• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no ale on černý není :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak hledám něco co by bylo eventuálně i pro holku, i ta oranžová by šla...mi se v tom mimistylu zdál těžký stejně jako ostatní..vem si , že i makalu má 16,5kg oficiálně a myslím, že v praxi nee.. :wink:

ten byt je fakt drahý, ale zase je opravený vkusně, nic nemusíš měnit a má u kuchyně zavíratelnou komoru..což je super věc, tam narveš vše,teda spíš špajsku..však přijď na kafe a můžeš se mrknout u nás na metry a pak tam skočit na prohlídku..
2. únor 2010 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
halooo je tu někdo?
3. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky babulky.. :slight_smile:
nám tady dneska hezky svítí sluníčko, hned je lepší nálada.. krása.. :slight_smile: :slight_smile:

máte se všechny? dětičky jsou zdravé?.. u nás vše ok..
zrovna teď oba spí po obědě, včetně mm.. :grinning:
4. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my se taky zrovna chystáme ven, dneska taky svílí sluníčko!

Tomášek se začal ze dne na den plazit, tak skončila sranda, už se došoupe všude,asi bych pomalu měla začít vybavovat lékárničku... :frowning2:
5. únor 2010 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,je to super když venku svítí,hned má člověk lepší náladičku :wink:
saly plazení ještě jde,bude hůř až se začne zvedat na nožky :wink: já jsem pořád v pohotovosti...ted jsem byla u kámoška co má kluka rok a čtvrt a šla mi hlava kolem,během minuty stál na židli,stole,parapetě,lezl do velkých kuchynských šuplíků a jezdil v nich... :astonished: :sweat_smile: máme se na co těšit :grinning:
5. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
jinak v albu mám naši stojací fotku :grinning:
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobre dopoledne damy.
Nam se doma sere. Pritel prisel o praci :frowning2: a dotoho se dohaduje o svuj vlastni byt s lidmi, kteri uz tam nemaji co delat! No uz nemam ani silu to rozebirat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pritel se z toho skoro zhroutil, ale tak snad se brzo vse v dobre obrati :wink:

Jojo, ja cekam, kdy se Am. rozchodi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatim teda furt tape kolem toho nabytku, ale obcas uz se pusti uplne. Ale myslim, ze o tom ani sama nevi :grinning: Ale je uz to fakt mazec! Neco na moje nervy :grinning: Tu leze kocce do misky, tu mi taha kabely od repraku, tu se mi vrha na blikajici pocitac... Minule se ji uz povedlo vylezt na dvirka od mycky, z konferencniho stolku krade vse, co neni odsunuto do jeho stredu! :grinning: No fakt uz je to narocne :grinning: A az zacne sama chodit a utikat.... No potes! :wink: :grinning:

Taky nam tu sviti slunicko, ale nevim, jestli pujdeme ven. Pritel sel jeste na nemocenskou, tak my vychazky myslim do 12 a pak jeste odpoledne. Ale ted jeste spi a pak musi poresti ten byt... Amcucha spi, ale cekam, ze se za chvili vzbudi...
5. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Juuu, Gabi, Paty je sladká :wink: Taky budu muset prihodit nejake nove foto... Akorat musim pockat, az mi muj otec doveze novy zdroj, pac mi vcera vyhorel PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
je andu vítej v klubu my jdem přes mini noťas a máme ho připojený k monitoru :grinning: no na nový jaksi není :confounded:
mrzí mne že vám tak sere a přijít ted o práci,to jeúpně na houby :frowning2: tak doufám,že se mu podaří brzy něco sehnat...
u nás to je taky celkem na prd,nakupilo se toho moc a moc a už bych si přála mít všechno za sebou a jen si užívat dětí a spokojeného života :wink: drž se andu...jo a jinak malá je teda malá hyperaktivka :slight_smile: my to máme podobně,jo jo hoří zvědavostí poznávat svět :grinning:
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Nazdárek holky
Saly gratuluju Tomíkovi k jeho prvnímu zoubku. Taky se musíme pochlubit - předevčírem nám vyrostl čtvrtý a zatím to teda bylo vždy v klidu. Už je jak bobr :grinning:
No trochu jsem pročítala. Vidím že Gabi a Saly řeší golfáče - hele nekoupíte si nakonec zase stejné tak jako hluboký? Ale jinak teda jak se mi golfky vůbec nelíbí tak vybíráte krásné. To už jsou jiné než kdysi. To byli hrůzy. Ale teda řeknu vám to jsou ceny!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak hlavně at vyberete kvalitní které nebudete muset chodit reklamovcat jak psala Saly.
Gabi ani jsem nepostřehla - vy se budete stěhovat? nebydlíte náhodou v baráčku ? možná si to tu psala, ale já se nějak ztrácím. Jinak ten byt co jsi našla je krásný, vkusně zařízený i kuchyn. Teda nevím jak se pohybují ceny v Hrabůvce, ale tady v Porubě by ssi za takový byt dala nejmín dva miliony. My teda máme byt 80m2 + velkou lodžii a ještě jednu v kuchyni menší a velký zděný sklep a je to nezrekontruovaný - vše staré a stál nás podstatně více než ten co si našla ty. To je fakt mazec jak se liší ceny v různých lokalitách Ostravy. Ale jíá bych Porubu neměnila. Když se podívám z okna mám všude stromy, zelen a pět kroků z domů velký park. To je k nezaplacení - Chtěli jsme přesně takový byt na takovém místě a ani už jsem nedoufala že ho tady seženeme. Ale nakonec je náš.
Gabi tak malá Patricie už tak sama stojí :astonished: !!! To je šikulka. Náš Domis teda zjistil že se dá lozit, tak šmejdí všude. A staví se ke všemu na kolínka zatím. Ale mám hrůzu z toho až začne chodit.
Jo a velikost hadříku tak my ted 9-12 tesco jinak na jaro kupuju už o číslo větší
tak nic budu končit. v neděli tu kuknu
5. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky při sobotě,nějak se nám to venku zase pokazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žabi my bydlíme v baráčku,ale máme ho napůl a to není to pravé ořechové,na nový dům není a jiná možnost bydlení tady není...tak proto byt a lokalita protože já bydlela v hrabůvce,nebo spíš běláku a tak mi to zase vyhovuje tam...A taky jsem zjistila,že i když odsud pocházím,tak tu vlastně nikoho nemám,krom rodičů a asi tří kámošek,které většinou nemají čas a v ově přecejen znám lidí víc a všude se líp dostanu...třeba vás že :grinning: :grinning: Taky koukám po těch kolem 80m2,hlavně děti aby měli velký pokoj :wink: jj poruba je pěkná ale drahá lokalita :wink: ale pokud jsi zvyklá tam tak jasně...Docela ti závidím,my to tu pořád máme takové nedodělané a tak už si taky přeji konečně normálně bydlet :wink:
golfky...jj to je možné že si se saly zase koupíme stejné :grinning: :grinning:
jinak žabi taky gratuluji ke čtvrému zubkovi :grinning: my už máme taky čtyři,nevím jestli jsem to tu psala,malá ted vypadá luxusně,když se směje :grinning:
TAK HEZKÝ VÍKEND MAMINY :grinning:
6. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
ještě dotaz,nevíte náhodou jestli někde v ostravě prodávají tuhle lahvinku?nechci platit poštovné...
6. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=451605
myslím levněji než je tato cena...
6. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Gabi, nejsem si 100% jistá, ale mám pocit, že Lovi jsem viděla i v Sambaby... :wink:
6. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
teoreticky by to tam měli mít ale na netu jsem to nenašla...my totiž máme jen jeden hrníček,ten nedám do termo obalu a z flašky s dudlíkem malá nepije,ted jsem jí koupila v tescu tu slzu a mám ji nanic :unamused: a takové ty náhradní pítka na to nepasují :angry:
6. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Tak Gabi, byli jsme v Sambaby a nevím, jestli přesně ten tvůj typ, ale Lovi "hrníčky" tam mají, mrkla jsem ti na to :wink: Jen bohužel nevím tu cenu :frowning2:

My Amelince koupili novou postýlku :wink: Ta původní byla po dvou holčičkách, taky nás stála o 2/3 méně než by stála nová :wink:, ale Amčucha už je ďábel, s postýlkou furt lomcuje, tak jsem se naštvala a rozhodla koupit novou, pořádnou :wink: Dědeček je zlatý, páč nám polovinu zatáhl, jen tak :dizzy_face: Takže máme tuhle http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060/28053-detska-postylka-oaza-drewex/ , ale bez šuplíku, mě přijde zbytečný, stejně by si s ním Am. akorát teď přejížděla ruce :grinning:, a kdyžtak se dá dokoupit... Jo a byla ve slevě, takže stála 1990,-

No a na jaře tam ještě nakouknu na ty golfky... Teď jsem to tam obhlížela a nějak jsem nemohla najít tyhle http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/148-golf-hole-travel-baby-desing/ ani tyhle http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/5596-golfove-hole-coneco-trafic/ které jsem chtěla okouknout v reálu...
6. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
jeee andu zlatá dík,tak já tam skoknu :wink:
postýlka je kráááásná,já ted nějak ujíždím na bílém nábytku :grinning: fakt dobrý kup :slight_smile:
já ted tady našla maminku co prodáváo tři stovky levněji ty golfky co já jsem z nich omdlívala,hned bych je brala,ale ted nemůžu :frowning2:
6. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
andu a co ten hauck,jak jsem tu na minulé stránce dávala odkaz...
6. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jojo, Gabi, na ten jsem koukala, ty by se mi líbily dost :wink: Ještě pokoukám, jestli nebudou pak třeba i v Sambaby nebo v tom Mimistylu v Zábřehu... Ale ty by byly tak akorát cenově i vzhledově :wink:
Já právě furt bílý nábytek nechtěla :grinning: Ale s tou zelenkavou to vypadá dobře, navíc má Am. zeleno žlutý pokoj, takže se to hodí. A ke všemu mi mamka dala i zelený koberec, který si koupila a nakonec ho nepoužila, tak se Amelince pokojík hezky zútulnil... A taky nás možná ta světlá postýlka konečně dokope k přetření komunistického sektorového nábytku :grinning: To už jsem měla v plánu v těhotenství - nooo, nevyšlo... :wink:
6. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky, nějak mi to tu o víkendu nevyšlo :wink:

Tak Tomášek má v pokojíčku jen bílý nábytek, já zas bílou miluji, máme i celou předsíň bílou, i postýlka je bílá..sice mě všeci odrazovali, že se lak bude loupat (a taky že jo:_( ) ale mi se i tak líbí...

Tak my už lezem jak draci...rozšiřuje se nám okruh každým dnem:slight_smile: dnes jasem byla v IKEA koupit koš na hračky, nějak se to množí...

NO a já jsem se přistihla, že pořád myslím na ty golfky Hauck modro - hnědé, už mi nějak nevadí, ani to že nejsou černé:slight_smile:) jen ta cena není ta co jsem si představovala :frowning2:
7. únor 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
halo haloooo hlásím že téma golfky mám vyřešeno,vyhrála jsem na aukci,nebo spíš jen potvrdila vyv.cenu :wink: ty easy go fialovo šedé :grinning: za 2200 :grinning: :grinning: jsem tak ráááááda,teď jen doufám,že budou oká :grinning:
saly ty modro hnědé jsou super,ty schvaluji,aspon teda na fotce :wink:
saly náhodou nevšimla jsi v ikea jestli ještě mají ty závěsy sarita za 30 kč?potřebuji fialové...
7. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj Gabi, nevšimla, šla jsem cíleně po pár věcech..
hlavně bezpečnostní prvky, ale mimo záslepek do zásuvek jsem žádné nekoupila..potřebuji na posuvné dveře vestavné skříně..tak musíím přes net

Ty se máš, že už máš :slight_smile: já budu ještě tápat
8. únor 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík
Gabi gratuluji k nákupu golfek - je fakt super že jsou takové aukce a člověk může nakoupit i levněji. Já tak nakoupila termotašku na jídlo za směšných 200kč a jinač stojí přes 500 a byla nová, měla jsem z ní radost jako dítě. Manžel se mi pořád smál, že mi stačí tak málo k dětské radosti.
Andu krásná postýlka - vypadá taková i hodně stabilní, což je fajn, když vám malá už dává najevo jakou má sílu. Náš mladéj zatím nepřišel na to že s posýtlkou se dá lomcovat. No to taky příjde ale.
Jinač taky se chytáme do Ikei na bezpečnostní prvky, ale čekám až mi příjde karta ikea at to mám levnější.
Hej to je mazec, Domísek už bude mít ve středu 10měsíců - to strašně rychle letí. já chci to malinkaté miminko zase!!!!
Jinač už jsem přemýšlela co dostane Domísek k narozeninám - určo soupravu na písek - tu využijeme, a ještě přemýslím nad odrážedlem
co budete kupovat vy?
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj žabi :slight_smile: letí to letí..my budeme slavit osm:slight_smile:)

já chtěla nakoupit malému bazének a věci do vody a na písek, ale jedeme na dovku 3 týdny před jeho narozkama, tak to už musím mít sebou, tak musím vymyslet něco jiného.Odrážedlo máme ( to z popelnice :grinning: už jsem tu psala), takže já zatím nevím..máme ještě v březnu svátek, takže to nafasuje autosedajdu a golfky :grinning: ryzy prakticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj žabi :slight_smile: letí to letí..my budeme slavit osm:slight_smile:)

já chtěla nakoupit malému bazének a věci do vody a na písek, ale jedeme na dovku 3 týdny před jeho narozkama, tak to už musím mít sebou, tak musím vymyslet něco jiného.Odrážedlo máme ( to z popelnice :grinning: už jsem tu psala), takže já zatím nevím..máme ještě v březnu svátek, takže to nafasuje autosedajdu a golfky :grinning: ryze prakticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
jo holky co dáváte vašim ratolestem odpoledne na sváču..máme tam nějakou pauzu a nevím, čím ji v blízké budoucnosti vyplnit...

já dopo dám přesnídávku, pak maso-zel oběd, (ve 12-13) a pak v šest kaši, ale nevím co mezi tím...
8. únor 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
no taky jsem uvažovala nad anketou co na narozeniny :slight_smile: já bych chtěla tohle http://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/45-1-Hrani-a-zabava-pro-deti/158-2-Hracky/5/1438-Houpaci-konik-Little-tikes-fialovy
a pak už nevím...
saly jogurt nebo banán jog jsem dávala od 8.měs
8. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
jo to mi připomělo, tomík dostane asi houpačku..byli jsme u kámošky a byl z ní nadšený..

a stačí jeden jogurt? jako 125ml..Tomík totiž začal přesnídávky a ta klasická 190ka žádná míra, dojí a ještě by si něco dal..

a Gabi kolikrát denně teď kojíš? zdá se mi, že to šíleně s příkrmama řídne, já kojím tak 4 x denně(počítám i noc)
8. únor 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
no já tu houpačku taky chtěla ale nevím jestli má smysl ji kupovat když nevím jestli se nám vůbec vejde do našehoo budoucího příbytku...jinak pak uvažuju bud nad odrážedlem ,ale koupila bych asi to úplně obyč,takové malinké,nebo tu multifunkční trojkolku....ta by asi byla lepší...třeba viki odrážedlu nikdy moc nepropadl,ale zase neměl sedřené špičky od bot :wink:až později snad někdy ve třech letech...
saly nám teda jeden jogurt stačí :wink: i jedna přesnídávka :wink: a kojím tak všelijak,ráno po probuzení jako snídaně,po obědě na uspání a po večeři na uspání...no a v noci že :unamused: ale taky myslím že to mlíko už za moc nestojí,ani ty prsa už nejsou co bývaly :frowning2:
8. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.