• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Andu díky. No mě se taky líbí, ale nevím , prostě no. Někdo říká že je to stará kuchyn, že to není ta moderní. ale já se zase v tkaové cítím jako doma. A potřebuji kuchyn ve které budu moct vařit a né jenom na ukázku pro návštěvy. A místa toho já potřebuji hoooooodně. a to máme ještě špajzu v kuchyni velkou :grinning:
13. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Jo tak špajz mi chybí! A my bouhužel museli pracovní plochu rozkouskovat, páč jinak to se spotřebičema pořešit nešlo... Takže určitě tu plochu máte vyřešenou super! Jako, mi se třeba ty hyper super moderní kuchyně líbí, ale přesně, domů bych ji nechtěla! Mám ráda takové ty laminátové barevné, ale to už bych si tak musela zařídit celý byt, nejlépe celý minimalisticky a to zas nééé... Takže jsem se taky rozhodli pro takovou klasiku... Vyfotím a přihodím! :wink:
13. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Zabi :slight_smile:
myčku 60ku :wink: máme a máme ji i tak malou...

Jiank kuchyň mooc pěkná :slight_smile: máme totiž úplně stejnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: barvu i styl....jen teda světlejší pracovní desku..ještě bych bát tebou zvážila ten vyšší dřez, přijdeš o dost pracovní plochy...lepší je to podle mě v rovině..a pokud chceš vyšší..jde dát celá spodní část výše..tak to máme my..myslím, že 95 cm od země..

a kde si ji necháváte dělat?
13. kvě 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andu vyfot - ráda se podívám. No tuhle kuchyn už mám hoooodně dlouho vybranou, ale ted prostě váhám no. Jsem fakt hrozná.
13. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
Jé Saly nechceš mi tu tvojí vyfotit? No máme návrh z Oresi, ale nechce jí od tama. Ale našli jsme v Polsku truhláře, co dělá úplně ty samé a za jiné ceny - nižžší
Jo a pracovní plochy budu mít hafo. Takže ten dřez neřeším. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
No my ji máme právě taky z Polska..za poloviční cenu...já pohledám někde fotky.. :wink:
13. kvě 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
a odkud z Polska jestli teda můžu vědět? a kdy jste si ji nechávali dělat a za kolik asi?
jsem zvědavá co?
13. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak tu je tak kuchyň tak nějak :wink:
13. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Neříkám stejnou, ale podobnou..jo:slight_smile:) jako že není ta echt moderní :wink: no a samozřejmě je menší.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
Andu hezká..ta naše už je 5 let stará ato zas byla móda někde jinde..to se furt mění..
Zabi: my ji objednávali v Poském Těšíně u velké burzy..tady byl rozpočet 70tis bez spotř. a my platili 35 včetně dovozu, montáže,ještě mám dělané ve stejné barvě dveře posuvné a obložené futra + v ceně rampa s bodovkama..no za ty prachy mi to přišlo levné ..jo a hydraulické panty a v šupách na hrnce ty hydraulické zpožďovací systémy na zasouvání..což do jedné skříňky stálo 3,5tis:_( tak asi tak..
13. kvě 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
ještě celková jedna strana...máme obdélníkovou kuchyň, tak máme linky naproti sobě..
13. kvě 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
já si kdysi ty návrhy v programu dělala sama a pak jsem chodila po firmách za kolik mi to vyrobí... :wink:

holky musím se jít věnovat malému, zas tam cosi vytahuje ve špajsce..paaaa
13. kvě 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andu a Saly máte moc krásné kuchyně. Jak by řekl manžel - v té se cítím jako doma. Fakt super.
No Saly tak to máte dost dobrou cenu. A můžu se zeptat kde v Polsku? víš co a jak píšeš že už není moderní - je stále moc krásná - tohle se nikdy neočučí. Já si právě myslím že když si dám tu pravou moderní, tak za pět let někdo řekne - to je hrůza.
No já počítám jenom 50tisíc na spotřebiče. No a kuchyn nám řekli po různých jejich slevách a akcích 80 - ale bez baterie, dřezu, bodovek a ještě čehosik.
13. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Saly a můžu se zeptat jaké máš spotřebiče - a jestli si psokojená? líbí se mi ta tvoje varná deska plynová. takovu taky chceme. Jo a co to je že ti obložili futta? jako dělali nové? nebo ti staré nějak obložili dřevem?
13. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
jeee holky koukám chvíli tu nejsem a tady to žije...holky máte krásné kuchynky i když mi se líbí trochu jiný styl :wink:
žabi my nakonec zůstali v šenově,jen kousíček od bývalého domu :wink: naskytl se tady pronájem 3+1 s balkonem,tak jsme to vzali...bylo to všechno moc narychlo...nicméně kupovat byt v ově stále chceme :wink:
13. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
...jinak já osobně bych šla taky do polských truhlářů :grinning: naše kuch studia mají podle mne přemrštěné ceny...ne že bych chtěla nějak šíleně šetřit,na tomhle se to nevyplatí,ale zase jsem nohama na zemi....saly je krásný příklad toho že za super prachy super kuchyň :wink:
13. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
no my právě jedem v sobotu do Polska, tak manžel mi řekl že at mám teda definitivně vybranou kuchyn, at víme co tam chceme. Chceme toho objet více a at nám udělají cenovou kalkulaci. Já proti Polákům vůbec nic nemám - máme od nich nábytek některý a jsme moooc spokojeni.
Takže Gabi pořád hledáte? určo brzy něco najdete. Uvidíš. My hledali dva roky a nakonec našli. Sice to bylo už občas o nervy.
13. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
no a líbí se mi ještě i tato
13. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
žabi tohle je už i můj šálek kávy :slight_smile: dluho jsem chtěla takovou tmavou ale ted bych šla asi už do světlé,ale zase to záleží na situaci,na kterou stranu je kuchyn,jak je velká a tak....jste mne nakazily,tak koukám na kuchyně,ale já můžu zatím jen slimtat :frowning2:
šla bych třeba do téhle :wink: akorát stěna by šla do zelena :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
...nebo toto je šupa :wink:
13. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
no tak my kuchynskou linku budeme mít 3,2mx2,4mx2,6m. Takže velkou dosti a ještě se nám tam vleze stůl se židlemi. Hodím do Alba naší kuchyn ted - ale bacha je to hrůza - staveniště pořád.
13. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Tak už jsou v albu, nechám chvíli, pak smažu.
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
je to fakt strašně těžké se rozhodnout jakou kuchyn. Pro mě by asi bylo nejlepší kdyby mi to někdo tady udělal a já bych pak případně mohla jenom nadávat :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
jee žabi to máte doma fakt veselo :wink:
no jo je to těžké rozhodování.. :wink:
13. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Gabi, no tak kuchyň by se mi taky líbila taková jaké jsi dávala fotky! :wink:Ale právě, museli bychom předělat celý byt, aby nám to k té kuchyni ladilo a na to bohužel nemáme :grinning: Teda obávám se, že bychom neměli ani na tu linku :grinning: Nás to vyšlo i se spotřebičema krom myčky na nějakých 40 tis. :grinning: Prostě jsme potřebovali něco levného a aby to nějak vypadalo :wink:
13. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Zabi: naši poláci sídli vedle velké burze v polském Těšíně v budově zvané skleník.Je to prosklená dvoupatrová budova u kruháče u burzy. Nahoře je nějaké velké elektro a dole je to studio..Je s klidnou duší můžu doporučit.Byli precizní puntíčkáři..a rychlí.Dělali i některým dalším mým známým.Jezdí po celé Ostravě.
Ty dveře mi obkládali stávající futra, ať to mám celé ve stejném dřevě jako linku(jsou to dve´ře do špajsky)..pže máme v celém bytě dřevěné futra ne kovové, ale to už bylo v té ceně 35tis. je to vidět na jedné z fotek co jsem vkládala..

spotřebiče..my tehdy volili Fagor..zlatou střední cenovou cestu..vše Ok,až právě na tu desku..ta je příšerná..už ji budem dávat na chatu..je strašně nepraktická..ta černá lesklá je furt špinavá..když vaříš, tak se debilně čistí a když nevačíš, tak je na ní vidět prach..pokud ti vyteče něco z hrnce, tak se to zalije do knoflíků ovládání a vyzkratuje se jiskra..no hrůza..už ani vidět..na pohled hezká, ale nepraktická..ale ti co zas mají nerez,tak taky nadávají, že je to furt špinavé,proto jsme koupili tuhle...v tom ti neporadím..nejlíp se myje bílý smaltovaný sporák:slight_smile:)))

Gabi tu bílo linku mají známí společně se světle zelenkavou stěnou a to nemá chybu..moc se mi to líbí, ale jak se znám, tak bych si ji nedala..já nejsem odvážná..jsem taky spíš na domácí klasiku :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
andu jasně,to byla jen ukázka stylu co se mi líbí...ale já myslím,že i toto by se dalo pořídit u poláků za tuto cenu...ale jinak ta tvá je taky v pohodě :wink:
13. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
Zabi nezoufej..tak to vypadalo u nás:slight_smile:) a taky jsme se z toho vyhrabošili..i když jsem tomu moc nevěřila.. :wink:
13. kvě 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
saly spíš taková lehce béžová...já bych se nebála :grinning: ach jo...kdy já se konečně dočkám taky kuchnyně podle svých představ :frowning2: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
saly taky super divočinka :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.