď jsem K.O.černé se mi líbí, jen zas váhám, jestli v tom nebude v létě vedro, ale to naše léto :unamused: asi to nebudu řešit..

Ty jo o chodníkách ani nemluv. :angry: V Hrabůvce je 10 cm rozbředlé břečky a s těma mojima kolečkama to nedávám, dneska než jsem to dodlačila do cvičení a z ..tak mám ruky jak kulturista :confounded: zítra jedu autem.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2010 ve 23:16  •  2 děti  • Odpověz
brééé ránko :slight_smile:
andu jasně,mi se ted v tom sněhu taky zrovna nic moc podnikat nechce :wink:
u nás je chodník taky super,jednak v tom rozbředlém sněhu se jezdit nedá a za druhé tím že celou neděli tu pluh neprojel,tak vznikl uprostřed udusaný pruh sněhu,tak je to zabíračka i bez bez kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
saly já myslím že s tím vedrem v černém kočárku to nebude tak horké :slight_smile:
andu já chci taky golfky kvůli mhd...no a co v sam baby bylo tam něco?nějaké ty golfky?
saly ještě mne napadlo,ve špalíčku je eshop olík...třeba by se dalo přes ně něco zkouknout...
15. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Gabi, my na golfky nekoukali, ale omrknu to dneska! Nebo zítra, záleží, kdy pojedem koupit tu autosedajdu... Nakonec jsme vybrali tu samou, co mi sem dávala odkaz Míša... Ale teda jako do 25kg, no nevím nevím... :grinning:
Ale pššššt, mi to stejně nevadí, páč původně jsem chtěla jen do 18, drahý až do těch 36, takže to je jako kompromis! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A na ty golfky v samBaby jsem koukala na netu a mají třeba takovéhle http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/19367-golfove-hole-bunny-+-/ nebo takové http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/148-golf-hole-travel-baby-desing/ což by měosobně stačlo :wink: Ty druhé se m líbí víc, ale zas ty první jsou o kilo lehčí...
15. led 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile:
jdu na vás kouknout zase po pár dnech.. máte se? jste měly mít nějaký srazík, byl? a máte fotečky? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:52  • Odpověz
andu.. my jsme s ní spokojeni.. myslím, že v pohodě stačí.. :wink:
je pohodlná, všechno.. tu stéjnou budeme kupovat i danymu..
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz
bavíte se o kočárcích? já myslela, že máte všichni kombinace.. ?? takže tam sporťák je a golfky se hodí až tak kolem dvou let, kdy dítě chodí samo, spíš jen na takový odpočinek nebo delší cestu.. :wink:

my máme po mišce sporťák dema step lux s přehazovací rukojetí.. je to předchůdce tady tohohle : http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/sportovni/kocarek-s-prehazovaci-rukojeti-dema-step-easy-ruzne-vzory-p-16394 a jsem spokojená.. golfky už jsme nekupovali, zbytečnost.. :wink:
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj, Míšo. No bavíme so o golfkách... Já mám na mysli ty, co se dají polohovat aspoň do pololehu... Jde o to, že sporťák sice máme, ale je těžký... A na cestování MHD, samože na kratší cesty, nákup a podobně (např. to cvičení, co tu řešímě s Gabčou) se mi zdá ten sporťák zbytečný... Říkám, do auta ho poskládáme, ale do autobusu jsou pro mě jednodušší golfky...

A Míšo, ptala jsem se, jak je Míša teď veliká?
15. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahojky andu.. jj chápu.. je fakt, že golfky jsou na cestování ideální.. :wink:

jéé, ptala ses mě?.. ani nevím.. no má cca 95cm.. pročpak?
15. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
no přemýšlím nad tou autosedajdou. Zdá se mi vcelku úzká, tak přemýšlím, jestli je fakt reálné, aby jí vydržela do 25kg :wink:
15. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
no naše miška je cvalda a má ji v pohodě.. toho bych se nebála.. :wink:
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
počkej, zkusím kouknot, jestli nemám nějakou fotku..
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jé, Míšo, japato že nemáš album?? Jsem se chtěla kouknout na ty vaše dětičky :wink: A jak zvládá Míša sourozence?? A jak zvládášty?? Dá se to?? :wink: Jsem zvědavá... Občas totiž chytám na malou pěkného nerva :pensive: tak uvažuju, jak dlouho počkat s 2. dítkem, abych z toho úplně nezcvokla :grinning:
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
andu.. nemám už delší dobu.. koukají tady totiž lidé u kterých nechci, aby ty fotky viděli.. :wink:
jestli jsi na FB, tak tam jich mám spoustu.. :wink:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
fotku v sedačce jsem nenašla.. ani nevím, jestli jsme fotili..
ale opravdu je sedačka v pohodě.. když povolíme pásy, tak teď v zimě tam sedí i v zimní bundě a dobrý.. nikde nic netlačí, nic.. takže za nás doporučuji.. :wink:
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
a to víš, že chytám nervyyyyy.. v poslední době furt.. miška má nějaké blbé období.. neposlouchá, zlobí, ubližuje danymu.. spíš bych řekla, že na něj víc žárlí, jak se pohybuje, bere ji hračky apod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jinak se to dá a volit znovu, tak znova 2-letý rozdíl.. nejhorší je asi ten první měsíc, možná dva.. než se najde režim a souhra obou.. ale pak už to jde.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Pfůůů, no kloubouk dolu Miši, musí to být makačka... Já si říkám, že bych se nejdřívě měla naučit být v klidu s Amčou, když má sevé výstupy a pak až jít do 2. :wink: Doufám, že to enbude za 15 let :grinning:

Tak super, že jste se sedajdou spokojení! Doufám, že teda budem taky :wink: Jojo na facebooku jsem, tak mi kdyžtak do IPpisni, jak tě mám najít a jestli můžu, přidám si tě :wink:
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Tak jsem dorazila z IKEa a lidí jak psů :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mají tam zas kličky za 10kč, tak je tam nasáčkovaná celá Ostrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozřejmě jsem si je taky dala :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi v Olikovi jsem byla včera, ta paní mi právě říkala, že mám dorazit tak za 14 dní, že je na golfky brzy..

Andu: pokud budeš mít cestu do sam baby, tak mi jen mrkni kolik druhů mají vystaveno..jestli třeba dvoje nebo desatery.díky :wink:

Ahoj Misi: teda dva roky rozdíl obdivuji :astonished: já bych asi tak chtěla tři roky min.
15. led 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ne kličky, ale kuličky samozřejmě :sunglasses: :frowning2:
15. led 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojky no saly sem si říkala jaké kličky :grinning: :grinning:
miši klobouk dolů,ještě že mezi mýma je osm let a malá je zlaté dítě:grinning: a i tak mám co dělat :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.