• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
No Misakri můj chlap to větří jen proto, že minulý týden jsme se vrátili z dovolené a on věděl že to mám hned pak dostat -- no a ono nic. Ale uvidíme dneska večer - na večeři při svíčkách to nevypadá - to si spíš dám melounek. Botičky jdu koupit hned jak půjdu z práce a zabalím a prostě mu to večer řeknu - teda dám dáreček, který jsem prostě musela koupit - to mu řeknu. No doufám že mu to dojde :sweat_smile:
Do práce mu to zavolat nemůžu - by si myslel že si s něho dělám prdel.
30. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
ahoj misakri
zabi tak to budu držet pěstičky ať to večer vyjde podle tvých představ :sunglasses:
30. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz
holky fuj to je hic, i když pořád lepší než ty lijáky před nedávnem. :slight_smile: mějte se krásně já mizím DOMŮŮŮŮŮŮŮŮ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak papáček zítra
30. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
Tak Hafinka už si užívá doma volna a co vy ostatní?:wink: Já domalovala, oběd navařila, s přítelem se posnažila :wink: a teď jsem opět sama, neb jel do centra. Nevím, co je dnes ve vzduchu, ale jsem nějaká přepadlá. I drahouš se ptal, co se děje... Zabi, co mužíček na novinku? Povídej :dizzy_face:
30. črc 2008 v 18:34  • Odpověz
ČAUTE HOLKY :slight_smile:

tak jsem se dívala na albumy a našla jsem snažilky v OV a chtěla jsem že tam mam kromě prázdného políčka dvou čárek tak žiju s přítelem :grinning:

JInak zítra jdu na k DR tak doufám že mě nechá ještě chvílku doma aspon něž dochodím rehabka :frowning2: ale jsem nějaka osypana a nevím z čeho cele zada divné :unamused: no uvidíme jinak je mi poříd divně jsem olezla puboška mam samé jebaky ty už jsem neměla pomali rok a začína mě pobolívat v podbřišku vidím to na pořádnou ovulku piju maliník tak doufám že 16.8 budu těhu holky jinak nevím :angry:

Žabičce gratuluji ted jsem nadšena a přeji hlavně vše v pořádku a na pohodu :slight_smile:
30. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Peti opravím až budu příští týden měnit tabulku. Dneska mám práce až nad hlavu tak sem jen občas juknu.
Tak co Zabicko, jak to včera dopadlo??? Jsem napnutá jak hrom. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2008 v 06:57  • Odpověz
dobrý ránko holky, zabko povídej přeháněj
31. črc 2008 v 07:15  • Odpověz
Ahojte kočky :wink:

Zabko - no šup, jsme zvědavé jak ... :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
No včera super. Přišli jsme z práce domů, chvíli jsme kecali a pak jsem šla do ložnice a přinesla manžílkovi taštičku a řekla že jsem dneska něco viděla a prostě to musela koupit - a doufám že se mu to bude líbit . No podíval se , zarazil se a pak na mě kouknul a říkal " to jako fakt?". No a já že to asi vypadá zatím takhle a ukázala mu těhu testy. No dál si to domyslete jak to skončilo ....... nebo respektivě kde :grinning:
No je strašně moc nadšený, říkal že nevěřil že by to tak rychle šlo, když ví jak je to v dnešní době docela těžké otěhotnět. No, co vám mám povídat. Ted doufáme že vše bude v pořádku.
Dneska budu volat k dr. a objednám se.
31. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
Dneska slibuji že se pokusím testíky vyfotit a i botičky co dostal manžílek a dát do alba
31. črc 2008 v 07:32  • Odpověz
ahoj zabko to je krásný jseš dobrá žes to tak vydržela, pro mě přijel manža do práce jsem začala bulet a hned mu to vyzvonila
31. črc 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
Strouzi já jsem taky taková že když něco vím tak to hned musím manžílkovi povědět. Ale prostě tohle jsem chtěla udělat jinak.
On udělal překvapení jednou pro mě a to když mě požádal při západu slunce na pláži o ruku, tak jsem mu to trošku chtěla oplatit a povedlo se - byl překvapený. Sice jsem chtěla zajít ještě na večeři, ale včera při tom horku by mi ani nechutnalo. Tak aspon dostal botičky
31. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
Žabulko, to je krásné... :dizzy_face: Teď už jen 9 měsíců pohodového těhulkování a pak krásné miminko :dizzy_face:
31. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
andu ahoj a co u tebe novýho?? co ta práce už nějaká je?
31. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
dobré ránko,
zabko: paráda!!! tý jo já závidím...
tak já podle měření a testů ovulaci nemám, takže já čekám někdy po neděli MS... :frowning2: bohužel no... už jsem si i poplakala ale co už...
ahoj parapli, ahoj andu, ahoj zabko, ahoj strouzku, ahoj peti..jo ahoj miso...
jo misko: no já jsem byla zase za samaritána... už nikdy. Dobré vztahy tak v rámci možností - oni se znali už předem... vlastně manžel mu mě přebral... zadarmo tu spal, jedl, ani nezabučel a ještě seděl do rána na netu, ani neřekl, že tu bude spát ještě na dnešek, přifařil se k nám na koupák, tak mě nas... a vyhodila jsem ho
31. črc 2008 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu ty jo ty si dobrodinec bych ho vypakovala hned
31. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
No Zuzi ty jsi ďáblík. No ale nedivím se ti, že jsi ho vykopala. Já bych to udělala hned první den
Jak bylo včera na koupáku?
Andu no, co práce? psala jsi nějaké inzeráty?
31. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
zabi: na koupáku bylo supéééér!! Kdyby se k nám nenapakoval ten ... bylo by to ještě lepší... měla jsem tam sraz se dvěma kámoškama,co mají březnové berušky jako já... takže tam byl no ehm nevhod.
On se urazil a šel... takto jsem ho "vyhodila"... příště už nic neposkytnu nikomu - tedy rozhodně ne svému ex...
ptal se mě totiž, jestli může jít na net, když tu sedím a já: proč se nepodíval včera, když tu seděl do noci. Tak se naštval a je pryč...
nu což... aspoň mám klid a můžu si v klidu poplakat...nějak to na mě padlo... :unamused:
31. črc 2008 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem volala k dr. a jsem objednaná na příští týden na čtvrtek na 8:30hodin. Sestřička mě chtěla objednat na zítra, ale když jsem jí řekla že jsem si dělala test a byl pozitivní, tak se mě ptala kdy jsem naposledy měla MS a tak jsem jí to řekla. Říkala že by ještě nic nebylo vidět na ultrazvuku, takže až ten příští týden . jsem zvědavá. ted ještě něco vymyslet do práce - nějaký důvod proč nejdu do práce
31. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
No s prací nic nového. Na nějaký ten inzerátek jsem odepsala, ale zatím nic... Jinak Zuzi, já podle všeho ovulaci taky nemám, tak neplakej :wink: A na svého ex se vybodni, jen ať si je uražený :wink: Jinak já dnes chtěla jít udělat nákup, ale budu muset zajít až odpoledne, neb dnes přišli chlapi a makají, tak tu musím být s nimi...
31. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
zabko a tys měla kdy tu poslední ms? myslím že si říkala že 6.7. že? já 1.7. tak snad už něco pujde vidět,těším se i bojím

andu neboj něco se najde, třeba nastoupíš do práce a hned budeš těhule :wink:
31. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
andu: určitě se něco najde... mi se dneska na tu poradu ani nechce a nadávám si, že jsem se po 2měsících od státnic nechala zase nalákat z domu. Kruci, nedám si pokoj. A to jsem přísahala, že už budu s malou doma.. mám nějaképochybnosti no... ale uvidíme
já ovu nemám 100%, dělám si testy i si měřím teplotu... no a podle hlenu bych to nepoznala... andu proč myslíš že nemáš???
31. črc 2008 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Strouzi jo měla jsem jí 6.7. Právě se i sestřička divila že musí být prý slaboulilinka - ale já na to že ne, že je normál. No ted mi volala že pan doktor tam ve čtvrtek není - že ji to ted řekl a tak jdu až v pondělí 11.8.
Strouzi já mám taky strach. Co když tam nic nebude, nebo já nevím. Prostě až to budu mít potvrzené od dr. že je prcek v pořádku a bije mu srdíčko, tak se asi půjdu opít - teda nealko Pina coládou :wink:
Do té doby budu pořád taková plná strachu. Nechápu proč to není zařízeno tak že když najdeš //, tak to hned půjde i vidět.
No musíme věřit. Ty jdeš ted v úterý co? závidím
31. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
ahojte holky
no žabi nádhera, až mi ukápla slzička.
Andu to je pech s tou prací no určo jak se ti podaří najít práci tak se ti i podaří otěhotnět - Murphyho zákony fungujjí :grinning: :grinning: :grinning:
Strouzi já se ti nedivím taky se budu mít problém udržet to nevykecat, ale líbilo by se mi to oznámit to manželovi takhle hezky jak se to povedlo žabičce.
Zuzu tak karvinský koupák se ti líbil, jelikož to je kousek od místa kde bydlím :wink:.
31. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
hafi: jj, líbil, Terka byla úplně hotová... pořád chtěla do vody, i když já drkotaly zuby...
už jsme tam jednou byly, fakt nádhera. Na Porubském jsem ještě nebyla a to tu jsm už 3 roky...mám strach, že tam bude moc lidí...
31. črc 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj hafi

zabko já jí měla o týden dřív tak snad aspoň tečku uvidím, doufám že bude tam kde má být a nebude mimoděložní, toho se bojím moc a pak srdíčka v tom 8 tt a pak ještě tripl testů jak budou všechny tyhle 3 věci v pořádku jdu se ožrat :grinning: a jinak máš pravdu, to čekání je hrozný nejdřív člověk čeká na ovuli každý měsíc pak na testování a když se konečně dočká // zase se nervuje a čeká na doktora. :angry:
31. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
holky kde jste kdo???
31. črc 2008 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
asi všichni leží u vody,já já tu hniju v práci :angry:
31. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz
strouzku: já neležím u vody...včera teda jo, no... vydrž, snad to uteče, v sobotu už má pršet a tropy už údajně skoro nebudou :wink:
31. črc 2008 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já natírám naše nové vchodové dveře a pozoruju, jak nám chlapi dělají díru do baráku :wink: Jinak s tou prací, doufám, že tak do půl roku nejpozději něco seženu! A Hafi, kéž by Murphyho zákon zafungoval :wink:

Jinak Zuzi, já měřila taky, teda před tou proverou a teď se mi teploty opět cca 3 dny vůbec nepohybují - teda neměřila jsem celý měsíc, ale zkouším to teď v období, kdy by ovulka měla být... No nevím, příští středu jdu k Dr., tak třeba mi dá prášečky a pak zas začnu poctivě měřit :wink: Ale teď mám prostě takový vnitřní pocit, že mé tělo nefunguje jak má... No kdyby to byl jen pocit, vůbec bych se nezlobila :wink:
31. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.