• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
ahoj :wink:
Otevře některá soukromou diskuzi, musí navolit členy, kteří mají přístup a požádat o uzavření původní diskuze.
Nedělala jsem to, jen jsem viděla :wink: :sweat_smile:
Ke svatebním šatům se nevyjádřím, zatím jsem nezkoušela a myslím, že bílé princeznovské už nehrozí :grinning:
2. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz
@beranek jako proč nee bíle?
2. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@beranek : Hehe, to jako myslíš, že už bys nebyla "pincezna? :wink: To nééé...
Tak já to zítra zkusím udělat tu soukromou a přidám i holčiny, co sem chodily občas - Berryl, Strouzka a podobně :wink: No Hafinku samože taky :wink: :grinning:
2. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
nazdárek.
Co se trady děje že tu nikdo nechodí???? nebo všeci vyjeli na prodloužený víkend? my byli po, út doma, páč náš tatínek šel do práce. Ale víkend byl super. Jsem říkaal že mi nevadí bydlet v bytě, ale v létě bych brala baráček a zahradu. Domis se tak vyblbnul.
Tak co ta soukromá diskuze????
6. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
Hojte.
Tak jak to soukromé téma nazvat? Zkusím to založit - hehe, jestli se mi to teda povede! :wink: :grinning:
7. črc 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahojky ,my byli od neděle do úterý v praze :wink:
7. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
čusík.
Andu já bych to možná nazvala úplně stejně. kdyby nás někdo hledal, at nás najde ale v soukromých tématech. Co?
Jinak já odjíždím s Domíkem v sobotu k našim. Manžel jede na služebku na týden, tak si budeme užívat prázdnin u babičky a dědy. Domik se aspon vyřádí na zahradě a maminka trochu opálí :slight_smile: . Ještě že ti naši mají bazén, páč příští týden má být pěkné teplíčko.
7. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Jůůů, bazének závidím :wink: My máme akorát tak pro Ameli a v tom moc nezaplavu :grinning:
Tak jo, jdu to zkusit založit :wink:
7. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.