• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
hehe, s oslavami máte utrum, Gabi! :grinning:
Jak to myslíš s těmi dvěma dětmi?? Bych řekla, že jsi s nimi v trochu odlišné situaci, co se věkového rozdílu týče :wink: Nebo co myslíš, že realita ukáže? :astonished: :grinning:
1. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
ne to byla sranda...jasně,u mne je to jiné :wink:
1. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
No jako, Gabi, každopádně máš recht, že plány jsou jedna věc, realita druhá :grinning: Jsem na sebe opravdu velice zvědavá! :grinning:
1. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahojky:.)

Já už se taky strašně těším na druhé, až budeme taková velká partija:slight_smile: :grinning: včera bylo ve Víkendu o porodech, tak mě to zase vzalo :confused: :confused: :confused: rodila bych hned !!!!

Dneska pokud do odpoledne vydrží počasí se vydám do Sam baby omrkat golfáče..chci už je koupit, ať už to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,jee saly tak to jsem zvědavá jak pořídíš :wink:
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
za 14 dní jsem domluvená s paní omrknout toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30421827
to jsou němci, tak snad by to mohlo vydržet:slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
saly pěkný...ale není černý :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
:slight_smile: je i v černo šedé...ale vypadá smutně..takže druhá varianta je oranžový :wink: ten by byl taky i pro holku..navíc začali slevňovat ten hauck a uvažuji tak yo oranžové, pže modrého už mám celkem dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31498361&tab=1

ten oranžovo hnědý..no sluníčkouž leze, měla bych pomalu něco koupit..dneska jsem Tomáškovi objednala 3 bundy na mmb, neuměla jsem se rozhodnout kterou:slight_smile:))
2. bře 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
no já bych šla spíš asi do toho zeleného :slight_smile:
ty jo o mmb mi ani nemluv,taky tam pořád čučím a utrácím :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
saly ted jsem koukala na ty tvé fotečky z ateliéru,jsou krááááásné,fakt super :grinning: taky bych chtěla takové :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
zelená není moje barva..k ničemu by se mi nehodil..já v létě nosím hnědou a béžovou, tak by se hodil ke mě... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a Tomášek má modré oči :slight_smile: zelená modrá pro blázna dobrá:slight_smile: :grinning: :grinning: ne, popravdě se mi lébí všechny ty kombinace...

Dík za pochvalu.My jsme byli spokojeni.Já už než jsme o malém vůbec uvažovali, tak jsem věděla, že se chceme někde nafotit tímto stylem..původně hned po narození, ale měla plno, tak jsme se dostali na řadu až v půl roce, ale vůbec to není na škodu:slight_smile:
3. bře 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
saly já zase tyhle dvě barvy zrovna nemusím :wink: a ujíždím na zelené a růžové :grinning:
já právě bych chtěla jít do ateliéru ted jak bude mít malá rok,ale musím ještě přesvědčit tatku...no a nevím kam aby byly fotky fakt dobré...
4. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Gabi,můžu ti poslat čísla na 2 fotografky v Porubě.Na tu naši a ještě na jednu.Ta naše, přiznávám je dost drahá a příšernš dlouho se na ní čeká..to už si troufám tvrdit, že tě v dubnu ani nevezme, pže pak už fotí jen svatby, ne atelér... :frowning2: ale zavolat tam můžeš
4. bře 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Jé,Gabi, mamka se byla fotit u paní, aby měla pro taťku krásné fotky na 30 leté výročí... A fakt super! Mám pocit, že ani ta suma nebyla nijak šílená na to, kolik fotek mamka měla. Paní prý fotí právě i rodinky a tak... Taky jsem uvažovala, ale nevím, asi se na to vybodnu :wink: Můžu se maminy zkusit poptat, jestli by ti neklapla ta fotogravka od Saly... :wink:
4. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Andu :slight_smile:
včera jsme byli na 8m prohlídce a máme 8,9kilo :slight_smile:))))) a jinak vše OK..tak jsem ráda.. :wink:
4. bře 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Ha, tak jsem okoukla Majino albíčko!
Májo, ještě jednou obrovská gratulace k Beatce! :slight_smile: Je krásná :slight_smile: Hehe, je toto možné, jsem z toho úplně naměkko :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
4. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: teeeeedaaaa beatka je nááááádherná,ty vlasiska jsou úžasné,to my neznáme :grinning: :grinning: andu se ti nedivím že jsi naměkko :grinning: já taky :grinning:
5. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
...koukám že se tady někdo snaží si přivydělat :grinning:
5. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Hoj, Gabi!
Jako já to nechápu, jsem myslala, že 3/4 roku po porodu jsou hormony už v normálu - a ony evidentně nééé! :grinning:)

No a jinak jsme se s drahým definitivně rozhodli, že jdem na 2. mimčo :wink: Z rodiny o tom ví akorát moje sestra a zbytku to řeknem, až bude zplozeno :wink: :grinning: Kdo ví, jak dlouho nám to potrvá :wink:
5. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak jsme hned pokoukala Beatku..no a taky jsem vyměkla u fotky tatínka s Tobi a Bibi:cry: :cry: :cry: :cry: :wink: :wink: hezké..
Fajné vlásky..to my tak nic neměli..dlouho..až tento měsíc nám teda sost porostly, už se směju, že bude Tomík nosit za chvíli Berušku, a´t vidí....

Dneska valíme na cvičením, tak snad mi ho zas celé neprořve, nebo mě fakt odvezou nohama napřed:slight_smile:
5. bře 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, Saly, já byla s kamarádkou v úterý v H&M v Shopping parku a ona mě ukecala, ať Amush koupím Takouvou tu látkovou čelenku s mašličkou do hlavy. Ona je na to ujetá :grinning:, tak jsem si říkala, že jí udělám radost a kdyžtak to případně dostane třeba pro svou budoucí dceru :grinning: Je fakt, že A. už má ty vlasy v očích, tak jsem si říkala, že něco takového, co by jí neničilo vlásky, by nebylo špatné... Ale chuděrka moje, asi má na růžové čelenky stejný názor jako já, tak se docela vztekala, když to měla na hlavě... Pak si sice zvykla, ale nadšená teda nebyla :grinning: No ale sponečky jí nedám, to mám strach, že by ji snědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojte :slight_smile: dekuju za pochvaly Bibinky, dali jsme si zalezet, tak su rada, ze se libi :dizzy_face: :grinning:
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
no my taky máme takovou krajkovou čelenku,ale to je tak na chvilinku,je už trochu těsná :slight_smile: nám vlásky rostou pooomalu takže na sponečky si ještě musíme počkat :cry:
5. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
čusík
Jé Maji malá Beatka je nádherná - já chci taky!!!!!!!!!!!!! Hej to je fakt mazec, jak se každý rozplývá nad tím miminečkem i když před pár měsíci jsme to taky měli doma. Tak hlavně at jste zdravé a krásně roste Beatka
Teda Andu, tak vy už jdete do toho? no my ješě nějaký ten měísc počkáme. Chci mít druhé až Domík bude mít dva roky a více. Ale tento rok se na to taky asi vrhneme - asi zase na dovolené u moříčka - tak jako u Domíka.
Gabi tak co volala jsi?
Domika má od včerejšku svojí druhou rýmečku a kašlík. Bobátko moje malé. Včera měl i teplotu, ale dneska už je to lepší. Musela jsem mu vysát snoplík vysavačem, tak byl naštvaný na mě
5. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Hoj, Žabi... No zvažovali jsme, zvažovali... A jó... Já bych chtěla rozdíl kolem těch 2 let, max 2 a půl roku... Ať si dítka rozumí a nemusí si se sourozencem zažívat takové dětství jako já se sestrou (díky bohu, asi před 5 lety se to srovnalo :wink:) nebo přítel s bratrem :wink: Říkám, nevím, jestli neskončím někde v Kroměříži nebo visíc na lustru :grinning:, ale snad to zvládnu :wink:
5. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
žabi ahoooj,ještě nevolala,čekám až se vrátí drahý,je ted do středy na slovensku :frowning2: pak budem řešit konečně to bydlení spolu...
jojo koukám tady nostalgicky na fotku z porodnice a říkám si jak ten rok utekl,takové to bylo klubíčko a za chvili bude chodit... :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
andu zvládli jiní zvládneš i ty :wink: docela ti závidím...já být mladší....škoda,že jsem Páťu měla tak pozdě po Viktorkovi,mezitím mohlo být ještě jedno dítko :grinning:
5. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
jeee, andu, tak uz mas snz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zavidim... uz me zas chytaji chute na dalsi tehulkovani :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ježíííš, Maji?!?! Proboha! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže evidentně byl druhý porod příjemnější než ten první, coo? :wink:

Gabi, tak mám pocit, že dneska není nikdy pozdě :wink:
5. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.