• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Kurec, Hafi,to je teda pech tak mu dejte do čaje nějaký rohypnol :wink: :grinning: No já koukám na ten svůj metřík a asi na drahého taky skočím - doufám, že si nepřivede nějakého kamaráda, např. mého ex přítele, hihi... To asi ne, neb on na něj stále lehce žárlí :grinning:
29. črc 2008 v 15:06  • Odpověz
Teda, Zuzu, jsem chtěla napsat, samože!
:grinning:
29. črc 2008 v 15:06  • Odpověz
to já ne andu to má zuzu doma expřítele :slight_smile: tomu mému nevím ani kde je konec :astonished: :astonished: a manža by ho na prahu sežral :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
beranku: asi jo... ale píchá mě levý vaječník a pořád mám MS bolesti... no možná fakt ta ovula...
rohypnol nemám :grinning: jinak andu on na něj taky žárlí, proto si budou do půlnoci povídat, aby měl jistotu, že usnu a nepůjdu za ním...
samozřejmě bych to neudělala ale nevěřící chlapi...
29. črc 2008 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
jj v poho :slight_smile:
29. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
jojo, už jsem se opravila :wink:
29. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
no zuzu můj brácha puberťák říká "tak to máš blbé" budu na tebe myslet a kurňa příště ať si vybere lepší čas :angry: :angry: :angry: :angry:
29. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
rohypnol mě taky napadl :grinning: :grinning:
Zuzu, možná fakt ovulka, protože mě taky vždy píchá, ale vždy jen na pravé straně, na levé nikdy, tak nevím...
29. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
hele vás to nevyhazuje z diskuze po přidání odpovědi já než zas zpátky vlezu tak už je zas další odpověď asi pomalu píšu chjo :unamused: :grinning:
29. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Hihi, Zuzi, to je dobrá taktika - počkat až usneš, aby nic nebylo :grinning: No já mám v se svým ex taky vcelku dobrý vztah, občas zajdem na pivko pokecat, někdy sami, někdy s našimi drahými polovičkami... Mám to tak raději než nějakou nenávist, výčitky nebo tak něco...
29. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Zuzu, tak běž spát, aspoň se vyspíš a chlapi ať kecají :grinning:
29. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
jojo, vyhazuje, taky si připadám jak pako - pošlu příspěvek a znovu zpět :grinning: No hele beránku, á mívám to píchání pro změnu na levé straně... Ale zdá se mi to nějaké divné, když se mají ty vaječníky střídat... Trochu se obávám, aby to nebyla nějaká cysta :confounded:
29. črc 2008 v 15:13  • Odpověz
no jo ale ta ovulace... mi nedá spát :grinning: uvidíme...
Terez se teď dívá na nějaký šílený blbiny na německém kanálu s kreslenými filmy. Už to má minutu, tak jí toasi vypnu. Nejsem příznivcem tv u dětí... :angry:
29. črc 2008 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Tak já jsem cystu nikdy neměla, ale fakt mě to píchá jen napravo, ale možná ne každý měsíc, třeba mi jeden nefunguje :confused:
29. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
Jojo, Zuzu, je to průser - ovulka, ex-přítel na návštěvě...:grinning: No já taky nejsem příznivcem dětí sedících u TV, ale věřím, že někdy se to hodí, když mamina potřebuje nutně něco udělat... Nebo nemám pravdu?
29. črc 2008 v 15:17  • Odpověz
andu: já cystu měla a to bylo úplně jiné píchání... :wink:
29. črc 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
No a jaké, Zuzu? Já právě nevím, jestli je to takové, nebo makové píchání :wink: :grinning: Moc to bolelo, nebo co?
29. črc 2008 v 15:18  • Odpověz
Naše dítě na TV není zvyklá, tak ji vůbec nezajímá, dívá se jen na znělku večerníčku, losování sportky - chytá na televizi míčky a pak znělka na CD od Evy a Vaška :grinning: Zpívá s nimi a je nadšená, jen věřím, že to nebudeme muset kupovat.
Andu, máš pravdu, že když je člověk bezradný, tak dítěti pustí i televizi...
29. črc 2008 v 15:18  • Odpověz
andu nestraš :astonished:
29. črc 2008 v 15:19  • Odpověz
beranku: Eva a Vašek u nás taky bodujou... moje babička a děda si to pouští pořád, tam to fakt poslouchá stále, ale doma nehrozí... :grinning:
andu: takové ostré... zdaleka větší bolest ...
29. črc 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
No jak běží v TV reklama na jejich CD, tak sedí a dívá se s otevřenou pusou, fakt se jí to líbí :grinning:
29. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
beranku: jo tak to známe...ale kdybyste potřebovali, můžu vám přepálit celou tašku Evy a Vaška :grinning:
29. črc 2008 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu :grinning: :grinning: Tak kdyby to bylo akutní, ozvu se :sweat_smile:
29. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
holky utíkám papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
hafi: papa zítra
možná tu nebudu, jestli pojedeme na koupák do KArviné :wink:
29. črc 2008 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
Jejda, holky, nestrašte s Evou a Vaškem. Bych to dítěti okamžitě zatrhla :wink: :grinning:

No tak snad to žádná cystička nebude, je to takové tupé píchání...ehm, jaxi nevím, jak to popsat :wink: Jinak jsem zvědavá, jestli se mi i bez Provery udrží těch 25 dnů cyklu... A taky stále uvažuju, jestli se k Dr. objednat už teď, nebo až příští měsíc...

Hafi, už si to asi nepřečteš, ale i tak, pěkný zbytek sluníčkového dne :wink:
29. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
tady nikdo....
tak zítra
můj manžel s ex tu popíjejí mojito a hrozně se baví... hm tak asi nic nebude :frowning2:
ahojky
29. črc 2008 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Jejda, tak si dej aspoň mojito s nimi, Zuzi, ne?:wink:
29. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak co Zuzi, co včera? bylo něco nebo to vyhrálo to Mojito? Holky já vůbec nemám na nic chuť - teda kromě ovoce a zeleniny - včera jsem si koupila půlku melounu a kdyby mi ho manžel neodtrhl přímo od pusy, tak by mu nic nezbylo :astonished: . Začíná být nějaký podezřívavý - včera se mě zeptal, kdy "to" mám vůbec dostat - že si myslel že už teď někdy. Ojoj, to asi mu to budu muset říct možná i dnes. Ráno jsem si dělala zase testík a pořád tam jsou //. No hlavně at vše dobře dopadne. Jsem zvědavá co mi řekne dr. - to zase budu lítat po všech možných - mám totiž i astma a alergii, tak to bude asi kapičku složitější. Bože hlavně chci chodit do práce - doma by mě asi odvezli na psychinu.
No tak holky vstávat a hurá do práce :wink:
30. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
brý ránko

zabko super tak testíky vyfoť a hoď je do alba ať se pokocháme
30. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.