• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobré ránko,
zabi asi budeš muset s pravdou ven
můj chlap to taky na m minule poznal....
holky bylo bylo :dizzy_face: neusnula jsem, počkala si a kdo si počká, ten se dočká :grinning:
valíme na ten koupák do Karviné...papa :wink:
30. črc 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
já chcu takyyyy na koupák :frowning2:
30. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Zuzi, tak vydíš:wink: To já jak jsem říkala, že na toho svého asi taky skočím, tak neskočila. Nějak neměl chuť no a do takovýchto věcí se nutit je kravina:wink: Tak si to Zuzi na koupáku užijte :wink:
30. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
dobrý ranko , tak já holky jsem v práci od půl sedmé ale doteď jsem pro vás upravovala fotečky z dovči do albíčka :grinning:
zabi tak to asi budeš muset, hold chlapi na to mají nějaký radar či co,
zuzu tak to jedeš skoro k nám já bydlím kousilínek od Karviné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
vy jste se snad všechny vypařily? :unamused:
30. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Hafi, tak já jdu mrknout na tvé fotečky, pak dám kafčo a pak si zas půjdu hrát na malíře pokojů a vůbec, takového Ferdu mravence :wink:
30. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Hafi já jsem tady, akorát mezi tím dělám dalších deset věcí.
Jo holky vyfotím, ale až to řeknu mému mužíkovi - dnes večer. Půjdu koupit malé botičky a zabalím mu je a dám. Jsem zvědavá na jeho reakci. Uvažuji že už i zavolám k dr. Už jenom kvůli tomu že beru na astma dvoje spreje, a nerada bych abych něcco podcenila. Holky jdu si dát melounek.
Strouži ty jdeš příští týden k dr. že? Já si myslím že když mě objedná na příští týden , tak tam stejně asi nebude nic vidět, co?
30. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Hafi krásné fotečky - teda je to mazec my u moře teplíčko a vy hory a i sníh tam byl na vrcholkách - brrr, zima
30. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
zabko jj jdu k dr příští týden, no já myslím že pujde vidět podle toho kdy si měla poslední MS nebo spíš ovulaci, taky jak je mimčo rychlé někomu se tvoří dítko rychleji, někdo má ve 5tt už tečku někdo nic . já myslím že jí budu mít, říkám si že když ovu byla 13.7. a už 23.7 jsem našla slabounké // tj. 10 dnů po ovulaci tak je rychlík protože někomu to ukáže i o 10 dnů později než mě i když ovulku má stejně
30. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Hafi, jojo, pěkné moc, některé výhledy musely stát za to:wink:

Zabi, to mě taky napadlo, že bys chlapovi mohla dát botičky už dnes, když teda začíná něco čmuchat:wink: Já být tebou k Dr. bych si zavolala, já mám atopický ekzém a taky nějaké to dýchátko, takže bych určitě konzultovala co nejdřív... Nebo bych se aspoň po telefonu optala a pak se objednala na prohlídku:wink:
30. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
jj já bych taky byla pro se raději zeptat už telefonicky zda ty konkrétní léky nevadí a hnedle se objednala :wink: :wink: :wink: :wink:
andu tak ještě maluješ?? No teda ty úplně dřeš jak chlap :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať se nám nestrhneš. Nás to čeká po oknech, jelikož hnedle chceme využít toho že bude vše odstaveno apod. a vymalujeme všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
No Strouži já jsem na tohle jako je ovulace a počítání dnů debil. Nějak mě to nikdy nezajímalo a tak právě nevím, at mi dr. neřekne, co tu děláte, vidět nic není.
ANdu ty fakt dřeš jak chlap. Nepřeháněj to. Jinak až budeme doma malovat, dám ti vědět :wink: - ty už budeš totiž profík :grinning:
No holky už se těším jak se budu objednávat - sestřička je po telefonu nic, moc, ale jinak je dobrá. Vám poreferuju zítra.
30. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
Hihi, Hafi, poslední dobou uvažuju, jestli jsme si s drahým nevyměnili role - já momentálně hraju chlapa :wink: :grinning: Občas bych se podle něj ale měla ještě změnit na tu babu a uvařit oběd... :angry: :wink:
30. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
zabi a tak kdy si měla poslední mrchu?
30. črc 2008 v 09:25  • Odpověz
teda andu si dovoluje ti povím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Strouzi mrcha - od 2. do 6. 7
30. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
andu :grinning:

zabko já 1.7. dostala mrchu a ovule byla 13 DC takže v to úterý budu tak 23-24 dnů od oplodnění tak snad něco uvidí
30. črc 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zabko, já jsem na počátku těhotenství taky na nic neměla chuť a pak jsem jedla každý večer na večeři ledový salát, a to bylo vše, strašně mi to chutnalo, pak jsem jedla ještě zeleninový vývar a suchý rohlík a později želatinové medvídky, ty jsem snědla hned po otevření balíčku :grinning:
30. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
ahoj beránku no já zase baštím jen pečený brambory týden a nic jinýho a dneska budou zase :grinning:
30. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Strouzku, však to je v pohodě, když to člověku chutná tak prostě musí :grinning:
30. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
Holky, mě už to tak nebaví :frowning2: Už ta přestavba trvá dlouho a už bychom to všichni chtěli mít za sebou! Navíc páni zedníci nechodí jak mají - tu staví někde jinde, tu mají něco pokažené. Jsou sice šikovní, ale tohle už nás všechny začíná štvát... Teď např. neměli prachy na to, aby si půjčili kango, či jak se to píše, takže teď práce stojí :frowning2:
30. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
Andu, umím si představit tvé pocity, my jsme sami rekonstruovali náš byt skoro 4 roky a občas to bylo hodně na hlavu....no a teď ho budeme opouštět a stěhovat se do jiného. Z počátku jsem měla smíšené pocity, ale teď se moc těším.
30. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Strouzi tak pečené brambory - to by jsi mě taky nalákala. Ale Beránku asi mám podobné chutě jako jsi měla ty. Včera jsem si chtěla udělat šopský salát, ale nevím jestli je zrovna dobrý baštit balkánský sýr který je strašně slaný. Ale dneska si ho udělam. Nemám jen chut na maso - fuj
30. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
Andu to se ti nedivím že už tě ta přestavba nebaví. Mě připadá že jenom pořád uklízíš. To už jsi pomaličku otrokem. No je třeba zedníkům pohrozit, že pokud to nedodělají včas, tak nezaplatíte. Známá to tak jednou udělala a jak byli páni zednici rychlí. Přeju pevné nervíky :wink:
30. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Kurec a navíc mi nekryje barva! :angry: :grinning: No snad to bude do konce srpna hotovo! Hlavně mě to nebaví, neb po sobě s drahým už štěkáme a ták... :confounded:

Furt jsem rozmýšlela, jestli čekat ne další mršku, nebo se objednat k ďurologovi... A už jsem to vyřešila - příští týden si s ním půjdu popovídat, co budeme dělat dál :wink:
30. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
jsem tu asi jen na skok, mám tady sestřenku ze svk, tak nebudu vysedávat u pc, že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a jako je tady na 2 týdny, skoro celé.. takže jako nevím, kdy budeme dělat to bejby.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. včera říkám tomu svému starouškovi, že jako ať se činí, že pak nebude nic ( a pro informaci jsem mu asi hoďku poředtím říkala, kdy asi budu mít ovulku a plodné dny ) a on na mě "přece nemáš plodné dny, tak naco se budu snažit??".. no já myslela, že ho něčím bacím.. si to musel odmakat, chlapec.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
zuzi, no já uplně čumím.. to máš tak dobré vztahy se svým bývalým??? že se i tvůj manža s ním baví?? to fakt čumím.. :confused: :confused: , to se jen tak nevidí.. a je dobře, že sis počkala.. SNŽ je SNŽ, to se nedá nic dělat.. :grinning:
30. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj, Misakmi, no jasné, to se nehodí, abys seděla u PC, když máš návštěvu... Na druhou stranu, když je tam na 2 týdny...:wink: Hihi, ti chlapi jsou někdy fakt na zabití! Zvláštní je, že si pamatují jen to, co chtějí, že? :wink: :grinning:
30. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
no právě, mi je to blbé jako tady sedět, ale co už.. miška chrupe na balkoně, čekáme až se vzbudí a půjdem do města.. ona kouká na dvd
přesně, to jsem mu taky říkala, že si to najednou tak pamatuje.. ale když chci, aby oškrábal brambory, tak to zapomene za 10 vteřin.. :wink:
30. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
zabko, asi to budeš muset manžovi říct.. asi něco větří, bych řekal, že to na tobě možná i poznal nebo prostě vidí, že jsi nějaká jiná.. :wink: :slight_smile:
já si vždycky představovala, jak půjdu koupit takové ty malinkaté botičky, zabalím je a při vhodné příležitosti ( večeře při svíčkách, apod ) mu to řeknu a skutečnost byla uplně jiná.. bylo mi furt nějak divně, MS měla zpoždění asi 2 dny, tak jsem prubla odpo po práci těhu těstík, hned se objevily // a já mu to okamžitě volala do práce.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.