• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
@beranek Beatka byla taky aktivní dítě, ale Jáchymek předčil všechna očekávání :sweat_smile: V pondělí máme kontrolu v 8 měsících, tak uvidím přesnou váhu - nebo raději ani vidět nechci, ale tipuji, že pod 9,5kg to asi nebude....
On je fakt velký, ale kdo ho viděl, tak tlustý prý není, jen dobře stavěný :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
Hehe, tak to bude chlap jako hora! :wink: Božííínku, nestraš mě, že to druhé dítě bude ještě akčnější než první! :grinning: To už si asi rychle dopředu zabukuju letenku někam na Nový Zéland nebo tak! :grinning: :wink: :grinning:
24. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
TOMÍKU PŘEJEME TI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM PRVNÍM NAROZENINÁM, Ať TĚ MAMKA S TAŤKOU NEZLOBÍ A AŤ JIM DĚLÁŠ POŘÁD JEN SAMOU RADOST... HODNĚ ZDRAVÍČKA, RADOSTI A SPOUSTU KAMARÁDŮ!

hezký zbytek víkendu, to je počasíčko :wink:
27. čer 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
jejda to nám to uteklo,tak tomík už nás taky dohnal :grinning: přidáváme se s garatulací,přejeme vše neeej a hlavně zdravíčko :slight_smile:
28. čer 2010 v 07:00  • Odpověz
Tomášku, taky ti přejeme vše nej ať se ti v životě daří, na co sáhneš! :wink:
28. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
strašně mooooc děkuji za Tomáška za přáníčka!

Mejdan se vydařil, počasí bylo úžasné ( měli jsme to na chajdě venku)..
Tomášek byl z celého dne nadšený...
28. čer 2010 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz
Dostal spooooooooooooooustu dárečků a JEDEN SPECIÁLNÍ
OD MAMKY A TAŤKY ...:sunglasses: :sunglasses: :grinning:
28. čer 2010 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz
Takže tentokrát už snad fakt naposledy... :grinning:
28. čer 2010 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz
salyyy vy jste se vzalii??????????????
29. čer 2010 v 07:09  • Odpověz
salyyy vy jste se vzalii??????????????
29. čer 2010 v 07:09  • Odpověz
to je supeeeer,moc vám to na fotce sluší :slight_smile: GRATULUJI :slight_smile:
29. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
tý jo to jsou novinky...
takže gratulujeme a ať vám to na společné cestě životem klape jako doposud :wink: To jste dali Tomíkovi super dáreček...
Dortík krásnej :wink:
29. čer 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky mooc :wink: Já už taky doufám, že už se nikdy do svatebních šatů cpát nebudu muset :sunglasses: :sunglasses: jde to totiž čím dál hůř... :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Teeeda, taky moc gratuluji k prvnímu roku i svatbě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
beranku kolik jste navážili včera? :wink:
Saly no jo vlastně...ty ses vdávala podruhé :wink: tak teď už to bude určitě napořád :wink:
fuj to je vedro.. a já blb u toho žehlím..
29. čer 2010 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
@zuzu_z Jáchymek má 9 660g :sweat_smile: Do 10kg nám ještě něco schází :sweat_smile: Měli jsme i tříletou prohlídku Beatky a ta má 15kg a 97cm :wink:
A co Kubík, taky je to pořádný chlap, že?
29. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
@zuzu_z a máte krásné fotky z ateliéru :dizzy_face: :dizzy_face: Pořád jsem nějaké chtěla a dodnes žádné nemáme, tak snad to taky zvládneme :wink:
29. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Náš cvalík:
s Kubíkem od Zuzu bych viděla podobu, oba mají velké oči, aby je mohli dělat na miminky :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
To jsou ale buclíci teda :wink:
my jdeme zítra no roční prohlídku, tak pak dám vědět.Myslím, že 10 bysme tentokrát snad mít mohli :slight_smile:

ZUZU: prosím tě, tys kdysi psala, že nakupuješ přes e-bay? jak to tam platíš? a jsi tam spokojená?
29. čer 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau holky.
Tak dodatečně přejem vše nejlepší Tomáškovi k jeho narozeninkám - vidím že jste si to užili. No teda Saly ty jsi tajnůstkářka - svatba!!!! Tak vám přeji hodně štěstíčka a lásky.
To ale určo nebyla nějaká spontální akce že ne? to jste už museli plánovat. A máš ještě nějaké fotečky at mrkneme? Jé já bych se vdávala hned znova :grinning:
Já ted moc nemám čas tady chodit, jenom mrknu, přečtu. Vybírám totiž zbytky do kuchyně co nám chybí. V pátek nám má přijet pán z Polska naměřit kuchyn, tak jsem zvědavá. Už se začínám modlit, at to vše výjde a my máme za měsíc už konečně všechno hotové.
Jo jinak v sobotu jsme ostříhali Domika - strojkem. Vypadá konečně jako chlap :slight_smile: . Musím ho pořádně vyfotit a dát sem fotečku.
29. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
Beranku je to kus chlapa :grinning: ale moc krásnej :wink: Kuba má v roce 10,4kg a 84cm... tak nemáme rozhodně žádná tintítka že :grinning: a holky jsou na tom podobně, Terka má 14,7kg a 104cm...ten rozdíl nic moc že :grinning:
jinak k tomu ateliéru, já se k tomu chystala už od těhu s Terezkou, takže třeba se taky dokopete :wink:

my jdeme dneska do kina, to bude premiéa a strašně se těším, babička bude hlídat obě děti u nás doma, tak snad to zvládnou....
29. čer 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
Zabi téda to jsem zvědavá na fotečku....
Saly jj nakupovala jsem tam už asi 5x, vždycky platím přes Paypal... zatím se mi to vždycky vyplatilo, ale je třeba si pohlídat převod a všechny poplatky... aby to nevyšlo dráž. |Ale kuovala jsem tam golfky, teploměr, oblečení a vždycky daleko levnější než u nás... (jako vždy)
29. čer 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
ZuzU: no právě mě taky nedchly ty ceny..já ten Paypal musím naštudovat :unamused: nejsem v tom vůbec zběhlá...
Žabi:svatbu jsme naplánovali těsně před dovolenou, takže asi 3 týdny předem..otázka dvou hodin všechno objednat přes net a telefon..praxe se holt hodí! :grinning: :grinning:
Fotky budu mít o víkendu, pak je zas hodím na rajče a dám odkaz...
29. čer 2010 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Brý večír! :wink:
Tak Saly, ještě teda gratulace ke svatbičce a ať to tentokrát už vydrží :wink:
Teda, @beranek , Am. měla v roce 9,4kg :grinning: Jáchymek jede! :wink: :wink: Ale vůbec to na něm není vidět :slight_smile: Ehm, tak mě napadlo, nebudete se třeba v prosinci chtít zbavit "Phila"? :wink: :wink: Už to okukuju na netu, páč na nový asi mít nebudem :unamused: , ale nic pořádně nemůžu najít... :frowning2: Tak jsem si vzpomněla na vás :wink:

Ježíííš, to už je zas půl 12.?! :astonished: Mizím do pelechu, poslední dobou usínám nějak pozdě a pak jsem jak pytlem praštěná!
29. čer 2010 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jáchymek má asi pevnou konstrukci nebo nevím :sweat_smile:

Andu, já právě budu chtít Phila prodat, ale právě jsem si říkala, že bych si ho nechala ještě na zimu, protože se fakt hodil. Ale víš, že jsem si na tebe s tím kočárkem vzpomněla :wink: Možná si to rozmyslíme a prodáme dříve, co se tak spojit třeba v říjnu a aktuálně se domluvit? Máme kočár, sedátko pro druhé dítě, originální pláštěnku pro jedno dítě, ale nemáme tašku, používali jsme ji jen 3,5měs. - vzhledem k velikosti Jáchymka, a měli jsme ji z jiného kočárku.

@zuzu_z Teda....84cm? To je fakt velký kluk :dizzy_face:
30. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
@beranek : No ty jsi super, že sis na mě vzpomněla :wink: :dizzy_face: Jasně, můžeme se v tom říjnu spojit, jestli si to rozmyslíte a prodat ho chtít budete :wink:
Kdyžtak jsem našla ještě levnější variantu Phila, takže kdybyste ho potřebovali, pořešíme to asi nějak mezinárodně :wink: To je on http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_45_10751_-1_14051_90897_10001_14051
30. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
@andu a kolik váží ten kočárek, nějak to nevidím....
30. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
@zuzu_z vše nejlepší k 1. roku Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojkytak my máme angínu,horečka,antibiotika...parádavenku konečně krásně,v neděli dovolená...tak jsem naprosto nadšená :angry: :frowning2: :frowning2: :confounded:
zuzu vše neeeej kubíkovi k ročku,hlavně to zdravíčko,to je opravdu nejdůležitější :wink:
30. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
čusík .
Kubíkovi vše nej k jeho prvnímu ročku, hlavně zdravíčko a at ho rodiče poslouchaj :grinning:
Toto letí. Před rokem jsme měli doma miminka.
Andu vy budete kupovat sourozenecký kočárek??? No my už taky uvažujeme o druhém, snad už to druhé není na cestě :wink: , ale sourozenecký kočárek asi nechci. Tady po parku to Domik snad zvládne na odrážedle nebo po nožičkách a na delší trasy když půjdme s tatínkem tak vemem vozík.
Jinak teda můžu jenom a jenom doporučit vozík za kolo. S Domikem drandíme pořád, je v něm spokojený. Skoro pokaždé nám v něm usnul.
Dávám do alba jednu fotečku kterou jsem dneska vyfotila, tak mrkněte jak je Domik ostříhaný.
Saly tak to si teda profík, zařídit tak rychle svatbu. Já měla jenom rok do předu zamluvené šaty :grinning:
30. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Tak jsem nakonec přidala více foteček do alba, tak mrkněte :slight_smile:
30. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.