• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzi, kdyby jely nizkopodlazni tak v pohode, ale do vysoke tramvaje se proste bez pomoci nevyhrabu ani kdybych chtela :pensive: ale kdyby jsme jely spolu tak by to bylo super :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
26. jdeme strihat vlasky, tak bude Tobinek frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
Ohohooo, Maji, tak bacha, aby se ti na něj ty naše slečinky nenalepily! Ameli už všechny a všechno pusinkuje, lépe řečeno oblizuje, tak ať to Tobík taky neschytá! :wink: :grinning:
8. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Maji já když někam jedu,tak si vybírám taky nízkopodlažní...na Náměstí Republiky jezdí pořád něco nízkopodl.a 104 odtud do ZOO taky :wink: V ZOO když vyjde počasí je luxusně. Jak nevyjde, tak je to horší, ale myslím že pořád lepší okukovat zvířátka než sedět někde v restauraci.... :wink:
pomůžu ti moc ráda, pojedeš z Třebovické nebo odkud? já se ti klidně někam přiblížím naproti :wink:
To jsem teda zvědavána pusinkovací slečny :wink:
8. dub 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
andu, ale Tobik je zadanej, tak at na neho nic nezkousi jako :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi, ze sokolovske, ale rikam kdyz pojedem nizkou tak je to v pohode :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Hehe, nízkopodlahy jedině! :grinning:
Maji, OK, budu Ameli držet přikurtovanou v kočáru! :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: já přijedu autem, takže se ZOO nemám problém...a co když bude hnusně? je tam poblíž nějaké náhradní řešení...?
9. dub 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,no já se zrovna domlouvala s kámoškama na zoo,ale no tak půjdem dvakrát :slight_smile: já bych jela taky z nám.republiky,říkáte 104?
zuzi je to masakr ,malá je ještě více osypaná než byl viky :frowning2: božatko je mi jí tak líto,celou noc se převaluje a kňučí,ani přes den nemůže spát...naštěstí nemá vyskoké teploty :frowning2:
9. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Gabi tosi vůbec neumím představit... ale určo nás to taky čeká... děsím se toho dost...ale snad bude Kuba starší, i když ono je to asi jedno... tak aŤ je to brzy za váma, teď je těch neštovic nějak všude plno...co slyším z okolí
SAly náhradní variantu nevím... mohla by andu, když je místní :wink: :grinning: já to tam až na ZOO vůbec neznám....
Gabi jj 104 tam jezdí a je opravdu často nízkopodlažní :wink:
Maji ale i na tu Sokolovskou se můžu přiblížit, to není problém :wink:
9. dub 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Hehehe, holky, obávám se, že v okolí je náhradní řešení akorát náš barák, což nevím, jak bychom se k nám do bytu všechny i s dětičkama nacpaly! :grinning: I když všechno jde, když se chce! :wink: Takže pak jedině sjet někam do centra - což by muselo být v našem počtu asi na etapy! :grinning:
A pak tu je ještě hřbitov třeba :grinning: Restošky jsou taky relativně kousek, dalo by se k nim dojít, ale taky nevím, jak bychom se do nich vecpaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a něco pro dětičky... Myslím, že ne-e :frowning2:
9. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzu, teda, taky máte velkého chlapa :dizzy_face: A taky je víc akční než první dítě?
U nás je to od narození Jáchymka docela šílené, málo spí, neustále v pohybu, hodně křičí a pořád kňourá. Člověk zjistí, až když je to aktuální, co vše zvládne, strašně rád se totiž nosí, takže půlku jeho života jsme ho nosili. Nosím ho fakt pořád, jinak ho musím hlídat, nemůže být bez dohledu, pořád se mi někde válí :sweat_smile:

Andu, Phil je super kočár. My už teď využíváme jen pro jedno dítě, takže do fáze, kdy starší dítě je dole v sedačce jsme nedošli, ale je lehký, skladný, lehce ovladatelný, doporučuji, i pro jedno dítě naprosto skvělý :slight_smile: Já chodím hlavně pěšky a i 2 hodiny vezu kočár jednou rukou a druhou vedu Beatku a v pohodě. Hlavně i v této zimě byl skvělý, protože má velká kola, takže hodně sněhu nedělalo problém. U vás bych využití určitě využila velké, a ta sedačka dole, myslím, že není problém. Amélinka bude ve věku, kdy bude chodit a i vozit se, takže když se jí nebude chtít, tak si sedne....

A jméno Jáchym je nádherné jméno. Taky ti tipuji kluka a budeme se těšit na jmenovce :wink: :slight_smile: Mně se třeba líbí jména jako Prokop nebo Přemysl, ale k Beatě mi to nějak nesedí :sweat_smile: Stéjně jako píšeš ty :slight_smile:
A Jáchymové jsou teď oblíbení, ale spíš to ví ti, kteří čekají nebo mají malé dítě, u nás se taky rodina divila, kde jsme k tomu jménu přišli :grinning:
9. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Beranku musím se smát, je to totiž jako přes kopírák.Chce se pořád nosit, ví, že se nad ním slituju a nenechám ho dlouho řvát. Taky je hodně ukřičený...vzteká se a kňourá. A ten náš rarach už všude leze, všude se staví a pochoduje okolo nábytku a všechno na sebe shazuje... trhá,ničí atd...
9. dub 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, tak já myslím,že ten náš klučík taky brzy vstane a začne pochodovat, nedělám si iluze, od narození nechce být sám, nudí se, když leží, v kočárku se mu nelíbí, pokud nespí a on spí jen v poledne, jinak skoro vůbec. Ale první 3 měsíce spal asi 4x10 minut, vůbec nechápu, jak jsme to mohli přežít....no máme dost akční život, akorát nic jiného nestíhám, nosím a přitom si hraji k Beatkou, ale už jsem si asi zvykla, ostatní, kdo s ním nejsou tak často, tak po 10 vteřinách nemůžou.... :grinning:
9. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Díky, za reference, Kamčo :slight_smile:
Ježíííš! Proboha! Nestrašte mě, že druhé dítě bude ještě větší rapl než první! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A že nebude spát! Nééé! :grinning:
9. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
andu, nase Bibina je spavejsi nez byl Tobik :wink:
9. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
Jéé, Maji, dík za povzbuzení! :wink: Ale je fakt, že raději počítám s tou variantou, že sourozeneček nebude takový spáč, páč Améli je fakt asi extrém :wink: V noci si dává 11 a půl hodin a přes den tak 3...
9. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
andu já měla raplíka poprvé a malá je jiná,není až tak divoká a je opatrnější :slight_smile: ale se spaním to mají oba stejně :confounded:
9. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem se konečně dorvala k PC a k tomu zpracovat fotečky, tak je máte v albíku přidané. Jinak všechny dědičky jsou nádherné, čumím tolik nádherných lidí to bude generace :wink:
Jinak to jsou mi tu andu novinky. Gratuluji a smekám a obdivuji vás všechny co máte děti hnedle po sobě. Asi jsem zastáncem pohodlnějšího života či co, ale pauzička mi sedne. I když manžel říkal, že jestli to s prací nepůjde k lepšímu tak možná ... ale to je hudba budoucnosti. Však se uvidí. Mějte se moc krásně a snad brzy :slight_smile:
9. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
čusík
Teda Hafi malý Vojtík je krásný. Ty dětičky nám teda rostou před očima. My máme dneska za sebou první narozeninovou oslavičku - Domik dostal spoustu dárečku a dortík - ale toho se bál :grinning: .
Je to šílené že přesně před rokem mi poprvé donesli právě ted Domika a já viděla takové malé klubíčko a dneska? už je to velký kluk. Až mě to normálně dojalo k slzám.
Tak jdu uklízet po návštěvě a fotečky hodím až zítra, páč to bude oslava ještě pokračovat.
Tak zatím čusík
10. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Jééé, Žabi, hrozně moc gratulujuuuu Domíkovi k narozeninám! :dizzy_face: :dizzy_face:
Hafi, no že ses ozvala taky! :wink: Hehe a dík ke gratulaci a s obdivem posečkej, až se mimin narodí! :grinning: :wink:
10. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Dominikovi vše nej k narozeninkám!
Žabi Vojtík je krásný kluk :wink:
10. dub 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
Týýýýýýýýý jóó ..to letíííííííííííííí!! Domča rok... :slight_smile:

Hafi ahoj ! :slight_smile: ukaž se a písni častěji..
11. dub 2010 v 00:08  •  2 děti  • Odpověz
Dominičkovi vše nejlepší, hodně zdravíčka a ať rodiče poslouchají :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeje tetka Jířa s Vojtíkem
11. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojky,no hafi vítej,že se tady taky ukážeš :slight_smile: malý super :slight_smile: je kus chlapa..jojo rostou nám ti prckové
žabi taky se přidáváme ke graulantům přejeme domískovi vše neeej,zdravíčko,štěstíčko,ať dělá všem jen radost :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Tak my měli dnes premiéru v MHD :grinning: :grinning: :grinning: jeli jsme do centra , ale v golfkách..a to je fakt pohodička..sama si to tam hodím, nikoho se nemusím doprošovat..to jde..navíc tramvaje prázdné..takže komplikace žádná, akorát mě nenapadlo Tomáška zabrzdit, tak mi při rozjezdu trochu ujel :grinning: :sunglasses: Je fakt, že na toto jsou golfáče super:slight_smile:

A dneska jdeme poprvé plavat do rybičky na Vítkovický stadion, tak uvidíme jak to malý ponese.. :wink:
12. dub 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
ahojky maminky :slight_smile: jak se máte?mi už trochu hrabe jak sedím doma a malá už je taky nervní,uý se nemůžu dočkat až konešně vyrazíme veeeen :slight_smile:
13. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Gabi mi už taky hrabe..chodíme každý den dopoledne,no spíš ráno,a pak odpoledne, ale už se těším,až vyleze sluníčko a bude to na celý den,,,,
SAly a co máš za golfky? asi mi to uniklo.... já pořád nemůžu vybrat, aleasi jsem náročná
13. dub 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

zabi, Dominickovi dodatecne vsechno nej k prvnimu rocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nas dnes ceka kontrola Bibi v 6 tydnech, tak kluci vyrazili na vylet at je nemusim tahat oba :slight_smile:
a Tobinka odnaucujem od dudliku :sweat_smile: tak prvni noc byla v pohode, vcera odpoledne odmitl jit spat a vecer uz byl pretazenej, takze vzteklej a nakonec se chudak urval ke spanku asi o pul jedenacte :pensive: ale ted uz ten dudel vytahnout nemuzem :pensive:
13. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:

mi to počasí dnes vyhovuje, aspoň jsem konečně doma a můžu se v klidu pobalit na dovku.¨

ZUZU:já nakonec bybrala ABC design Giro.Hned ten den mi upadlo madlo, ale už je z reklamace zpět a už jsem s nimi odjezdila hafo a jsem spokojená.Jsou lehké a skladné, nic víc jsem od nich nechtěla.Hlavně ať je všude vynesu i s malým a vejdou mi za sedadlo do auta.

včera jsme byli poprvé v plavání v rybičce na vítkovickém stadionu a mylý byl opět nadšený:slight_smile:) asi se mu fakt tam mooc líbí to prostředí a ta teplá voda..předtím mi fuuurt mrčel.Tam se chlame, cáká, řádí, tak jsem ráda, že to nejsou vyhozené prachy.
:slight_smile:
13. dub 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
jako mi to počasí taky vyhovuje,aspon mi není tak líto,že nemůžem ven :wink:
zuzi my už máme taky golfky :wink: easy go loop a zatím super :wink:
13. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.