• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
saly, my byli vcera zkusit darek pro tobika ke druhym narozkam...silene to leti, pristi rok uz budeme vybirat skolku :pensive:
27. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahojky :wink:
maji malá je super,ty vlásky mne úplně fascinují :grinning:
jinak já jsem se zasekla na desetikilové nadváze a nejde to za boha dolů :angry: :angry: :frowning2:
saly dortík už mám taky objednaný,ale zatím nevím jak pojmeme oslavu :unamused:
27. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Maji: já už byla taky školku okouknout:slight_smile:)) vím, že trochu předčasně, ale ta je nejblíže..tak jsem se tam byla poohlídnout :sweat_smile:
Gabi: s tou váhou jsme na tom asi podobně :cry: :cry: od dubna začínám cvičit aquáč:slight_smile:
A kde jsi objednávala dortík ? přes MMB? peče tam jedna paní krásné a je z Ostravy..vybrala jsem Tomíkovi autíčko z marcipánu, ale je to pálka 600-800 kč dortíček :wink:
27. bře 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
saly peče známá, jestli chceš dám ti na ni kontakt,je šikovná,pekla mi dorty na svatbu,bydlí ve věžáku u hrušky na herolda,dám jí za dort vždycky cca 400kč
saly a kam budeš chodit cvičit?já začínám propadat panice,nejím večer,nejím sladké a nic...je fakt že pohybu zase moc nemám,ty jízdy s kočárkem přecejen moc kalorií nespálí :sweat_smile:teda zatím,až začne malá běhat,bude líp :wink: no a aych běhala a podobné činnosti k tomu se nedonutím :grinning:
jinak včera jsme otestovali golfáč,je super akorát sem tam jsem okopala kolečka,ale to bude asi u všech...si myslím :wink: chtěla jsem malou vyfotit,ale vybil se mi mobil,tak příště :wink:
28. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahojte, holky!
Teda, to je počasí... :unamused: Tu chvilinku co u nás svítilo sluníčko jsme strávily s A. na balkóně odkud A. pozorovala naše pesice, auta, sousedy... :grinning: A teď chrupká :wink:
Já malé asi udělám jen nepečený dort se zakysané smetany - trochu osladím Glukopurem (no to ještě promyslím :wink:), přidám ovoce, zkusím nějaké dětské sušenky... Uvidíme. Hlavně musím upozornit tchýni a svou maminu, ať jí nic nepečou - nechci do ní ládovat nic extra sladkého :wink: Max můžou upéct něco pro dospěláky :wink: Navíc tu oslavu nehodlám nijak hrotit!
28. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Dobré pondělní dopoledne:slight_smile:)

Jsem klasicky z té změny času úplně rozhozená

:frowning2:

Gabi: já našla nějakou paní na MMB peče takové ty marcipánové dorty..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31628978&tab=1

cvičit chci aquaerobic..buď tady v Hrabůvce nebo na Čapkárně..musím..se na sebe už nemůžu dívat ..a plavková sezona za chvíli začíná :astonished: ..
Andu: však ten dortík bude stejně spíše pro dospělé..já miluju marcipán, tak spíš asi pro mě :grinning: My budeme dělat!párty! na chatě..je fajn, že to má na konci června..bude to taková oslava začátku léta a grilování...
29. bře 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Jo, tak to chápu stím dortíkem :wink:
A na chajdě bude oslava s grilem určo parádní :wink: Taky si asi dáme gegrilten party na zahradě :wink: Jsem zvědavá, jestli už Ameli bude sama ťapkat :slight_smile: Zatím je furt srabík :grinning: :grinning:
My se dnes procházeli půl dne venku, protože drahý potřeboval pracovat, tak ať ho neotravujeme :wink:
29. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:
tak dnes jsem bylo kooonečně u kadeřníka,opět vypydám trochu jako člověk :grinning: mám takovou radost :grinning: po cestě jsem koupila v seku malé krásné džíny za 60,- a nové nextové triko za 30,-tak to mám dvojnásobnou radost :grinning:
30. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: Já jsem taky zjistila, že když ulovím něco na oblečko pro Tomáška, tak z toho mám větší radost, než když koupím něco na sebe :grinning:
Já jsem byla včera na masáž lávovými kameny(čerpám ještě Ježíšky) a nemělo to chybu... :slight_smile: ale potřebovala bych to tak každý den před spaním..dneska mě zas fiklo u lopatky a jsem tam, kde jsem byla :unamused:

Andu a už Am chodí kolem nábytku? Tomášek se akorát o vše zvedá a pak padá a má šílenou radost, že stojí.Dnesk jsem objednala naMMB papuče nové od nějaké mamky za pajdu, tak jsem zvědavá jak mu to v nich půjde:slight_smile:
30. bře 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Jůůů, Gabi, tak to ti fakt závidím, že jsi byla u kadeřníka! :slight_smile: Já se taky chystám, vlastně na změnu image, hehe, ale nějak se stále nemůžu dokopati :frowning2:
Saly... No chodí. Ona už kolem něj téměř běhá, ale chodit bez držení, to prý nééé :grinning: Vždycky ji chpnotizuju pohledem, když si bez držení dělá tany tany :grinning: a ono to stejně nezabírá :grinning: No tipuju, že to rozjede tak v roce! :wink:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
holky a co ten sraz? :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Mnooo?! Co ten sraz?! :grinning: Takže za mě... nemohu tento pátek a pondělí 5., jinak jsme volné jako vítr :wink: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
ja patky taky nemuzu :slight_smile: jinak je mi to docela fuk :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
A teď vlastně budou Velikonoce, což? Jestli se někdo někam nechystáte nebo ták :wink:
30. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
jo velikonoce jsme vlastne taky pryc :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
My na Velikonoce jsme taky pryč. M. má už od čtvrtka dovku, tak jedeme na prodloužený víkend po zimě pouklízet chatu..já pátky taky nemůžu...mi by se nejvíce hodilo úterý nebo čtvrtek..někdy... :wink:
Třeba v úterý 13.4. mám volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Co tu ještě straším, že? Jdu spát...dobrou:slight_smile:
31. bře 2010 v 00:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojky no saly ty jsi včera ponocovala :grinning: ostatně já taky,my dnes měli noc hrůzy,malá celou noc nespala,jen jsem se ji pokoušela uspat a nic nakonec jsem ji dala do postýlky at řve ale to se zase nelíbilo manželovo pže se taky chtěl vyspat do práce,tak jsem s ní šla ve tři koukat na telku,no zavíraly se mi oči :angry: usla asi o půl šesté a v sedm zase vzhůru :frowning2: :angry: super,už mne to její noční buzení fakt nebaví..jo a to ani nechtěla ani usnout tak si ji vzal do parády drahý a ukládal ji tak dlouho až s brekem usla...asi na dvě hodiny :confounded:
už to vypadalo nadějně,pravidelně usínala před obědem na hodku hodku a půl a pak po sedmé jsme už ukládali spát a dokonce se poslední dobou budila sasi jen dvakrát za noc ated s tím blbým posunem česu je všechno zase v pr... :frowning2: jsem grogy :wink:
Jinak mi se to ted taky moc nehodí,pže viki je doma s neštovicema..toho 13. by to myslím šlo...A na šmigrusta mám narozky :grinning: ale budem asi na velikonoce doma...
31. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
no za tím grogy měl být samo jiný smajlík :angry: :angry: :angry: :angry:
31. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
jo toho 13. nemuzu, jdeme na 6tydenni kontrolu. a ctvrtek 15.?
31. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Mi se včera moc spát nechtělo,přestože byl malý včera odpo dost protivný..asi tou změnou počasí..dneska v plavku taky dost prudil..nevím co mu je...tak unavená jsem nebyla a samozřejmě jsem šmejdila po MMB :sunglasses: :sunglasses:

Malý spí v noci dobře, budí se jak kdy, většinou 2-3 x za noc.Zavolá, dostane 2 loky čaje a spí dál..takže celkem v pohodě a přes den spí ještě 2-3x po 1,5 hodině... :slight_smile:

K srazíku: já nemůžu 15-19.jedeme na dovku..tak jsem zvědavá jak se domluvíme :wink: a co úterý 20.dubna?
31. bře 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
a co ten tyden jeste pred teda? utery 6. nebo ctvrtek 8.?
31. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
nebo toho 20. bych taky snad mohla :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
saly a co jsi vyšmejdila na mmb?můj drahý už se na mna zlobinká,že furt něco kupuju,chlapi ...prý že na co jí bude tolik věcí,ale ona toho fakt tolik nemá :wink:
Já zatím nic nemám tak se přispůsobím,dvacátého by to šlo...
31. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
Maji já už i na 6 i na 8 mám plán:slight_smile:)) to víš matka na MD..neví ke komu dřív skočit na kafe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to bysme podle mě nestihly už zorganizovat, někdo tu chodí jen občas..tak zkusme toho 20..písnem holkám do IP jak jsou na tom...

gabi já tam včera hledala dárek pro kámošku co k ní jedu právě 8.4.má holčičku 2 roky..tak jsem konečně brouzdala taky po holčičkovských věcech a vybrala jsem jí jedny HM šatičky, nové samozřejmě:slight_smile:)
31. bře 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
Holky jak se Vám daří přes MMB nebo MK prodávat dětské oblečení? Játam neprodám nic..když tam dám jiné věci..klokanku, deku a td ,tak to je hned pryč, ale oblečko se ani nehne..toho jsou tam fakt kvanta...neznáte jiný způsob jak se toho zbavit? prodáváte třeba někam do komisu do sekáče?
31. bře 2010 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
no já taky zatím prodala jen jeden kabátek a jinak ani tuk :unamused: jako nemám toho zase tolik....no a jinak klokanku a lehátko jsem prodala přes Bazoš tuším...
31. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Hojte, holky, tak 20. je sice daleko, ale aspoň bycom se mohly stihnout domluvit :wink:
Já neprodávám zetím nic, až budu vědět jestli něco z toho co mám bude, nebo nebude potřeba příště :wink: :wink:
Božínku, dítě se mi budí a na mě jde únava, no paráda ... Chlap odjel řešit něco kvůli autu, tak budu muset počkat až se vrátí buď on, nebo babička z práce :grinning: a pak si možná dám 20 :wink:
31. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
no o únavě mi nemluv :unamused: já už usínám za chůze :frowning2:
31. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
já nevím co s tím malým mám dělat odpoledne..asi tak od čtyř do půl sedmé než jde spát fuuuurt mrčí :unamused: :frowning2: už mi to fakt dost leze na nervy..je to skoro každý den..jiank je celý den hodný...jak by už byl přetažený nebo co.. :unamused:
31. bře 2010 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
saly a v kocarku by to nebylo lepsi?
31. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.