• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi já taky svatbu zařídila rychle,ono to jde pokud se to nehrotí :grinning: a to jsem vybírala šaty podle ceny a byla jsem nadšená,jiné bych nechtěla :wink:
holky od kolika stupňů se dělají zábaly?malá má 38,8 :frowning2: chjooo
30. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Dobré odpoledne :slight_smile:

Tak v první řadě : Kubíčku přejeme Ti všechno nejlepší k dnešním krásným narozeninám! !!!
Zrovna jsem dneska vzpomínala, že 30.jsem byla ještě v porodnici zítra mě pustili a taky byl takový hic..byla jdem dopo v Běláku a tam se aspoň dalo fungovat, ale i tak je malý mokrý jako myš :frowning2:

Byli jsme na roční prohlídce a máme rovných 10 kilo a 78 cm...

No a k šatům..na první svatbu jsem je měla rezervované 6 měsíců, poslední nevěsta přede mnou je zničila, tak jsem si v pátek odpoledne před svatbou musela vybrat jiné :frowning2:
Tehdy stály 9 tisíc

Teď jsem je vybírala 14dní před svatbou, byly nové, už jsme věděla, že je nikdo v tom týdnu narycholo nepůjčí a stály 3800 Kč..tak asi tak...na třetí svatbu si vyberu v sobotu ráno :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
Beránku, ten kočár je těžší než Phil, někde jsem našla 15kg... Ale i tak oproti jiným tandemům... Jojo, Žabi, chceme dvojkočár, páč si nedovedu představit, že tatínek je v práci, já bez řidičáku a mám jít třeba s dětma k Dr. To by byla s Amuchí cesta na dlouho... A taky si nedovedu představit (nebo spíš dovedu :grinning:), jak běhám s kočárem s miminem za Amushí :grinning:

@zuzu_z : Jééé, už taky roček! Takže všechno nejlepší a především to zdraví! :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
Gabi: já zábaly nevím..my měli teploty akorát jednou při té šesté nemoci a to měl 38.5 a zábaly jsem nedělala :confused:
30. čer 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabi já dávala malému jednou zábal , ale to měl chudák 40cítky. Kleslo mu to, ale pak jsem to říkala dr. a on že to prý klesne max. o půl stupně, že je to zbytečné, no nám to tehdy kleslo na 38 takže jsme byli rááádi . Jinak zkus dát panadol a pak nurofen. A holky si chválili spíše panadovové čípky než sirupek prý to rychleji zabere. Božátko malé, u takových malých dětí to je šílené s těma teplotama.
Andu já si ani neuvědomila že Ameli nebude mít ještě dva ročky. Bože jsem dneska nějaká úplně vymazaná. To asi to horko.
No já šaty ani moc nevybírala - byla jsem ve dvou salonech a v druhém mi ty moje padly do oka, a slušely mi docela, tak nebylo co vybírat dál. A já měla teda super cenu - 2600kč. A byli suprovní, vonavé, čisté. Mě by asi kleplo kdyby mi někdo v pátek řekl, že ty co mám zaplacené nejsou. No ale kdybych se podruhé vdávala - což doufám že nebudu - tak se určo nevdávám tady ale někde u moře. A na to byh potřebovvala akorát bílé plavky :grinning:
Nic, jdu se slunit aspon na balkon dokud maléj spinká.
30. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
Zabi: to říkáš teď, že u mooořeee :wink: :wink: :grinning: až se budeš opravdu vdávat podruhé(samozřejmě ti to nepřeju), tak ti to bude úplně fuk, navíc když máš děti... my se teda dívali i dost na prachy, ne že bysme strádali, ale už ti to prostě podruhé je líto dát... :frowning2: :frowning2:

Tomášek taky spinká, já jdu uklízet, dnes jsem sama doma přes noc..takže program jasný..žehlení :grinning: :sunglasses:
30. čer 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz
Já teda Phila naprosto doporučuji, já taky neustále cestuji, MHD a hlavně pěšky a v zimě, když Beatka řekla NE, tak bychom akorát seděli doma, super se s ním manipuluje a jezdí :slight_smile:

Saly, pěkné míry :wink:

A nemoci od dětí pryč :wink: :slight_smile:
My jsme zatím nezažili, děti obě zdravé....uvidíme po nástupu Beatky do školky...
30. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
A jinak Beatka nejezdí na odrážedle ani teď, na žádném "dopravním" prostředku, chodí nejraději pěšky a často se mě drží za ruku, což si třeba u jiného kočáru neumím představit, že bych ho vedla jednou rukou, já už dělám prakticky vše jen jednou rukou, v druhé mám jedno nebo druhé dítě :grinning:
30. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
@beranek : No já právě co čtu, tak jsou s Philem všichni spokojeni... Odrážedlo A. taky ještě nějak nechápe, třeba za půl roku pochopí, ale spoléhat na to asi nebudu... Ještě jsem uvažovala o šátku a kočáru, ale nějak si neumím představit např. onu situaci, že jdeme k Dr. a já musím s Ameli manipulovat s mimčem v šátku... :sweat_smile:
30. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
No holky nemáte to jednoduché jak Vás tady tak čtu :slight_smile:

Já už teď mám problém, když Tomášek chce furt chodit za jednu ruku a druhou tlačím golfky..už se musím pochlubit, že X krát denně uděláme 4-5 kroků bez držení, tak myslím, že to už přijde brzy :wink:
30. čer 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Hodila jsem do fotoblogu nějaké fotky Tomáškové oslavy..

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/saly/album/tomasek-slavi-1-narozeniny/

svatební zatím nemám...
30. čer 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
saly neboj jak začne chodit sám,tak se nebude chtít vodit za ruku...my ted jsme ve stadiu,že malá jde vždy jinam než já :sweat_smile: jinak super tak to už bude chodit cobydup
žabi u nás teda zabírá více panadol sirup,malá má teda horečku poprvé,ale i u viktorka to tak bylo...Jinak včera měla nejvíc 38,8,ale já jsem z těch horeček vždycky na nervy,viki měl ve dvou letech křeče a trpěl na šílené horečky,tak jsem z toho trochu traumatizovaná :unamused: :sweat_smile:
žabi nepůjčovala jsis šaty na ve svinově?já měla taky za tak super cenu a půjčila jsem tam i oblek pro malého,skvělý personál,přivezla jsem jim tam pak i koláčky za ochotu :wink:
1. črc 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:

Gabi jsi mě včera úpúlně rozhodila..malý byl po posledním Synflorixu a hexe a furt se v noci budil,tak jsem se bála ať nemáme taky teploty , pře Martin je v Praze a obojí rodiče na chatách a já v Ostravě sama..a to se vždycky něco vymamlasí...ale nic se neprojevilo jen to časté buzení...
:confused:

Ve Svinově teď mají za 3600 nebo 3800, ale já jsem tam volala a neměli úzké, já už jsem na druhou svatbu nechtěla s širokou sukní a kruhy...

Ono to s tím malým nešlo obchodit, pže to nikdo z rodiny nevěděl neměl mi ho kdo hlídat, tak jsem vždycky někam zavolala, popsala jim představu a oni řekli..nemáme nebo máme za 9 :slight_smile:

pro malého jsem nemohla sehnat nikde v Ostravě, na tak malé děti nemají...
1. črc 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
holky děkujeme za přáníčka...
Saly tak já jsem teda už nedočkavá na fotky, ty nás napínáš :grinning: Zajímají mě ty šaty...já jsem měla za 4500 před 4rokama a už to se mi zdálo docela dost, ale spěchala jsem a neměla jsem čas to řešit, tak jsme zase ušetřili jinde... u mě spíš byl problém, že neměli šaty xxl co by se mi líbily... ty hrůzy, co mi ukazovali...někdy mi přijde, že ty velké velikosti dělají i střihově i tak na staré babky... no je to můj problém že :grinning: ale i já bych se chtěla občas líbit...

Jinak Kubík na dnešek v noci taky nějak zlobil, já jsem dospávala kino z úterní noci, které končilo o půl třetí ráno... a moc s emi to nepovedlo, pořád mrčel, kňoural... asi to vedro nebo co... ještě jsem měla strach z úpalu nebo úžehu, celý den jsme byli venku, cáchal se v lavoru a Terka byla přes veškerou moji snahu trošku smahlá.

Gabi tak snad ty horečky poleví... já jsem zábaly nikdy nemusela dávat, resp. neměla, ptž děcka vždy s horečkou měli studené končetiny a to se zábaly nesmí dávat. Prý - jinak vždy sirup my máme teda oblíbenější Nurofen, tolik se ho nevypleská a zabírá stejně dobře plus čípky Panadol.
žabi super letní střih, to se malému trošku ulevilo od vlásků co :wink:
jinak Saly krásné fotečky z oslavy, moc vám to tam sluší
Andu to jsem zvědavá, jaký kočárek nakonec vybereš :wink:

a dneska zase teplíčko... od rána chodím doma v plavkách, ačkoliv mám zataženo jak v kobce :grinning:
1. črc 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Dobré dopoledne dámy-mámy :wink:
Zuzi, já jsem taky sama zvědavá, co vymyslíme... Nejlepší by bylo, kdybych vyhrála ve sportce a nemusela řešit peníze! :grinning: :sweat_smile: Páč takhle, drahý je pořád bez práce :frowning2:, mám sebeou stanovený strop, který nechci překročit... Jako tipuju, že babička bude chtít přispět, tím lépe, ale už jsme je finančně vysosali dost, takže s tím nehodlám počítat...
Hehe a já lítala ráno nahá, akorát jsem potřebovala zajít do sklepa, tak jsem se pro jistotu oblíkla :grinning: :grinning:

My odpoledne vyrážíme k sestřence do palkovic. Má 2,5 letou holčičku a bude tam i 2. sestřenice s klučinou, co je o 2 měs starší než A., tak to bude taková kinder party :wink:

Jo, holky, fakt jsem poněkud dementní, takže nevím - máme my teď soukromou diskuzi, nebo néé?! :grinning:
1. črc 2010 v 10:27  • Odpověz
ZUZU.mě stály tentokrát 3800 a přišlo mi to tak akorát...byla jsem pro ně až v Karviné, pže tady jsem se do té ceny nemohla prostě vejít ani náhodou a ony stály 5500 a měli nějakou slevu 20%sleva , tak jak když najde...i tak ty všechny blbosti kolem stojí až až... :wink:

Na co jste byli v kině? Já se chystám na shreka 4ku, má to být to 3D, ne? co je malý na světě jsme ještě nebyli.. :frowning2:

Zabi: vy jste ho teda ostříhali pořádně :grinning: :grinning: :grinning: my máme celou hlavičku mimo ofinky, tu jsem mu nechala...

Andu: myslím, že nemáme soukromou, proč si to myslíš?
1. črc 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Andu já bych asi rbala použitýho Phila, toho určo seženeš za pěkné penízky :wink: ale jasný, že se to sejde... takových věcí pro dětičky... :grinning: známe
Saly byli jsme na Zatmění, jelikož jsme chtěli vidět všechny díly dohromady, tak jsme šli na večer, kdy hráli tři za sebou. A bylo tu bezva, až na to, že už nejsem na ponocování zvyklá :grinning: já do kina chodím strašně ráda... pravda co máme děti tak méně často, ale pořád si najdu čas i chuť :grinning:
1. črc 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
ZuZu: čas i chuť mám, ale hlídání né :grinning: :grinning: ale tentokrát půjdeme...
1. črc 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
no já bych taky zašla do kina,ted jsme byli v sobotu pařit na srnčích hodech,malá byla u babi a uspala ji v pohodě,vzbudila se až nad ránem,já jsem taaak ráda :grinning:
zuzi já taky myslela nurofen :wink: jinak malá už je lepší,ale táhne mne to ven :confounded: jo ráno jsem jí odebírala moč...no to bylo něco :grinning:
1. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Gabi: nebyli jste ve Václavovicích?

my jsme raději doma, po tom očkování a´t nejde na slunko a jdu až v 17h s kámoškou na pivo..a s Tomáškem samozřejmě :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
saly byli ty taky?byli jsme tam ale až večer
1. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
Gabi: jsem se přece vdávala... :wink:

Ale známí nás tam strašně tahali, že tam chodí každý rok a že musíme jít a táák, ale oni taky nevěděli, že se bereme, tak se nám z toho těžce vykroucelo... :slight_smile:
1. črc 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
no vlastně...vdávala :grinning:
1. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
Paty vše nej k svátku :wink:
2. črc 2010 v 07:47  • Odpověz
jee děkujeme :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
Jo a s tou soukromou diskuzí... Já si myslela, že ji nemáme :grinning: Spíš mě napadlo, jestli ji tu neudělat... Neb občas napíšu něco... :grinning:
2. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
já jsem pro
2. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
Paťce všechno nej k svátku...
já jsem taky pro soukromou...stejně se už noví členové nepřidávají takže myslím klidně můžeme...
2. črc 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: zuzi děkuji
a kdo to umí?asi andu,když s tím vyrukovala :grinning:
2. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
ČUSÍK
Paty vše nejlepší k svátečku a at se brzo uzdravíš.
Jo jinak někdo se ptal odkud jsem měla šaty - tak byl to ten salon Karin na Svinově - suprová domluva, šatičky krááásné, taky jsme jim donesli výslužku - zasloužili si jí. když jsem se vdávala v roce 2007 tak je měli za 2700 nebo nějak tak., jako suprová cena oproti jiným salonům. A rozhodující bylo žed mi šaty hned padly do oka.
Saly tak už se těším na fotečky ze svatby.
Dneska máme tatínka doma - zrovna čekáme na pána truhláře až nám příjde vyměřit kuchyn. Už se nemůžu dočkat.
Jinak jsem taky pro soukromou diskuzi, aspon tu člověk může napsat něco co ví že si jiní nepřečtou. A nemusím o to požádat já, když jsem zakládala toto téma? nevím vůbec jak a nemám čas to ani nastudovat.
Jinak my jededme na víkend k ségře, tak se těšíme, na baráčku budeme se koupat a opalovat a večer grilovat - mnam.
Takže kráááááásný sluníčkový víkend všem
2. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.