• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Všem oslavencům s Tomáškem gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
No, Saly, tak my narazili na moc příjemnou slečnu, která dobře poradila, pořádně poměřila nožičky... A dají se tam vybrt sandálky i levnější :wink: Holt jsou to známé a kvalitní značky, proto ty šílené ceny. Ale taky nechceme kupovat na 2 měsíce boty za litr... Koukali jsme proto i po sandálkách levnějších a do 6 stovek jsme jich tam objevili hromadu :wink: (to je zas taková moje hranice:grinning: I když, asi bych ji byla ochotna překročit, páč ty boty jsou fakt hezké :grinning:) Takže až Amélie začne pořádně ťapat, určitě tam zas zajdem :wink:
8. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Andu: pro holčičky jo, ale pro kluky tam levnějčí měli 2 druhy za 635 a ty byly příšerně těžké, jinak nic:_(
8. kvě 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
No je fakt, že já koukala na ty holčičí :grinning: A i právě lehoučké jsem našla... Taky se mi zdály těžké... I proto jsem se nakonec rozhodla, že koupíme jen bačkůrky a capáčky...
8. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojte ženy,
tož konečně jsem se dorvala zase k netu. Buď jsem vyflusnutá, nebo se věnuji manželovi a nebo manžel se věnuje PC a jeho motorkářům.cz a tak mám smůlu. Všem oslavencům zpětně i dopředu přeji vše nejlepší a rodiče ať poslouchají. My máme zdárně oslavy ročku za sebou. Vše proběhlo v poho a Vojtík má ze všeho radost. My s manželem pozorujeme Vojtu a jeho pokroky a máme ho skoro místo televize. Pokud nezlobí zrovna zoubky tak je to dítě k zulíbání. Míry vám tu nepísnu jelikož k doktorce teprv půjdeme v úterý. Kojit už skoro nekojíme jen po večerní kašičce a to už taky končí. Jak jsem z toho měla obavy tak jsme to vše zvládli v pohodě. Chodit sami ještě nechodíme, jelikož Vojta je pan opatrný i by to zvládl jen ta ruka je přece jistota takže mamka, dědeček nebo taťka chodí s ním. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No už aby to zvládl, setřásl ostych a byl samostatnější. Ovšem když přijde nějaké druhé dítě a otevře se pískoviště tak je samostnatný a vyhrajou si až až. No nic holky mějte se moc krásně a až bude stabilnější počasí a budete mít nějaký srazík tak dejte vědět ráda se připojím. Mám teď auto k dispozici tak není problém.
9. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahoooj,zdravím z nového bytečku :wink: ,tak to tady musím rychle dočíst :grinning:
10. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj,

Hafi: my máme taky Tomáška doslova místo telky..celý den na něho čumíme co zase vymyslí :slight_smile:

Gabi: no tak super:slight_smile: tak už asi vybaluješ co?
10. kvě 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
nooo vybaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebere to nějak konce a to jsem myslela,že máme málo :wink: věcí
10. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj :wink:
Dodatečně gratuluji dětem k 1. roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás byla kontrola v 6 měsících - 8915g, obávám se, že přibírá stále, ale samozřejmě se to bude snižovat :wink:

Tady se všichni stěhují.....no my si právě kupujeme taky domek k rekonstrukci, takže začneme řešit dispozici domu, opravy atd, máme co dělat :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jinak botky pro děti bohužel běžně 600-800Kč :unamused:
10. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Beranek: a kampak se budete stěhovat?

my teda jediní už se snad dlouho stěhovat naštěstí nebudeme..

Dnes jsem na MMB objednala malému kožené sandále od Bati za 39 Kč :slight_smile:)) :slight_smile: :wink: on to stejně zatím jen ztrácí, tak na to poztrácení a šmajdání kolem lavičky v hospodě mu to stačí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se naučí chodit dostane své první pořádné botky:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír... Taeda, Beránku, nestěhovali jste se náhodou nedávno? :wink: Ale tak ono to s tím baráčkem asi nebude až tak úplně mega rychlé, což?
Gabi, tak to je super, že už to máte za sebou! Tak ať se vám pěkně bydlí! :wink:
Nás doufám taky stěhování dlouho nečeká...

No já se rozhodla, že botičky budou věc, na které šetřit nebudu, takže nechci, ani aby popučky zdědilo druhé dítko :wink: Takže, Saly, jestli chceš přenechám modré papučky z Bati, ve kterých Am. převážně lozila po čtyřech, třeba za... chtěla jsem napsat pivo - ale tak spíš za minerálku :grinning: :wink: Jo a je to vel. 19
10. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Díky Andu, ale papučky máme :slight_smile:(nové za 50 kč se žirafkkou z MMB :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) já na botech taky šetřit nebudu, ale na to, že zatím nechodí, jen jednou za den se někde venku postaví mi to přijde zbytečné...a než chodit začně, tak by třeba z toho zase vyrostl..takže proto...my máme ještě na chození 2 měsíce čas:slight_smile: minimálně...

no ale za těch 39 kč jsou ty botky fakt dobré..Bubble gummers a nosil je malý jen do kočárku, takže neokopané nic... :grinning: :grinning: :grinning: no nekup to:slight_smile:
11. kvě 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Jojojo, je fakt, že na jedno postavení na den nemá asi smysl kupovat nové botky no :wink:
Jinak Ameli začíná konečně ťapat, včera u Dr. v čekárně si pochodovala jako by se nechumelilo :grinning: No a je to prďola 76 cm a 9,34 kg :wink:
A já dnes byla na odběrech k NT screeningu a 24. jdu na ultrazvuk... A zítra k tomu kadeřníkovi :grinning:
11. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Jojo, stěhovali jsme se před rokem a teď jsme využili příznivých cen a koupili si domek k rekonstrukci. Je v Petřkovicích, naše oblíbená lokalita :wink: Ale i teď jsme spokojení, jen máme byt 2+1, takže potřebujeme 2 pokoje pro děti :slight_smile: Stěhovat se minimálně rok nebudeme, takže teď řešíme hypotéku, projekt, firmy atd. :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tak andu jak u kadeřníka? hoď pak fotku :wink:
Beranek: já ani nevím kde Petřkovice jsou :grinning: :grinning: a fakt jsou teď příznivé ceny,jo? já teda reality sleduju, ale mé investiční záměry na tom moc příznivě nejsou :unamused: ale domeček teda mezi ně nepatří...
12. kvě 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
Brý večer! :slight_smile:
Tak je fakt, že cena bytů je teď dost dole, že? :wink: Tak proč nejít do baráčku!! :wink: Heh, tak Kamčo přeju, ať narazíte na co nejnormálnější firmy a nemusíte se s nikým o ničem dohadovat!!

No a fotku, joo? :grinning: :grinning: Tak bacha!
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
jeeeee, tobe to slusiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Kurnik, koukám, že to není moc vidět ty fotky ...
12. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Oh, děkuji, Maji!! :slight_smile: Je to změna jako sfiňa, drahý mě furt pozoruje, páč prý má pocit, že mu po bytě chodí cizí ženská (ani mu to moc neva :grinning:), ale po prvotním šoku jsem vcelku spokojená :wink: Sice jsem chtěla kapečku jiný střih, což ale na fotce vidět nejde (chtěla jsem to vzadu úpně krátké, což nemám) a čekala jsem trochu zlatavější melíry, ale ve finále jsem spoko :wink:
12. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
andu, neee, fakt super, moc se mi to libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
ANDU: TEDA TO JE ŠUPA!!!!! já bych tě na c estě nepoznala...dobrý!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:
12. kvě 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, Saly, a já se divila, proč mi soused neodpověděl na pozdrav :grinning: :grinning: Říkám, i drahouš si musel zvykat :grinning: Ale jsem ráda, že nemusím prolézat sítí ostravských kanalizací! :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Andu, teda ty vypadáš super :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale je fakt, že by tě člověk nepoznal, fakt velká změna :sweat_smile:

Jinak Petřkovice jsou městský obvod Ostravy, stéjně jako třeba Poruba :grinning:
13. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz
ahojky ženy :wink:
teeeda andu koukám jako blázen, vypadáš fakt supeeer :slight_smile: asi bych tě taky nepoznala :grinning: fakt úžasná změna :wink:
13. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz
Jinak já jsem po domku taky netoužila, ale kývla jsem na tuto nabídku. Taky jsem si myslela, že ideál je 4+1 nebo 4+kk ....byt, ale zase, když slyším Beatku, jak dusá a přibyde druhé běhající dítě, tak bych asi nemohla ani vyjít ven z bytu, aby mi nenadávali sousedi pod námi :sweat_smile: Ne fakt, děti jsou hodně hlučné a v domku nám nikdo nadávat nebude :sweat_smile: :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
čusík holky.
Jé Andu já bych tě nepoznala - ale fakt - ale vypadáš supeeeer!!!!!!! Moc ti to sluší.
Jé tak Gabi vy už jste se přestěhovali? a kam?
Teda tady se to nějak moc stěhuje ne? Beránku tak to je super že jste si koupili baráček. My taky chtěli, ale bohužel jsme se začali dívat trošku pozdě, když ceny zrovna byli dosti vysoko a jenom za pozemek bychom museli dát mega. Což je dosti. Tak nakonec vyšel byteček, ale nevadí je to totiž ten co jsme přesně chtěli. spíš s manželem uvažujeme pak o chatičce někde. Uvidíme. Ted hlásím že máme hrubé stavební práce za náma. Máme dané omítky. co mělo být zazděno je zazaděno, omítnutno a bar je vyzděný. Ted se koukáme po kuchyn. linkách a spotřebičích. Což mě zajímá - kdo má myčku - mslíte že bude stačit 45cm myčka?
Jinak u nás nic nového - malý se nějak rozchodil. V kočárku se mu ještě zatím líbí ale ne dlouho. Musíme to občas spojit s procházkou - ale lumpík pořád jenom za ručičky - sám ani náhoodu.
Jinak nedočítám moc, nestíhám. pořád doma něco dělám, uklízím a nebo hledám něco na netu. Je toho ted hodně, ale už se těším až to bude za námi a budeme si užívat.
Tak zatím čusík
13. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Dobré ráno, holky! :slight_smile:
Tak super, jsem ráda, že mi změna prošla! :grinning: Jsem sice úplně cizí paní, ale snad si na ni rychle zvyknu! :wink: :grinning: :grinning:
Žabi, myslím, že myčka 45cm vám stačit nebude! Zvlášť pokud plánujete další dítko! Fakt, měla tetka, kteří jsou v domácnosti jen dva a oba chodí do práce a bila se do hlavy, takže to pořešila jinak a má 60cm... Kdyžtak je pak lepší myčka co má možnost mýt polovinu náplně... My máme možnost mytí horního nebo dolního koše a když myješ horní a dolu dáš jen nějaké příbory nebo něco málo špinavého, umyje se ti i to... A je to Whirpool.
13. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Andu a co Ameli? ta na tebe musela čučet - co to domů přišlo za novou maminku ne?
No já mám vyhlídnutou AEG, ale právě pořád přemýšlím jak velkou. Jsi první co mi řekla že 45 ne že je to málo. Všeci zase říkaj že to bohatě stačí. jSem z toho fakt už blbá. Pořád vybírám kuchyn - pořád se mi co chvíli líbí nějaká jiná - spotřebiče ty už bych měla, kromě té myčky teda . A v pondělí jsme šli kupovat barvičku do chodby - máme velkou chodbu, ale je v ní tma, máme tmavou podlahu, a interiérové dveře budou taktéž tmavé, tak jsme se rozhodli pro banánoovu barvu - a s čím jsme přišli? s Okrovou. No tak to se mnou je.
Hodím vám do alba kuchyn co se mi líbí - prosím váš názor. Díky
13. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Hehe, Žabi, ta malá potvůrka se mi smála, když mě uviděla :grinning: :grinning: Tak nevím, co si o tom mylset! :sweat_smile:
Teda já nevím, ale nedovedu si představit, že do 45 cm narvu nádobí po 4 lidech... Navíc pak nemyješ třeba každý den... Jako ona ta 45 asi stačit bude, ale podle mě budeš mýt mnohem častěji... Jo a na kuchyň jsem už mrkla a líbí se mi hlavně to uspořádání! Místa jako prasééé! :wink:
13. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.