• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Gabi já bych si to s tou tříkolkou rychle rozmyslela. Chtěli jsme ji koupit Dominikovi na vánoce a tak jsme si hledali recenze a teda povím ti hrubě zklamalo. Jak psala Misakri nejde na tom prý šlapat, což mě odradilo hned. Nebudu kupovat něco a vozit ho v tom jenom - na tom mám taky kočárek. a za ty prachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No a bylo toho na tom více. psali jsme dokonce e-maily těm co tomaj at poreferují a říkali že víckrát už by to nekoupoili. Takže jsme od toho opustili.
jinak zase to odrážedlo jsem taky slyšela že je lepší jít s tím dítětem a at si ho vyzkouší, tak nevím.
no musím popřemýšlet o narozeninách, páč budou chtět vědět dárečky i babičky, dědečci a je toho více pak vymyslet na ráz co bych.
Jinak Gabi vzpoměla jsem si na tebe ted jak jsem dělala si pořádek v papírech a psala jsi o tom bytě, že nevím jak s hypotékou. No aspon trošku potěšující zpráva - vím že jak jsme my kupovali bytečedk tak se brali jenom příjmy manžela páč mateřská se nezapočítává ale RODI4OVska jo. Tak to je dobrý, už budete mít dva příjmy a to by vám mohlo vyjít ne? Jsme seted dívali že dokonce KB má úrok 4,89 což je taky super
A můžete si půjčit i z rozvoje bydlení 300tisíc. to taky není špatné
no nezávidím vám ted shánět bydleníčko, ale budu držet pěsti at něco pěkného najdete. A ty chceš jenom do Hrabůvky?
8. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
žabi dík za info ohledně té trojkolky,jako za ty peníze bych ji taky nekoupila,je se mi líbí :wink:
a co se týká odrážedla já myslím že at kopíš jakékoli tak se naučí dřív nebo později,tam jde spíš o tu velikost,určitě ych s malou neobíhala obchody a zkoušela odrážedla :wink: tady to co jsem tu dávala,je myslím to nejmenší a je to klasika...
každopádně určitě koupím toho růžového koníčka :slight_smile: little tikes
taky jsem se to dočetla o těch 300,ani jsem to nevěděla,dávají to jen do 35 let,tak to jsme tak tak :grinning:
jj to je dobré že se počítá i můj příjem...chci se spojit s poradkyní oni se v tom přecejen líp orientují...chci hrabůvku,jinde bych si zase musela zvykat a tam to přecejen znám :wink: zamilovala jsem se do toho bytečku co jsem tu dávala,no uvidíme jak to dopadne...
8. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Brý večír... Teda jste se nějak rozjely, dámy! :grinning:
Ad domácí houpačka, už jsem psala, u nás se chytla :wink: Jako dávám do ní Am. hlavně když uklízím, ať se mi neplete pod vysavačem a ona nadšeně okukuje, nebop když koukáme na telku, taťka ji houpe nohou :grinning:

Co koupíme Amče k roku ještě netuším, ale babi asi koupí houpadlo, ale plyšové... Zkusím se jí zeptat, kde to našla, dám odkaz... No nejlevnější too nebylo, ale vypadalo to hrozně hezky :wink:

A teď fičím na Vyprávěj :wink:
8. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Gabi jestli chceš můžu ti dát číslo na finančí poradkyni kterou jsme měli my a byli jsme teda mooooc spokojeni. Byla ochotna jezdit i domů, vše vysvětlila, spočítala zařídila byla fakt super. Jo a byla zdarma, pač má penízky až od té instituce co od nich bereš úvěr či hypotéku. Však jestli by jsi chtěla, tak dej vědět .
No my taky chtěli těch 300 ale musíš něčím ručit nebo mít teda ručitele a to my jsme nechtěli. Nikdoho otravovat v dnešní době. Ale vyšlo nám to i tak , tak to bylo v pohodě.
No myslím že to odrážedlo pro Domika prostě někde koupíme a bude. Ta trojkola mě hodně naštvala, ale co už. Ještě že jsme jí za ty prachy nekoupil i a pak nenadávali ž eje na nic.
Ten koník je supr, my máme u rodičů ješě po nás dřevěného - tak jsem zvědavá co Domik bude říkat až ho vytáhneme. Ted sháníme sánky na příští rok, čekám ejstli bude někde nějaký výprodej.
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
no ty plyšové houpátka jsou super,ale taky dost drahé...
žabi vím,že to dělají zadarmo,už pro nás ted jeden pracuje,ale pořád ho musíme uhánět,takže až se ho snad někdy dovoláme,spolupráce bude u konce :angry: už jsem na jednu dostala kontakt přes makléřku z realitky,jak jsem volala na ten super :wink: byt...ale dík jsi hodná,když tak vím a pisnu ti :wink:
já se ted zakoukala do bydlení na mmb,maminky tam maj skvělé nápady a hoooodně šikovné ručičky,sem tam taky něco vytvořím,ale nejsem tak dobrá :wink: každopádně ujíždím na těhle serepetičkách,svícínky,dekorace,na to mne užije :grinning: no a ted tam hromadně kupují umělé tulipány,jsou tak nádhernééééé,že si je asi koupím taky :grinning: aspon kousek jara :wink:
8. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
dobré ránko,tak nám zase sněží a má napadnou hoooodně sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
9. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
to je pěkné ty tulipány:slight_smile:) jsou tam i jiné umělé kytky? pomrkám..mi totiž všechno vždycky zdechne, nechci kvítka ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
jj mám to podobně :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Prosím o radu zkušenější:slight_smile:)

chci si pořídit krosnu na záda na nošení dětí na hory a tak..máte někdo nějakou zkušenost?

NO a dneska mi malý zhučel z postele na hlavu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a přímo obličejem na nohy od kolečkového křesla..a to jsem se jen otočila..no myslela jsem, že mě trefí..tak čekám co bude v noci :frowning2: Pusu má asi naraženou, do toho mu roste zub, celý den bečí a teď je ještě celý rudý.Dala jsem mu Nurofen a šel spát, ale celkem se bojím..co kdyby něco..ani to nepoznám..navíc jsem dnes jak naschvál sama :cry: :cry: :cry: :cry:
9. únor 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Hoojte ženy.

Tak co malý, Saly? Určo je v pohodě, což? :wink: Ony ty dětičky jsou asi fakt gumáci :wink: Nám se teda ještě žádný šílený pád nepovedl, ale prý každé dítě mamině alespoň jednou spadnout musí :wink: Tak dej vědět, jestli je malý v pořádku :wink:
10. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojte, tak noc vcelku v pohodě, akorát se více budil.má odřenou bradu a mrčí pořád, ale plavat jdeme.-))
zoubek jsem nenašla, tak ještě uvidíme, třeba se vyklube:slight_smile:)
10. únor 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
vzhledem k tomu, že jsme po bazénu měli 38,2 teplotu, pořád plakal a byl nějaký divný, tak jsem pro zichr zajela k Mudře.Ta mě uklidnila, že pokud se necvakl zezadu do lebky, tak mám být v klidu(jinak teda malý má na lícní kosti slušnou modřinu :frowning2: ) , že teplta z toho pádu není, že buď zuby nebo na něja něco leze..takže jsem dala nurofen a čekám co bude..ale neřekla ni slovo, že spadl :confounded:
10. únor 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
Saly, já si myslím, že to určo není z toho pádu!! Ameli měla u zubu teplotu 38,8°C, takže to snad budou ty zubiska :wink: Ono prý se u těch dětí, když spadnout, jestli nemají stále rozšířené zornice nebo neblinkají... Jenže blinkat může taky ze zubu - Ameli blila jak Amina! :wink: :grinning: :grinning:
A jak jinak se chová? Jestli je v poho, jen unavený, určo je to k té teplotce :wink:
10. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Blinkání i zorničky jsem hlídala a hlavně musí hned začít brečet, aby nebyl ani chvíli v bezvědomí..teď už je dobrý, ale přes den jak mátoha ..malé lesklé oči s pohledem do blba,tichý,klidný,nehrál si, pořád chtěl jen ležet u mamky..no prostě divný..jindy řádí jak černá ruka, až u Mudry mu otrnulo,jak ji čornul naslouchátko a přebulil misku se špachtlema do krku, tak mi bylo jasné, že se mu to už lepší :grinning: :grinning: ..ale ten zub teda zatím vidět není..no jestli tak budem skučet s každým zubem, tak dík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Heh, noo, to že musí hned začít brečet... To bych musela stresovat poměrně často :grinning: Ameli o tom vždy tak vteřinu dvě popřemýšlí... :grinning:
10. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
Tak Tomík při tomhle pádu fakt nepřemýšlel :grinning: to byl rachot hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já se mu nedivím chudáčkovi, má 2 modřiny(jak jsem teď dodatečně zjistila ) a šrám pod bradou...

Já furt čumím do těch golfek, už z toho hlupnu...asi půjdu spát :wink:
10. únor 2010 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz
četla jsem si o zavádění lepku do stravy..jak a co a kde..a jak to tak studuji,tak koukám ve špajsce a my už dávno jíme medovou obilnou kaši od nestlé, takže jsem jaksi lepek zavedla nevědomě a máme to za sebou :grinning: :grinning: :grinning: ..asi bych měla občas číst to složení..

Dnes mí Mudra řekla, že už mu mám dávat jogurt, když tak dobře jí a sušenky...
10. únor 2010 ve 23:47  •  2 děti  • Odpověz
Saly, já s jogurtem začala myslím ukončeným 6. měsícem stejně jako s lepkem :wink: Ono to, že se má dávat lepek co nejpozději už je zas pasé :grinning:
11. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
že jo? jsem četla, že když kojíš, tak to máš hlavně dávat když kojíš, ne až skončíš...no tak my ho už teda máme..ten lepek a nic se neděje:slight_smile:
no a teploty máme taky furt a zubek nikde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
Halo halo..kde je kdo? :slight_smile:

Tak náš Tomášek asi prodělal tu "šestou nemoc" 3 dny teploty,4tý den obsypaný..měli jste to někdo?
14. únor 2010 ve 23:15  •  2 děti  • Odpověz
Bré dopoledne...
Saly, u nás 6. nemoc zatím neproběhla :wink: Zato teď má Am. něco s hlasivkama... Ale tipuju, že to nebude nic vážného, nemá teplotu, rýmu ani kašel... Tak jí zkoučím dávat homeopatika Homeovox a pro jistotu i Paragrippe a uvidíme, jestli se to do 3 dnů nezlepší... Kdyžtak hupnem k Dr. :wink:
16. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojky:
Andu: Tomáš jednou přišel úplně o hlas na 3 dny, nic jsem s tím nedělala,jen to nahlásila dr,ale ta řekla, že s hlasem mám raději vždycky přijít, že to může být laryngitida a že by se mi mohl začít dusit..tak raději příště se tam stavím..
My už jsme Ok, jen plavat jsme zatím nešli...
17. únor 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, Saly... No s tou Laryngitidou.. Na to trpěl sestřenčin syn a teda jako měl vždycky horečky k tomu... I jsem na to pro jistotu koukala, páč mě to taky napadlo a teploty kolem 38, 39°C bývají prý... Takže jsem dala jen ty homeopatika a evidentně zabralo :wink: Taky jsem jí zvlhčovala v pokojíčku vzduch... No zabralo to a už to má skoro zas v normálu. Možná to ale zas mělo nějakou spojitost se zubem, páč je teď už 3. den protivná stejně, jako když se jí tlačil ten 1. zub...
17. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
ahojky zdravím,vidím že to tady moc nepopojelo :slight_smile:
k lepku,nám dr říkala taky už se to tak nehrotí jako kdysi a dokonce jsem čečtla že čím později se začne dávat tím je větší pravděpodobnost alergie...těžko říct...my začli myslím osmým měsícem,možná něco před,taky jsem měla tu medovou kaši co saly
no musím se pochlubit co jsme dostali,trojkolku :grinning: takže ji nakonec máme...
jinak my se zatím držíme a jsme zdraví...tfuj tfuj
saly to yůy nervy s tomáškem co...já to ted dočítám,hlavně že už to máte za sebou..
jinak sušenky taky máme akorát jsou vždycky všude kolem rozdrobené jen v pusince minimum :grinning:
18. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
jo málem bych zapoměla,už máme doma golfáček a je SUPER :grinning:
18. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
tak to je fajn, že jsi spokojená s golfáčem.Já jsem nikam nepokročila.Malý už je úplně OK, je teď pro změnu zas nějaká hodńoučký!! ať to teda nezakřiknu:slight_smile:) Všude si sám zaleze, tak už nemrčí...nechce se mu jezdil v kočárku, raději si hraje doma sám.tak nevím jestli do těch golfek investovat, když mi v nich zas nebude chtít být

:frowning2: není kočárkový typ :frowning2:
18. únor 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
kuk foto :wink:
18. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
saly to je těžko,já si taky říkám,jetsli jsem se neunáhlila a neměla si koupit nějaké jednodušší levnější,ale chtěla jsem je kvůli cestování...musím říct,že na to že jsou polské,made in china :slight_smile: jsou fakt vymakané,bez chybičky,tak snad se nám nerozpadnou :wink: zase 2200 je taková zlatá střední cesta :slight_smile: no a musím říct že sice mají vážit 7,8 kg ale když je vezmu do náruče i s malou tak se docela pronesou...takže těžší určitě ne,myslím pokud jsou určeny k tomuto účelu :wink:
18. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
jinak golfky jsou kompletní s madlem,nánožníkem,pláštěnkou a mají i vložku,polohování nožek i zad,5ti bodový pás...jezdí samy...co dodat...prostě dobrý kauf :grinning: jsem nadšená
18. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.