• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu, na me to poznala svadlena co mi upravovala svatebni saty uz asi v 8tt :sweat_smile:
a hlasim se jako chuva :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
hihi no já jsem taky začala kynout sotva jsem byla oplodněna :grinning:
6. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
No já mám kolem sebe teď 2 případy, kdy jako druhé dítě čekají dvojčata :grinning: :grinning: tak to snad Andu ne...to ale fakt není sranda..a chudáček ten první, ten spadne z lopaty úplně..já bych to nechtěla..ale co vím co bude, že? :wink:
6. dub 2010 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
No já si to taky nepřeju :sweat_smile: Ale tak snad je to stres zbytečný! :wink: Fakt by mi pak bylo líto Amelinky, že na ni nemám dostatek času - což předpokládám s dvojčaty moc není :grinning: Ale zas je fakt, že nebudou věkově daleko od sebe, takže bych v podstatě měla trojčata! Hahahahaha :grinning: No jak říkám, držte mi 19. palec ať se neukáže, že se k nám vetřely dvojčatové geny! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,
andu moc gratuluji! to je super... tak pevné nervy...
doufám, že se to tu bude pěkně šířit, ten těhotenský bacil :slight_smile:
teda kromě mě :grinning:
jdu juknout na fotečky...
6. dub 2010 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Zuzi :slight_smile: Díky moc! :slight_smile: A jak to jde u vás??
7. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile: hele andu máš nějaké tušení jestli to bude holčička nebo kluk?já předpovídám holčičku :grinning:nějak to cítím v kostech :grinning:
7. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Sakra, Gabi, to už jsi druhá, co mi ji předpovídá! :wink: Já osobně si myslím, že to bude kluk... A nebo že bych si to spíš přála kvůli chlapům v rodině? :wink: :grinning:
7. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vidím, že jsem správně nakoukla......a moc Andu gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My teda bojujeme, a to doslova. Jáchymek je velmi akční dítě, už 3 týdny válí sudy, nemůžeme ho nechat bez dozoru, chce lézt, ale zatím se plazí, je hrozně urputný a rozdíl mezi dětmi je znát, už jen čekám, kdy vstane a odejde :sweat_smile: Do toho akční Beatka, no mám každý den dost :grinning:
7. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
Andu, když jsem byla u dr. na potvrzení druhého těhotenství, dr. dlouho hledala, tak jsem si říkala, že asi není něco v pořádku a ona mi říká, no měla jsem pocit, jestli to nejsou dvojčátka :sweat_smile: Já jsem se zmohla jen na: no to snad ne :sweat_smile: Dnes při představě takových dvou lumpíků, místo jednoho, tak opravdu nevím, Jašík totiž váží už přes 8kg a má 70cm a dva takové bych fakt nedala :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
hoj opět...
andu tak já předpovídám kluka :wink: jinak u nás - děti už si spolu pěkně vyhrajou...takže občas mám i chvíli pro sebe... Kuba pochoduje okolo nábytku, stoupá si, naučil se otevírat dveře, tak neustále leze, kam nemá... má už skoro 10kg a 80cm... takže oblečení vůbec nemůžu kupovat dopředu a všechno v poklusu :grinning:
Beranku ahoj, koukám, se taky vůbec nenudíš :wink: to už je Jáchymek kus chlapa :wink:
něco tu pronikavě voní, tak se jdeme přebalit :grinning:
7. dub 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky.
Teda holky, vy máte doma chlapáky! :slight_smile: Jinak Beránku, myslím, že mi spadne kámen ze srdce jakmile mi Dr. řekne, že je tam jedno mimino! A jestli řekne dvě... nevím, se asi rozbrečím :grinning: :grinning:
Jinak my už se bavili i o jménech a Jáchym, jak už jsem kdysi psala, je asi jasný (hehe, bude jich víc, nebudou se bát vlka nic! :grinning: :wink:) (ještě jsem mluvilio Jonášovi, ale toho má kamarád) a holka buď Mia nebo Lilien... No jsme trochu ujetí, ale říkala jsem si, že by bylo divné mít k Amélii třeba Petru :wink: :grinning:
Kamčo, chtěla jsem se tě zeptat - jak jsi spoko s Phil&Teds?? My nad ním taky uvažujem, hlavně kvůli mému mini vzrůstu a jeho váze... :grinning: Já tak uvažuju, jestli ten dole nepojí u nás v Ostravě trochu moc prachu! :grinning:
Už jsem psala Máje, že jsem si vyhlídla ještě iCandy a Baby Jogger City Select, ale jsou podstatně těžší :unamused: Jo a samože bychom ani jeden nekupovali tady v Čechách, páč jako peněz není nazbyt! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
andu, vrele doporucuju co nejlehci kocar, protoze se sourozeneckym ti nepomuze nikdo :pensive: a to jsem do ted nemela problem, vzdycky se mi lidi sami nabizeli do tramvaje a tak...a ted delaji, ze nevidi :rolling_eyes:
7. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Maji, noo a u toho Phil&Tes(se) si ani nemusí všimnout, že tam mám dvě děti, co?! :wink: :grinning: No já už ty odvrácené tváře potkala i s jednokočárem, takže si dovedu představit tu "prázdnou" zastávku, když máš dvojkočár! :angry:
7. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
andu, no je to obcas fakt na ranu :angry: v patek jsme jeli na svinov busem a potrebovali jsme snyst schody dolu, dav lidi byl v momente pryc a ja mela plny ruce, tak se nabidl nejakej chlapek s jednou rukou v sadre ze martinovi pomuze, jinak bych musela dolu s vecma, tam to nechat, vratit se nahoru a teprve bysme snesli kocar :angry: :angry: :angry:
7. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Maji, ty vole, to není možné! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že to tak musím říct, ty lidi jsou fakt prasata! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A fakt se většinou nabídne buď někdo starý nebo jak tys' psala s rukou v sádře... Mazec! :angry:
7. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
je mi z toho trochu smutno, protoze doted jsem ostravaky vsude chvalila jaky jsou ohleuplni a jak sami od sebe pomahaji... :pensive:
7. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Maji to jsi měla růžové brýle :grinning: :grinning: protože já ostraváky znám taky, tak jsem MHD ještě s malým nejela :sunglasses:
Holky tak jak s tím srazem?

Zuzka se nevyjádřila, žabka myslím taky ne...
8. dub 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ráno
Tak srazík nevím nevím. Tento týden toho mám plno, příští týden máme ještě návštěvy kvůli Domikovým narozeninám a o víkendu začínáme bourat, ttak nevím jak na tom budu. Prostě hodně nějaké datum a čas a já bud napíšu že příjdu a nebo ne.
Jinak jezdit MHD je děsné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Když nemusím nejedu - a to teda skoro vůbec nemusím :grinning:
8. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
ahojky,přidávám se názoru že ostraváci jsou burani...když jsem byla těhu,tak mne sem tam někdo pustil sednout a ted s kočárkem no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem jela párkrát... v obou případech pokud někdo pomohl,tak to byla nějaká důchodkyně,což je docela smutné :angry:
no sraz...my máme neštovice a musím teda říct,že malá je osypaná ještě víc než Viktor,masakrrr :frowning2: :frowning2: chudinka,hlavně na hlavě a v plínce :frowning2: jeden vedle druhého....tak bych to viděla nejdříve za dva týdny...
8. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Jéé, Gabi, takže si to Paty užívá v plné parádě, co? :frowning2:
A ad Ostraváci - v těhu mě pustila sednout akorát jednou jedna moc milá babička... Teda já jí řekla ať sedí, přece jen se to břicho unést dalo a babča vypadala, že potřebuje sedět víc než já :grinning:
8. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
:frowning2: Holky vidím, že na té MD je dost problém se domluvit :wink: :grinning: :grinning:

tak se domluvme třeba na 27.4. je to zase úterý..nikdo nic proti úterku nenamítal ...a kdo přijde, ten přijde...jinak to asi dokupy nedáme... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. dub 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
ok :slight_smile: a kde?
8. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
To nevím:slight_smile:))) to ještě vymyslíme....!! :wink:
8. dub 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky... jábych toho 27. teoreticky mohla...jsem pro ZOO..jesti máte rádi zvířátka...ale nemusí být
8. dub 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Gabi bobiši malí - neštovice... to si užíváte co...
8. dub 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, já bych taky byla pro ZOO - hehe, mám ji asi 20 minut pěšky, trolejbudem ani nemluvě! :grinning: Ale nevím, co na to holky porubské?? :wink:
8. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
no tak jako ZOO je docela hodne z ruky a navic s prestupovanim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdyz se na tom shodnete vsichni ostatni, tak dojedem aj tam kdyztak :sweat_smile:
8. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
Maji já vím, pro tebe je to asi těžké že... ale kdybys chtěla,tak můžeme jet spolu a pomůžu ti :wink: myslím si,že zas holky ostatní do Poruby nepřijedou nevím... pro mě není problém kamkoli po Ostravě přijet, jsem zvyklá jezdit mhd, ale záleží na vás
8. dub 2010 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
No nebo něco na půl cesty :wink: Ale to teda nevím co , absolutně nic mě nenapadá! :grinning:
8. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.