• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
maji, jo, já jsem se na kluka taky cítila :wink: Asi na tom něco bude, že mamina pozná, koho nosí, páč i Ameli jsem tušila, i když mě všichni "viklali", že to bude klučina :wink:

Saly, pak dej vědět, jak jste u holčie dopadli! :wink:
21. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
čus holky.
Tak Domik spinká, tak se jdu za vámi mrknout, páč venku je opět jedno z krásných letních dnů :angry:
Jé Andu tak gratuluji k chlapečkovi. To budete mít super páreček. Taky bych si přála, tak snad se nám to taky povede. Akorát mám strach že můj chlap umí jenom kluky - v rodině holky nemaj. Tak jsem zvědavá. A je ted těhu jiné než bylo u Amelie?
Jinak my taky už chceme Domika ostříhat. ale vemem ho strojkem, ne úplně naježka, ale nakrátko. vypadá jak holka.
21. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
holky já vám tak závidím,my teda nemáme co stříhat :grinning:
21. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
andu gratuluji k pindíkovi,já teda tipovala holku,ale mamina to sama nejlíp vycítí :wink:
21. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
gabi bud ráda že nemáte co stříhat. Domis bude určo vřískat, ale musí to vydržet. všichni se ptají - to máte holčičku?
Jo v modrém vždy odpovídám
21. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Žabi, je to v podstatě stejné jako při těhotenství s Ameli. Takže mi opět nic není, akorát mám teda břicho větší - tipovala bych, že je velikostně tak o měsíc napřed. Ale je fakt, že já ho s A. měla extra malé... A jiná je akorát bolest břicha - tipuju ta co vzniká při růstu dělohy :wink: U A. to bylo podobné menstruační, teď je to taková běžnější bolest břicha :wink: Ale jinak, musím zaklepat, je to stejně pohodové jako s Amčuškou :wink:
Hehe, teď jsem jí ukázala fotku z UTZ a usoudila, že je to medvěd! :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Andu. no to je supr kdyby to byl chlapeček! to by vám krásně vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zabi: já právě taky ho chci ostříhat kvůli tomu, že mu říkají, že je holčička a to teda nijak extra dlouhé nemá...zatím sbírám odvahu..ještě uvidím..
21. čer 2010 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :grinning: dnes konečně zase sluníčkové :grinning:
žabi vše nejlepší k svátku :grinning:
23. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
JHojte, ženy :slight_smile:
Žabi, vše nej :wink:
Já jsem se dnes domluvila se známou oční, že k ní v srpnu s Ameli přijdeme. Bohužel dřív nemůže, páčto má dovču. A když jsem řekla, že A. má rok, že prý škoda, že jsme se neozvali dříve, že u těch menších dětí se šilhání řeší lépe, že teď to bude na delší dobu a možná i na brýlky :frowning2: No uvidíme, kdyžtak jí holt budem muset vybrat nějaké fešné, ať nevypadá jak Mánička :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
ahoj andu,no já nevím,vikimu taky ujíždělo jedno očko a mám pocit že se to řešilo taky až po roce,byli jsme na očním a zjistili,že má nějaký úhel pohledu :sweat_smile: sama nevím,prý to mám taky :grinning: ani jsem do té doby netušila :grinning:
23. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
No já právě taky všude četla, že se to řeší až po roce, i dětský to začal řešit až teď... Ale tak ona je oční už řadu let, tak asi tuší jak to je :wink: A vím, že kdysi měla přímo ordinaci zaměřenou pro děti, takže je v tom kovaná :wink: Možná to myslela tak, že ty malé děti si třeba brýle ještě tolik nesundávají a lépe si na ně zvyknou... Hehe, no už vidím Amču, jak si nechá brýle na očích :grinning: Už se sponečkami s ní mám nervy na pochodu... :grinning:
23. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
čusík holky
děkuji z přánička.
Dneska vyjížídíme odpoledne s Domikem na výlet na kole. Tak jsem zvědavá co bude zase říkat po dlouhé době jízdě ve vozíčku. Ale minule se mu to líbilo tak doufám že dneska nezklame.
Domik už sám udělal dva krůčky - je to ale strašpytel - bez držení někoho se bojí. ale už zkouší, tak doufám že zachvíli už bude lítat sám.
23. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsme ráno vyrazili na minigilf do Běláku a bylo fakt nádherně! Konečně! ještě aby to vydrželo i na víkend..

Andu: k očnímu je fakt co nejdříve.Kámošce tak zazdili jeden problém u malého, pže furt byl podle dětské čáááás a pak jí oční zprdla, že kdyby přišla mnohem dřív, že nemusel mít tak silné brýle...

Žabi: my jsme udělali první samostatné krůčky minulé úterý(asi 3 :slight_smile: ) no a bylo to v hospodě mezi lavicemi: -))

Jak jste na tom vůbec ostatní s chozením? Už chodí sami? Bezpečně?
23. čer 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
ted nevím my se nepochlubili?my chodíme sami už tři týdny,je to supeer jak malá capká,chodí jak tučnák,někdy si dá i ruce dozadu a vypadá úplně jako tučnák...umí se už i sama postavit ze země,tj vystrčí zadek opře se o ruce a stoupne :grinning: no krááása,nemůžem se na ni vynadívat :grinning:
23. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
jinak holky gratulujem k prvním krůčkům :slight_smile:
23. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
ahoj holky,
andu gratuluji k chlapečkovi
Žabi vše nej k svátku...
jinak my taky capkáme asi týden... trošku jsme utekli roku...:grinning: občas padne na zadek a jde radši po čtyřech, ale začíná převažovat po dvou...
strašně to letí...
vlasy teda minimálně... nepotřebujeme holiče :grinning:
holky dotaz dají se ty plavečky imse vimse koupit někde v Ostravě|? někde u dětského plavání? kdekoliv po Ov? děkuji
23. čer 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
zuzu nevím..v rybičce ani v plaváčkovi je neprodávali..já je viděla jen přes Mimibazar..
Gabi: tak to jste šikulky
23. čer 2010 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
jo a teda nakonec jsem Tomáška fakt k holičce objednala :grinning: :grinning: :grinning: domluvila jsem se se svojí dámskou, že mi ho přistřihne..tak jdeme zítra ve dvě :grinning: ale myslím, že typ účesu mu na netu asi vyhledávat nemusím :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Hehe, Saly, ať mu holička udělá stejný sestřih, jako dělá tobě, to už má v oku :wink: :wink:

Jojo, Gabi, chlubily jsme se tu už holkám, že nám ty kočky capkají :wink: My zas uvalili prachy za botky, už potřebuje vel. 22, ale narazili jsme v Baťovi na slevu, takže za 600 sandálky i s papučkama. A pak má uzavřené boty z té Dubiny a to doufám tak do podzimu stačí!!
23. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
andu: ten právě má už teď :grinning: :grinning:

tak to se omlouvám, že jsem přehlédla, že capkáte..buď to bylo před dovkou a to jsem měla hlavu v pejru nebo po a to jsem zas úplně vygumovaná... :slight_smile:
nebo jsem nepochopila, že jako úplně samy..máte holky šikovné :wink:
23. čer 2010 ve 23:34  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
andu 22?? :astonished: my máme pořád ty první 19 :slight_smile: ale musím ted konečně taky koupit ty sandálky...a va batovi mají nějaké pěkné?teda neee za litr...
24. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
Gabi, jojo, Amush má nohy jak lodě - asi po tatínkovi, přece jen, on má 14ky :grinning: Tak doufám, že A. nebude výškou po mě s tatínkovými nohami! :grinning: :grinning: A v Baťovi si myslím sandálky seženeš. My teda vzali takové spíš pro chlapečky, ale pěkné, dobře ohebné, docela lehké a s pevnou patičkou... Za 399,- :wink:
24. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
teď jsem dočítala, kdy jste psaly o tom chození..tak to bylo těsně před dovčou, tak to mě omlouvá... :grinning:

My nosíme 19 pegresky ty béžová a snad ještě dlouho budeme..sandálky jsem koupila přes MMB, ale jsou mnohem těžší než ty capajdy, tak mu je nedávám..i u moře byl v těch pegreskách..

Gabi: pamatuješ jak jsme se spolu dívaly v tom Lasu? tam měli přece super lehoučké sandályk za 500. a moc hezké..koukala jsem tehdy Tomáškovi a měli samé růžové..tak se zkus stavit tam
24. čer 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
andu jo jo pak mi to taky došlo,když jsem si vzpoměla,jak vypadá tvůj drahý :grinning: jinak cena dobrá :wink:
24. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
saly jo vzpomínám,ale nebyl to zrovna ten obchod s těma pofiderníma botama?ted si nejsem jistá...
24. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
jakýma pofidernýma? :slight_smile:

to nevím..myslím ten nahoře, kde sandále byly vzadu u okna..
24. čer 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
no v jednom byly ty boty takové jakési ne moc kvalitní,jsme se o tom bavily,ale to byl asi jiný... :wink:
24. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
tak to je asi jiný, tam ty jsem byla rozhodnutá koupit, ale zatím je nepotřebujeme..

hlásím, že jsme zpět od holičky..no byla to sranda..Tomášek byl hodný, nebránil se, jen se jaksi pořád otáčel za nůžkama a chtěl na ně sahat....což byl jaksi problém,ale ustáli jsme to a má hlavičku jako makovičku :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Andu, tak moc gratuluji k chlapečkovi Jáchymkovi :dizzy_face: :grinning:
Jen teda ti budu přát menšího divocha než máme my :sweat_smile: Chlapeček bude mít skoro 10kg, už sedí a jeho hlavní cíl je posstavit se- myslím, že nebude trvat dlouho a podaří se mu to.. ..

Plavky jsem kupovala na internetu.
24. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
Beránku, nestraš! :grinning: Doufám, že budoucí Jáchym nebude ještě větší šídlo než jeho sestřička :grinning: Ameli byla taky rychlík, ona vlastně v postýlce objevila stoj v nějakých 6 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych brala, kdyby klučina byl trošku větší lenoch :grinning: Ale né zas o moc větší, aby chůdě furt nemusel poslouchat, že Ameli v jeho věku už to a to... :grinning: :grinning: Ovšem teda, Kamčo, 10kg? :astonished: To je mazec! :grinning:
24. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.