• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahojky...
saly tu vizitku mám tu domečkovou,s překližky z toho odkazu,kočka je skoro moje sousedka,jak jsem zjistila :wink:
27. kvě 2010 v 07:02  • Odpověz
Ahoj, je to fakt moc hezké..potom pošli reálné foto..jako že je ta paní někde tam od tebe, jo?

Já jsem nechávala dělat keramickou kámošce loni na svatbu a mooooc se mi taky líbila... taky bych to chtěla, ale zatím jsem jaksi ve svém životě neměla prostor na jednotné příjmení :slight_smile: kDyž se furt každý jmenujem jinak, tak to by musela být vizitka přes půl dveří :wink:

Gabi jak jsi spokojena s tou vložkou do kočárku? Mi se to jaksi furt roluje, furt to potuhuju, já ji mám asi nějakou malou, i ty otvory mi tam blbě sedí..myslím, že by měla být asi z hrubšího a pevnějšího materiálu..zato z tašky jsem nadšená, nosím ji furt
27. kvě 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
tady je nejak mrtvo :confused:

holky, my jsme behem 5 dni uplne bez plinek, jupi :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
čusík
Jé Maji tak to je super!!!!!! Tobík je šikulka. To já jsem zvědavá kdy my se jich zbavíme.
Jinak já hlásím že od pátku je Domík už ve svém pokojíčku a spinká tam. Vše proběhlo bez pláče a Domik je tam spokojený. Tak super, máme s tatínkem po roce ložnici jen pro sebe :wink:
Jinak dneska se chystáme malovat chodbu - blbé počasí skoro to vbůec neschne.
V sobotu jsme byli na výletě na Pustevnách - přihodím fotečky. tak kukněte
31. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj zabi :slight_smile: vsak mate jeste cas na odplinkovavani :slight_smile: ja jsem ted dospela k rozhodnuti, ze do toho nebudu tlacit ani Bibi, proste az se rozhodne, ze je nechce, tak je mit nebude a zadny vysazovani na nocnik apod praktikovat nebudem, stejne jak jsme to nedelali ani u Tobika :slight_smile: taky premyslime, ze deti vysoupnem do vlastniho pokoje casem, tak su zvedava, zatim mame Bibi v posteli a Tobika hned vedle ve vlastni postylce :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
fotky super :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Maji díky za pochvalu :slight_smile:
No já i kdybych chtěla tlačit , tak Domik si stějně udělá co chce, takž euvidíme, kdy se mu bude chtít být bez plíneček
Venku je opět překrásné letní počasí
31. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
jee konečně tu někdo nahlídl :slight_smile:
maji gratuluji :slight_smile:
já se zase musím pochlubit že Paty uz od řtyři dny úplně sama chodí :grinning: a dnes začala i běhat,tak tu lítá jako torpédo a já jen trnu kdy kde narazí :sweat_smile: je to super jak capká :slight_smile:
žabi taky gratuluji...my teda pořád v noci kojime :confounded:
31. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojte!
Maji, super, tak máte o jednoho plínkaře méně :wink: Taky jsem zvědavá, kdy se plínek zbaví Ameli :wink:
Gabi, u nás už se taky tak 4 dny běhá :grinning: Mazéééc! :grinning: Ale je super koukat, jak je z toho malá nadšená! :grinning: Na štěstí padá bezpečně na zadek, takjsem docela v klidu :wink:
31. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj ahoj:slight_smile:

my byli na chajdě a dorazili až dneska..
Byli jsme s Tomíškem na plavču a konečně jsme něco vyfotili.je tam strašné vedro a vlhko, tak se mlží foťák a skoro nikdy nejde fotit..tak pokud někdo do plavka nechodí, tak mrkněte jak to tam probíhá :wink: a jak juž se potápíme :grinning: :grinning: já teda ne Tomášek :grinning: :grinning:

http://somik.rajce.idnes.cz/Rybicka_31.5.2010/

jste holky šikovné, že už tak ťapkáte a Tobík že neplínkuje :grinning:
My zatím chodíme už aspoň jen za jednu ruku, pak přihodím fotky

Ty jóó..my už za 4 dny jedem na dovču !! :confused: :confused:
31. kvě 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
andu to je super :grinning: fakt sranda jak jim to šlape,malá je taky nadšená,sem tam si i zatleská :grinning: nemůžem se na ni vynadívat :grinning:
jinak plíny moc zatím neřeším...chce to čas...viki se naučil tuším ve 2,5letech a šlo to taky ze dne na den...do té doby hrůza :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
saly super fotky :slight_smile:
ty jo za jednu ruku to je taky dobrý :slight_smile:
no dovča...to ti teda držím palce at je tam líp než tady :wink:
31. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jé, dovča... Taky bych si dala! :wink: Určo tam bude lépe než tady :wink: Šmankot, já se teď podivovala, že Tomášek chodí za jednu ruku nějak brzo a koukám, že ono už mu je 11 měsíců - jsem nějak zaspala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Gabi, já taky Amush nehodlám na nočník nijak tlačit... Sice mamka se mě furt ptá, jestli už jí na nočník dávám, ale prdím na ni! :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Andu: no jasně..už máme roček taky na krku..už pomalu foukám balónky na oslavu.-))) :wink:
no já zas někde slyšela, že do 18měsíců stejně ani nechápou že čůrají..vždyť náš tomáš čůrá do vany a ani se nediví, že z něho něco teče :slight_smile: já to o prázdninách zkusím, ale tlačit ho nebudu..plíny jsou přece pohoda, ne? :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
ahojky...
no já nočník zazím taky neřeším,malá na něj za boha nechce,tak jsem zase schovala :wink:
1. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj

nemáte někdo zkušenost nebo neuvažovali jste o koupi stavebnice typu lego?

wader, megabloks? Di lega jít nechci :frowning2:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33548081&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26771772&tab=1
1. čer 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
saly my máme doma megabloks,kupovala jsem malému tuším k roku tu sadu v pytli a pak jsme dokoupili takový stolek s nářadím,šroubkama a takovou stavebnici z jedné sttrany pejsek štěká melodii a z druhé kočka mnouká melodii,celé se to dá složit,je to taky z těch kostek....shrnu to,za nás ano,malá si s tím taky hraje i když ještě tedy neumíaž tak skládat kostky...jinak když už byl viki trošku větší,tak máme lego duplo :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
1. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
My nic takového nemáme. Amina bojkotuje jakékoli stavebnice :grinning:
No ony plíny jsou v poho, ale už vidím, jak mě trefí šlak až bude i druhý mimin :grinning: ale né, nějak to přežijem :wink: A četla jsem něco podobného, jako Saly, že si děti ani neuvědomují, že nějakou potřebu vykonávají... Nočník sice vytáhnutý máme, ale Am. si na něj sedá v kalhotech a delá čččč :grinning:
1. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
u nas jsou ted v kurzu normalni dreveny kosticky a u babicky lego, takovyty velky s cudlikama ho neberou (nevim jestli to je na co jste se ptaly :slight_smile: )
1. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
čus holky.
Andu krásné foto mimíska v bříšku - já už bych taky chtěla. Ale ted na to nejsou myšlenky vůbec a čas. Včera jsme malovali předsín - do půl dvanácté večer. Jsem myslela že už padnu
Jinak lego taky máme to větší - ale Domika to taky nebere. spíš si staví tatínek s maminkou. ale co už . Podědili jsme totiž velký box s velkým legem po dětech od ségry. Takže jsme nekupovali.
Nočník - u nás kapitola sama o sobě. Sem tam se tam Domik vyčůrá, ale kaká zásadně pak do plíny - většinou do pěti minut co byl na nočníku.
Saly závidím dovču - my jí musely přesunout na příští rok - kuchyn je důležitější pro nás ted. I když jela bych hneeeeed
1. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
žabi a už se vám ozvali ti druzí poláci?jak jste čekali na tu kalkulaci...
1. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Tomášek si myslím u stavebnice vydrží.Nechci kupovat duplo, pže základní sada sice drahá není, ale pak ty doplňky :frowning2: :frowning2:
Líbí se mi to Megablocks...něco vymyslím, chce to babička pro prcka k narozkám.Už jsme včera koupili tu tříkolku s vodící tyčí.Nakonec v Sam Baby.Tak dárečky už se hromadí.Dneska dostal na den dětí vláček Little people od FP a je unešený hlavně z panáčků, tak mu příště dokoupím jenom panáčky:slight_smile:)) :slight_smile:

Já se loučím, jdeme dnes pomrkat 3týdenního Viktorka, tak už se těším :slight_smile: paaaaaaaaaaaa
1. čer 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz
saly já bych se nebála,aspon budou mít babičky co kupovat :wink:
andu já dřevěné kostky schovala,pže jak malá pořád VŠECHNO jí a kouše,tak by za chvíli z těch obrázků na kostkách moc nezbylo :wink: u nás jed docela hitem házení něčeho do něčeho,kolíčky do pouzdra,nebo cokoli do krabičky a tak....nebo třeba dudlík do odpad.koše ap :sweat_smile: a naopak :sweat_smile: a včera jsme vozili už i miminko-penenku v kočárku :wink:
2. čer 2010 v 06:58  • Odpověz
Ahojte:slight_smile:

ano my zásadně vyhazujeme hračky do odpodkového koše..:slight_smile:)) takže už půlku různých souprav nemám,než jsem si toho samozřejmě všimla:slight_smile:) tak teď musím vždycky před odnosem prohrábnout koš:_( což fakt mezi těma jeho plínama je síla:slight_smile:

Kostky máme plastové, s těmi si vyhraje a pak ta žirafa z FP má ty průhledné se zvířátky, tak to myslím taky uspěju:fearful:)

četla jsem o to firmě Wader(je to teda spíš pro kluky..garáže, závodní dráhy a tak), že je kvalitní a bytelná, že se hned tak něco neulomí..tak to furt studuju..je to i tak dost peněz:_(
2. čer 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
saly žirafa bude určitě super,kámoška si jí nemůže vynachválit a ten náš krokodýl je taky fajn,možná pro malou i lepší pže se dá otevírat jako krabička a do tlamy se dají taky dávat kostky a různé věci :wink: jinak u nás je pořád v kurzu chodítko a pejsek fisher,to byly opravdu dobré dárky :wink:
2. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
hlavně, že se to chytlo..je vždycky fajn, že když už to tolik stojí, že to aspoň zaujme. Včera dostal ten vláček FP
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10743657&tab=1

a taky si s ním pořád hraje.. dneska dopo začal často stát sám bez opory, teda zatím bez krůčků, ale stojí a hraje si s něčím v ruce a pak ho vezme balanc a šup..:slight_smile:)

no nic jdu pomalu vymýšlet co pobalíme..mám už na čase:slight_smile:))

TO JE ZAS POČASÍČKO CO? :frowning2: :wink: :sunglasses:
2. čer 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Nevíte, kde seženu takovou tu prskavku jako měla Hafi?

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hafacka/album/vojtisek-kukua-7-5-2009/5206028/
2. čer 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
2. čer 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak já už se loučím.Ohlásím se zas kolem 13.6. Držte palečky, ať tam aspoň částečně svítí slunko :slight_smile:

Snad teda nebudeme muset jet dvěma autama podle toho kolik mám nabalených věcí :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.