• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
...jinak ke včerejšímu tématu...včera říkali příklad z troubek...lidi se zadlužili po prvních povodních a ted se musí zadlužit znova,takže zůstat musí ii kdyby nechtěli...je to strašně smutné :frowning2: ale zárověň šíleně ke vzteku,pže opět za to může naše skvělá vláda...proč se to neřešilo už před lety??Mohlo se tomu předejít..aspon částečně....na kraviny peníze mají!!!!!!sotva se lidi nějak postavili na nohy,aby začali zase odznova,zadlužení do konce života...já bych to asi nepřežila....
20. kvě 2010 v 06:04  • Odpověz
No, Gabi, máš recht. Z toho zadlužení by mě asi tay jeblo (se omlouvám, ale je to tak! :wink: :grinning:)
Jinak já si teď ujela na Brumlovi.cz, mají tam nějaké slevičky, tak jsem Amelince objednala hadříky teď na jaro - doufám, že se teda nějak rapidně deoteplí a nebude hned 30°C ve stínu, jinak to mám k prdu! :grinning: No na to, že prachy pořádně nemám (minulý měsíc jsem se poněkud rozšoupla), tak 7 stovek je slušných :grinning: Ale zas mám pro A. nějakých 13 kousků, což se mi zdá v poho. A myslím, že do nějakého velkého léta máme zas vystaráno... Vzala jsem jí vel. 80, jen 2 86ky, páč si myslím, že teď ten růst nebude nijak rapidní, a když má 76 cm, tak aby v tom zbytečně neplavala... Navíc nějaké 86 tu má i od mé babi co jí koupila, něco ještě po kamarádčiných holčičkách, takže to zas doplním, až to bude aktuální :wink:

Hehe, teď si tu pipinková svlíká pyžamko a žužlá si nohy a u toho se děsně baví! :grinning:
20. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Dobré ranko :wink:

Maji: ale přece ta voda není všude? ne?..tak si to prostě postavím dál od vody, když tam teda nejsou kopce :grinning:
Gabi: Ale na druhou stranu můžou být rádi, že je to spláchlo znovu ař po 13ti letech, taky se mohlo stát(nikomu samozřejmě nepřeju :frowning2: ), že je mohlo spláchnout taky hned za rok nebo za dva a mezitím ještě 5x...no já nevím co se na tom světě děje :unamused:
Andu: máme mrknout na Brumlíka? :grinning: no raději ne, zas bych uvalila prachy :slight_smile: já letní už nějaké mám, kupovala jsem s předstihem kvůli té dovky..ale na ty kluky stejně co..trencle, triko a klóbrc a dobrééé :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Saly, mrkni, ale už jsem to tam stejně vybrakovala :grinning: Ta Amelina je prďola :grinning: Teď jsem jí oblíkla hadry od 6 do 9 měsíců a má to akorát :grinning: No myslím, že ta 80 bude bohatě stačit! :grinning: Jo a šatičky jsem stejně žádné nekupovala, to fakt až v létě, až uvidím, jaká budou vedra... Takže teď kalhoty, mikinky, trička a nějaké tepláčky a je to :wink:
20. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Jestli nějaké léto bude :unamused: :unamused: :unamused: jaksi začínám pochybovat...

To víš, že už jsem mrkla :grinning: :grinning: dívala jsem se na ten outlet, že mají slušné ceny...já te´d jsem zásobena,budu kupovat zas na konci léta na podzim, je fakt, že hadříků mám dost..byla dlouhá zima, tak jsem se na MMB trochu rozšoupla:slight_smile:))))

Teď řeším co tomu Tomíkovi na ten jeden roček, babičky už se ptaly...
20. kvě 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
jee tam na tom brumlovi by se dalo vybrat :wink: my toho na léto tedy moc nemáme,ale taky si římám,jestli má cenu toho nějak moc kupovat na ten měsíc či dva :dizzy_face:
saly fotnu malou s hračkama co dostala a můžeš kouknout :grinning:
andu my máme v pohodě 74,ted jsem zrovna objednala kratásky :wink: takže 86 vidím až tak na zimu :wink:
20. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
No Ameli má jak co, něco 74, něco 80, něco i menší :grinning: Ale tak 13 kousků na jaro si myslím, není tak moc, néé?! :wink: :grinning: :grinning: No a pak něco málo na to léto. Ale jak říkám, uvidím až podle počasí a ták, ať nenakupuju kraťásky, sukýnky a tílečka, když bude třeba 20°C :wink:
20. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Paťulka a její dárečky...
20. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
20. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
andu jaro jooo?dyť už je konec května :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
...no a jinak spoustu oblečeníček,to ani nefotím :slight_smile: a ted mi přišly ty krtásky jak jsem psala jsou taaak sladkééé :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
No coo, stejně je to celé kapku posunuté... A já si myslím, že letos bude spíš jaro, pak chvíli léto :wink:
20. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
...a pak zase vánoce :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Sakra a rodím, nestraš! :wink: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
andu a kdy máš vlastně termín?
20. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
:grinning: ty jo to zní divně že rodíš...když jsi ted rodila :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
Gabi :grinning: No termín vychází kolem toho 10. - 13.12., tak jsem zvědavá, kdy to přijde :wink: Kdyby se rozhodl o den dříve, jako Ameli, tak by se mohl narodit 12. jako mé sestřenice dvojčata :slight_smile: Tak nad tím přemýšlím, že teoreticky je to ještě velmi daleko, ale prakticky jsem zvědavá, jak to zas rychle uteče! :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Nebo taky 12.12.jako můj bývalý manžel :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
Gabi: a jaký má úspěch to chodítko? Já asi koupím ten stoleček, teda samozřejmě jetý přes MMB :wink:

My teda nosíme 80 velikost a některé mikiny a body 86..je fakt, že jak co..nškteré bodyčka má 68 a má je dobré...ale zas mi přišly 2 body 86 a to má tak na 2 roky.

Teď odešla kámoška, co rodí začátkem června..fajné bříško..takový kopačáček:slight_smile: už se moooc těším na svoje..teda já břicho furt mám, ale myslím to jiné :grinning:
20. kvě 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Heh, no, Saly, tvého bývalého manžela neznám, že ano?! :wink: :wink:
Joo a břicho, tak nevím, ale mám pocit, že ho mám jak s amélií v 5. měsíci :grinning: Zvláště večer - včera jsme nestačili zírat! :grinning:
20. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahojky,Saly,pokud bys měla zájem o chodítko pro malého,tak jedno mám doma,u nás je už nevyužité a malou ani nijka nebralo,spíš chńapla po kočárku-golfáčku a tlačila kočárek než chodítko.Je jen po té nejmladší( ta porstřední byly ve všem trochu rychlejší než nejmladší,takže když začlo být chodítko aktuální,tak Terka už lítala sama. :slight_smile: Za to Ntaálka si dávala na čas.
Cena by byla 250,-U nás už jen překáží. :wink:
20. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
jen teda musím pohledat telefonek,ale ten je stejně jen tak na okrasu,nemá žádné funkce.JInka-kolečka-když točíš tím prostředním fialovým tak se roztočí ty další a trochu to chrastí,4 tlačítka vedle telefonku vydávají zvuky-troubení auta,dále zvuk blinkru v autě apd., a barevné tlačítka dole(těch 5)po zmáčknutí se rozsvítí a zablikají+pod kažým tlačítkem je ukrytá jenda jednoduchá melodie z dětské písničky.
20. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj ženy :wink:
Andu vážně tak narůstáš?Já musím říct,že jsem měla každé těhu úplně jiné,ale při obou jsem kynula od úplného početí :grinning: u Paťulky jěště víc :sweat_smile: Taky mám pořd deset kilo a obávám se,že to nejde dolů tak jako poprvé...no jo každý mne strašil že po třicítce to nepůjde a je to tu :frowning2:
Saly chodítko se chytlo,šla jsem záměrně po tomhle,malou baví vhazovat kuličky do díry,tvary teda zatím moc neřeší :grinning: vlastně tam háže všechno a párkrát se jí tam už šprajcla i ruka :grinning: vydá to při vhození zvuk,melodii...no a pak hraje podle toho jestli jde nebo stojí,je vždycky vysmátá a strááášně důležitá když s ním chodí :wink: Já ua něj dala 360 takže super investice...
Lenlut,my taky dostali golfáčky,ale jsou schované pže se malá o ně nemůže opřít a převáží se a bum....takže je vytáhnem,až bude chodit sama :wink: Jinak pečeš krásné dortíky :slight_smile:
21. kvě 2010 v 06:27  • Odpověz
Jinak pes je super,to už jsem tu chválila,malá si s ním fakt vydrží hrát a taky ten krokodýl není špatný,má v sobě 4aktivní kostičky,které se vhazují dovnitř,to otvírání a zavírání malou baví,když zavřeš,tak to vydá zvuk,je jich tam asi šest...ted mne napadlo,to jsme chtěli,ale dostali místo toho krokodýla,co vím,tak to děti baví...
21. kvě 2010 v 06:32  • Odpověz
21. kvě 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ranko:
my byli u známé a Tomášek si právě do toho chodítka taky jen něco házel...nechodil s ním...furt zvažuju, pže místa je málo a jedno heblo větší než druhé :frowning2:

Kámoška má toto a malý tam hodiny stojí jak by ho podojil :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21232631&tab=1

musí ta hračka něco dělat, jinak ho to nebere..mimo teda kostek a kuliček FP ty miluje
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27023270&tab=2
s tím si teda hraje furt...

ale hraček má poskromnu,takže dostane letos hračky...chtěla jsem bazén, ale v tom počasí ho kupovat nebudu, když tak se očvachne ve vaničce...
21. kvě 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
no malá má taky ráda hračky co něco dělají hrají blikají hýbou se nejlíp všechno najednou...ta žirafa je právě na ty kostky fp je jich hodně druhů na dokupvání...taky chci ještě koupit i ty kuličky jsou fajn...
já zase chtěla stan,to mají děti taky rády,ale nevím jestli by tady spíš nepřekážel,pořád ned ním uvažuju...
chodítko jsem taky zvažovala ale za ty prachy nekup to....a nelituju
21. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
...jdu se clubit...když mne chytne tvořivá :grinning:
21. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Tak už mám doma tu vkládačku žirafu FP, myslím, že to bude dobré, snad zaujme..ještě jsem objednala ten stoleček a vláček FP, tak už aspoň něco mám...a ještěpohledám:slight_smile:)

Gabi: pěkné:slight_smile:
21. kvě 2010 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
ahojky...
saly to byla rychlost :wink:
já ještě pořád kutím nad nějakým tím křesílkem nebo židli as tolečkedm,ale asi to nemá cenu pokud ještě sama nechodí..včera jsme byli v ikea a mají tam to křeslo z ohýbaného dřeva v malé verzi ,vypadá super ale 700kč :confused: chci zrušit ohrádku a udělat malé hrací koutek v obýváku...
22. kvě 2010 v 06:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.