• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Bré skoropoledne :wink:
No, Saly, není se čemu divit... V -20°jít na bazén... :wink:

Jinak hlásím, že horečka u Am byla způsobena pravděpodobně kašlem skombinovaným s růstem zubu :wink: Leze jednička vpravo dole :wink: Teď už má jen zvýšenou teplotu a srajdu :grinning:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
dobré ráno
no to počasí už mě fakt s......, jestli budu ještě jeden den doma, tak už mě asi cip střelí.
Saly ptala ses jestli ještě kojím - kojím ale už jenom ráno a to už si frajer ani moc mlíka nebere. Takže už to neřeším. KDyž dojde dám z krabice.
Tak zítra má zase sněžit - tu zimu fakt nesnáším. chic už jaro, a jezdit s kočárkem a oblečená jenom do riflí a mikiny.
Jinak holky co je se Zuzkou? nějak moooooc dlouho tu nebyla a ani v albu nemá nové fotečky?
27. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Hoj, Žabi, na Zuzku jsem taky myslela... Noo, asi fičák s těmi dvěma dětmi :wink:

Heh, no sníh jako sníh, ten by mi snad ani tolik nevadil... Ale ten mráááz!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Zabi: já právě pořád chci začít taky hubnout, ale bojím se ať nepřijdu o mlíko, když kojím jen z jednoho prsa :confused: sice jdu dnes cvičit, ale moc se snažit nebudu, ještě bych aspoň do jara chtěla s kojením vydržet..

o Zuzi taky nic nevím... :confused:

Tak malý večer tak prudil, doslova vřískal a ráno v pět zas, že jsem po dlouhé době ráno spala dokonce s ním v posteli :sunglasses: tak jsem si byla jistá, že konečně taky najdeme první zoubek, ale nic... :unamused:
27. led 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Dobré čtvrteční ráno :slight_smile:

tak jsem se včera cvičit nedokopala..a tak je to pořád...no už mi ty kila asi zůstanou :slight_smile:

Malý večer zas prudil, tak jsme ho nechali pořvat a byl klid, sice se ještě asi 2x do rána vzbudil, ale nic tragického.

Je tu někdo? :slight_smile:
28. led 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
halo halo dobré ránko :slight_smile:
1. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré dopoledne, Gabi :wink:
Já si dala veselý sobotní večírek s kamarády, tak jsem včera na net ani 4 krát neměla náladu :grinning: Ale překonala jsem se a i o to dítě jsem se bez pomoci postarala :grinning: Ale je dobré vědět, že v těchhle chvílích můžete využít berličku v podobě babičky o patro níž! :grinning:

Zítra se chystám k Dr., tak už jsem domluvená s druhou babi, že mi dítko přijede pohlídat, ať ji namusím brát s sebou...

Hehe a teď si jdu na chvíli zdřímnout, pořád mám z toho víkendu nějaký spánkový deficit :grinning: Amčuška spí, tak toho musím rychle využít :wink: A pak se vrhnu na úklid, ať se skorotchýně nevyleká :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak my měli o víkendu veselo..hlavně v noci :wink:

Máme první zub!!!! Rostl z pátku na sobotu od jedné do pěti v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale je tam!! už jen 23 zubů a první kolo máme za sebou !!§ :grinning: :grinning:

Holky dáváte na zuby NurofeN? nebo jen na horečku po očkování..on horečku nemá, já třeba neměla nikdy, ale v noci řval jak tur, což jindy nedělá, tak jsem mu ho dala a byl klid :wink:
1. únor 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Saly, já daval jen na horečku, měla ji dost vysokou... Ale ono je to i na bolest, tak si myslím, že nevadí :wink:
1. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojky ...
saly gratuuji k prvnímu zoubku :slight_smile: já se zatím obešla bez léků i když jak se tlačily ty dva vrchní,tak byla malá pár dnů trochu nee ve své kůži :wink: ukňouraná a ten průjemek...jééé dneska se naučila vrzat zuby :sweat_smile: mám hůsí kůži jen to tu píšu :sweat_smile:
ale jak píše andu,je to na bolest,tak jedna nárazová dávka neuškodí...jinak já taky nevím co je horečka,i když sem hodně nemocná,zrovna ted mám za sebou pár kritických dní,skolil nás nějaký bacil,naštěstí malá se zatím drží jen s rýmou...
musím se pochlubit,koupila jsem na mmb malé riflíky a super nextovou vestu a na aukci krááásný fleesový kabátek taky next za 17o kč,mám takovou radost :grinning: jen manža to ještě neví :wink: už aby bylo konečně jaro abychom si mohly ty naše zlatíčka pěkně vyoblíkat co :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27232116&tab=7
jinak já teda taky už kupuju vel.80 tak snad to bude dobré...
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30138260&tab=0
já ji mám za 155 :grinning: :grinning: :grinning:

odkazy jsou jen ilustrativní...
1. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
no tak malý řval a řval a já nevěděla co s ním a pak spal jak dudek :grinning: tak jsem uvažovala jestli mu to nedat denně :grinning: :grinning: Průjem teda žádný...

mi přišel balím min.týden z mmb, jsem moooc spokojená..výbavička ve stylu medvídka pú, krásné čisté..kalhoty na léto, roll upky,tričo, mikča..jsem nadšená, nakonec jsem vzala 80ku, je to CA, tak ti to mají dost velké, předtím jsem objednala něco 86 a je to zybtečně velké, ale byl to svetr a mikča, tak tam velikost shoří:slight_smile:

no malý bude chodit oblíkaný asi nejlíp z rodiny:slight_smile:)
1. únor 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Vestu taky chci malému pořídit a klobouček!§ to musí být...

já dneska vybírám dovču někde v Itálii, ale zatím nic nemám a čekám, až se Tomášek probudí a jedem vyzvednout hotové fotky od fotografky na papíře, tak už jsem zvědavka :grinning:
1. únor 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile: gratuluju k zoubkum :dizzy_face: nam uz chybi jen druhy stolicky a zatim to nevypada, tak je klid...a druhy zoubky uz nastesti neboli :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj Maji, ale jestli to půjde takhle, tak mě odvezou nohama napřed!!! :slight_smile:

co srazík, venku už je líp? nenaplánujeme zase nějaké datum? Třeba příští úterý, když jsme se předtím na úterku všechny shodly?
1. únor 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
saly, ja su pro :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
vlastne ne, pristi utery jdeme odpoledne na karneval.. :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Heh, tak Am. má teda zub jen jeden, asi je opožděná po mamince :grinning:, ale díííky bohu to noc nijak rapidně neovlivnilo :wink:
Bavíte se o velikosteh hadříků - tak já zjistila, že máme doma asi pižďucha :grinning: Měří jen nějakých 70cm, prďola :grinning: Jsem zvědavá, jak bude nakonec vysoká, vzhledem k tatínkově výšce :grinning:
1. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
andu paty taky není o moc větší,body z tesca 6-9 má velké ale kombinézka 74 je už naknap,už dlouho nevydrží :confounded:
ted jsme se byli trošku provětrat,po dlouhé době je tam docela fajn,všimly jste si že už se později stmívá?příjemné zjištění :slight_smile:
byla jsem zkouknout golfáček a musím říct,že jsem nadšená,vypadá super,je pevný,bytelný,skládání šlo trochu ztuha ale myslím,že se to vychodí...jen ta cena by mohla bát nižší :confounded: ale zjistila jsme že je to polák,tak snad u sousedů bude levnější...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28648996&tab=1
1. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
my kupujeme tesco 9-12..a jinak měří 73cm a nosíme teď 74ky..takže myslím, že na jaro bude 80ka akorát, už teď porostou pomaleji..

Gabi: a kam jsi se jela na ně kuknout? vypadají dobře, ale nejsou černé :wink: a trochu mám strach, když je vpředu jen jedno kolo...že se to ulomí..dnes jsem mluvila s kámoškou a ta už jde reklamovat třetí golfáče, u všeho se jí sjedou a vychechlají kola..takže to vypadá nakonec na něco lecného a hlavně blízko,ať to nemám s reklamací daleko :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
saly byla jsem právě zvědavá na to kolečko,ale fakt mne překvapilo,jak jsou stabilní a pevné...no tady jedna paní má obchůdek a její dcera inernetový obchod,viz ten odkaz, a tak jsem s ní byla domluvená,že až je někdo objedná a bude je mít na prodejně,tak mi brkne,než je odešle... :wink: no ale já jsem chtěla jen tak nejvíc do těch dvou tisíc...líbí se mi i ten hauck,je evnější,ale musím je vidět naživo,jinak to nejde...zase nemá nánožník a madlo...
ted jsem našla nááádherný zrekonstruovaný byt na krestově ul.to je sice jinde než jsem chtěla,ale po;řád mi leží v hlavě :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
ty jsem ti zrovna chtěla dneska poslat:slight_smile:)) kvůli barvě. :slight_smile:

no na Krestové je to vedle v baráku asi vím, kt.byt myslíš? je ve .patře asi za 1,4? s komorou? My máme úplně stejný byt hned ve vedlejším domě :slight_smile: :slight_smile: vidím tam z okna :grinning:
1. únor 2010 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz
v 2.patře?
1. únor 2010 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
saly kuk jj to je asi on...akorát nevím si asi nebudu dělat iluze ani nevím,jestli vyjde hypo když jsem ted na mateřské :frowning2: ,i druhé patro mi vyhovuje,mám toti fobii z výšek :sweat_smile: http://www.rksting.cz/cs/detail/15958/prodej/byty/ostrava/hrabuvka/
no a golfáče,možná to jako obykle moc hrotím,pro viktora jsem měla ty úplně obyč a splnily svůj účel i bez nánožníku a madýlka,akorát jsem litovala že nejsou polohovací...takže to tentokrát určo chci
2. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
saly a ten byt je nekde zkraje poblíž špalíčku?
2. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Gabi:jj, to je on,přesně ten jsem myslela.Ukazovala jsem ho našim,taky se po něčem dívají..ale zas nechtěli tu cenu..ale co do velikosti a praktičnosti je to nejlepší typ bytu v Hrabůvce(pže ho mám já :grinning: :grinning: :grinning: ),ne fakt 2roky jsem vybírala...je to mezi špalíčkem a Albertem..

postěhuj se tady! budeme spolu chodit na písek :grinning: :grinning:

já jsem včera zase koukala a asi zůstanu u toho haucku, je teď nová kolekce, ale drahé:_((pošlu link
2. únor 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
2. únor 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
saly jj hned bych se postěhovala p :wink: právě že se mi líbí prostorově a velikostně ,super místo a taky že za okny jsou stromy :wink: ale je faktže cena je vyšší než jsme chtěli,na druhou stranu,byt je kompletní,jen se nastěhovat :wink:
tenhle hauck je super,přesně ten modrohněd.je super :wink: taky jsem po něm koukala ale podle mne je dost těžký...
a nechtěla jsi černý? :wink:
2. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.