• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hoj, holky.
Saly, doufám, že tam nepojedete zbytečně :grinning: Kdyžtak koukni na jejich stránky, ať víš, co tam mají :wink: Mě se zdálo, že tam měli i něco navíc, ale nevím...

Jinak s tím sněžením mi ani nemluv! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nasratá, páč se s Am. chystám k Dr. a já koza zrovna vytáhla šátek z pračky :confounded: Takže mi nezbývá nic jiného než si dát cross country... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:42  • Odpověz
ahojky...hlásím že se nám konečně vyklubal třetí zoubek :slight_smile:
u nás taky sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: už té zimy mám tak akorát....kéž by už bylo jaro :slight_smile:
na srazík to zatím nevidím :wink:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
saly náhodou nevíš o volném 3plu1 v hrabůvce,běláku??
18. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Andu neboj, zbytečně ne, to až tam někam pojedu, tak při cestě, můj drahý dělá asi 500 metrů vedle..já si ráda po kočárkách potrajdám :grinning:

Gabi: se už stěhuješ? :slight_smile:) na prodej nebo na pronájem? 3+1 nádherně komplet po reko se prodává ve vedl.baráku, jeden z největších 80m, ale je to za necelou 1,4mil, ale nemusíš hnout prste, když tak najdu odkaz
18. led 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Holky chceme jet s malým v létě někam do Itálie autem, ne daleko někam na sever.nemáte někdo tip na nějaký aprtmán nebo hotel s bazénem? Chtěla jsem oblast Bibione, Caorle apod..
Ležím v tom dnes dopo, ale nic, jsou to většinou apt aspoň pro 5 osob okolo 20ti a to se pro dva nevyplatí,bez stravy.To za ty prachy můžu pomalu na Mallorku letecky s jídlem :unamused:
18. led 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
saly úplně nejlíp by byl dlouhodobý pronájem a pozdější odkoupení....jj chcem a taky musíme je to složité...chtěla byt bývalého byt,ve kterém od našeho rozchodu není,je to krásný byt,ale on ho nechce pustit :unamused:

odkaz hod kouknu....je mi aorát líto viktorka,že musí podruhé měnit školu...
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Fááákt se musíte stěhovat????? :confused: :confused: :confused: :confused:

My budeme pronajímat, ale 2+1 na Dr.Martínka asi teď od února..o trojce od nikoho nevím..vlastně :grinning: vím..záleží jak spěcháte:slight_smile:)) Martin má 3+1 na Dr.Martínka,vedle polikliniky..ale bydlí tam ta jeho..ale zítra snad budeme vědět více..mají to odvolací stání rozvodové, když je rozvedou, musí se odstěhovat...

jinak nevím, jedině přes realitky hledat
18. led 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
koukám na realitky ale zase ty vratné kauce a provize realitce jsou docela vysoké...
já sama nevím jak to spěchá...je to těžké ale nechci to tu probírat...nejllíp by bylo asi nechat to až na konec škol.roku...dvojka je pro nás málo...
18. led 2010 v 15:34  • Odpověz
saly když tak pak pisni podrobnosti o tom bytě třeba do ip at to tu neprobíráme :wink:
18. led 2010 v 17:05  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: řeknu vám už mne ta zima fakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Hoooj, Gabi, mě tež ne! Způsobuje to u mě strašnou, ale fááákt strašnou lenost! Nechce se mi absolutně nic. Odpoledne mi má přijít návštěva a já se prostě nemůžu dokopat tu ani uklidit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani vařit se mi vůůůbec nechce! :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
19. led 2010 v 10:22  • Odpověz
andu tak vítej v klubu :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Tak to my už dneska v 8:30 byli na cestě na drby do Kr.Pole,ještě že se tím autem aspoň dá :slight_smile:

Teď čekám na opraváře,reklamovali jsme matraci, tak to dojedou vyměnit
19. led 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
brý večír... Tak já akorát pouklízela kuchyň a obývák, ať mám návštěvu kam posadit :grinning:, uvařila oběd, vyprala prádlo a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: No moc akční jsem teda nebyla :grinning: Tak snad zítra... :wink: :grinning:
Odpoledne bych se konečně chtěla mrknout na to účtování co o něm furt mluvím, páč nějaké penízky navíc by se mi opravdu hodily... Je to sice decentní příjem jednou za 1/4 roku, ale i tak, každá koruna dobrá... A navíc mi aspoň nezakrní mozek :wink:
Taky mě kamarádka zaúkolovala, studuje tu podnikatelskou výšku, jestli bych jí nepomohla s jednou prací - tak budu vyhledávat různé pojmy a ták... Už mi opravdu mozek trochu zakrňuje jak tu jsem furt sama s dítětem! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
krásný večer :slight_smile:
andu.. a to jsi doma chvilku.. počkej tak po 2 letech.. :grinning: :grinning: , to bude teprve zábava.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Tak já jsem dnes KO, ráno baznén a nevím čím to bylo jestli, že je větší zima, ale bylo dneska chladněji a malý mi bečel, ne pořád .ale tak 10minut jo :confounded: myslím, že mu byla kosa... :frowning2: tak snad se to nebude opakovat .

.....no a pak jsme byly s kámoškou prubnout to nové cvičení na Dubině, a je to mnohem lepší než naše..má to hlavu a patu, tak budeme od února chodit tam www.mcsmisek.cz .Kdybyste se chtěla některá přidat, tak nám bude otevírat novou skupinku v pátek ve 12:20.h.

Takže malý odpadl a spinká, to už na něj bylo dneska asi dost,,, :wink:
20. led 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Sákryš, no nějaké to cvičení by se mi fakt líbilo, ale než bych dojela na Dubinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkám až sleze ten sníh a pak se snad nějak domluvíme, donutíme, co, Gabi? :wink:
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ahojky...no mi y se taky líbilo,ale dubina je fakt z ruky....pro mne zatím :wink: andu máš ale rech...počkáme na jaro :grinning:
malá byla dnes taky nějaká marná,ubekaná...
20. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
saly to je super cvičeníčko,koukala jsem na stránky, něco takového by s mi taky líbílo.... :wink:
20. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Já m yslím, že se snad čtyři najdeme.Dnes jdu do toho původního a nějaké rozumné holky zkusíme přetáhnout..

Mám nový notebook..ne že bych nebyla ráda, ale má jinou klávesnici, tak jsem teď neuměla napsat ani velké M :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Já mám taky not. a už jsem si zvykla :wink: ale malá mi včera vydloubla b a nemůžu ho am zaboha strčit :angry:
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Gabi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je dobré :slight_smile:

My zas byly dneska s holkama po cvičení u číňana na oběd a malý tak nahlas mlaskal jak viděl jídlo, že jsem musela kočárkování předčasně ukončit a jít dom mu dát mrkev:slight_smile:))

Jo holky a do toho cvičení už teda nehledáme.Už teď je nás 8-10 a to je max..daly jsme se do kupy rychle :wink:
21. led 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
čau drbny :grinning:
jak se máte?
21. led 2010 v 16:38  • Odpověz
gabi.. malá je šikulka.. :grinning: :grinning:
B bude chybět :grinning:
21. led 2010 v 16:38  • Odpověz
danouš taky, když nás vidí jíst, tak hned mlaská.. a polyká naprázdno.. :grinning:
21. led 2010 v 16:39  • Odpověz
teď je nemocný.. bobin můj.. v noci skoro vůbec nespal, usnul 5,25hod!!!.. ale dospává to teď přes den..
21. led 2010 v 16:40  • Odpověz
A co mu je prckovi? :frowning2:

My jsme dnes spali lépe..zkusila jsem mu dát spací pytel,aby se mi neotáčel v noci na koníčky a funguje to :slight_smile:
Volal akorát jednou v deset a potom až o půl čtvrté, až jsem se zase lekla, jestli se mu něco nestalo :grinning:
22. led 2010 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
misi bobisek malý :frowning2: ,at se brzy uzdraví :wink:
k tomu mlaskání,malá taky mlaská a ted k tomu přidává jakési mam mam mam :grinning:
22. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré skoropoledne, dááámy :wink:
Míšo, tak co je Dnaymu, bobíkovi? Už je mu lépe??
Holky, Am. když nás vidí jíst a není tak max hodinu po jídle, to byste měly vidět... Normálně je naštvaná, ječí, vzteká se a chce taky... A furt znakuje to svoje "dej" - tj. bouchá se k uchu :grinning: Teda nevím z čeho si to takhle pozměnila, ale hlavně, že si rozumíme! :grinning:

A jako nechci vás provokovat, ale včera si malá dala 13 hodin spánku vkuse :grinning: a dneska 11 a půl, pak tak půl hoďku na jídlo a o půl 8. už zas spala až do půl 10. :grinning: Juuu, byla by paráda kdyby chtěla být spáč po mamince... Já když byla doma, nejen těhotná, to se nepočítá :wink:, byla jsem schopna fakt půl dne prospat :grinning:

Holky, normálně, mě chytá chuť na druhé dítě, hahaha... No ale musím zapojit rozum a ještě to na nějaký čas odložit :wink: Představa, že mi tu brečí malinké mimčo a do toho ječí naše sirénka (to není vtip! I v čekárně u Dr. koukali s vykulenáma očima jak piští :grinning:), které ještě člověk nic nevysvětlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mi evokuje blázinec :grinning: :grinning: Nicméně tak na podzim bych se na to nejraději vrhla :wink:

Jo a včera jsme zajeli do Poruby do Tesca - furt jezdíme do Futura, máme to nejblíž, ale tam už mě to sééére :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jsme si udělali "výlet" :grinning: No a já tam nechala 3tisíce!! :angry: :sweat_smile: :grinning: Museli jsme Amince nutně koupit tamburínku, říkal přítel :grinning:, pak taky hadříky a jídlo... No a už to bylo... Drahý "jé, to je krásný svetřík, vezmem jí ho?? Na jarooo..." :grinning: a já že nutně bude potřebovat bodýčka a štramplíky a ponožky.... :grinning: Noo, sice jsem tím pádem opět v mínusu, ale už to neřeším! Já razím ono oblíbené heslo "prachy budou, my nebudem" :wink: :grinning:
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Tak dámy, co to, co to?! :wink: :grinning:
Já tady píšu takové litanie a nikdo nic :grinning:

Teď jsem zabrousila do temtu těhotenství (neptejte se mě proč :grinning:) a všimla jsem si, Maji, že jsi "členkou" Epi-no :wink: Musíš pak dát vědět, jestli ti to fakt pomohlo... A kdybys pak náááhodou nevěděla co s ním... :wink:

Jinak dítko mi teď chrupká, ale za chvíli se zas ozve na sváču :wink:
24. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.