• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu :grinning: ted si budu muset pockat...a pomalu zpracovavat a zpracovavat... :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Hihihiii, Maji, ty teda jedeš! :wink: :grinning: Kdy plánuješ další zpracovávání? :wink: Já jen, jestli už nemám počkat, ať mám s kým těhotnět, když holkám se do toho nechce! :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
andu, no ja bych chtela aby mezi sebou s Bibinou meli max. tri roky, ale nevim nevim jestli mi to projde...spis bych rekla ze asi ne, protoze to budem oba teprve koncit skolu a hledat praci a tak... :sweat_smile: takze realne to vidim tak za pet, sest let :pensive:
5. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Sakryš, tak to asi čekat nebudem, nooo! :pensive: :grinning: :grinning: Ale teda koukám, velkou rodinku plánujete :wink: No, po pravdě, mám "obavy", že pokud se nám to druhé dítko povede rychle, to třetí si taky budu "na stará kolena" chtít pořídit! :wink: :grinning:
A žádné popordoní deprese se u tebe evidentně neodehrávají, což? :wink: To ti závidím (v dobrém, samože :slight_smile:) :wink: Z toho má trochu obavy, páč to se mi u Amči vůbec nelíbilo :frowning2: :pensive: Ale asi to bylo tím na prd kojením... Takže jsem rozhodnuta, že pokud to bude stejný problém i u druhého, nebudu už se tím stresovat! Hehe, no ale jsem zvědavá, co se mnou zas udělají ty hormony! :grinning: :grinning:
A vůbec, co nespíš?! :grinning:
5. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz
andu, uz jdu, cekala jsem, ze se Bibinka probudi na kojeni a ono fur nic, asi ceka az si lehnu a zaberu :grinning: no a oni jsou oba dva tak strasne zlaty deti, ze na zadny deprese nemam ani pomysleni :wink:
5. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. bře 2010 ve 23:09 • janka313
Jůů, Maji, tak to ti moc přeju, ať to oběma vydrží! :wink:
Já doufám, že to druhé bude trochu menší "potěp" než Aminka :grinning: Ale je fakt, že spánek a samostatnost by mohlo mít podobný :wink: :grinning: :grinning:

Janka313: odkaz už jsi nám sem dávala, když budeme chtít, umíme si ho dohledat!

Jinak já musím trochu pouklidit a sbalit nám věci, páč po o obědě vyrážíme směr Teplice v čechách za rodinkou :wink: Pro Am. to bude zatím nejdelší cesta, tak jsem na ni zvědavá :wink: A taky přemýšlím, jak pořešíme spaní! Babi má 2+1 a jak Am. neumí spát s nikým v pokoji, bude to asi problém! :wink: :grinning: :grinning: Možná v omcizím přostředí odpadne, ani nemukne :wink:
6. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
ahoj ženy,přeji vám vše nejlepší k mdž :grinning:
a saly to máškovi dodatečně k včerejšímu prvnímu svátečku :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
andu jak dopadl výlet?
8. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gabi:díky za oba! :wink:
už jsme oslavovali.Do toho měl v sobotu narozky ještě děda, tak jsme včera byli na oběd u Nimroda, tak jsem si pošmákla:slight_smile:)

V sobotu jsme byli na chatě a bylo tam krásně, svítilo slunko a v Ostravě, prý bylo celý den šedo a chumelilo:_( tak jsme tomu unikli,,

Dnes se snažím celý den dovolat do plavání Rybička na Vítkovickém stadionu na zápis, ale zatím marně :frowning2:
8. bře 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Holky máte někdo hopsadlo? takové co se zavěsí na futra nebo na skobu? Já jsem to jako malá měla a byla jsem v tom furt:slight_smile: tak o tom přemýšlím...ale na mmb jsou dost drahé,na to, že je to na chvilku :unamused:
8. bře 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Saly byli jste is malým u nimroda?
s hopsadlem zkušenost nemám a ani mne to nějak moc nebere,nevím...já ted vyhrabala takovou tu miminkovskou dřevěnou houpačku na zavěšení,tak to asi pověsíme k našim na strom :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
...jen teda to jaro aby už přišlo :frowning2:
8. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
s malým ne, ale když jsme dávalai rezervaci, tak jsme mysleli, že s námi půjde,tak mu bobkovi nachystali i jídelní židličku ke stolu .-))

ale jinak chodíme s malým na jídlo běžně, v sobotu jsme byli dokonce 2x:slight_smile:) jde to vydržet :grinning:

Já chci hopsadlo, pže malý teď furt hopsá na nožkách, tak by mohl sám a nemusím ho pořád držet:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
no my právě ještě s malou nikde nebyli,tak jsem chtěla vedět jestli tam mají židli a zrovna u nimroda dooobře vaří :wink:
8. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
jejda málem bych zapoměla,byli jsme na poradnu a máme 8750g :wink: myslela jsem teda že to bude víc...Dr říkala že v roce mají mít děti optimálně trojnásobek své porodní váhy,tak to teda nevím nevím jestli dosáhneme :sweat_smile:
8. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
ahojte:slight_smile:

jo u Nimroda mají myslím 2 židličky a navíc se v době jídla nekouří. Tak to my s malým už byli hodněkrát :slight_smile: ale fakt je nejlepší pokud tam mají židličky, aspoň ho nemusíš držet na klíně.My třeba vjedeme i se s por´tákem a on si hraje v kočárku a přitom ho nakrmím..

my máme v 8m 8,90, ale myslím, že trojnásobek taky nedáme..naštěstí..
9. bře 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík.
jak se máte??? Domík je nachlazený - teda má kašel a sedlo mu to na průdušky, ale doufám že už to bude lepší.
Teda tak my máme na konci 11tého měsíce 9kg rovných. Tak my asi tu jak tu píšete porodní váhu nedáme.
koukáme na autosedačky a mě se líbí tato:
http://skrblik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1764358
tak uvidíme, chceme jí někde vyzkoušet, tak snad se Domískovi v ní bude líbit
Maji dívala jsem se na fotečky a Bea je krásnoučká. A jak se vede doma? co Tobík? hlídá sestřičku?
A jaký byl vůbec porod?
Hej holky nemáte někdo číslo na Zuzku? jsem se dívala i do alba a už dloooouho tam nedala nějaké nové fotky, tak co s ní je??
9. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
no taky na zuzku myslím,kde se zatoulala...já číslo nemám
tak já myslím že tu roční váhu tady nedá nikdo :wink: už jsem měla obavy,je fakt,že jsme za poslední měsíce přibrali polovinu toho co jindy....ale asi je to asi tím,že se přece jen víc hýbe že :slight_smile:
žabi přeji domíkovi at se brzy uzdraví :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj

Žabi nějak tomu skrblíkovi nefungují webovky, takže nevím co je to za sedajdu..my jsme nakonec pořídili Romer king plus a ještě dneska jedu s kámoškou do ikea chce se mrknout do chicco jestli tam nemají maxi cosi tobi..

Holky včera tu byla kámoška, malá má 9 m a má 6´,30 kg:slight_smile: je sice hubeňější než tomík, ale podstatně ne..takže to bude individuální..

Na Zuzku číslo mám, písnu ji... :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak ještě dávám jeden odkaz na ustosedačku, snad půjde:
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-britax-evolva-123-kolekce-2010/
Tak já začínám řešit výbavičku do vozíku za kolo. Už se těším až na jaře vyjedeme. Doufám že Domikovi se to bude líbit tak jako v loni. Ted na to snad bude i více času, než minulý rok, jak jsme se stěhovali, tak toho na kolo moc nezbylo. Vy plánujete někdo koupit vozík nebo už sedačku za kolo?
Saly pisni Zuzi, by mě zajímalo co sní je, snad se nic nestalo, že se neozývá.
10. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj žabi,mi ten odkaz včera šel,ale já ti neporadím,mám sedajdu po Viktorovi,tak se ted tím nezabývám :wink:
A kolem taky ne :slight_smile: My jsme spíš auto fanoušci :grinning: nějaké ty srazíky a tak :grinning:
10. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
už mi teď to šlo taky otevřít...¨tady tu neznám, pže my vybírali jen do 18 kg..ten king plus, který jsme koupili má více chráněné boky proti bočnímu nárazu..teda mi se apoň zdá podle fotek,je to takový ušák.Dnes jsme byli ještě v chicco prohlížet maxi cosi tobi, taky dobrá v testech, ale sedák je úzký , malý ho měl te´d akorát, za pár let by tam byl jak sardinka..a taky se hůř upevňuje na sedadlo, musí se provlíkat pás.To mají ty romerky asi mnohem jednodušší.

Žabi, jdi si tam malého fyzicky posadit..to je podle mě dost důležité..
:slight_smile:

Zuzce jsem psala, zpráva doručena, ale zatím se neozvala...tak uvidíme..

Sedačku za kolo neřešíme, protože já na kole nejezdím.Martin sice jo, ale beze mě s ním stejně jezdit nebude, takže tohle my vynecháme. :wink:
10. bře 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
zabi, tu sedacku Britax Evolva 123 mame a je super, Tobikovi se v ni moc libi :slight_smile: muzete prijit klidne ozkouset k nam :wink: :grinning:
no a mame sedacku na kolo, loni jsme s ni jezdili hodne a Tobik si nestezoval (mame polohovaci, dam odkaz), ale ted prave premyslime, ze koupime dvojmistnyho Croozera...ale to az v lete jestli zbydou jeste po dovolene penizky :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
mame tuhle, akorat my ji kupovali jeste za plnou cenu :angry: :angry: :angry: http://www.axitbikes.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=719
12. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky,
tak mi přišla smska, že je tu na mě dotaz :wink: omlouvám se, že sem už ani nemrknu, ale moc nestíhám... ještě donedávna se Jakub budil každé 2, max 3hodiny na jídlo a já jsem byla úplně vyplivnutá...
takže jsem ho jako správná krkavčí matka šoupla do dětského pokojíčku a ejhle, vzbudí se dvakrát za noc...
Psala jsem i Saly, že je hrozně veliký, v 8,5m má 9,22kg a 79cm... sedí, leze a stoupá si všude, kde to jde... je jako turbomyš, takže se moc nezastavím :grinning:
Maji gratulace k Beátce, je to krásná princezna :wink:
autosedačku máme Maxi Cosi Priori XP,ale Britaxy jsou taky jedny z nejlepších. Terezka bude mít teď Romer, což je mateřská firma Britaxe.
Jinak Žabi mám pocit že jsem tě viděla v sobotu kolem poledne v Avionu... chtěa jsem tě zastavit a kouknout na Domíska, ale chvátali jsme do kina...:wink: šli jsme na Alenku a bylo to moc pěkné...
pomalu chystám dort pro Terku ke 3narozeninám, to tak strašně letí...
ale koukám, že se tu taky moc nechodí :frowning2:
tak jak se všechny máte???
14. bře 2010 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzi, je fajn, že jsi se ozvala:slight_smile:)
nevím proč se tady tak málo chodí..já mám puštěný PC pořád a vždycky mrknu a písnu,když tu někdo napíše..to já stíhám..nemám pocit, že by mě Tomík nějak časově vyčerpával.Hlídám ho jedním okem a dost si pohraje sám..a když chce za mnou, tak vždycky přileze k noze a tahá mě za tepláky :grinning: už se začíná stavět, tak je to trochu nebezpečnější..ale zatím v pohodě..:slight_smile:Navíc přes den ještě dost spí 3x 1,5hodiny

A s krkavčí matkou si nedělej hlavu:slight_smile: Já malého vystěhovala už ve třech měsících do druhého pokoje:slight_smile: a je klid.Teď se budí jednou do půlnoci a jednou v pět a to mu dám většinou mlíko.Spával do půl osmé, teď už do půl sedmé, tak tuším, že se to bude se světlem zkracovat:slight_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. bře 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky.
Tak já i Ameli jsme se konečně aklimatizovaly. Totiž. Původní plán byl, že v Teplicích zůstaneme do úterka a pak mě můj otec vyzvedne. Ale zrušili mu v Praze jednání, takže jsem v Čechách byla až do pátku!! No naštvaná jsem byla, protože jsem počítala vše na 4 dny, ale poradily jsme si :wink: Aspoň jsem si popovídala se sestřenkou a ták...
Ameli to ze začátku zvládala na jedničku, pak už ale byla asi ze všeho unavená, asi i z toho, že jsem s ní spala v pokoji, na což už není zvyklá, takže byla uňmčená a nemohla jsem od ní na krok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináč se panička už pořád pouští a chce chodit... Dělá bez držení tany tany a vypadá to dost komicky a já trnu, kdy si namlátí... No ale nějak se to chození naučit musí, nooo :wink:

Holky, Maji, Zuzi a Míšo, chtěla jsem se zeptat... Jak spí sourozenci? Spolu v pokojíčku, nebo mají každý svůj, příp spí oba s vámi? :wink: Já v hlavě začínám řešit praktické stránky věci :grinning: :wink:
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Nazdárek
Jé Zuzi vítám tě. No to mi ani neříkej, že jsi mě viděla? No byli jsme s manželem v sobotu ve Futuru - asi jsi myslela Futurum a ne Avion když jste byli v kine že? tak to jsi mě měla aspon nachviličku zastavit. Já když jdu po obchodě, tak moc nekoukám na lidi - ten náš mladéj mě zaměstnává dosti. Škoda, ráda bych viděla tvé dětičky, ale v albíčku nemáš nové fotky, tak nevíme, jak vypadá Kubík. Ježiši to to letí - on už má osm měsíců.
No my za měsíc už budeme slavit rok - neskutečně rychle to uteklo. Nedávno jsem si prohlížela fotečky, jak byl Domik miminečko. No a teda už se taky začíná ke všemu stavět, mám oči i v p......
Maji tak kdybychom nikde nenašli tu autosedačku, tak bchom se ozvali a přišli na zkoušku. Moc se mi líbí. Sice ty ceny, ale pro bezpečnost vše.
No tak já už teda začínám přemýšlet co koupíme Domíkovi na rok, ale vůbec nic mě nenapadá. Chtěla jsem se zeptat, těch co už maj větší dítka, od kdy děti jezdí na odrážedle? manžel to chce Domiskovi koupit na narozeniny a mě to příjde nějak pořád brzy.
Jinak nám odjel tatínek na služební cestu, tak jsme ode dneška sami až do čtvrtka.
Hej jak to tu píšete, že už jste dali děti do svých pokojčíčku , tak já na tohle zatím nemám srdce. Malý teda spinká celou noc od sedmi do osmi do rána, někdy i do devíti. Ale nevím. Nevadí nám zatím v ložnici, tak ho tam ještě s námi necháme.
14. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Zuzi jé tak jsem kukla ted do alba a máš tam fotečku Kubíka - hej on je celý ty - nejvíce oči a Terezka je podobná na tatínka že jo?
14. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.