• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
...a chudák viktorek,tak se těšil a ted budou sedět na hotelu :angry: :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
čusík holky.
doufám že jste všichni v pořádku a nikdo doma neplavete. Je to hrozné se dívat na ty zprávy - je mi strašně líto těch lidí. No mojí rodiče bydlí v Odrách přímo u Odry, ale zatím říkala mamka že v pohodě. Dokonce zázrakem v 97mém se nám Odra vyhla - celá ulice byla zaplavená, až na dva baráky .- jeden z nich byl náš.
Maji ty chceš jet do Olomouce? s dětma? myslím že je to špatný nápad. Bych ti pohlídala Tobíka, ale neívm jestli by neplakal, když u nás není zvyklý.. Kdyžtak řekni. Beatku tu asi těžko - nevím co bych jí dala na papání - mlíčko došlo.
Saly tak vy už pojedete na dovku? to se máte, snad to počasí už bude vpohodě.
Gabi no Viktorek si asi fakt neužije, ale hlavně at je tam voda neohrozuje. Ono děti to zvládnou.
Jinak Domik doma taky už v ymýšlí co by provedl. Už bych chtěla ven
Jinač objednali jsme si spotřebiče, ale nevím nevím jestli dorazí - jedna firma je ze Svinova - tak nevím jestli nejsou pod vodou.
18. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj žabi a byli jste v tom polsku?nebo to v tom hnusu nevyšlo...A jaké spotřebiče?A tu kuchyn už máš vybranoou?
18. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Gabi byli jsme v Polsku - v sobotu ještě nepršelo, tak to bylo v pohodě. No byli jsme tam ve dvou těch obchodech s těma kuchyněma a v tom jednom nám ji nacenili bez spotřebičů a dřezu a baterie na 80tisíc i s dovozem a montáží. tak čekáme co tak kde si nechala i Saly dělat, co nám pošlou za kalkulaci.
Spotřebiče mám vybrané - AEG myčku, Whirpool troubu a mikrovlnku. Našla jsem dokonce firmy z OV kde to maj nejelvnější přes net a osobní odběr za který neplatíš, tak to je super. jenom myčku nám dovezou ale zdarma. Jinak kdybych chtěla všechny tři věci dovézt z nějaké firmy najednou tak za dopravu všude tak kolem tisíce.
a kuchyn už máme vybranou. Už vím přesně uspořádání jak chci mít a i korpus skřínky akorát barvu nevíme. to se pořád rozmýšlíme
18. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
zabi, diky ses hodna, ale ja je vzit musim, musim jim nechat udelat pasy a oni uz fotijou jen primo tam, ze uz se nenosi udelany fotky :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
maji nevím...přerov,valmez a vše kolem je pod vodou....
žabi a jaký styl vyhrál?
18. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
Maji to máš pravdu s tím focením. Tak to ti není co závidět jezdit s dětmi ted do Olomouce. ale tak snad to bude ve čtvrtek už lepší. A kam se chystáte, že potřebujete pasy?
18. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
no ne ten moderní. ale něco teda podobného co máme v návrhu ale tím že budou jinak uspořádané i vrchní skřínky a budou jiné korpusy, tak nebude už vypadat tak jak na tom obrázku. Nakonec jsem zavedla i koš trojdílny na třídění odpadu. Tak jsem moc zvědavá jak to ve skutečnosti ta linka bude vypadat.
18. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
jee no to jsem taky zvědavá a taky na tu cenu...čekala jsem teda mín než 80tis....
18. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
no tak to já taky Gabi. ALe máme docela hodně výsuvu dole ve skřínkách, prakticky pouze pod troubou je obyč skřínky, jinak všude výsuvy a tlumiče a to stojí šíleně peněz. ale když už tak už. nechce se mi otevírat skřínky a koukat do nich, chci si vysunout skřínku amít přehled hned co vní je.
18. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
no co, prinejhorsim mame gumaky a plastenky, dyt je to jen 100km, tam jsme hned :grinning: :grinning: :grinning:
zabi, letime do Skotska a ja mam jeste pas na stary jmeno a deti nemame ani zapsany...uz tak to bude zase zarizovani na posledni chvili :unamused:
18. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Zabi: tak cenu teda ještě nevíte, jo? myslím od těch našich...hlavně že tam ještě to studio bylo..uff:slight_smile:))
mi to vyšlo na 50% toho co v čechách..tak pokud ti tu tvou(máš ji velkou, určo 2x víc než my) nacenili tady třeba na 150tis, tak to by odpovídalo...
ty výsuvy jsou dost drahé..my platili za jenu skřínku( 3šuplíky) 3,5 tis jen za ten mechanismus :frowning2:

Maji: a proč nejdeš na pasové tady v Ostravě? tad ti pas neudělají? nebo si je nech jen vepsat, to je tahat sebou nemusíš..tak jsme to te´d udělali my abylo to do týdne hotovo..
18. kvě 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
saly, ja jsem se docetla ze to delaji podle trvalyho bydliste :confused:
stejnak tam budem zustavat na vikend, tak je to jedno :slight_smile:
18. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
holky ted jsem koukala na zprávy a brečím jak želva...ty povodně jsou strašné :frowning2:
18. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
mě to teda v tom osmém patře moc nebere :slight_smile:

ale našim voda vzala mostek, tak se nedostanou na chajdu....taťka teď posílal fotky...

Je to zlé, ale je to furt dokola...trochu poprší a zas záplavy, že to ty lidi baví furt bydlet v těch záplavových oblastech, já bych na to neměla nervy :unamused:
18. kvě 2010 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
Tak já nevím, Saly, baví nebaví... Asi beych taky hodně uvažovala, ale když si představím, že by můj otec, nevím proč :wink:, postavil tenhle barák u vody a né na kopci, předpokládám, že by se mu z něj stejně nechtělo. Tolik práce co tu udělal (a zřejmě udělali i ti lidé v oněch oblastech), myslím, že by se toho nedokázal jen tak vzdát. A mě by taky bylo líto to opustit... Ale holt je to příroda a díky bohu, že má furt navrch! :wink: Teď jsme se bavili s drahým - ačkoli jsem záplavy na vlastní kůži nikdy nezažila, 100krát raději tohle, než války... :frowning2: :wink:
18. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
andu souhlas....je to nejspíš srdcová záležitost,starousedlíci těžko půjdou jinam....ale je to pech,nebo jak to nazvat,je to strašné...když se musíš bát každého většího deště a víš že ti zase a znova všechno vezme,neumím si to představit :frowning2:
můj drahý pořád sýčkuje že už se nám přírpda mstí as že už ted to jde všechno do kopru...sopka,povodně...tak jen doufejme ,že my a naše děti se konce světa nedočkáme :sunglasses: no....jsem z toho nějak špatná,jak jsem viděla ty plačíci lidi :frowning2:
19. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
Jojo, Gabi, taky jsme uvažovali, jestli to má všechno nějakou souvislost... No na jednu stranu si myslím, že do kopru všechno půjde, na druhou stranu, povodně i výbuchy sopek (a další přírodní ?katastrofy?) byly vždy a vždy tu budou, že jo :wink: Já myslím, že konec světa ještě nějakou dobu nebude... I když ten 2012 mi trochu vrtá hlavou :grinning: To jsme s drahoušem taky přemýšleli, co to tak může být... Já si myslím, že to nebude nic co by nás konkrétně tady ohrožovalo na životě, ale napadlo mě něco jako že dojde ropa a to bychom byli všeci v pérdeli :grinning: Nebo tak něco... A drahouše napadl výbuch Yellowstoneu, což by až taková prdel asi nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že mám pravdu já! :wink: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
jo byly tu ale taky už jednou to tu vyhynulo že..andu neee to je moc brzy...na 2012 moc nevěřím...vlstně si to raději vůbec nepřipouštím :wink:
no máme fajn téma po ránu :grinning:
19. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
saly a kde maji stavet? tam maji pozemek, kterej od nich nikdo nevykoupi, jeste ted jsou zadluzeni z minulych povodni, aby si aspon tam mohli postavit novej barak. Ty lidi tam maji praci, rodiny, pratele, deti skoly, kamarady... ono se to spatne opousti a zacina jinde od nuly (nehlede na to, ze na to vetsina asi nemela)...
19. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
holky ted z jiného soudku...chci kopit ty bezpeč prvky na zásuvky,máte je?je to k něčemu?malá mi vyhazuje všechno ze šuplíkůůů :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
nee zásuvky...šuplíky :grinning:
19. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Gabi, my máme - takové obyč z Hypernovy nalepovací (nechceme vrtat) a stačí.. Ale ona moc nešťourá... :wink:
19. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
no já chci taky ty lepicí ale drží?
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
No jak se to vezme, Gabi :grinning: Když za to A. tahá, drží :grinning: Někdy se to samo od sebe odlepí, ale přilepíš a chvíli zas drží :grinning: Jo akorát teď jsem si uvědomila, že já na šuplíky použila něco, co se dává na dvířka skříněk... :grinning: Ale jako ničemu to nevadí!
19. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Já to myslela tak, že pokud už jim minulá povodeň jednou barák vzala a oni tam postaví zas a ví, že je nikdo nepojistí :rolling_eyes: tak to sorry fakt nechápu, když mají prachy na postavení tam, tak mají snad i na postavení o 2 km vedle..třeba někde na kopci ne? :wink: to o kamarády, ani rodinu nepřijdou...no ale asi se na to dívám jinak..nemyslím ty..co jim třeba jen barák poškodí, myslím te´d ty co jim barák spadne...

no já prostě jsem asi jiná, umím bydlet kdekoliv a kyž už se zadlužím, tak chci aby to bylo bezpečné, ne že za rok zas zaprší a můžu stavět znova :slight_smile:

já na šuplíkách nic nemám, byla jsem v Ikea, tam měli drahé, tak zatím nic nemám, prodávají se i na MMB různé ochrany..
19. kvě 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
jo měli jsme na rohy takové kupičky, ale to nejvíc bavilo Tomáška odlepovat:slight_smile:)) takže u nás moc ochrany nepomáhají,taky máme furt kdesi přivřené prsty :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
jo měli jsme na rohy takové kuličky, ale to nejvíc bavilo Tomáška odlepovat:slight_smile:)) takže u nás moc ochrany nepomáhají,taky máme furt kdesi přivřené prsty :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
saly, na kopci na Hané? :sweat_smile: to leda, ze by si postavili aj ten kopec :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
BRÉ RÁNKO....
saly já taky měla na rohy takové ty silikonové rohy,ale vydržely přilepené asi pět minut :grinning: patulka je moooc ráda žužlala :grinning: přivřené prsty máme tak 3krát denně,ale kdo má pořád dávat ty věci zpátky do šuplíků :sweat_smile:
jinak pejsek fisher má u nás opravdu obrovský úspěch :slight_smile: viki už umí všechny písničky a i taťka si ho oblíbil :grinning:
20. kvě 2010 v 05:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.