• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
OK, souhlas... Akorát teda kdybych vás nestihla u Elektry, nebojte se nic a jděte, já si vás cestou někde odchytnu :wink:
26. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
Tak jo, v 10 u Elektry... a za každého počasí?
26. dub 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
saly dobra otazka...kdyz se tak koukam ven :sweat_smile: ja nevim, nemuzu se rozhodnout :sweat_smile:
26. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
Heh, no řekla bych, že bude-li to vypadat venku tak jako teď, asi to moc procházkové není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mají prý být přeháňky, ale něco kolem 18°C... A ve středu nemůžete? To prý pršavo být nemá a teploty podobné... Hehe, poctivě jsem sledovala předpověď! :wink: :grinning:
26. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
andu, ja uz mam do konce tydne program na kazdy den :slight_smile: ale jestli bude rano v 9 prset, tak asi nejedem, protoze nevim jak bych kojila v destu :grinning:
26. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Fůůůj, Maji, to se ti nedivím, do toho bych se taky nehrnula! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ledaže bychom nad váma držely pláštěnku z kočáru nebo ták! °-) :grinning:
26. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
tak ráno se domluvíme ještě ne? :grinning: u nás ted lije...no tak nevím nevím...ale ve čtvrtek má být zase pařák :grinning:
26. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
No v dešti se mi popravdě taky nechce:_(

Já ve středu mám v plánu Brababču :confused:
26. dub 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak já tuu kolem devíti ještě nakouknu a dojasníme to...
26. dub 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
holky a co takhle příští týden? my bychom se mezitím uzdravili...to už snad budeme úplně fit...
26. dub 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
halooo zdravím,tak jak to vidíte?u nás je hezky... :wink:
27. dub 2010 v 07:06  • Odpověz
Tak v Hrabůvce je nádherně, od rána svítí sluníčko, takže jedem? V 10 u Elektry?

Gabi: pejska už mám doma:slight_smile:
27. dub 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
jeee saly jsi nejlepší :grinning:já jedu...
27. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Holky, hlásím, že tady je taky hezky, tzn. i nad hradem :wink: Ale napadlo mě taky, jestli nepočkáme na Zuzku a uzdravené dětičky - už minule s náma nebyla....
Ale jak chcete, sednu na trolejbus a za 20 min jsme tam :wink:
27. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
A vůbec, já jedu taky :grinning: Potřebuju koupit našim dárek k zítřejším narozkám... :wink:
27. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Zuzu: já bych to už dneska nechala tak,když vyšlo počasí..však víš jak je to s těma našima domluvama :confused: však te´d jak bude tepleji, tak zuas za pár týdnu uděláme prochajdu třebas na tom Mlýnu, tam jsem taky nikdy nebyla...

OK, takže dnes...
27. dub 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
vidím to na procházku po obchodech ne? :grinning: já potřebuju malé kopit nějakou lehkou čepičku a ještě musím do hobbyshopu :grinning: Můžem hned naplánovat další termín se zuzkou :wink: Já jedu tak jako tak...
27. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
Tak já nás jdu spacifikovat a asi vyrazíme... ať můžu kouknout po nějakých dárcích
27. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
maja se asi připojí, ale možná žabce bysme mohly poslat SMS jesti má někdo číslo, nevím jak s tím počítá..snad ano..A Hafi asi nee, že? ta se nějak neozvala..
27. dub 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, obchodny, nooo :grinning: Takže v 10 u Elektry... Zatííím!
27. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Saly, myslí, že Hafinka ne-e, má to taky kapke dál... Kdyžtak se pak domluvíme za těch pár týdnů...
27. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Takže v 10 ahooj, iju balit a krmit :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
holky tak si to pěkně užijte...počasí je nádherné:wink: my se přidáme někdy příště...
27. dub 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík holky.
Jé tak vy máte dneska srazík? No to mě mrzí - ale stejně bychom nemohli - páč Domik si prodlává "šestou nemoc", takže jsme doma. O víkendu to bylo docela veselé - měl chudo moje malé horečky 40. ale zvládli jsme to, a dneska už je jenom osypaný.
No tak já hlásím že my máme doma zbouranou komplet zed mezi obývákem a kuchyní - hurááááááá.
Sice to tu máme pořád jako na staveništi , ale to se zvládne . Nic jdu ještě uklízet. Tak se mějte krásně a hodte potom fotečky do nějakého alba, at se kuknu jak vypadáte a vaše dítka. Tak zatím
27. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Tak holky, fotky jsou v albu, ale varovala jsem vas, ze to s tim fotakem neumim :grinning: a navic ja byt velky talent :grinning:
27. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
Maji mooc pěkné:slight_smile:))) ale příště vyfotíme taky my tebe! Jsme ostudy... :frowning2: Super je zejména ten "spící " konec :grinning:

Žabi, my myslely, že s tím počítáš..termín byl daný už dlouho..čekaly jsme na tebe...to nevadí, dorazíte příště..šestá nemoc nic není, my už to taky měli...to zvládnete.. :wink:
27. dub 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
No, s tím foťákem! Příště beru taky, dneska jsem to nějak podcenila! :slight_smile: :wink:
27. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
saly, tak to mi vubec nevadi, ja se nerada fotim :grinning:
27. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
No ale hlavně, že ten fo´ták přežil ten "úraz" a nic s ním není... :wink:

Pro dnešek dobrou noc:slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
Teda tady je ticho po pěšině:slight_smile:))))

asi trajdáte všechny venku, když je tak krásně cooo? My pojedem o víkendu na chajdu, tak snad to vydrží,ať se trochu opálím..
29. dub 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.