• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23539674&tab=2
tahle by se mi moooc líbila,ale ta cena :astonished:
8. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
jinak sady na písek už máme dvě,babička koupila ve výprodeji za pár kaček ještě když byla Paťulka v bříšku :grinning:
8. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
....si tady píšu sama :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
gabi řešíš odrážedlo?.. miška na něm jezdí pořádně až teď.. dostala ho k 1. ročku a uplně o ničem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
jéé, koukám zpět, že saly píše i houpačce, myslíš ta do bytu?.. miška z ní byla nadšená, tak jsme taky uvažovali, ale pak se to v ní zlomilo a nechtěla do ní ani omylem.. tak jsme pak byli rádi, že jsme ji zbytečně nekupovali..
venku se pohoupe, to jo.. ale taky jen chvilku a dost.. doma by do ní ani nevlezla.. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
a gabi už asi odešla, škodaaaa :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
no to jsem právě psala že viky taky začal jezdit snad až tak ve třech a nikdy tomu nepropadl...
a co myslíš ot é trojkolce ud 1o měsíců,prcek se v tom může vozit ale šlapat zase zčne až o dost později co?Nevím viky byl v tomhle dost zabržděný :wink: raději lítal po svých...trojkolku ani neměl a na kole se naučit jezdit až tak v pěti...
8. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
misi a co to houpadlo?zkušenost?
8. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
jsem se zabrzdila jinde.. http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=410905&vReferer=.. jako mít doma kočárek v nějakém 13tt je trošku brzy, no každého věc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
no naše miška je asi taky zabržděná.. tu trojkolku jsme měli na chvíli půjčenou, že si to jako vyzkouší, kdyžtak ji pak od nich koupíme.. a o ničem.. vozit to jo, to by se chtěla.. ale jezdit, jako šlapat sama, ani omylem..
a jako vozit ji můžu v kočáru, že jo..
ale ono to u nás bylo o penězích.. mít navíc, tak ji to asi koupíme, sice další zbytečnost do baráku, ale asi jo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
a houpadlo.. to jo, to se michalce líbí moc.. je z něj nadšená v MC, doma nemáme.. :wink:
domů jsme ji koupili toho skákajícího koníka z gumy a super.. chudáci sousedi.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
no tak to je asi brzy,neee jako já co vybírala a vybírala a málem jsem dřív porodila :grinning:
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
a jsem si jistá,že kupovat kočár tak brzy tak by se mi určo okoukal nebo bych objevila lepší...přece jen dlouhá doba :grinning:
8. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
jj toho gumíka jsem ted viděla u kámošky...a houpt jsme zkoušeli na dřevěném khotovi a malé se líbilo akorát se ještě neumí pořádn chytnout :wink:
8. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
ježíš já píšu jak trotl :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
mě se smály holky na diskuzi, kam nejvíc chodím, že jsem napsala "už máme objednaný kočárek" a v pase jsem měla "daniel, 2týdny a 5 dní" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
ještě jsem zapoměla,že konečně koupíme malé ty zlaté náušnice,pořád má ty nastřelené :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
taky dobrý extrém :grinning:
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
přesně.. je to strašně brzy.. nehledě k tomu, že 13tt je hoodně brzy a není nic jistého, že.. :confounded:
vždyť, když mám penízky bokem, tak si můžu kočárek koupit během 14 dnů ( když mám vybráno a nemusím třebas čekat na dovoz půl roku ).. je to jako se vším.. oblečení, celková výbava.. naběhnu do obchodu a koupím, naco skladovat od 10tt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
jj, ten konik stál snad 300kč nebo tak nějak.. a fakt vděčná hračka.. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
gabbi.. my měli výhodu, že má mišulka naušnice po mě, takže my jsme je dali rovnou při propichování.. :wink:
věřím, že mít nastřelené, tak je má ještě teď.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
furt čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
tak víš co,na oblečkách jsem ujížděla taky hned,prostě mi to nedalo :slight_smile: ....ale zase musím říct,že něco z toho malá neměla nikdy na sobě :wink: a to jsem těch věcí zase tak neměla jako mají některé maminky :grinning:
jéé, dany je vzhůru.. tak letííím, papapa kočendy :slight_smile: :slight_smile:
no já chtěla taky dát náušničky po mne ale bohužel se při stěhování někam poděly :frowning2: a na nové pořád nějak nebylo...no a první rok je ideální příležitost :wink:
8. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
jj, jako věřím, že to člověku nedá.. nemluvím o pár věcech nebo postupném kupování..
ale zažila jsem tady na MK album, že holčina byla snad v 10tt a měla koupené naprosto vše, včetně kočáru, odsávačky, monitoru dechu, chůvičky s nočním viděním.. o oblečení ani nemluvím.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a už letííím :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.