• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Saly, to je jakýsi certifikát ta Žirafa... Jakože jsou to botky zdravotně nezávadné a vhodné, či tak něco... :wink:
17. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
hm, boticky, to je sila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdy 3 mesice tisicovka v tahu, az zacne chodit aj Bibina, tak to bude 8 tisic rocne jen za blby boticky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Ježíš, Maji, nestraš, nebo si to s tím druhým dítětem snad ještě rozmyslím! :wink: :grinning:
17. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
tak jsem byla na procházce a stavila jsem se na Dubinu do "botiček" a nestačila jsem žasnout :confused: :confused: :confused: Žirafu jsem tam taky viděla..ale ty ceny ostatních..no to je mazec.. :angry: :angry: :angry: kožené sandálky na léto 899 a tak ..jinak snad pod 650 tam nešlo nic, ale papuče asi 160.
17. bře 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky po dlouuuuuhatáááánské době,
sběžně jsem pročetla, maji gratuluji k bibi. To uteklo jak voda šmankote. Vždyť ti naši caparti budou mít za chvíli rok. :astonished: :slight_smile:
Andu přeji ti hodně štěstí ve snaženíčku, a držím pěsti.
Ve zkratce co už umíme, chodíme kolem nábytku z plazení jsme přešli na chození po čtyřech a zatím dva zuby i když poslední dva dny nás hodně mučí asi další.
Od 9. března chodíme na plavání, je to super, první jsem si užívala já, jelikož miluju vodu a asi dva roky už jsem nikde nebyla a druhé plavání si už užíval i Vojta smál se a cákal kolem sebe. Příště máme začátek abecedy potápění tak to jsem hodně zvědavá.
Ohledně botek - už měsíc máme koupené papučky 140,- Kč, a na botky jsem koukala a je to mazec teda ty ceny. Až to budu víc řešit tak vás tu pořádně přečtu ať mám tipy. Snad se dostanu někdy k tomu vám tu přihodit fotky. Večer tu je buď manžel nebo jsem ráda, že jsem ráda a nebo něco dělám nádobí, žehlení apod.
Tak papá snad brzy
17. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Hihi, ahoj, Hafi.
Teď jsem na vás myslela, jak se asi máte :wink: Nějaké zásadní změny u vás??

Heh, zuby... Amina má zatím furt jen jeden, klube se jí 2., ale nijak s tím nespěchá :grinning:
17. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
zabi, kde jsme se potkaly? nikde jsem te nezaregistrovala, tak se omlouvam... :sweat_smile:

zitra jdeme koupit jarni boticky...uz predem se mi delaji mzitky pred ocima, je to fakt sila ty ceny a ja se bojim koupit levny botky aby jsme Tobikovi neznicili nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Ahoj Maji
No zdá se mi že jsem tě včera /pátek/ viděla v parku jak jsi šla s kočárkem, dokonce kolem nás, ale já tě zaregistrovala až trošku pozdě, páč jsem si myslela že máte černý kočárek, a vy máte tkaový bílý ne? Tobík seděl ve předu a Beatka vzadu ležela. A pak jsme tě ještě viděli nakonci parku, vedle kostela, jak jsi už šla i s manželem - měli jste myslím oba bílé bundy.
No a dneska jsme vás zase viděli - šli jste z Třebovic a ty jsi utíkala do Hrušky. Teda aspon si myslím že jsi to byla ty, páč to bylo trošku do dálky. Chtěla jsem na tebe zavolat, ale nechtěla jsem si dělat trapas, pokud by jsi to nebyla ty.
A neomlouvej se, já taky spoustu lidí nevidím - nevnímám i když na mě volají :grinning: .
20. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
zabi, jo tak to jsme byli my, v parku aj u hrusky :grinning: ale ja su fakt slepa, kdyz nezavolas, nevidim :grinning:
21. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak my už taky koupila papučky ale malá v nich chodí jakoby měla na nohou betony :sweat_smile:
jinak psla jste tu u zubech,tak nám rostou jako houby po dešti,máme šest :sweat_smile:
jinak bt jsem viktorkovi kupovala vždycky u bati,ale ted nevím jak to tam mají s cenama,budem muset vyrazit na průzkum...
21. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
gabi, teda vy uz mate zoubku :slight_smile:

my jsme koupili vcera jarni boticky...1030 :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
teda maji to je pálka,no ale tobík už je aspon vynosí a do zimy vydrží ne?a kde kupuješ boty?
21. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
gabi, ja pocitam do leta a na podzim uz zas novy :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupujem v Porube za Sparem, je tam obchudek s detskyma botickama :slight_smile:
21. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,ty boty to je fakt mazec. Byli jsme dnes na výletě ve frenštátě a tam mi ty ceny nepřišly tak šílené..asi 550 za celokoženou botu.V takových těch menších obchůdcích.Až bude tepleji, tak to tam proběhnu :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko...saly to jde :wink: a byly aspon pěkné?
22. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráno, dámy :slight_smile:
Maji, mazéééc!
My byly se sestřenkou v Teplicích kupovat malému taky botičky a narazila na super cenu 360,- ve specializovaném obchůdku, i s tou Žirafou :wink:
Hehe, šest zubů :grinning: Ameli má stále dva, ale už se s nima párkrat pěkně pokousala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme dměli doma poloviční Angelinu :wink: :grinning:
22. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
maji tak mne napadlo,nechtěla bys koupit pro Bibi nějaké věci po Patulce?
22. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
gabi, my jsme ted nakoupili a podedila jsem hromadu oblecku po kamaradcine male, skoda, ze te to nenapadlo driv :astonished:
22. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojte

Gabi: jo líbily se mi :slight_smile:) asi proto, že nybyly tak drahé..ale že by byl nějaký extra výběr v těch prvních botkách to není..teda pro kluky..všude mi nabízejí Pegress a Fare či jak a ty už znám nazpaměť, ale my máme na chvíli teď čas..koupím jen papučky..v Hrabůvce za 130Kč..

Jo jinak jsem si koupila golfky, nakonec jsem zvolila firmu abc design, jsou to němci, tak jsem myslela, že to bude kvalitnější.Hneds ten den mi upadlo madlo, tak už jsem je reklamovala, takže jsem myslela špatně:slight_smile:)))
Jezdím s nimi třetí den, jezdí se mi jinak moc dobře až na to madlo, takže uvidíme co upadne dál....... :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
maji škoda,tak to dám na mmb :wink:
saly a ty už máš to madlo ?
holky a jaké máte ty botky?takové ty obyčejné kotníkáčky?
22. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
ne Gabi nemám, on ho zatím nepotřebuje, normálně je připásaný pásy..to stejně bude vždycky..jedu zítra do PL, když najdu něco lepšího, tak to vrátím..jinak jim pošlu madlo a oni ho opraví nebo pošlou nové a nechám si tyto...jezdí se s nimi dobře.Mi..Martinovi ne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. bře 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
čus holky.
No tak tady vidím že všeci budou kupovat botičky. No Maji to je teda pálka za ty boty. Taky jsme v tom obchůdku koupili ty botičky co máme ale už jsem i slyšela že je to taky nejdražší obchůdek na dětské botičky. Taky chci mrknout i někde jinde, páč teda litr za botičky se mi vůbec nechce dávat. A to ještě jak vidím jak ty děcka v parku řádí na těch odrážedlech, tak to špičky bot tak z oceli :grinning:
Gabi kukni do alba , mám tam vyfocené botičky.
No jinak my už teda vyndali fusak z kočárku dneska a taky jsme dneska konečně koupili bundičku na jaro.
Maji škoda, že jsem na tebe nezavolala, ale taky nechci volat na každého, ještě když jsem si nebyla jistá jestli to jsi nebo nejsi ty.
Třeba tě v parku potkám, jsme tam každý den i dopo i odpo. Je třeba využít takové krásné počasíčko.
22. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
žabi kukla jsem :wink: domík je super,takový chlapák :wink:
my včera taky vytáhli fusak,bylo nádherně,malá má na jaro takový faušový kabátek,tak v pohodě,akorát si ted začala sundávat čepice i boty :confounded:
23. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
23. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
gabi, neznam a bez vyzkouseni bych nekupovala. Ale treba nebudou spatny..tezko rict :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
maji já taky bych taky nekoupila bez zkoušení,já jen že jsem na ně narazila,kdybych je viděla někde na živo....
23. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Dobré ranko, já jsem včera byla zas pomrkat botky a řekli mi, že jako první mám koupit takové lehoulinké capajdy se žirafkou a ty stojí kolem 350, tak to se jetště dá..
tyhle:

http://www.sibalek.cz/obuv/1402-capacky-pegres-boticky-se-zirafou.html
24. bře 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
Velký výběr, ale já zůstanu při zemi.Koupím ty první do těch 400Kč.MYslíte, že capajdy se můžou nechat na druhé dítě? Nebo můžou být za tu krátkou dobu taky zdeformované?
25. bře 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Jo to je adresa na ten Meinl..tam jsem právě byla. :wink:
25. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.