• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Dobré odpoledne, ženy :slight_smile:
Maji, já si vymyslela fintu - nevím teda, jestli mi vyjde, ale líbila by se mi :grinning: Těch dudlů má A. asi 6 (trochu jsem si na nich ujela :grinning:), takže postupně jejich počet budu snižovat až na 2... A až se narodí mimin, chtěla bych, aby mu je A. darovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samože ona od sourozenečka dostane taky nějaký dáreček (vyčetla jsem v nějakém mooooudrém časopise :wink: :grinning:), aby "nezáviděla :wink: Sice jsem taky četla, že se dudly nemají dědit, ale toto nehodlám dodržet... Vyvaříme a předáme nejmladšímu členovi v rodině :wink: Teda... Pokud mi tato má ideální představa vyjde! :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
no andu nevim, u nas je Tobik Bibine spis krade nez ze by ji je daval :grinning: ale taky dostal darecek, ikdyz nevim jestli to k necemu bylo :wink:
13. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak my řadu dudlů neustále rozšiřujeme..už jich máme asi 15.nebaví mě je furt v noci hledat.Teď kupuju v DM 2ks za 40Kč a jsou nejlepší co jsme zatím měli:slight_smile:) my ještě nekončíme s dudlením:slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, Maji, a sakryš! :grinning: Tak pak dám vědět, jestli mi můj fígl vyšel! :grinning:
13. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
ach jo, Martin me nahnal k doktorovi, mam zanet v rameni :unamused: prej nezvedat deti a mazat jakymsi smradlavym nesmyslem a kdyz se to za tyden nezlepsi, tak rehabky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Heh, Maji, a jak to bez tahání dětí uděláš? :astonished: Ale manžílek ti asi pomůže, což? :wink: A to jen tak "z ničeho nic"??
13. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
andu, to taky nevim :sweat_smile: mm sice pomuze, ale doma stejnak pres tyden moc neni :grinning: no a mam to prej ze zvedani deti, ze je to u mamin docela casty, ze to odnesou zada nebo ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Aha, aha... No pravda, mě už taky napadlo, jestli nemám nějaký problém :grinning: Jako záda u lopatek už mě bolí téměř permanentně :stuck_out_tongue_closed_eyes:, že to ani neřeším :grinning: Ale jako to s tím nezvedáním dětí je výborná rada... Ona obzvláště Beatka si dojde sama kam bude potřebovat, což?! :wink: :grinning:
13. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
andu, tak on to rikal spis kvuli Tobikovi :wink: ono je fakt, ze ho taham mozna vic nez je potreba :grinning:
13. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
No mě teď nějak divně bolí břicho, né tak klasicky jako když se roztahuje děloha :confounded: Když jsem v klidu, nebolí to, tak si říkám, jestli to taky nemám z tahání Amélie... No asi to taky trochu omezím, i když má jen nějakých 9 kileček :wink: Doufám, že je mimin, kde má být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak pořád nějak nestíhám. DNeska ještě čekáme návštěvu, a ve čtvrtek už snad poslední. Tak si od víkendu pořád připadám, žte jsem nějaká kuchařka a pořád něco vařím, chystám.
FOtky nemám ještě stáhlé do PC - jsem hrozná já vím.
Teda Maji to máš co dělat - dvě dětičky a nemůžeš je zvedaat. To DOmik se po mě pořád plazí. Je to taková přísavka.
No jinak dudlíky my máme čtyři a střídáme podle oblečení. AAle DOmik je doma tahá taky všechny, páč je vždy někde hodí a ja pak chodím po bytě a hraju schovku s dudlama. Ale taky je mu už chci vzít, at je má teda už jenom na spaní - ale bude to složité. Uvidíme jak nám to půjde.
13. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojte:slight_smile:
já se jdu rozloučit.Budu tady nejdříve v pondělí.Fičíme na krátkou dovku na jižní MOravu.Počasíčko nám vyloženě přeje, tak jsem zvědavá, co tam s tím prckem budeme dělat :frowning2:
Asi chodit na krytý bazén..jinak to nevidím..

Tak se všechny mějte :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
saly, tak si to moc uzijte a snad se pocasi umoudri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
Saly, hezky si to užijte! Já taky doufám, že se počasí umoudří, páč zítra vyrážím s Ameli a kamarádkou do Prahy...
14. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Jé tak Saly krásnou mini dovču - ale počasí má být lepší a lepší
Taky bych hned někam jela a neraději abych přijela a vše bylo doma probourané jak má a začištěné a uklizené
14. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala pár foteček s Domikových narozenin. BOhužel žádnou spolenou v den narozenin i s dortem nemáme - Domik se ho bál. Tak až na druhý den.
14. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
zabi, fotecky krasny, moc vam to vsem slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dort jsi pekla ty? :dizzy_face:
14. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Maji díky. Dortík jsem já nepekla - tak šikovná nejsem, To pekla moje mamka - peče dorty. Nejlepší je že já dorty vcůbec nejím a tak jsme půlku dortu musely vyhodit - nesnědl se :cry:
14. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
zabi a nedoneses :grinning: u nas se sni vsecko :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
jé to jsem měla vědět - příště ti přinesu - klidně půlku
:grinning:
14. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
zabi, dobre za rok te cekam :grinning:
14. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
ok, ono to nebude za rok. Manžel má narozeniny v září, takže určo bude zase dort - tak dostaneš. A ještě čekám výslužku v červenci - mamka má 60roků - dorty taky budou.
14. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
zabi :grinning: :grinning: :grinning: a ja chtela hubnout do plavek :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
hej mě normálně mrzí žeš jsem ho vyhodila - kdybych to věděla, donesla bych ti ho už v neděli. škoda dortu
14. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
ty a hubnout? co s tebe pak zůstane? kostra už jenom co?
14. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
zabi, jj a trocha kuze :grinning:
14. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Jůůů, Maji, všecičko nej zpětně Tobíkovi k druhým narozeninám!!! Hlavně spoustu zdravíčka a báječnou sestřičku! :dizzy_face:
17. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

tak já se hlásím zpět z dovky.Počasíčko vyšlo úžasně!! :wink: první den jen pršelo, ale to jsme pochodili po Brně a byli s malým na krytém bazénu...tak to uběhlo, pže jsme hlavnš jeli..Penzionek byl moc fajn..měli jsme zadara k dispozici povlečenou postýlku pro Tomáška a dokonce nám dali i apartmán, pže malý není schopný spát s námi v pokoji v noci..stojí v postýlce a strašně se směje jak my spíme(třeba ve 3 ráno :frowning2: ) tak jsme ho vypakovali do vlastního pokojíku....:slight_smile:

Maji: Tobískovi gratuluji k narozkám! a mám na tebe jeden dotaz ..jakou velikost oblečka teď Tobík nosí? já si totiž vyhlídla na MMB jednu zimní bundu na malého..je to 86/92 , chci mu ji koupit na příští zimu, to bude mít 17-20 měsíců..nebude to už malé? :astonished:
19. dub 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saly, tak super, ze se dovolena vydarila, myslela jsem na tebe, ze mate krasny pocasi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ted nosi Tobik neco 92 neco 98, ale spis ted prechazime uz na to vetsi :wink: ale treba zimni bundu mel 86 a je mu furt dobra, zalezi aj na znacce, kazda ma trochu jiny rozmery :wink:
19. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.