• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojky,saly supeer že vám to počasí vyšlo :slight_smile:
my už konečně taky byli venku,hurááá :grinning: akorát samo nesmíme na sluníčko...musím malé koupit nějaký kvalitní krém proti sluníčku...
jinak my se s tatkou rozhodli,že bychom letos kooonečně vyrazili k moři...holky tak sbírám tipy :grinning: nemusíme mít žáden luxus,hlavně at je to vhodné pro děti,klidně i chorvatsko...
19. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
jooo maji taky gratuluji tobíkovi k narozeninkám,hlavně zdravíčko :wink:
19. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
gabi, dalsi dobra zprava, ze uz jste ok :slight_smile:
ja jsem jeste u more nebyla, tak neporadim :sweat_smile: my letos frcime na dovolenou do Skotska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
dik, vyridim :wink:
19. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
do skotska???no toto :grinning: no já byla jen jednou v itálii a to už je nějaký pátek :slight_smile: bohužel bývalý nechtěl nikam jezdit a se současným to nějak ještě nevyšlo :grinning:
19. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
gabi, jj, letime segre a svagrovi na promoci, tak to spojime s dovolenou :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
No my jedeme v červnu do té Itálie autem..do Caorle, ale to jsem už asi tady psala a aprtmán 2+1 na týden nás vyjde 8400 i s úklidem a slunečníkem a lehátky na pláži..to mi přijde slušné.. :slight_smile:

No a pak mám tahy v září na nějaký last minute na Mallorcu, tam je to pro děti taky ideální :wink: uvidíme jak zvládneme tu Itálii a pak se rozhodneme..

Maji tak v roce a půl asi 86/92 bude mít dobrou, že? Oni už asi potom tak moc nerostou jako teď..tak já to risknu..
19. dub 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
saly, tak teoreticky by mu to byt melo :grinning:
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Teoreticky:slight_smile:))) ale poslala mi míry, tak snad joo :slight_smile: teď je aspoň v zimních bundách výběr, pak jak budou zas všechny maminy před zimou hledat na MMB, tak tam nebude nic... :frowning2:

Já mizím, jdeme na plavko..papa
19. dub 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
tak my dnes měli premiéru s golfáčem v mhd a super...už tu psala saly,nemusíš se nikoho prosit aby ti pomohl :confounded: dokonce mi jeden mladík chtěl pomoct :grinning: byli jsme v sambaby kouknout,mám to tady kousek,koupila jsem malé konečně tu lahev lovi,záslepky do zásuvek :wink: a neodolala jsem a koupila jedny capajdy,stejně toho ještě tolk nenachodí :wink:
19. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak jsem včera byla u pan Dr. a mimin je v pořádku, má celé 3,4 mm :grinning: a už má i srdíčko (jako mazec, že už to jde vidět! :slight_smile:) A na to, že mi je od návratu z Prahy domů blbě (asi jsem si dotáhla střevní chřipku, kt. včera skolila i drahouše), tohle mi fakt vyloudilo úsměv na tváři! :slight_smile: Fakt nevím, jak to budu zvládat, děsím se toho...Ale ta představa, že nám v mém břiše roste další rarach je fakt moc hezká :wink:
My asi využijeme hezkého dne, pak se má zas ochladit :frowning2:, a dáme si nějakou procházku. A tajně doufám, že i s obědem, páč vařit nezvládám, je mi u toho nějak blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc bych si dala jen něco lehkého na ten svůj rozbitý žaludek...
Jo a golfky jsou v MHD fakt paráda! Nicméně jsem vděčna za Ostravu, páč ty 3 dny v Praze a tamní cestování metrem i čímkoli jiným mi stačilo!! Obdivuju všechny pražské matky a invalidy! :confounded:
20. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
andu, jeee, to jsou krasny zpravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Andu: Takže mimís je jeden,jo? :confused: :confused: To už je velký kluk..celých 3,4mm :grinning: :grinning: ..my když jsme Tomáška ukazovali poprvé, tak měl celých 2,5 cm ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
no jo vlastne, mimi je jen jedno? :cry: ja se tesila na dvojcatka :grinning:
20. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak my si vyžíráme chřipku... Kuba má 40horečky a já k tomu nemám daleko... když je venku tak pěkně, je to za trest....obě děti jsou hrozně visací a protivné...skelné oči, nechtějí jíst ani pít a pít musí... manžel celé dny v práci... :frowning2: klasika
Maji Skotsko si určitě krásně užijete... trošku závidím.Opožděně gratulujeme Tobíkovi ke 2narozeninkám...fotečky jsou super...BEátka je super hároš :grinning: promě je to nezvyk, my máme plešounky...
Andu gratulujeme k potvrzení těhu a srdíčku, je to teda pěkněj kusanec :grinning: my měli napoprvé 2mm, ale to bylo ještě bez srdíčka...no jo my nedočkavci že :grinning: já už mám taky objednané golfky, těším se, až dorazí. Koupila jsem jepřes eBay, tak to bude chvíli trvat, ale nevadí... holt sopečný prach nám udělal další čáru přes rozpočet :grinning:
Saly tak jste si pěkně užili dovču... ta vaše Itálie vypadá dobře... my letos k moři nepojedeme, ale celé prázdniny budeme někde ve víru... nuda určitě nebude :grinning:
Gabi tak užjste fit, to je fajn... a dovolená - s dětmi asi nejlépe Chorvatsko..je tam čechůjak much, ale to nevadí... my jsme jezdívali k Šibeniku a bylo tam moc pěkně...na Chorvatsku je jiné to,že ty pláže jsou kamínkové - alezase voda je čisťounká jak zrcadlo...což v Itálii neplatilo - tam kde jsme byli... ale tuším Makarská riviéra má písčité pláže
20. dub 2010 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz
Mji, ty sadistko! :grinning: :grinning: Na štěstí je jen jedno! V tu chvíli, když mi ho Dr. ukazoval mi to ani nedošlo, ale jakmile jsem vylezla z ordinace, oddychla jsem si! :grinning:
Saly, jojo, je to velikán :grinning: :grinning:
Zuzi, tak se hlavně brzo dejte dokupy! To musí být fakt hrozné! :frowning2: Sama na dvě nemocné dítka a ještě né ve formě! :confounded: Držím fakt palec, ať to máte brzo z krku!!!
No a s dovčou teprvě uvidíme, ale snad se někam taky dostaneme! :wink:
20. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak jsem se konečně nachvilku dostala k netu.
Maji dodatečně vše nej k Tobíkovým narozeninkám :slight_smile:
Andu moc gratuluju k potvrzení těhu a at mimísek jenom a jenom roste .Zachvili nám tady napíšeš narodil se nám chlapeček 50cm a 3,2kg :grinning:
No jinak já se musím pochlubit - v sobotu jsme započali rekonstrukci - teda řeknu vám že v sobotu bych vám nepřála tady to vidět - hrůza děs. Dva dny jsem to tu uklízela - prach všude. No když si představím že tuto sobotu mě to čeká znova - a to už bude komplet zbouraná zed a příští týden nám zedník příjde zazdít dveře do kuchyně a nahodit omýtku tak to už se mooooooc těším. Tak to tu máme jak u nějakých bordelářů. Všechno nacpané v pokojíčku, a už mě to začíná štvát - všude vidím bordel. Manžel mi říká že musím vidět dopředu jak to tu pak bude vypadat.
Hodila bych pár foteček, ale nevím, jestli to tu můžu dát - mají tu byt dětičky.
20. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
žabi,jen se chlub :wink: ve finále to bude nádhera :slight_smile: my to tu tady taky máme takovou provizorku,tak vím o čem mluvíš :unamused: fotky hoĎ :grinning: Jo a koukala jsem že domík dostal toho pejska fishera,líbí se mu ?stojí za ty peníze?jinak fotky krásné :wink: taky jsem o něm uvažovala :wink: už se nám to krátí a já ještě nic nemám :sweat_smile:
zuzi jejda,je mi vás hrozně líto :frowning2:je to masakr mít obě děti nemocné,tak přeju at se vám brzy uleví...gíky za tipy na dovču...jo a jaké golfky jsi objednala?
andu to je supeer,gratuluji...ale pozor já to vidím na holčičku :grinning: :grinning: doufám,že nás nebudeš napínat až do porodu :grinning:
21. dub 2010 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno! :wink:
Žabi, přesně vím, o čem mluvíš! Přestavbu mám v živé paměti a s tím co se tu dělo, to byl opravdu masakr!! Ale vydrž, pak to fakt bude stát za to! :wink:
Gabi, jsi bláááázen? Bych napínala tak akorát sama sebe a to bych fakt nevydržela! :grinning: A dneska se mi zdálo, že se mi fakt narodil kluk. Byl teda rozhodně větší než těch 50 cm :wink: :grinning: a oblíkli ho do holčičkových věcí, ale byl to klučina. Ale je fakt, že včera drahouš říkal, že beztak dělá jenom holky! :grinning: No ještě "chvíli" si na verdikt budem muset počkat :wink:
Jinak já u nás "vesele" rozšířila střevní chřipku :frowning2: Teď je na řadě mamka a já doufám, že Ameli už to prodělala tím průjmováním... Protože to blití jí fakt nepřeju :frowning2: (a sobě taky ne, páč vůbec nevím, co bych s ní dělala:frowning2:)
21. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
andu nestraš se střevní,už hlásili ve zprávách že řádí a psla kámoška e ji mají celá rodina,to by ještě chybělo,po měsíci s neštovicema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
No, Gabi, já si ji asi dovezla z Prahy :frowning2: Ale tak snad se vám vyhne, fakt vám to nepřeju! No srajdění se přežít dá, ale jak říkám, blití miminům nepřeju! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky,
tak aby toho nebylo málo, k chřipce se přidala 6tá nemoc...holt to tělíčko malé bezbranné je náchylnější...doufám, že se z toho vyhrabeme, protože to je fakt na palici
žabi fotečky klidně hoď...maximálně je smažou :wink: mi stačila výměna oken, ale naštěstí už máme byt po rekonstrukci, takže nejhorší udělal pán před náma...
Andu tak se brzo neřádu zbavte... dostat teď střevní chřipku, tak visím na laně z balkonu :grinning: né dělám si srandu...ale jako fakt mazec. Jsem zvědavá, co nakonec budete mít... K. taky tvrdil, že kluky neumí a podívej... jinak Kubíček se nám trošku zhubnul, jak je nemocný, ale stále se přibližujeme hranici 10kg a máme 82,5cm... :sweat_smile:
Gabi děkuji za podporu... jestli ti můžu odpovědět i já,tak pejsek FP je super... my jsme teda zainvestovali víc a Terka dostala hrací křesílko. Je trošku dražší než pes a pěkná pálka,ale obě děti si s tím vyhrají hodně moc, Terka dodnes. A kdykoliv někdo přijede na návštěvu, musíme měnit baterky, bo to neustále jede :grinning: Já uvažuju pro Kubíčka hrací nářadí...ale ještě nevím... ale my máme o trošku víc času...
jinak golfky budeme mít Maclaren...kupovala jsem použité, na nové nemám.Jsou jediné,které mají nosnost 25kg...sice doufám, že se ten růst zbrzdí...ale víš jak :grinning: Když má v 10m 10kg...raději pojistka...taky mají vysouvací rukojeti, to se mi líbí. ALe za nové bych tolik peněz nikdy nedala... to je pálka jako blázen
21. dub 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
zuzi,chuďátka,je mi vás tak líto,ale jinak kubulka je fakt chlapák s desíti kilky :wink: jj mi taky obě dětičky trošku shodily po neštovicích,ale nejhorší to bylo první čtyři dny...hlavně pít a pít...
jj ty maclareny jsou mastné :unamused: tak pak hod foto :wink:
já nevím co na ty narozky,ale asi to nebudem hrotit,malá stejně z toho rozum nemá...ale právě že miluje mačkací a harcí hračky,je hrozná pařmenka,tančí i u znělky na reklamu :grinning: asi koupim to interaktivní chodítko,když teda ještě nechodí,hraje a má vkládačky,to využijemi tak,ale nejspíš použité...a uvažuju o židličce a stolečku,viki měl plast a byl hrozně rád že má svoje místo k jídlu a hraní :wink:
21. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:
No Tomášek taky už bude mít k 10 kilčům :grinning: :grinning: :grinning: 8,90 měl před dvěmi měsíci.Jdeme za týden na 10měs KO, tak budu vědět..ale teda 82 cm..to je mazec:slight_smile:)
My křesílko od FP taky budem kupovat, ale použité..kámoška ho koupila v akci ve Sparu za 490Kč NOvé!! jinak snad stojí i 1700Kč. Je to super věc, malý, když jsme byli u nich na to seděl furt:slight_smile:))

Ke stolečkům..my máme na chajdě takovou tu 1000 let starou dřevěnou jídelní židli, co se z ní pak složí i stolík..a malý je v tom nadšený, sedí a hraje si...

Gabi: a tu vložku do kočáru furt nemám :angry: :frowning2: :frowning2: trvá jí to trvá... :frowning2:
21. dub 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
Tak nic to se nepovedlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: chtěla jsem vložit jinou fotku, židličky:slight_smile:)) a vymazat to sakryš nejde,... :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je ona..stará dobrá klasika..mimo jiné jsme ji našli u popelnice,ale slouží :grinning: :wink:
21. dub 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
No a ten sraz s takovou padá, že? Pže je fakt, že ani po střevní chřipce, neštovicích..ani žádné jiné nemoci moc netoužíme.. :confused: :confused: šestou máme teda už za sebou, to už bychom chytit neměli..
21. dub 2010 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík
takže Gabi Domik si s pejskem pořád hraje - líbí se mu jak to zpívá písničky - vždycky u toho poskakuje. a dělá s ním mazly mazly. je to sranda. Takže i když stál víc, tak je to suepr dárek - jinak dostal ty pejsky dva - od nás a babičky, ale jeden už máme prodaný, tak je to dobrý.
Hej jakou židličku hrací myslíte?
Jinak Zuzi dvě dětičky nemocné - by mě asi kleplo. jsi dobrá že to zvládáš i když manžel je v práci. A teda Kubík 82cm??????Tý jo, náš Domik má 9,8kg a 77cm a to přesně v jednom roce. a to si myslíme že máme velké dítko - tak už si to nemyslím.
Saly máme doma úplně stejnou dřevěnou židličku - ještě po nás. Ale slouží, takže je to v poho. Sice jsem chtěla Plastovou - Fábulu, ale co už no.
Jinak fotky hodím, ale až zítra.
Tak zatím čusík
21. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Gabi:Toho pejska mi po Vánocích nabízela kámoška za 500, že dostali 2 kusy, mohla bych se zeptat jestli ho ještě má..
Zabka: Myslím, že se to jmenuje mluvící křesílko či jak...

toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26107574&tab=1
22. dub 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
AHOJKY,NO TO KŘESÍLKO JE SUPEER :slight_smile: ale ta cena :confounded:
saly no to mi povídej,já vložku měla fakt hned...jestli není taky marod...a komunikuje aspon?
jinak mi už nejsme infekční,takže na sraz můžem...akorát do zoo se mi moc nechce,ale pokud budu jediná,tak se přispůsobím :wink:
22. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.