• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
saly asi by to nemělo být,ale já to nehrotím,mám po malém první botky a ted je dávám malé na zahradu,jsou okopané ale nemyslím že by byly nějak zdeformované po těch pár krůčcích co v nich nachodil :wink:
25. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Bydlíme v Hrabůvce, ale nikoho tu moc neznám, nejsem odtud. Docela ráda bych občas s někým pokecala. Ale spíš na prochajdě, protože Lukášek mě u PC nechá jen když spí a to je málokdy .
25. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
čusík holky.
vítám tě Kapucinko - určo se můžeš přidat. Skoda že tě mám tak z ruky - já bydlím v Porubě.
Jinač my jsme pořád venku - je tam krásné jarní počasíčko. Domík si užívá v kočárku - konečně jsme ho předělali tak aby na maminku neviděl a baví ho se divat po okolí. Kuk do alba, je tam fotečka ze včerejší prochajdy.
Jo a viděla jsem malou Beatku - je nádherná a Tobík z toho už je chlapák. Obdivuju Maju jak to tak v klidu zvládá.
25. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Kapucinko:slight_smile:
Já jsem z Hrabůvky, ale přiznám se, že prochajdám moc nedám... :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem asi 2x za 9 měsíců:slight_smile:)
Malý mi spí výborně doma přes den, asi 3 x po 1,5 hodině..tak mám aspoň klid a on není proti vný... :slight_smile: Když na prochajdu tak až odpo s taťkou a malého si dost bere babička na procházky...já ho beru na výlety za kámoškama..autíkem Brm Brm..to se mu mooc líbí...

Ahoj Žabi..BUdeš to taky zvládat:slight_smile:) když jsi zvládla v poho jedno, zvládneš v poho i dvě...já z toho žádné trauma nemám..já chci tři..jediné co řeším, že budeme asi muset koupit větší
auto.-))) Jinak jsem koukala co máte v kočárku na nožkách.capky, že? My jezdili v ponožkách, ale v golfáčích to vypadá tak nějak divně :unamused: Tak jsem objednala včera capky na mmb za 15Kč + 14 pošta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a ještě jedny rifle..35 + 18 pošta..tak jsem zvědavá jestli to vůbec dojde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Kapucinko, taky tě mezi námi vítám, ale bohužel to mám do Hrabůvky taky z ruky :frowning2: Já jsem ze Slezské... Ale určo, doufám, brzo domluvíme nějaký srazík (hmmm? :wink:), tak se k nám klidně přidej! :wink:

Joo a myslím, že Maja je fakt kliďas, teda oproti mě, a velmi jí to závidím :grinning:
25. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
No ale s tím srazem by se pohnout mohlo..teď je krásně..kdoví jak dlouho ještě bude..já už bych vás strašně ráda viděla.. :slight_smile:

Aktualizovala jsem fotoalbum..kuk:slight_smile:) :slight_smile:
25. bře 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dík za uvítání.

Saly - to Lukášek by mi taky spal doma. Ale on spí 1-2x denně a krátko. A doma se pak nudí, už běhá, takže je radši venku. Já teda taky. Ty se doma nenudíš?

Zabko a odkud z Poruby? Pro mě by občas nebyl problém vzít golfky a dorazit tzramvají. Jen záleží kam :wink: .

A co ten srazík? Hlásím se. Tak jen navrhněte kde a hlavně kdy :slight_smile:.
25. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
čusík
Saly malý má nožičkách pořád takové bačkůrky - nemáme ještě botičky na ven, protože stejně ještě moc necapka a v tom je mu i teploučko. Ale brzy asi koupíme nějaké capačky aspon. Uvidíme
Teda Saly, ty nechodíš na prochajdy? ježiši tak to já jsem pořád venku. Až si naši stěžují že malého nevidí na skypu, páč nejsme vůbec doma.
Tento týden jsme byli doma vždy jen na obídek a pak jsme ve tři zase vyráželi ven a to až do půl sedmé, páč je venku fakt nádherně.
Kapucinko můžeme se klido domluvit. Já jen prostě nejsem na to cestování MHD - tak kdyby se ti chtělo přijet do Poruby, není problém. Jestli budeš chtít, tak ti pisnu adresu do IP, jinak ale je to zastávka Čistírny.
Taky jsem pro srazík
25. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
jooo, sraz jooo :grinning:
kapucinka, vitam, ja su taky porubacka jak zabka :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
Je vidíš, můžeme tady vyrazit společně, k Maji to mám kousíček - asi pět minutek a to se budu u toho ještě kochat krajinou.
Maji děti spinkají?
25. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
zabi, jj, ted mam jeste tak dve hodinky klid zarucen,pak nakojit a pujdu spinkat taky :grinning: pustila jsem se do velkyho uklidu, tak musim jit jeste aspon neco udelat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Holky, to jste mě špatně pochopily :slight_smile: Já doma nejsem vůbec..jen ráno a večer..a někdy teda přes oběd.. :grinning: dnes po dlouhé době jsem byla skoro celý den..já jen říkala, že mě nebaví procházky po Hrabůvce..takové to trajdání bez cíle.byla jsem sama 2x..mě to unavuje, jezdím 2 hodiny,malý je pak vyspaný a já jsem K.O.(možná je to tím, že bylo i furt hnusně)
Máme jeden den cvičení, jeden to plavání..to je celoranní příprava ..jdu třeba v deset a přijdu ve 3..to je skoro celý den aspoň teď v zimě..jeden den kámošky..(drby) jeden den rodinka a týden v háji a celé víkendy projezdíme s Martinem po výletech, návštěvách a nebo na chajdu..a pak jsem ještě více K.O...to ne že bych seděla doma :grinning: :grinning: :grinning:

A domácnost stojí..a pokud jsem doma, tak se teda nenudím..to jsem za poslední rok a půl co jsem doma ještě nezažila..:slight_smile:)třeba dnes jsem myla okna, prala záclony a věšela zajíce..a pokud je chvíle volna,tak na MMB je přece pořád co nakupovat.. :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
čus Saly. No tak to ja jsem tady na ty procházky, al eje pravda že v Hrabůvce by mě to moc nelákalo procházet - tady výjdu a mám tu velký park hned u baráku , klídeček. Takže mi to tu vůbec nevadí.
Jinak taky neznám co je to se nudit doma. Taky pokřád uklízím, velkonoční výzdobu mám, okna částečně očištěné - ještě dva pokoje mi chybí. Ale za měsíc mě to čeká znova, páč budeme bourat zed a z toho teda bude nepořádku, až si to nechci představit.
Maji jé to ti nezávidím to noční kojení - ale mě to moc nevadilo - já jsem u toho pak většinou usnula, ale je pravda, že Domik mi od konce prvního měsíce spinkal celou noc, takže jsem se vyspala i já. Hele a neměla by sis spíše odpočinout než blbnout z úklidem????
25. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
zabi ja odpocivam u uklidu :grinning: :grinning: :grinning: uz se tu nahromadilo moc bordelu a nemela jsem kvuli tomu kam uklizet pouzivany veci, tak jsem prebirala obleceni, apod... poputuje to nekam, kde ho jeste vyuzijou a ja mam zase mista dost :slight_smile:
26. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojte

Zabi: Tady jsou náhodou taky pěkné procházky, když jedeme s Martinem, tak jezdíme do Hrabové mezi baráčky a k dřevěnému kostelíku...nebo kolem řeky je super cyklistická stezka až do Vratimova..tady je taky kde..když se ti chce :slight_smile:
Malý co má teď týden golfky, tak ho to v kočárku více baví..všude vidí..ale předtím moc kočárkový typ nebyl.. :unamused: :unamused:
Myslím, že co zjistí, že jde chodit, tak kočár bude stát na balkoně :grinning:

My už taky v noci nekojíme, teda my už asi nekojíme vůbec :grinning: :grinning: už to tak utlumuju, že jsem zjistila, že to UM je velice pohodlné... :slight_smile: V noci už není až ráno, tak je to teď se spaním moc fajn..
26. bře 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminy :slight_smile: teeeda tady to žije :grinning:
kapucinko vítám tě,ale za sebe asi taky nic páč já jsem úplně přespolní :grinning: teda aspon zatím :wink:
jinak a procházky v hrabůvce...my trávili procházky často v běláku,nebo se dá zajít lesem do bělé,takže já to taky nevidím tak tragicky,jsou místa ke opravu nemáš možnost vůbec zajít do přírody...my jsme včera byli na zahradě,malé se strašně líbí choit po terénu,zase nová zkušenost :grinning: polozila si po trávě,já si dala kafčo...super,holt výhoda zahrady...nevím jestli to stěhování do bytu nepřehodnotit :wink: :grinning:
26. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
gabi a vy planujete stehovani? to mi asi uniklo... :confused:
26. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
jooo málem bych zapoměla...viki má neštovice :unamused: tak jsem zvědavá jestli to chytne malá :unamused:
26. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
gabi, zase prej cim driv si to deti odbydou, tim lehci prubeh to ma :wink:
26. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
jo maji,odprodali jsme naši půlku domu a chcem mít bydlení jen sami pro sebe,ale zatím nic nemáme :wink: pokud byt,což asi jo,tak hledáme v hrabůvce...
26. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
no aspon by to měla za sebou,ale viki vypadá strašně,má pupínky fakt úplně všude,asi i v krku,pže nemůže polykat,naštěstí teplotu jen do 38,5 :frowning2: tečky už neřeším,prostě na něj vyliju ten pudr a rozetřu :frowning2:
26. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
gabi, aha, a proc? neni v domku lip nez v panelaku? :confused:
chudak, snad o bude brzo lepsi :frowning2:
26. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
maji asi je,ale pokud si v tom domku samaale pokud je napůl,tak nee...
26. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
gabi, hm, to je asi fakt...taky bych nechtela bydlet jeste s nekym dalsim... :confused:
26. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
26. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Maji:- :slight_smile: :slight_smile: hotová módní přehlídka:slight_smile:)) tak malá vypadá, že jarní garderóbu narozdíl ode mě :_( už má!! :_)
:wink:
26. bře 2010 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
toz zensky, kde jste?
saly, jj, Bibi v cem chodit ma...zato ja furt taham tehotensky, protoze se do niceho jinyho nevlezu :angry: :angry: :angry:
27. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
saly a Tomaskovi vsechno nej k devitimesicninam :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj, já tu jsem,ale už nebudu..M.přijede ze služebky, tak se půjdu pověnovat..já chodím v těhotenském doteď..ještě jsem přibrala kg :confounded:
27. bře 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Díky Maji, to je fakt,že máme dneska přesně třičtvrtě roku :slight_smile: za chvíli je tu rok:slight_smile:) už jsem koukala po dortíkách..budeme oslavovat venku na chatě
27. bře 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.