• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojky,všimla jsme si že jste tu řešily dortíky, tak pokud by jste chtěly,tak mrkněte na odkaz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=42570
cena se většinou pohybuje kolm 400,max 500,ale to málokdy,průměrná váha dortíku je 2kg,takže se vleze do těch 400,max se liší o +-30kč.
Můžu i zajitit dovoz do Hrabůvky,Zábřehu,Výškovic,Ovy centrum,PorubA už je trochu z ruky,ale dá se domluvit i ta.Já jsme z Nové Bělé a do všech těch míst se dostanu bez problémů.JInka jsme vyučená cukrářka :wink:
Pokud co tak písněte do IP nebo vzkaz na MMB. :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj lenlut..díky za tip:slight_smile:)) :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Já přeji Všem KRÁÁSNÉÉ VELIKONOCE !!! :slight_smile: :slight_smile:

Já tady budu zase v úterý, fičíme na čerstvý vzduch ...Pa
1. dub 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte.
I já přeju hezké Velikonoce, ačkoli u nás se neprožívají! Já ani vajíčka nemaluju, berana nepeču... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě to od dětství nějak nemusím...
A už jsme tu úžasnou novinu :grinning: oznámili mým rodičům, tak už to nemusím tajit :wink: Nechtěla jsem, aby se to k nim dostalo jinou cestou než krs nás :wink: Poslala jsem jim smsku na dovču do Alp v tom znění, že jsme zjistili, že mé častější návštěvy WC nejsou způsobeny nadměrným přijmem tekutit a že nás asi možná bude na Vánoce víc :sweat_smile: :grinning: No a mamu na to reagovala tak, že to už je jen třešnička na dortu, páč se jim ten den na horách docela "dařilo" :grinning: A že budu nosit na hlídání dolů 2 miminka :grinning: Takže se dá říct, vzali to docela v pohodě, evidentně víc, než jsem se domnívala :wink:
Tak já si jdu lehnout, protože Ameli zrovna usla a dítě v břiše si taky vyžaduje, abych zalezla do pelechu :grinning:
3. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jeeee andu to je fakt supeeeer,mám radost, jakoby šlo o mne :grinning: :grinning: Takže ted zase odznova co? :grinning:
Jinak já jsem na tom s velikonocema stejně,nijak to nehrotím,nepeču,nebarvím,snad jen když byl viki menší tak jsme něco tvořili :wink: nijak tyhle svátky nemusím...My jdem akorát zítra k našim na obed a neco popijem páč mám na šmigrusta narozky :slight_smile:
Jinak všem taky přeji krásné velikonoce :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
andu kde máš fotky???
3. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak si, Gabi, hezky oslav narozky! :slight_smile: A vše nééééj! :slight_smile:
Sakra a s těmi fotkami mě štvou! Prostě to album nikdo nevidí, jdu napsat adminům, páč už mě to štve! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Už jsem to pochopila, oni za to nemůžou :grinning: Měla jsem to špatně nastavené :wink: Už doufám jde vidět! :grinning:
3. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
A jako... Odznova nooo... Si to nějak nedovedu představit :grinning: Jsem si tak uvědomila, kolik věcí bych asi zase neměla jíst... Ale obávám se, že po 2. to tak hrotit nebudu :wink: Např. jsem teď měla chleba s Nivou - tu bych si, když jsem čekala Ameli nedala :wink: Ale zas na druhou stranu jsem si koupila kávu bez kofeinu - beztak je A. střelená kvůli tomu :grinning: :wink: :grinning:
3. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
andu dík za přání :slight_smile:
amuška je supeeer,jak nám ty holky vyrostly :slight_smile: a ty vlásky,jen závidím :slight_smile: já ted koupila malé teplákovku s minie a dostali jsme k tomu sponečky s minnie,no jsou nám na nic :unamused: zatím...
jinka souhlasím že podruhé už šlověk spoustu věcí tak nehrotí :wink: v těhu a pak i s miminkem :wink:já si to ted mnohem víc užívám :wink:
3. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
No já doufám, že s druhým miminem už nebudu tolik vyplašená! :slight_smile: Jako třeba kdyby nešlo to kojení, nebudu kvůli tomu tak stresovat jako u A.
A sponečky Ameli taky raději nedávám - se obávám, že by je sežrala :grinning: Navíc vlásky sice má, ale děsně jemné, po tatínkovi asi :angry: , a s nima se nedá nic pořádného dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aaaa, kočka se probrala z odpoledního spánku, tak jdu chystat kaši :wink:
3. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
tak čuste holky.
Jejda taková novinka - Andu moc gratuluju k těhu - teda vám to vyšlo hoooodně rychle. Tak přejeme hodně zdravíčka a at je mimi v bříšku zdravoučké.
Teda ja chci taky - ale ještě si počkáme chvilku.
Gabi vše nej k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky.
Tak my se dneska vrátili z chaty - bylo suepr - počasíčko bomba, dokonce jsme tam měli i sníh :grinning:
Večer přidám fotečky. Musím je první stáhnout do PC.
5. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Žabi, díky :slight_smile: A nečekejte, ať mám s kým řešit! :grinning: :wink: Úplně mě štve, že nikde se známých netěhotní :frowning2: Buď nemají chlapy, nebo prachy... No s nima taky nejsme na výši :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale hlady neumřem :wink:
Jé, tak chatu bych si nějakou taky dala... Ale bez toho sněhu :grinning:
5. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Andu počkáme, ted musíme vyřešit přestavbu bytu a až pak bude snad druhé mimi. Neumím si představit být těhotná, mít Dominička a přestavovat tady. TO by mě asi odvezli. My si to necháme na dovolenou - snad nám to výjde :grinning:
to máte krásné velikonoční překvápko. A u dr. už jsi byla? aby jste neměli dvojnásobnou třeba radost
5. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
No, Žabi, jako dvojnásobné radosti se vyloženě děsím! V rodině dvojčata jsou a teď jsem od mami vyzvěděla, že jsou ze strany její matky... No snad se to týká až našich dětí :grinning: K Dr. budu volat zítra, tak tipuju, že mě sestřička zas objedná na krev, Dr. mrkne, jestli je vše kde má být a kolik tam toho teda je :grinning: a pak zas za měsíc :wink:
No to chápu, že při přestavbě by to nešlo :unamused: My vlastně přestavovali, když jsem čekala Amélii a byl to mazec!! Beztak proto je taková nervoňka! :grinning:
5. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak my už jsme taky zpátky z chaťuly U nás sníh nebyl, jen sluníčko, teda mimo včerejška...Já Velikonoce nehrotím, úplně jsem je posledních 15 let vynechala, ale tím, že te´d máme kluka, tak všechny babičky čekají...a když musíš, tak musíš :grinning: :grinning: Martin má ohromnou radost, pže Velikonoce nesnáší, ale včera to kluci zvládli..teď máme doma plnou tašku čokolád, tak to si mamka zase dá!!

Holky udělejme ten srazík :wink: :wink: jak vidím fotky Amušky, tak bude sranda.Naposledy takové mimča a teď už to cape:slight_smile:)) Já jsem šedivá z malého.Staví se všude a o všechno..normálně mám fakt strach, že se mu něco stane.Máme někdo pro prcka takovou tu bezpečnostní molitanovou přilbu? Mi totiž padá rovnou dozadu na hlavu, když se pustí a z toho mám fakt strach :frowning2: :frowning2:

Jinak Andu přeju ti , aby bylo všechno v pořádku a máte krásné, zdravé miminko:slight_smile:) Já se zatím přidávat nebudu, ještě rok si dám pauzu:slight_smile:
6. dub 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
koukám že jste si užili velikonoce,my byli doma,pže viki má ještě ty neštovice,ale už je lepší,zítra jde do školy....prozměnu malá má dnes teplotu(svou první :frowning2: ),tak jsem zvědavá co se z toho vyvine...taky bych si dala chatu,ale my chcem aspon na výlet do prahy,jen co se oteplí a děti budou ok :wink: už se strašně těším :grinning:
žabi díky za přání :wink:
saly tu přilbu znám,je to dobrá věc,ale asi bych to dala spíš malému bulatému divočákovi co už lítá....jako byl můj syn,co všude padal na hlavu :grinning: my se třeba snažíme malou nechytat,jako máme ji samozřejmě na oku a jsme v pohotovosti,ale nechytáme ji při každém škobrtnutí,at si zvyká :wink: Jinak malá taky tak ze začátku padala aještě z toho měla srandu,ale čím byla jistější,tak padá jinak :wink: na zadeček nebo se tak nějak snaží to sama vybrat :wink:
6. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Saly, díky za přání :wink: Dneska si jdu zavolat k ďurologovi :wink:
Pro srazík jsem taky! Mě se líbí to datum 20. :wink: Jinak vím, jakou helmu máš na mysli, ale taky ji Am. nepořizujem. Neboj, on se Tomášek naučí padat :wink: Ameli se taky ze startu valila do hlavy, ale už to má vychytané a padá na zadek! Včera i vyzkoušela, poprvé, jak chutná skřípnout si prsty do šuplíku. Věděla jsem, že to tak dopadne... Ale já ji varovala :grinning: Ne, jsem zastáncem toho, že dokud nevyzkouší, bude zjišťovat furt :wink:
Gabi, už vám Paty chodí?? Ameli už mě pěkně štve :grinning:, páč je to poseroutka! :grinning: Stojí nám tu mezi jednolivými kusy nábytku a natahuje ruce jak Saxána, jen aby se mohla přichytit :grinning: ALE P5ITOM U6 JE krůček schopna udělat... A hrozně ji baví nechat se vodit, i když vím, že se to nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale ještě prostě neudrží balanc...
Jo a do Prahy se chystám s Amelinkou a známou příští čtvrtek :wink:
6. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
Gabi: malý nesedí, ani neklečí..on rovnou stojí a pak se pustí a letí rovnou na lebku..a Dr.tehdy říkala, že to je nejhorší cvaknout hlavou zezadu o zem..tak já nevím :frowning2: já ji asi koupím, však prodám ji vždycky, ne?

Já se prozatím loučím..jdem zas na drby.Ahoj odpo
6. dub 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
saly já to pochopila ale malá právě tak taky padala...však uvidíš...ale aby to nemělo ten efekt,že bude vědět že se neuhodí když má přilbu a nebude si pak dávat pozor víš?nicméně ze mne mluví matka na druhou :grinning:
andu s chozením to máme stejně :slight_smile: nějak jsme uvízli na mrtvém bodě :slight_smile: chodí podél zdi nábytku sem tam když ji přesvědčíme,posíláme si ji mezi sebou :grinning: udělá krok dva a tím to končí :slight_smile: za ruce taky chodí...
6. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Chmmm, teda, ty holky nás ale napínají! :grinning: Ona má prostor na jeden krok mezi konferenčním stolkem a televizí, tak tam občas ten jeden krok udělá... Někdy se jí to povede v ohrádce, ale jinde ani náááhodou! :grinning: Nu což! Třeba se nám rozchodí na srazíku :wink:
Mimochodem, kde si ho uděláme? :wink:
Tak já si teď zavolala k Dr., sestřička si mě objednala na 19.4., ať jde něco už vidět, a jak jsem očekávala, byla docela pobavena, že už zas :grinning: Že to beru z jedné vody načisto :grinning:
Vypadá to, že Amčushka usla, tak si jdu zkusit zdřímnout, páč večer jsem se zas nějak nevyspala :unamused:
6. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Taak a máme tu druhé kolo neštovic,Paťulinka už má taky sem tam pupínek :confounded: no aspon to budeme mít za sebou...
6. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
...doufám že teda nebude tak osypyná jako Víktor :astonished:
6. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jé, Gabi, na jednu stranu, sááákryš, na druhou, jak říkáš, aspoň to budete mít za sebou! :wink:
6. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky já bych chtěla být taky tě´hotná !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teď jsem byla u kámošky co to čeká za 3 týdny a zas bych do toho šla hned..asi to nevydržím:slight_smile:) já bych furt jen rodila a těhotněla, jsem asi úchyl..přijde mi to úplně suprové :slight_smile: :slight_smile:

No a ta kámoška čeká chlapečka a bude se jmenovat VIKTOR!!! tak jsem si Gabi vzpoměla na tebe, pže říkala, že nikoho takového nezná, tak já znám :wink:

Tak máte aspoň neštovice za sebou, tak přeji lehký průběh!

My máme na chození super ohrádku, je ještě po mě, časem hodím fotku.Je celkem nízká, takže se pěkně dosáhne držet a má velké mezery v sítu, trak se perfektně zvedne,myslím, že v tom si to Tomášek ještě vypiluje to chození..je kulatá jak trampolína
6. dub 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
andu, tak jeste jednou verejne gratuluju, tesim se na zpravy od doktora, treba tam jsou vazne dve deticky :dizzy_face: :dizzy_face:
saly, ja su asi uchyl taky, ale uz bych tehotnela taky kdyby se Martin nebranil :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
andu no tak nějak si to říkám taky :wink:
saly dík...jé další Viktorek :grinning: krásné jméno :grinning:moderní a zároveň staré,už jsem na dva tři narazila,ale spíš je víc Viktorek holek...téda koukám že tu zavládla těhu nálada :grinning:
6. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
maji ty jsi šííílenááá...ted jsi rodila :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
gabi, neee, to uz je dlooooouho :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
No, holky, je fakt, že mě to též nějak chytlo ta chuť těhotnět :grinning: Ale, Maji, s dvojčátkama mě prosím tě nestraš!!! :grinning: :grinning: To už bych si snad fakt musela najmout na pomoc nějakou chůvu nebo cooo?! :grinning: Je fakt, že když se tak nad tím zamyslím, moc práce teď nemám - kolikrát bych zrušila ten net, bo se mi od něj nechce :grinning: - takže dvě děti bych SNAD zvládnout měla! Ovšem 3?! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No nic, vypadá to, že Amuli spí, tak já si jdu taky lehnout, v noci mi ten spánek moc nešel! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pište, pište, ať mám pak co číst :wink:
Jo a jako vyfotila jsem si schválně pro porovnáni pupek a mám pocit, že to jde teď nějak rychle! :astonished:
6. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.