• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
22. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj :wink:
Mám dotaz, nemáte některá takové staré kovové chodítko? Já jsem vždy odsuzovala, ale po zkušenostech s naším drakem, by se docela hodilo :sweat_smile:
Jinak body máme 80 i 86 :grinning:

Druhé těhu a břicho - žádný rozdíl, jen nakonec, Jáchym byl velký a mé břicho malé, tak tlačil a málem se mi rýsovaly na břichu jeho ruce, nohy atd. Ale váha šla dolů mnohem lépe a břicho mi taky splasklo prakticky týden po porodu, u prvního dítěte to bylo mnohem horší. Původní váha asi měsíc po porodu :wink: A porod byl nesrovnatelně lepší, prakticky si neuvědomuji žádnou bolest, takže žádný problém :slight_smile: Ten nastal až po porodu - dítě nespalo a nespalo... :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
no jooo to je ta štastná co váhu neřeší co?? :slight_smile:
o takovém chodítku nevím...
22. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
holky sem to sice nepatří ale člověk nikdy neví :wink: potřebujeme prodat plynový kotel,je používán rok,takže 100% stav....kdyby jste náhodou třeba o někom věděly :wink:
22. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahote, holky.
Jééé, já chci taky pohodový porod, prosíííím! :grinning: Beranku, o kovovém chodítku taky nic nevím :wink:
Jo a Gabi, na tu zmenšeninu ohýbaného křesla máme taky zálusk! :grinning:
22. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Na křesýlko se díváme asi 2 roky a stále ho nemáme....u nás by nemělo ani využití, Beatka v křesýlku nesedí, pořád pobíhá, na TV se nedívá :wink:
22. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Andu, bude, neboj :wink:
22. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Beranku, to doufám, že bude! :wink: Haha, v pondělí screening, tak hlavně doufám, že mimin je v pořádku a porod... No nějak se to zas přežije! :wink: :wink:
22. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Gabi: tak s kotlem bohužel nepomůžu...
Beranek: U nás by křesílko využití našlo, ale mi se zas nelíbí ta jeho cena..objednala jsem ten aktivní stoleček na MMB za 350.Přijde mi to dostačující..ještě jsme koupili jedno chrastící autíčko a ještě vláček..spíš ať má více drobností..Babičky mu budou zakládat na roček stavebko, ale to hříbek malý teď bohužel ještě nedocení,tak mamka musí nakoupit nějaké hračky, aby bylo trochu radosti...

No a ještě je den dětí, tak to jsme mu koupila v Globusu sadu na písek, ať to využije už u moře...nějak mě v poslední době baví probírat hračkářství:slight_smile:)))))

Andu: pak písni jak už je velký chlapák!
24. kvě 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojky
saly jooo to je dobrá cena...
my už máme tyky sadu na písek,ještě byla malá v bříšku :grinning: zrovna včera byla nadšená z kyblíku,nechtěla ho dát z ruky :grinning:
24. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Hojte, holky.
Tak hlásím, že mimin má 2 ruce, 2 nohy, fungující srdíčko a i nosní kůstku :wink: A to šíjové projasnění taky v pořádku. No a už měří celých 4,7 cm :grinning: A je oproti Ameli jakýsi akční - furt se na tom UTZ mlel a oháněl se rukama. No asi bych se taky oháněla, kdyby do mě někdo tak dlubal :grinning:
No a teď jdu spát, Ameli vypadá, že bude taky :wink: (hehe, nebo to je naopak? :wink:)
24. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
andu to jsou super zprávy :grinning:
24. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
halooo halooo tady je nějak mrtvo...co všichni děláte??
26. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz
Halo, halo :slight_smile: dnes dopo tady budu třeba Jááááááááááááááá :wink:
teď jsme pořád někde trajdali a odpo vyrážíme zase...

já jsem úplně na nervy z toho počasí.Za 10 dní odjíždíme do té Itálie a fakt budu balit bundy.Je to smutné, ale jako svou první letošní letní věc jsem si koupila nepromokavou bundu.. :confused:
26. kvě 2010 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
no ani nemluv, :angry: já už jsem taky na nervy.pokaždé když vyjdem na chvíli ven,tak zmokneme :angry:
no před dovkou bych byla dvojnásob,ale snad se to ještě zpraví...těžko odhadnout...
jinak malá už odmítá vozit se v kočárku,tak už ho jen tlačí,nebo teda přidržuje se a chodí... :slight_smile: a pěkně se ted holčička projevuje když není po jejím,tak piští a vzteká se :grinning:
26. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
asi tak...a rohlajs je nezbytný :grinning:
26. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
To už má tu pěknou teplákovečku.-)) my máme taky pořád zacpanou pusinu něčím k jídlu a funguje to :grinning: :grinning:
Tomášek už vlastně ani nebrečí ..on je buď hodný a nebo se vzteká..to je ohnutý do luku a ječí..dělá to poslední měsíc u přebalování..nechápu o co mu jde...
26. kvě 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
cpe a kouká na telku:slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
krásný...zase trochu zmužněl :wink:
jo přebalování to je taky pohroma...
ta tepl.je fakz super,nosíme ji pořád,pohodlná,krásná,kvalitní matroš,dobrý kup :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
já jsem koupila u těch ťamanů(jak jsme se my dvě rozcházely po srazíku) úplně super žabí zelenou mikču, ale zatím nebylo tak teplo, aby ji mohl mít..a než bude, tak z ní vyroste:_(

včera jsem zas řádila na MMB, ale samé praktické věci: protiskluzové punčocháče, pyžamka a tak..ale koupit kvalitní štrample je fakt umění..máme hned po prvním praní žmolíky a vypadají jak po pěti dětech :frowning2: zkusila jsem objednat WOLF nemáš zkušenost?
26. kvě 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
saly já myslím že všechny štrample zežmolkovatí některé hned některé později,já mám třeba z tesca a ty vydžely poměrně dlouho,mají sice ted už žmolky ale není to tak strašné jako na těch levných...s wolfem zlušenost nemám,tak pak dej vědět...
já už na mmb raději nečumím,napolsedy jsem koupila ty froté kratásky s kitty-snad si je malá vezme aspon párkrát na sebe :confounded: a ujíždím ted na věcech do bytu,ale už mne manža zprdnul,tak se musím haltovat :grinning:
26. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
my nosíme dvoje od 2 měsíců a ty rostou s námi a žmolky nikde, ale tam kde jsem je koupila už nemají a jinde jsem je neviděla, ostatní katastrofa :frowning2:
Kraťásky jsem taky nakoupila....tak snad je užijem, aspoň jednou... :fearful: :fearful: :fearful:

co vybíráš do bytu? a kde nakupuješ?
26. kvě 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
saly my máme asi čtvery už od narození a pořád jsou ok :slight_smile:
ujížím na mmb na bydleníčku,sem tam něco vyrobím :wink: sem tam koupim,dneska mi zrovna přišla lucernička :wink:
26. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
...na tyhle blbinky mne užijee :grinning:
26. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Já tomu říkám lapače prachu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne , nic ve zlé :wink: :wink: mi se to taky moc líbí, ale když utírám prach, tak se pak biju do hlavy..taky máme plný obývák serepetiček.Jsme museli přidělávat poličky..

Kvítka jsem pořešila..nakoupila jsem v IKEA umělé a je po zalívání :slight_smile:

Holky existuje nějaký plastový chránič na postýlku? Malý mi ji okusuje a pže máme bílou..je to dost vidět a postýlka je zničená... :confused:
26. kvě 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Kámoška šije takové hezké věcičky, talk jsem si pro Tomáška přála modrý domeček jako jmenovku na dveře pokojíčku..

něco takového

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24121457&tab=0
26. kvě 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
...no saly na tenhle mám taky zálusk,ale našla jsem levnější :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=23880
já si ted nechala udělat vizitku na dveře ze dřeva a pro viktorka mám ještě objednané písmenka na dveře pokoje :wink:
kytičky jsem ted koupila taky umělé super za 29 v kiku :grinning: a ta kala co je na fotce,tu dostala Patulka k ročku,je krásná,tak koufám,že mi neuschne...
chrániče mají v ikea,zrovna jsem ted na něj koukala,když jsme tam byli :wink:
26. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
26. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Já ho poslala jako vzor, já ho platit nebudu..ale taky mě překvapila ta cena u inzerátu :confused:
Ty písmenka vím jak vypadají..

A vizitku jakou? Keramickou? já teda budu dělat až se někdy vdám, zatím zbytečné :cry:
26. kvě 2010 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Ty překližkové věci jsou nádherné!!!
26. kvě 2010 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.