• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
...tady je důkaz o tom,že Paťulka je s golfáčem taky spoko :grinning: dobře jsme vybrali :grinning:
22. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
hele zensky nechte toho, ja se psychicky pripravim na cestu do zoo a vy takhle!!! No tak v 8.30 sraz na Svinove a jedem na vylet :grinning: lepsi? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
nee já nechtěla dělat rozruch se zoo :grinning: klidně tam dojedu :grinning:
22. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
čusík
tak já do ZOO nepojedu - slíbili jsme tatínkovi že tam půjdeme poprvé společně s Domikem, takže mu toneudělám abych tam s ním šla sama.
Vložím nachvíli fotečky do alba naší přestavby, tak kukněte
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
ještě jsem vložila pár foteček z úterní procházky s tatínkem - tak kuk
22. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
ŽABI SUPER FOTKY...NO JE FAKT ŽE VIKTORKOVI BY ASI TAKY BYLO LÍTO,ŽE JSEM JELA BEZ NĚJ :wink:
22. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
no tak co teda? zoo pada? jinam pujdete nebo taky ne? rikam, dame sraz na svinove a vyjedem mimo ovu :grinning:
22. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
maji to by bylo moc cestování...ty máš odvahu se dvěma dětma :wink: a co procházka jako minule v kom.sadech??
22. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky,
a co když bude hnusně? co v těch sadech budeme dělat? mi je to celkem jedno... já se dopravím... popřípadě doprovodím i Maju, nebo se doprovodíme navzájem :grinning:
jinak my takhle běžně jezdíme vlakem... minulý týden jsme se sebrali a jeli vlakem taťkovi naproti do Suché...jsme se Gabi mohli stavit do Šenova :wink:
narvhla bych Třebovický mlýn, je tam dětské hřiště, ale sem asi nepřijedou zase holky z druhé strany nebo jo?
22. dub 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, mlyn uz me napadl taky, ze kdyby bylo hezky tak se projit podel reky z Martinova a na zaver si sednou na chvili ve Mlyne, ale to si asi muzem udelat soukromej sraz porubacky :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
V Třeb. mlýně by to bylo suprovní. Kdyby pršelo, pozvala bych vás k nám - tady bychom se vlezly, ale máme to tu momentálně jak po výbuchu s tou přestavbou, takže třeba příště
to tu máme s Majou velice blízko co?
nic, jdu odstranit fotečky. My se taky chystáme cestovat vláčkem, ale až vl étě
22. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
aha tak tady budu největší brzda asi já :sweat_smile: třebovice jsou pro mne opravdu doost z ruky...ale v kom sadech je taky dětský areál ne?byla jsem tam ale jen jednou dááávno...
22. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahojte:slight_smile:
mi je to fuk kam..přijedu autem...tak se domluvte jak to vyhovuje Vám:slight_smile:

Gabi: tak dneska bych už tu vložku měla mít, tak pak písnu.

Když nepůjdem do ZOO, tak mi to taky nevadí..

V Komenského saDECH JE HEZKÝ DĚTSKÝ AREÁL..byla jsem tam minulý týden
23. dub 2010 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky.
Heh, no po pravdě, též se mi nechce táhnout se do Poruby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale brzdit vás samože nebudu, páč je vás hodně, co byste se tam sešly :wink:
Saly, jojo, ale je to pro děti od dvou let, tak by se tam mohl vyřádit akorát Tobík... A já mám jaksi dítě, které když je v kočárku, vyžaduje jízdu a né stání :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
holky no ne že bych to nečekala...:grinning:
vám se nechce táhnout do Poruby, ale my se dvěma dětma - já a Maji - klidně přijedeme i do Michálkovic... holt každý to máme nastavené jinak... tím nemyslím nic zlého, ale bylo mi to jasné, už když jsem nadhazovala Mlýn.
tak něco navrhněte, abychom se domluvily, osobně je mi to celkem jedno.... akorát už se to hodně blíží, tak ať víme....
23. dub 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Hehehe... Zuzi, ano uznávám, jsem lemra líná, která by momentálně pořád spala a spala a nechce se jí jet přes celou Ovu... Prostě se domluvte a já se buď dokopu, nebo ne. Ráda bych vás viděla, ale na sílu to rvát nebudu, a jesli nebudu ve formě, budu usínat vestoje, nebo budu mít debilní náladičku, holt nedorazím...
23. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
no a co kdyby jsme se potkali nekde v centru a prosly se na hrad?
24. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Hm, Maji, to je fakt, to je pěkná procházečka! A mám pocit, že tam je i nějaká teráska, ne?? Hlavně, aby bylo takové počasíčko jako dneska! To bych snad i do té Poruby dorazila :grinning: I když, obávám se, že to teď fakt nezvládnu! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem nespala po obědě, neb drahý mi tu vtrhnul zrovna, když jsem usínala, hledajíc tužku :angry: , a už jsem neusla... no a jsem jak zbitá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se těším, až tohle spací období pomine, to je fakt děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
ahojky centrum a hrad beru :slight_smile:
25. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem to zakřikla, my jsme se z toho vůbec nevyhrabali, právě naopak,začlo se to zhoršovat... Kuba má úplně ucpané dutiny, Terce píchali včera ouško :frowning2: takže pro nás bohužel srazík padá... :frowning2:
jinak andu já to nemyslela nijak zle,každý podle svých možností a schopností... jen jsem napsala to,co je realita. Pro Gabi je to z ruky, většině se nechce jezdit mhd moc daleko, jen Maji a já jsme nadšené dorazit kamkoliv :grinning: Já jsem taky na začátku spala i ve stoje... s tím druhým prckem je to horší, člověk si nemůže lehnout kdykoliv to šlo, ale řídit se potřebami batolátka...
jestli se nakonec domluvíte, ať vám sraz vyjde.. pro nás je to nereálné, nerada bych někoho nakazila:frowning2:
hezký zbytek víkendu
25. dub 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :wink:
jejda zuzi,když se sere co...božátka malé, je mi dětí tak líto,ale snad si to ted vyberete a pak už bude klid a tobě přeji pevné nervy...
jinak andu chápu,když si vzpomenu jak já byla hotová a neumím si představit absolovovat to ted s malou,asi by se mi taky nechtělo nikam jezdit...
26. dub 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahojte, takže zítra kde a v kolik? :slight_smile: Já pojedu pravděpodobně taky MHD, máme jedno auto v servisu, ale mi je taky jedno kam..centrum mi vyhovuje...:slight_smile:
26. dub 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, jéjéej, chuděrky dítka :frowning2: Tak ať se brzo definitivně uzdraví!!!
Já si teď uvědomila, že na 13:00 musím k zubařce, ale to není problém, holt se k vám připojím/ od vás odpojím o něco později/dříve :wink: Jaký teda navrhujete čas?? I když se obávám, že se má zkazit počasí :frowning2:
26. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Co kolem 10hod?jen se má pokazit počasí...tak snad to nebude nějaká hrůza...
26. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
JJ, v 10 mi vyhovuje.... a teda kde? půjdeme třeba přes černou louku na Hrad..nebo tam někam?
26. dub 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
já myslím že to je dobrá procházka,tak v deset na výstavišti?
26. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Na Výstavišti, nebo na náměstí? :wink: A v 10 jsem pro :wink:
26. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
tak jestli jedem vsechny mhd, tak navrhuju zastavku Elektra a odtamad vyrazime pres vystaviste na hrad a zase zpatky :grinning: 10 je ok :slight_smile:
zuzi, to me mrzi, ze jste se tak sesypali :frowning2: :frowning2: :frowning2: tesila jsem se na spolecnou cestu...
26. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
za mne ok :grinning:
26. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
pridala jsem do alba novy fotky kdo se chcete mrknout jak tu amme v Porube hezky :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.