• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky, dneska jedem do Olomouce se o tom jeste pobavit s moji doktorkou, v utery nebyla v porodnici, tak ju dneska odchytnem na gynde. Chci slyset jeji nazor a podle toho se pak rozhodovat co dal... :pensive: tak drzte palce, treba mi projde cisar pres ni :sweat_smile:

andu, jj, bud se tam da nacvaknout matrix (neco mezi autosedackou a korbickou), autosedacka nebo strcit vlozna taska, ale neni uplne nalezato, tak su sama zvedava jak to bude fungovat jestli mi v tom mimous nebude sjizdet dolu :confused: nekde jsem se docetla, ze by tam mela jit nacpat aj korbicka, ale pak uz se neda polohovat predni sedadlo a to zas jeste potrebuju kvuli Tobikovi, takze jsme korbicku neshaneli.. :wink: vsak nez to bude u vas aktualni, tak bude ten nas na prodej...:wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Maji, tak to ti budu moc držet palec, ať je tvá Dr. přístupnější třeba tomu císaři!!

Hihi, že bych hned odkoupila ozkoušené, jooo? :wink: Hmmm.... :wink: :grinning: :grinning: Mno, uvidíme, jak budeš spokojená a jak na tom budem my :wink: A taky jsem zvědavá, co pak povíš, jak se to dá s prckama takhle brzo po sobě :wink: Akorát zas ty i Tobik působíte hrozně klidně, tak si myslím, že to zvládnete v pohodě :wink: V naší nervácké domácnosti se trochu obávám o své nervy jediné! :wink: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
andu, dik :slight_smile:
no klidne nevim, ale je fakt, ze jsou asi i temperamentnejsi lidi :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Hhi, no tak, Maji, působíte tak :wink: Jako je fakt, že jsme se viděly(i) dvakrát v životě, ale první dojem je takový. Ale kdo ví, jak to máte doma, že? :wink: :grinning: :grinning: V kolik jedete do toho Olmiku?? Teda jako fakt ti ze srdce přeju, aby ti Dr. toho císaře schválila... I když teda cvičení s Epinem asi půjde v niveč, coo? :wink: Ale jako vzhledem k tomu, že jsi psala, že 1. porod vcelku "vzrůšo", vůbec se tvým obavám nedivím! :sweat_smile:

Heh, já nikdá nebyla tak výbušná jako teď, co jsem se svým drahým! No asi mi to bylo třeba, noo :wink: :grinning: A tys' Maji myslím říkala, že Tobik moc nespí, nebo se mýlím?? Nebo už je to lepší :wink: Hele, a co nějaké obavy ze stíhání, únavy, nervů a tak podobně? :wink: No to víš, mám spoooust otázek, páč furt váhám a váhám... :wink:
25. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Teda Maji to držím všechny pěsti a aji Domiskovi to naporučím aby držel, protože koncem pánevním by mě nikdo nepřemluvil abych rodila normálně. Se divím, že tě nechají tak trápit. Tak já se ted ptala u dr. jak jsem byla na kontrole, až budu rodit druhé, jestli můžu automaticky na císaře a on řekl že jo, tak jsem v klidu.
Moc moc ti přeju aby ti císař vyšel a nebo at teda když normálně tak at je to hooodně rychle a bez problému - bolest asi bude, toho se nezbavíš.
Teda my už taky uvažujeme o druhém. Je to mazec jak ten čas letí. Chtěli bychom abych tento rok otěhotněla, a prcek se narodil příští rok, To Domisek bude mít už dva ročky, tak snad se to bude dát. Kočárek pro dva ale kupovat nechceme, tady na malé procházky to zvládneme po svých , nebo pořídíme stupátko a když půjdeme s tatínekem, tak máme croozer, tak Domis bude v crooozeru a mimi v kočárku. Stejně si myslím že manža bude s Domiskem pořád blbnout na kole - už se na to třepe.
Tak uvidíme, necháme se překvapit.
Hele tak co ten sraz? nepočkáme ještě až Maja porodí, at můžeme vidět miminko - já bych si rááááda pochovala zase malé mimi.
Dneska je venku krásně - tohle počsíčko na mě působí jako na nabíječka na baterky :grinning:
Každý den jsme venku a Domis vypadá spokojeně. Na Jaře bude tsnad trávit více času venku než doma
Nic jdu vařit něco na obídek. zatím
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
andu, pojedeme nejpozdej o pul jedne, dr. ordinuje od dvou, tak at jsme tam s predstihem a nemusime cekat :confounded: a toho epina vubec nelituju ani kdybych sla na cisare, hrozne mi to pomahalo na psychiku, dokonce jsem se zacinala na porod aj tesit :frowning2:
Tobik mel problem spis s usinanim a buzenim se v noci, al uz je to ok, posledni dobou dokonce usina sam ve svoji postylce a ja lezim na svoji :slight_smile: a obavy ze stihani mam, ale snad to nejak pujde...bude muset :slight_smile: spis se bojim jak prijme sourozence Tobik, ale zatim vypada, ze se bude starat, tak su zvedava..no za nejaky 2 tydny nejpozdej to zjistime :sweat_smile:

zabi, no uvidime co mi dneska rekne doktorka a prinejhorsim bud zmenim rychle porodnici nebo poleze zadeckem :sweat_smile:
no a se srazem na me cekat nemusite, stejnak behem brezna nehrozi, ze bych dorazila, tak treba pak na dalsi...vyuzijte toho, ze je tam konecne tak krasne a vyrazte provetrat deticky :wink:
25. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj, Žabi :wink: Jéé, takže nejsem sam, koho to chytá!? :wink: Taky si myslím, že Mája ze startu bude ráda, když se to zaběhne doma, natož ještě nějaké srazíky :wink: Ale já bych byla pro, pokud teda sluníčkové počasí vydrží :wink:

Maji, tak to je super, že se Tobík už naučil sám usínat! A. s tím nemá problém, tak doufám, že i když pak bude 2. prcek, zůstane jí to! Snad s novým přírustkem nebude mít žádný větší problém :wink:
25. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahojky Holky Promiňte že jsem lezu ale jsem Havířovanka a chtěla bych se zeptat na nějakou fajn restauraci v OV kde můžu se 7 měsíční holčičkou. Syn slaví 15 let a chce na nějaký fajn gablík, prosím napiště své zkušenosti :wink:
25. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj, Brusinko. Já bohužel neporadím - nejsem restaurační typ :wink: Teda určitě né typ na takové restošky, kam by se dalo s mimčem :frowning2: Tak snad poradí holky :wink:

Maji, tak co Dr.?? Co ti řekla??
25. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Andu dík za ochotu alespoň napsat , také nejsme restaurační typi ale synovi chcem splnit přání , to víš 15 má jen jednou v životě :wink:
25. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jojo, jasně rozumím. Ale holky mají myslím víc zkušeností s restauracemi :wink:, tak snad se stihnou mrknout a poradit dřív, než tu 15 oslavíte :wink:
25. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile:

Tak co, Maji... Jak to s váma vypadá? Nebo že už by si tě tam rovnou nechali a máte mimouška už u sebe :wink:

A co Zuzi, dlouho se neozvala...
26. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
s restaurací to taky bohužel neporadím,ale samotnou by mne to zajímalo :wink:
maji taky hořím zvědavostí :slight_smile: beztak už je prcek na světě :slight_smile:
dneska je zase počasí na draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od pondělí má zase mrznout,to je faaat super :stuck_out_tongue_closed_eyes: my už včera vyrazili ven ve vestičce a zase budem balit do zimního :angry:
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojte, vcera uz jsem se nedostala na net, bracha zlobil, tak ho tatka zahesloval a nebyl doma :grinning: do porodnice nastupuju v pondeli rano, udela mi utz a pokud bude jinak nez hlavickou, odpoledne me berou na cisara :slight_smile: holky, me se taaaak ulevilo :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Tak prcek ještě venku není, ale neva! Super, že sis to takhle domluvila!! Opadlo to z tebe, co? :wink: Tak přeju ať tak nebo tak, ať je to v pohodě! Pondělí, jůů, už se třepeš :wink: Musí to být zvláštní vědět, kdy to přijde :wink: Ale fakt, hlavně, že se nemusíš bát, že tě nechají rodit mimčo prdelou napřed! Jako ale já to nechápu! Tak copak to neumí objektivně posoudit!? Jak ti jeden Dr. může říct, že "v poho", odrodíš to KP a druhá řekne, že císař?! No ještě že tak! Tak jsem zvědavá, kdo na vás vykoukne :wink: A co ta jména??
26. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
andu, no tahle doktorka vi jaka su hysterka a ze minule to moc neslo...v utery tam nebyla a misto ni mi to "domluvil" doktor, co me videl dvakrat v zivote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
No tak hysterka... Mě to taky nešlo! :grinning: Ale tak jak říkám, hlavně, že jste to vyřešili a v pondělí snad budeš mít prcka u sebe! :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
andu, no jestli je pretoceny tak jim tam budu behat po schodech tak dlouho dokud neporodim...domu uz teda fakt nejedu :grinning:
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Maji, to se ani nedivím! Tak ať kdyžtak běhání zabere! :wink: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
ahojte.
Jé Maji, tak to je super, že tě nenechají trápit a vemou tě na císaře. Já se strašně těšila, když mi řekli že v pátek jdu vyvolat porod - věděla jsem že si Domíska v pátek pochovám. Ale bylo hrozné to nikomu neříct - chtěla jsem se pochlubit, ale chtěla jsem i pro všechny překvapení.
Tak držím pěsti at je vše ok a v pondělí čekáme na zprávičku že je na světě - myslím si že holčička.
jiank Brusinko znám jednu moooc dobrou restauraci - řeckou na hlavní třídě, ted tam byla kamarádka s pětiměsíční holčičkou a v pohodě. Nekouří se tam, ale je to tam trošku dražší ale jídla každopádně stojí za to. Kdyžtak napiš a já ti hodím info do IP. Jinak nevím. My spíše chodili na zahrádky s malým.
Dneska je hnusně venku - já chci zase to sluníčko. Vůbec mě to dneska neláká ven.
Jdu si odpočinout, malý usnul. zatím
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Žabi, já taky čekám, až malá zabere v postýlce - je dneska nějaká utahaná, ale už hodinu se tam jen tak válí a něco remcá :grinning: Ale neřve, to je hlavní! :wink: No vypadá to, že je ve... Haha, tak než jsem to dopsala, už tam zase klid není! :grinning: :grinning: Tak dám asi Amush rovnou oběd a zkusím ji uložit za chvíli... A asi pak uložím i sebe... Páč to počasí je opravdu na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Tak mám pro vás zprávu od MAJI

MÁTE POSLEDNÍ MOŽNOST SI TIPNOUT JESTLI JSEM KLUK NEBO HOLKA :slight_smile: - PRO NÁPOVĚDU MÉ MÍRY 3200G A 50CM. A MÉ JMÉNO JE BEATA.

Tak moc velká gratulace, a já si tipla dobře
Jo nakonec se prý malá obrátila před porodem, takže rodila Maja normál.
28. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
jéééééééé.. velikááááááááááááááá gratulaceeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ať jsou holky obě v pořádku a hodně zdravíčka..
takže další páreček.. krása.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Jééé, tak jsem chtěla Maji popřát, ať to zítra jde v pohodě. Usilovně jsem na ni myslela a ono toto :wink: Taky jsem měla dobrý tip. Maji, obrovská gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A ať vám to všechno hezky klape a jste šťastná a zdravá rodinka :wink:
28. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj :wink:
Dlouho jsem tu nebyla, ale chci jen pogratulovat Maji k Beatce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásné jméno vybrali :sweat_smile:
28. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
jéééé to je supeeer,tak si to malá nakonec včas rozmyslela :grinning: :grinning: taky jsem myslela,ža to bue do páru holčička :slight_smile: a beatka je kráááásné jméno :slight_smile: už tu jednu máme,že?
1. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj taky se přidávám ke gratulacím! :slight_smile:)

Kurňa to je zajímavé, že když se tu rodí, tak se Misa a Beranek ukážou:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale nic nenapíšou... :sunglasses:

My teď jdeme ven:slight_smile:
1. bře 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
My jsme oslavili 8 měsíců :slight_smile: a v neděli bude mít Tomík svátek..
Na svátek jsme mu pořídili konečně tu autosedajdu.Nakonec teda ten romer kung plus a bez isofixu a je to teda fakt křeslo..hodím fotku:slight_smile:) vypadá to bytelně, tak snad jsme vybrali dobře...
1. bře 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Bré odpoledne...
Tak se, Saly, obávám, že až budu mít druhé dítko, taky zvládnu max nakouknout a zareagovat jen na to nejdůležitější :wink: :grinning:
Já se dneska snažím uklízet povíkendový brajgl... ale ono tö je u nás vždycky na dlouho, tak alespoň část musím zvládnout! :wink:

Dítko mi teď usíná po obídku, tak já jdu něco zaúčtovat, dám si k tomu kávičku a pak se asi zas vrhnu na ten úklid... Hehe, měla bych se nějak pořádně naučit zorganizovat si čas, ať se s těmi dvěma prcky nezblázním! :grinning:
1. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
jee to je sranda,jak plánujete život s dvěma dětma :grinning: ale realita pak ukáže :grinning:
my tento měsíc bohužel nic neslavíme pže jaksi není 29 :sunglasses: :grinning: zakže dest měsíců oslavíme až v březnu noo :grinning:
1. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.