• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Saly tak at vám dovča výjde a hlavně sluníčko. těším se na fotečky - aspon moře uvidím na fotkách, když ne letos v reálu :grinning:
4. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
zabi díky :slight_smile: tak jsme se nakonec sbalili..kluci teď spí..pak jdu já, ať můžu řídit :slight_smile:
Máte mít krásný slunečný víkend, tak si ho važte!!! třeba je letos už poslední !!! :grinning: :grinning:

Ahoooooooooooj
4. čer 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jsme na prazdninach tak nestiham chodit na kona :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/album/na-venkove/
8. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky, jsme na prazdninach tak nestiham chodit na kona :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/album/na-venkove/
8. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
maji supr fotky :slight_smile: tak užívejte sluníška dokud svítí :wink:
8. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
halo haloo,koukám,že tu je pěkně mrtvo :unamused: kde jste všichni?
no tak já hlásím,že už konečně taky nekojím...malá se naučila usínat s lahví čaje :wink:
14. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
my uz jsme od vcereska konecne doma :dizzy_face:
gabi, sikula :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:))

já se hlásím po dovolené..jsme všichni živí, zdraví a odpočatí a je nám stráááááášně moooc líto, že to bylo takové krátké :cry: :cry: :cry:

Tak jsem Vás kupodivu stihla i dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Co pořád děláte v takovém příšerném počasí?

My jsme měli celý týden azzuro a teploty kolem třicítky, takže to vyšlo krásně..bundy, pláštěnky a rifle zůstaly naštěstí v kufru :sunglasses:

Pokud máte někdo chuť pomrkat jak vypadá dovka s ročním trpaslíkem, tak fotky máme tady:

http://somik.rajce.idnes.cz/Poprve_u_more_-_Italie_Caorle_2010/

Gabi: my usínáme teda s lahví mlíka, ale taky mi strašně u ukončení pomohl čajík!
Maji:krásně ti ty děti rostou

:slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Hojte holky... Saly, super, že jste si dovču užili, nicméně 30tky byly i tady :wink:

Jako, můžete mi říct, co je to tu zas za novinku - kde např. najdu vaše fotoalba?? :astonished: :grinning:
14. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
andu, cvakni na fotku a najede ti fotoblog :wink:
14. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Aha, už jsem na to přišla... Ale teda, nějak se mi tahle změna nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
mě jo, tohle mi vyhovuje :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
fuj! mne!
14. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahojky...andu že se taky ozveš :wink: co mimis?něco nového?
saly supeer fotky...závidím :wink:
15. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
saly, supr fotky, nasmala jsem se :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Dík za pochvalu, koukala jsem, že už mám na rajčeti za necelých 24h 250 zobrazení to je masakr..tolika známým jsem to určitě neposílala :grinning: :confused: Tomášek tam má i nějaké akty, tak snad se mi tam nenapíchla nějaká party pedofilů :grinning:

Jinak ještě doobjednávám nějaké dárky, teď teda spíš pro babičky..a příští týden to vypukne:slight_smile:
16. čer 2010 v 00:05  •  2 děti  • Odpověz
saly co tu dělaš o půlnoci a nespíš :grinning: :grinning: ?
teda tomík se vtěch dárečkách utopí,jak tak koukám,ýe pořád něco objednáváš :grinning:
16. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
autor
čus holky.
Saly vítám tě doma. Teda fotky máte úžasné - závidím to moříčko. My letos nepojedem. ale příští rok si to vynahradíme. Chci se zeptat , co to má Tomík za plavečky? My pořád nevíme co Domikovi za plavečky koupit, aby se náhodou do vody nevykakal. On si ještě neřekne že chce na hrneček,. zatím jsem koupila jenom ty plínky do vody, ale to taky pěkně poleze do peněz.
Jinak to tu nějak vázne. Ale my minulý týden byli pořád na balkoně, máme tam bazének pro malého, tak se tam ráchal. a byl spokojený. Takové vedra fakt nemusím, pokudd nejsem u moře.
No jinak dneska ráno jsme se probudili, Domik srajdu a maminka objímala záchodovou mísu. Tak jsme asi něco špatného spapali, ale nevím co. tak uvidíme jak mi bude dopoledne.
16. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
Gabi to víš, taky jsem najela na italský systém..ponocuju a ráno vychrapuju.Tomášek před dovolenou vstával i o půl šesté a teď o půl osmé, takže paráda.. :slight_smile:

Teď objednávám dárky jako za babičky...ony neví co, tak to nechaly na mě a peníze v obálce mu jsou naprd:slight_smile:

Ahoj Žabi: Tomík má plavky IMSE VIMSE(na MMB asi kolem 300), mají nějakou nepropustnou membránu. Právě já je kupovala loni do plavání.Tam nám je doporučovali. Mi se zatím nepokadil, tak nevím jestli to udrží, ale čůrání to samozřejmě pustí..ale stejně když vím, že nekadil před plavkem, tak mu pro zichr dávám ty jednorázovky..
Mi v tom aquaparku vlezl do dětského bazénu v plíně a oblečení a chtěl na skluzajdu..a když jsem ho klouzala, tak koukám, co to pod ním teče za hnědá voda :grinning: a pak mi došlo, že měl asi nasra..é v plíně a tou vodou se to rozředilo a teklo..tak jsme raději vymizeli nenápadně z bazénu, ať nemusíme platit v Eurech výměnu vody :grinning: :grinning:

Vidím, že kulturní program na dnešek máte jasný :grinning: tak ať to rychle přejde!
16. čer 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak na ty plavečky musím mrknout
je pravda že on kakaá jenom ráno a po obědě, takže by se mi eventuélně nemusel do vody pokadit, ale víš jak. ukž se těším až mi řekne - chci kakat.
čůrání neřeším, v dětském bazénku se tomu stejně u děti asi nevyvaruješ

16. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Tomášek čůrá vždycky po potápění..on se asi lekne a pustí to :wink: ale ještě jsem nevidělam, že by se v plavku u nás někdo pokadil...jen slyšela, že v jivé skupince, ale že to snad podebrala nějakým sítkem a bylo to..ale Tomík když má srajdu, tak to by asi nepodebrala ničím :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky... Hehe to je téma :grinning: My ještě ve velkém bazénu s a. nebyli, tak nevím, jestli mi do bazénu kadí nebo né :grinning:
Jinak už jsem asi cítila mimčucha, ale teď zas pár dní nic, tak doufám, že je to v pohodě a že je to tím, že je ještě malinký a má tam spoooustu místa, takže kam utéct :wink: No v pondělí jdu na kontrolu, tak držte palec, ať je vše v pořádku :wink:
18. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
me se T. nikdy v bazenu nevykakal, ale jednou jsme spali u znamych a oni maji nejakou super drahou masazni vanu a Tobinek se jim do ni pri koupani vykakal :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jen nahlížím, jak se tady máte....

Plavky má Jáchymek stejné jako Tomášek od Saly a zatím se v bazénu nepokakal. Ale už jsme i měli zrušené lekce u Beatky, když se dítě pokadilo do bazénu a museli vypustit celý bazén a my měli z technických důvodů zrušenou lekci :grinning:
Jinou plínku jsem do plavek nikdy nedávala...
Už se nám chlapec potápí a jde mu to, tak snad to i zůstane :sweat_smile: U Beatky začal tvrdý boj v 1,5 roce a teď jsme ji udělali do září přestávku, tak uvidíme....

Saly, dovču jste si určitě užili, pěkné fotky :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Beranku a kam chodíte na plavčo?

Já jsem si vzpomněla, že se vlastně Tomík vykadil jednou do vany doma..to je pravda:slight_smile:

A kdepak je Gabi?
.
Andu: já držím:slight_smile:))
18. čer 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
ja jsem pořád tu :wink: akorát my neplaveme tak nemám čím přispívat :slight_smile:
andu supeeer gratuluji :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
Saly, chodíme do Kenny, na bazén do Poruby nebo na Ještěrku v Radvanicích - tam jsou ty větší děti.

Andu, budu taky držet pěsti. A co tvůj vnitřní pocit - Jáchymek? :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
Beránku, no já myslím, že Jáchymek, tak doufám, že se nemýlím :wink: No a když, co už, aspoň ušetřím za hadříky! :grinning: Což by se nám teď dost hodilo, páč je drahý už asi 3. měsíc bez práce a jsme poněkud bez peněz... :confounded: No snad se to do prosince urovná!
Jo a drahouš mi furt vnucuje, že to bude holka... Tak jsme domluvení, že když nevymyslíme nic lepšího, bude holt Mia, nooo :wink:
V úterý jde A. na očkování, tak ty své kratinké vlasy musím hodit do culíku, jinak mi je kočka vyškube :grinning: Už minule na roční prohlídce, když si měla lehnout na to jejich lůžko, se mě chytla za vlasy a nechtěla pustit ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak už se velice těším na ten úterní boj! :grinning:
19. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
to je zas počasí co :unamused: už normálně začínám mít z toho posledního půl roku depku...:_( no ještě že máme to plavčo a cvíčo, jinak fakt bych se asi doma zbláznila..já jsem plánovala, že budeme na koupáku a prd :frowning2:

Andu: Mi se Mia šíleně líbí..ale my jaksi vzhledem k příjmení jsme od exotických jmen upustili..

Gabi: Jinak M.šéfovi se včera narodil další Viktorek..asi to jméno je nějak v kurzu :wink:

Já plánuju, že půjdu tento týden s Tomíkem k holičce. Mám z toho sice noční můru, už vidím, jak tam vzorně sedí a nechává se stříhat:slight_smile:))
21. čer 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky.
Saly, Mia je krásné a jsme pro ni více méně rozhodnuti :wink: .... Ale nebude... :grinning: Dneska na můj popud Dr. hledal a našel :wink: Takže bude Jáchymek :dizzy_face: Drahouš má strašnou radost a já za něj taky :wink:
Hehe, jinak, Saly, já si A. u kadeřníka nějak taky neumím představit :grinning: Ještě, že je holčička a řeší to sponečky... I když tuhle jsem měla v ruce nůžky a vyhrožovala jsem jí, že ji ostříhám, páč si ty sponky furt rve z hlavy! :angry: Tak jsme vymysleli fígl a dáváme jí rovnou 3 najednou :grinning:
21. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
andu, no to jsou zpravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja jsem si te na kluka tipovala od zacatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
saly, my s Tobikem chodime k holicce a nikdy nebyl problem,vem mu sebou nejakou hracku a urcite to zvladnete :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.