• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojte :slight_smile: ja jsem tu dnes mela kamaradku a ted se slechtim a vyrazim na koncert :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
tak nikdo nic nepíše :frowning2:

Tak já aspoň napíšu něco.... :slight_smile: Byli jsme u Dr. a máme 9350g, takže do 10kg ještě daleko, přibral teď jen 250g měsíčně..to není moc :unamused: to je jedna přesnídávka a banán :slight_smile:

A ještě nám Dr. objevila další zoubek, tak už máme 5:slight_smile:)))

Já se na víkend loučím, jedem na chatu, když je tak nádherně
30. dub 2010 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, no je tak krásně, že jsme každý den někde... Např. dneska jsme si dali ZOO. Hezká procházečka! :wink: Akorát jsem unavená jako kotě, páč jsem si za celý den nezdřímla a Ameli půjde spát až v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je dnes ohromně vzteklá, takže tipuju (doufám!), že to je taky zub!
30. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nahlížím, co je tady nového :wink:
Andu, gratuluji k "obříkovi" :sweat_smile:

My máme taky obříka, jak jste tady psaly míry kluků, tam u nás asi 8,8-9kg v 6 měsících, kontrolu máme v pondělí a už se děsím :sweat_smile: Každý tvrdí, že je těžký.....nejsou zvyklí :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky pamatujete si ještě na mě?? :grinning:
2. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Haha, Strouži :grinning: Jasně, že pamatujem :wink: Jak se vám, holky, daří? :wink:
2. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
andu daří se výborně, malá je hodná takovej flegmoš , jí spí kadí a skoro nebrečí. užíváme si maximálně. a co ty? moc moc gratuluju k novému těhulkování, to je fofr :grinning:
2. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
holky, jsem zpatky!!!! jasejte, juchejte, oslavujte

udelali jsme spoustu prace na domecku, priste se zacne betonovat podlaha v jednom pokoji a stavet leseni na strechu. Naucila jsem se sekat se sekackou tezkou jak krava a boli me z toho celej clovek. Zdechaji mi maliny a ostruziny. Prekonala jsem sama sebe a prosla po vrchni pude, ktera je z promacenych veprovic a strasne jsem se bala. Od cervence menime byt, jdeme do 3+1, deti budou mit svuj pokojicek, juchu.
2. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Super, Maji. Tedy, jsi žena činu se sekerou v rukou! :wink: :grinning: Tak ať vám to jde hezky od ruky a v červenci máte vše hotovo! To bude klídeček po dlouhé době bez dětí v ložnici, což? :wink: :wink:

Strouži, tak to je paráda, že to máte takhle pohodové! Držím palec, ať z toho Nelinka nevyroste! :wink: Noo, vzali jsme to trochu hopem, ale už jsem psala, že především kvůli dítkům, aby si rozuměly. Já teda nevím, jak to zvládnu psychicky :sweat_smile: , ale snad to pak dětičky ocení! Teda doufám, že si budou výýýborně rozumět, jinak mě asi klepne pepka! :wink: :grinning:

No nic, jsem unavená jako kotě. Teď je to to nejhorší období - s Ameli jsem fakt prospala bez nadsázky celé dny, což teď nejde :confounded: Fakt se těším, až tohle bude za mnou a budu zas normálně fungovat! Tak já jdu spát, dobrou noc! :wink:
2. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
andu, v cervenci tak za 5 let mozna :grinning: ted se jen posunem o kousek dal do bytu moji tety :grinning:
2. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Hehe, tak to nějak nechápu, Maji! :grinning: Se omlouvám, asi mě za sžírá ta demence! :grinning: Já myslela, že píšeš o tom bytě v baráku, co jsi o něm mluvila... Jsem z toho jelen! :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré pondělní ranko.-)

Maji. tak já se s vašima bytama nechytám už vůbec... :wink: jak máte teď velký a kde a kam jde potom, a potom,..a potom?

Beranek: s tou váhou buď v klidu to už tak teď nepřibírají.Malý měl v 8měs 8900 a teď v 10měs 9350, takže nepřibral skoro nic..
3. kvě 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
ahaaa, neeee ten nevysel v te nove vsi, zenska nechce maly decka :grinning:

ted jsme v 2+1, od cervence se stehujem do 3+1, kterej je tety a az dostudujem tak snad bude uz obyvatelnej domek, kterej je tatky a opravujem ho :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
ahooj :grinning:
maji ted jsem byla taky nějak mimo :grinning: ale už chápu :grinning:
no jinak my se taky stěhujem,kousek odsud do toho pronájmu...dnes nám přijdou zapojit elektřinu a vrháme se...teda spíš drahý :wink: na malování :slight_smile: no a v pátek akce kulový blesk :grinning:
3. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Jooo, Maji, tak už jsem taky doma! :grinning:
Tak ať vám, ženy, to stěhování proběhne hladce! :wink: Já jdu za chvíli na kosmetiku nechat si vyrvat oboč, tatínek bude hlídat (spící dítě :grinning:), a pak 12.5. změna image asi, hahaha :grinning:
3. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
jee andu a bude razantní změna??to jsem moooc zvědavá :wink:
3. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
No, Gabi, v plánu je změna dost razantní :wink: Ale uvidíme, jestli kadeřník doporučí :wink: Pak hned hodím foto... Pokud teda budu mít odvahu! :wink: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
halo halo,tak jsme doma z roční prohlídky,máme rovných devět kileček :grinning:
andu teda hořím zvědavostí :wink:
3. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky...
tak už jsme jakkžtakt v pořádku...
Gabi opožděně gratulujeme Patynce k ročku!
Andu jsem zvědavá na tu změnu
Beranku to jsem ráda, že nejsem jediná,kdo nemá tintítko :grinning:
zdravíme všechny...

jinak dneska přišly golfky, něco tak špinavého bych si nikdy v životě nedovolila poslat... no bylo to za hubičku tak to neřeším... až se vyperou budou funkční i pěkné... ale teda kdybyste viděly,co za černou vodu šlo z pračky...fuj :angry:
3. kvě 2010 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
No vidíš, Gabi, já taky zapomněla Paty poblahopřát! :wink: Tak taky všechno nej a ať je zdravá jako řípa a mamku, taťku ani bráchu moc nezlobí! :wink:
3. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Zuzi, to je fajn, že dítka už jsou relativně zdravá!
Hehe, na změnu jsem zvědavá já sama! :wink: :grinning:
3. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
:slight_smile: dobré ránko :wink: děkujeme za gratulace :slight_smile:
zuzi super že jste se z toho už vyhrabali :slight_smile: je to síla jak někdo může prodat takový humus,já ted koupila malé to aktivní chodítko a taky bylo pěkně špinavé,vytáhla jsem zevnitř chuchvalce prachu,no jo lidi jsou různí...jinak dostala toho pejska fp a hračky do vany,od našich kočárek golfky,kostky a nějaké oblečení :wink: dort ještě proběhne až se přestěhujem,je to ted u nás taková divočina,tak jsme oslavu odložili :wink:
4. kvě 2010 v 07:10  • Odpověz
halooo kde je kdoooo?
6. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj..já tu jsem na chvíli:slight_smile:) je škaredě, tak jedeme na drby za kámoškou do Příbora..mallý na chvíli usnul,tak mám čas :confused:

V poslední době z jeho spaní dost šílím.Vzbudí se ve 4, oči jak baterky a směje se a zpívá si...dneska už jsem fakt řvala..a čoveče po výstupu co asi slyšel elý barák usnul do půl osmé... :grinning: to bych byla nerada, kdyby si teda na to zvykl..dost na to, že vstávám třeba o půl šesté, ale ve čtyři..NE :wink:

Gabi: tak ať to stěhování zvládnete v pohodě, věřím, že to je mazec s dětma.Já se stěhovala 3x bez dětí a stačilo...
6. kvě 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
Hehe, nemá známá v příboře 4 letého syna? :grinning: :wink:
A o tom vstávání! U nás je to taky na zabití! Sice né ve 4, ale ve čtvrt na 6. Ale já jsem zas zvyklá na 7... Je to asi tím, že Am. v pokojíčku nemá žaluzie. Večer se jí nechce spát dokud naní tma a ráno vstává jakmile je venku světlo! :angry: Budeme to muset co nejdříve pořešit, jinak za chvíli bude usínat v 10! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já se pomalu psychicky připravuju na Amčiny zítřejší narozky, slzám se asi neubráním :sweat_smile: V tuto dobu jedu do porodnice, ať na mě mrknou, páč mi odchází už 2. den hlenová zátka :wink: Až v 8 večer mi začnou stahy, ve 12 si přejdu na porodní box a tam si budu 8 hodin skučet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Oh, jsem dojata! :dizzy_face: :cry: :grinning:

A jinak jsme Amelince včera koupili capáčky, Gabi, stejné jako má Patynka akorát červené, a bačkůrky... Původně jsem šla pro sandálky, ale pak jsme s paní prodavačkou usoudily, že dáme ty capáčky a pak až dojdu pro další botky... A byly jsme na Dubině v tom šíleném komunistickém komplexu Galeria a jsem tam z té prodejny botiček nadšena!
6. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
dobre rano :grinning: my jsme vstavali ted :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
čusík holky.
Tak předem dodatečně Patricii vše nej k narozeninkám, at má moc hodné rodiče.
Předem k zítřejším narozeninkám vše nej Ameli zdravíčka, hodně hodné rodiče.
Jinka teda my se máme naprosto super - ještě chvilku a povezou mě směr Opava. V bytě pořád bordel, v sobotu by měl přijít naposledy zedník a nahodit všude jemné omítky a vyzdít bar do kuchyně. Tak snad už to tu bude trošku vypadat. Pořád něco dokolečka dokola uklízím a někdy jsem z toho fakt zoufala a říkám si že to prostě nemůžu zvládnout. Do toho Domik - je to protiva protivný, pořád mi lítá za zadkem, nevydrží si chviličku hrát sám. Je to fakt někdy na mašlu. Ale musíme to nějak vydržet. Ale říkala jsem manželovi že už mě na nic nepřemluví - jsem zvědavá kdo bude dělat novou koupelku - já se vystěhuju a příjdu až asi do uklizeného :grinning:
Jinak Domik taky se naučil vstávat v šest, ale já mu dát mlíko a dávám ho zpátky do postýlky - tam si ze začátku pět minut pořval a pak usnul. Tak a pak vydrží do těch půl osmé což je super.
Gabi a vy už se stěhujete? už jste něco našli?
6. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Hehe, Maji zas provokuje... No niiiic! :wink: :grinning: :grinning:
Žabi, úplně s tebou soucítím a je mi tě upřímně líto! Tu zoufalost, že to snad nikdy neskončí, znám! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vydrž, bude to stát za to! :wink: Pozor, teď se mi to mluví! Ale nám hrozí, že se bude muset rozkopac celá voda a vyměnit trubky! Takže v tom případě asi taky mizím někam na dovču nebo ták!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jinak děkujeme za předběžnou gratulaci. Zítra Amélii vyřídím :wink:
Jé a Vojtíšek od Hafinky bude mít taky zítra narozky! Takže Vojtíšku, taky všechno nej, kdyby se tu mamka čistě náááhodou ukázala! :wink:, a že by taky mohla dojet do té Ostravy jí vyřiď! :wink:
6. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak my máme dooslavováno. Myslím,že se povedlo. Z dortu i dárečků byla Ameli nadšena, takže vše jak má být! :wink: Pár fotek jsem přidala do alba a zbytek přidám dnes :wink:
8. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahojky:

Andu: má myslím 5ti letého Šimonka:slight_smile:
Gabi: Tak další Viktorek už je od neděle na světě....

Tak my dnes vstávali v 5 :cry: chlapi teď chrápou a já už nemůžu, tak vysedávám u netu..M yteda žaluzie máme, ale moc to nepomůže..vážně uvažuji, že dokoupím ještě závěs..

Andu:Co na té Dubině všichni máte??? :wink: já tam byla už 3x a nic jsem nekoupila..šla jsem pro sandále a když jsme s kámoškou odmítly nějaké za 845, že je to na 2 měsíce moc peněz, tak se na mě baba koukala jak na krkavčí matku, která ani vlastnímu dítku nekoupí boty :grinning: no mě už tam neuvidí..když jsme byly s Gabkou v centru, tak tam byly sandále za 500.Což je moje horní psychologická hranice:slight_smile:)) :wink: :slight_smile:

Zabi: ty děcka jsoou vždycky nejvíc protivné, když to nejmíň potřebuješ, že? jak by to cítily..já vždy když spěchám, tak sebou táhnu řvoucí dítě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.