• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Tak jsem přidala pár aktuálních foteček Dominika.
14. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ty jo, to jsou teda už chlapi:slight_smile: to je sranda jak se ti kluci změní, když jim narostou vlásky :grinning:

Zabi já dala malého spát vedle, pže jsem spala i já lehce,podvědomě jsem pořád poslouchala co dělá...tak i spíš kvůli sobě.Navíc Martin chrápe a malý se furt budil. :frowning2: Teď jsme spokojeni všichni.Malý zase není zvyklý se mnou spát vůbec..ani nechce..já ho třeba nosím a on se pak prohne, že chce do postýlky a hned usne..tak na jednu stranu taky dobře... :wink:
14. bře 2010 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz
:wink: ahoj holky,teda koukám že jste se tu včera nějak rozjely,já tu taky koukám,jak píše saly a nic se nedělo :slight_smile: zuzi vítej,už jsme se o tebe strachovaly :wink: my to máme s tím spaním taky strašné,už jsem z toho taky pěkně hotová...tak píšete že pomohlo dát děti do vlastního,jenomže malá bude mít pokoj s bráchou a zase nechci aby ho v noci budila...tak nevím...chtěla jsem ji v roce odstavit,ale asi to bude horší než jsem myslela :confounded: když bez prsu neusne...chjo
andu taky jsem si říkala že se vám ten výlet nějak protáhl :wink:
15. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
jo jinak malá se už taky vesele pouští a stojí sama tak jsme pořád v pozoru,chodí kolem nábytku a je čí dál jistější ale je opatrná...to viki se pouštěl do všecho bezhlavě po hlavě :grinning:
15. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
¨Dobré ranko, u nás odstavení bude v klidu..už na tom pracuju.UM malý miluje, úplně se na flašku třepe:slight_smile: kojím 1x v noci a dneska už vůbec v noci,jedl v 18:30 a pak až v 7:30..takže krásně vydrží a když se ozve, stačí čajík:slight_smile:

Takže to bude bez problémů..má plno jiných zájmů než mamčin prs:slight_smile:)) my už taky se stavíme..sice s gumovýma nožkama, ale zkoušíme, ale já myslím, že máme ještě čas, ale teda nesedíme...je to neposeda, tak sedět asi nepotřebuje:slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jee, zuzi, rada te vidim :slight_smile: kubik je teda kus chlapa :dizzy_face:
andu, deti spi s nama (vetsinou s nama v posteli :grinning: )
15. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
zabi, Tobik dostal odrazedlo v lete, takze v roce a ctvrt, ale u babicky zkousel jezdit uz driiv :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky,
Zabi samozřejmě jsem myslela Futurum... to víš ten můj vykojený mozek :grinning: Kdyby jsme tak hrozně nespěchali, určitě bych tě zastavila...většinou máme rezervaci a lístky vyzvedáváme, to teda meteme, ale pak máme půl hodiny na prohlížení. Tentokrát jsme ale lístky dostali, takže jsme jeli na poslední chvíli, pomalu jsem musela Kubu od prsa odtrhnout :grinning:
ale určitě se blíží nějaké ty teplé dny, tak snad bude nějaký srazík :wink: Jj Kubík je celá maminka a Terka zase po tatínkovi :grinning: máme to pěkně rozdělené.
A s tím spaním, když Dominik pěkně spí a nebudí se moc často, tak si ho v ložnici nechej... u nás se to už fakt nedalo.

Gabi taky jsem měla strach, aby Kuba Terezku nebudil. Ale navzbudí - spí jak pařez. První den byl hrozný - ale je to zvyk. Normálně se mi Terka budí, jen špendlík spadne, ale teď si rhaje na velkou sestřičku ošetřovatelku tak je to v pohodě...
Odrážedlo máme obyč z Tesca a je fajn, asi tak od toho roku, možná roku as půl-. Strašně se mi líbí odrážedlo hroch od Fisher Price, ale ta cena... : -( NO UVIDÍME
Saly to je super, že Tomášek bere i UM tak pěkně... to u nás nehrozí. A hlavně mi po UM strašně přibírá, což ještě víc nepotřebuju...už by to fakt byl tlusťoch :grinning:
andu jé vy jste byly tak daleko... teda cestovatelky... já se chystám až bude teplo na pražskou zoo, ale nejdřív musíme naplánovat nocleh, je tam toho hodně a nestihli bychom to za den...
15. bře 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Tak já hlásím, že Am dneska udělala svůj první samostetná krok :slight_smile: Sice se pak radši rychle chytla, ale asi už to moc dlouho trvat nebude a já nebudu dělat nic jiného, než ji hlídat! :sweat_smile:

Chtěla jsem toho původně napsat víc, ale už si nějak nepamatuju co :grinning:
15. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
andu, super, gratuluju k prvnimu krucku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Andu to je Am šikulka.Nám v pátek přišla do cvičení holčička narozená v červenci a naprosto jistě a bezpečně capká kolem všeho, sama teda ne.Ale jak vidím ty naše kluky,tak to my hned tak chodit nebudem.Tomášek inklinuje k plazení,strašně ho to baví a s tím si vystačí asi dlouho. :wink:
16. bře 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Maji, jak to jde u vás doma? Pořád Beátka tak hezky spí? :wink: A co Tobík na sestřičku? Já jsem zvědavá, jestli nám to tento měsíc vyjde.. Furt sice zvažuju, ale stejně už jsem rozhodnuta! :wink: Doufám, že mě to pak nezničí, haha :grinning:
16. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoooj....jéé andu to je super,gratuluji :grinning: takže už kupujete botky co?
My vřera zase objevili šestý zubek...úplně jinde než jsem ho vyhlížela :grinning:
Saly švagrové dcera bude mít tento měsíc rok a ani se naplazí :confused: sice stojí a pořád lítá v chodítku...no já bych ji tam asi nedala pokud nemá jinou snahu se přivližovat...
A viki se postavil v půl roce,ale pořád lítal po čtyřech,chodit začal sám přesně v 11.měs najedou a tak se mu to zalíbilo že rovnou začal i běhat :sweat_smile: a to bylo něco pro moje nervy :grinning:
16. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
andu vy už jste to jako rozjeli naplno??teeeeda :grinning:
andu dáváš doma malé papučky nebo bosky?
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Gabi: no nic moc jak to čtu, já ho měla a nic mi teda není, ani s páteří a to jsem tam prý byla skoro celé dny jak mě to bavilo :grinning: já ho kupovat nebudu, je to nachvíli a drahé..asi koupím chodítko :grinning: něco takového..to je spíš opěrátko

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6293946&tab=0

no a kámoška u které jsme dneska byli má toto:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31995646&tab=0

a malý byl nadšený:slight_smile:)) :wink:
16. bře 2010 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
andu, Bibi je furt docela hodna, ale Tobik zacal zarlit...no zatim docela zvladame, ikdyz uz to neni takova pohodicka :wink: aspon ze v noci decka pekne spinkaji :grinning:
16. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Brý večír... Maji, to mi ani neříkej, že Tobík žárlí! Já doufala, že když budou dítka takhle blízko k sobě, nebude to s žárlením tak žhavé... Sakryš :grinning:

Gabi, jojo, už to tak vypadá, že jsme se do toho vrhli :grinning: Amushí jsem chtěla nechat chodit naboso, ale jelikož za 1. si pořád přišlapávala ponožky :grinning: a ke všemu si pořád stoupala na špičky nebo na pravý kotník, rozhodla jsem se pořídit jí papučky - z Bati s žirafou za 200 Kč... A je to s nima fakt lepší! Konečně se naučila na těch nožičkách stát pořádně a už si je tak nekřiví ani bez botiček :wink:
16. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
čusík holky
tak manžel není doma, tak večer jenom brouzdám a něco hledám na netu.
Jsem dostala nějakou uklízecí náladu, tak celý den běhám po bytě a něco uklízím.
Jé ANdu tak vy už máte botičky, no musím se pochlubit ale my taky. Koupili jsme je, páč náš mladéj se ke všemu staví a bohužel se mu rozjíždí nohy, páč my nemáme nikde koberce. Tak proto jsme mu to museli koupit. Ted je spokojenéj. Taky máme od žirfaky.
Maji a jak Tobík žárlí? jako vynucuje si nějak aby jste se mu více věnovali? ježiši tak na tohle se fakt jednou netěším.
Andu tak držím pěstičky, at to snaženíčko co nejdříve výjde a Ameli má sourozence.
Tak s tím odrážedelem jste mě ženský teda dost překvapili - to asi teda Domikovi koupíme na narozeniny. Jo máte nějaké tipy na odrážedla která jsou dobrá? nebo která naopak stojí za nic. Budu ráda za každé info.
16. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
andu, jen ted vyzaduje vic pozornosti a mysli si, ze kdyz se bude chovat jak mimino, ze kolem neho budeme skakat stejne jak kolem Bibi :wink: ale k ni se chova porad moc hezky :wink:
zabi, my mame odrazedlo na prd, je to takova nizka formule a ma vetsi zadni kola a Tobik o ne zadrhava nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
Zabi: my máme odrážedlo autíčko, ale ještě nevím jaké je v praxi..:slight_smile:

Andu: přeju úspěch co nejrychleji :wink: i když při tom druhém to asi nejsou takové nervy jako poprvé, ne? Teď je vlastně jedno kdy to bude:slight_smile:)
Závidím ti tu energii, já jsem ráda jak se večer svalím k ordinaci a hlavně a´t po mě nikdo nic nechce :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tak hlásím,že i my jsme nezůstali pozadu a paty včera asi třikrát udělala po kročku :grinning: a krásně sama stojí :grinning:
nad odrážedlem taky pořád kutím,uvažovala jsem že koupík takovou tu klasiku
17. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
no a chci pořád koupi toto ale ted nevím jestli to má smysl,koupila bych určitě použité :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15132357&tab=1
17. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Jů, Gabi, takže taky gratulačka - taky budou botky, co? :wink:
Saly, my schválně začali tak brzo, abychom případně nemuseli stresovat, že se nám nedaří :wink:
Maji, jooo... takže se chce Tobík nosit, mít dudlík nebo já nevím co, jo? :wink: Tak přeju, ať to brzo přejde! Pak musíš napsat, jak dlouho to trvalo :wink: To víš, potřebuju sbírat info! :wink:
17. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
:grinning: jééé ted koukám že je i růžovééé :grinning: no to je nádhera
17. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
andu dík,no já už chtěla dávno koupit ty bačkůrky,pže malá taky vesměs stojí,takže hurá,ale řeknu vám dvě stovky za papuče na chvilku to je masakr :confounded:
maji taky přeji pevné nervy,je to blbé že je malý a ješě to nechápe,viki si už to nechal vysvětlit ,ale taky má někdy tendence na sebe upozornovat...
17. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
já mám ještě po viktorkovi takové ty první kožené botky,tak jak jsme jí je zkusili nasadit tak se jí zalíbilo chození za ruce :grinning: vyšlapovala jako voják :grinning: ale jsou už znečně ojeté,takže na ven budem muset kopit nové...no ale jak jsem koukala na ty ceny tak se mi taky přetáčely panenky :angry:
17. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
No, Gabi, o cenách ani nemluv! Já Am. do kočáru koupila takové s měkčí podrážkou, co jsou vhodné i pro první krůčy... 6 stovek! No dostala je od své prababi k Velikonocům :wink: a já si říkala, no co, aspoň jedny botky v téhle cenové relaci :grinning: Tak drahé už mít asi jen tak nebude :grinning:
No my na to chodítko asi prdíme... Taky jsem o něm uvažovala, ale je to u nás nereálné neb máme všude práhy :wink:
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
holky co znamená to s tou žirafkou, to je nějaké značka? a to jsou nějaké zdravotní botky?
17. bře 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.