• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahojte holky,
tak a je po víkendu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak rychle utekl, že jsem si ani nestačila všimnout, že nějaký byl. Oslavu jsme zvládli v poho bylo nádherně na horách a dokonce jsme se přichomejtli k zapíjení svobody. No byla sranda - jsme si i zazpívali s kytarou. Na oslavě bylo i jedno mimi tak jsme s bratrancovou ženou trénovaly v nošení a tulení atd. (chtějí taky mimi ale už se snaží) a to miminko bylo zlaté, hodné no prostě akorát na nalákání k tomu mít dítě :wink:
Normálně v pátek jsem si Andu myslela že jsem tě potkala v autobuse. Seděla tam holčina měla dredy a smotané do drdolu tak jsem si říkala jestli náhodou nejedeš z pohovoru :grinning:, ale dle tvé fotky z pasu tady na modrém koníku si to určo nebyla ty. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak andu závidím, že už uklízíš po přestavbě už aby to u nás taky bylo. Tak se holky mějte i v tom deštivém počasíčku snad zas přijde léto nejlépe na víkend :grinning:
7. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky, Hafi:slight_smile: Tak v autobuse jsem nejela, tak jsem to asi vážně nebyla já :grinning: :wink: S tím uklízením už mě to přestává bavit, je to furt dokola jak u blbých na dvorečku, ale ještě zítra omítky a je to, takže to už překonám :wink: Dneska se s drahým chystáme do centra na pivko, přijela kamarádka z Anglie, tak jdem pokecat a ve středu jdu na další pohovor, tak doufám, že už to konečně klapne. :wink:
7. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak dneska na nás zase vykouklo sluníčko po včerejším zataženém počasí.
Tak my jsme víkend měli superový. V pátek jsme měli akcičku - no někteří to táhli až do 5 - ti do rána. Já jsem to zapíchla ve 2, protože spánek mě přemáhal. Ale bomba. Měli jsme tam 6 dětí a tak se dokonce hrál i fotbálek. No i když sportuju, tak fotbal a já prostě nejde dohromady. V sobotu jsme jeli domů, prošli jsme pár obchůdku a dívali jsme se na nějaké dovolené. Nakonec asi jestli to výjde poletíme už ted v sobotu do Bulharska. Holky já se tak moc těším. Už tu dovolenou potřebuju. Tak uvidíme zítra. Máme vyhlídnutý zájezd a každým dnem ho slevnují, tak ještě čekáme. Sice je odlet z Prahy, ale to nevadí. Pořád nás to výjde levněji než kdybychom to brali přes jinou cestovku a odlet měli z OV. Horší je že nic nemáme. Musím sij ít koupit ještě jedny plavky, nějaké opalovací krémy a vyměnit peníze. Ale to se zvládne.
Jinak u nás nic nového. Koukáme už po nějakých bytech, ale pořád to není to pravé. Uvidíme, třeba až přijedeme tak se něco vyskytne. Andu , tak budu zase držet pěsti zítra at ti ten pohovor výjde. A na jakou pozici zítra jdeš?
Tak holky pište, at je co číst. Tento týden je v práci docela klídeček. Mám vše uděláno a nachystáno na příští týden co tady nebudu. Tak zatím čusík :slight_smile:
8. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahoj, Zabi, zítra jdu pro změnu na recepční do AT Comp - opět to mám asi 10 minut od baráku, takže jsme se bavili s otcem, že to by bala jó náhoda, kdyby mi tohle vyšlo :wink: Dneska je hezky sluníčkově, ale mohlo by být o něco tepleji - musím jít posekat trávník, ať můžem začít budovat základy na nový vchod do našeho bytečku :wink: Dneska už budeme mít jeden pokoj úplně hotový, tak se na to uklízení a stěhování už těším :slight_smile:

Včera jsme nakonec nikam nešli, neb bylo hnusně, nemáme moc penízků a nechtělo se nám sedět v hospodě, tak jsme si jen tak povídali a koukali na TV. Holky, už ať máme ten byt dodělaný, nebo svého drahého zabiju:grinning: Fajně se u toho hádáme a miláč je stále nasratý na mého otce, boť ho furt něčím úkoluje a nejlépe musí dělat jednu věc 3 krát... Takže už miláč pění a já to čas od času odnesu :grinning: Ale už jsem mu říkala, že musí otce pochopit, přece jen si ten barák stavěl vlastníma rukama a jen s pár lidma, takže tenhle domeček je jeho další dítko :wink:
8. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahojte holky,
mě klepne jsem měla takový dlouhý příspěvek napsaný a pak mě zaúkoloval šéf tak jsem to nechala tak a teď se to všechno vymazalo.
no ni tak repete.
Zabi tak to je super, kupování plavek a opalovacích krémů je snad to nejkrásnější zařizovaní - teda pokud neberu zařizování se a připravování se na miminko :sweat_smile: . Tak doufám, že vám to s manžou vše vyjde a pojedete a pak nám tu krásně poreferuješ o dovolené. A třeba přijedete ve třech :wink:
Andu tak to se ti vůbec nedivím, že už to chceš mít hotové. U nás to taky pořádně občas vře. Tchán je takový, že si všechno rozmyslí, na všechno má čas atd. a můj taťka, který nám pomáhá je zase pohrk a chce vše hned a my dva s manžou jsme mezi něma. Taky to chceme mít hned, ale zase si to nechceme rozházet u uhnat tchána. No prostě někdy to je dost náročné.
Jinak jsem holky četla diskuzi o problémech po vysazení HA a to sem neměla. Zbývají mi tři plata takže bojím bojím. Jsem zvědavá co přijde. Nejčastější problémy jako bolest při mrše a pusa jak puberťák samý pupínek tak to mám pořád i přes HA. No tak se nechám překvapit. :unamused: Mějte se moc hezky holky užívejte sluníčka i když jak napsala andu tak tepleji by opravdu mohlo být. :grinning:
8. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz
Dobré ráno, holky, tak já jdu v 10 na ten další pohovor, opět na recepční, tak jsem zvědavá... Už jsem z toho ale vcelku unavená a to nic ještě není! Až takhle po pohovorech budu chodit rok, asi se zblázním :sweat_smile: No teda doufám, že něco už co nevidět klapne :wink: Tenhle podnik bych měla ještě blíž než je ten hotel s "výborným" vedením (samože se mi nikdo neozval!), což, kdyby to vyšlo, by byla úplná paráda. Akorát je to tak blízko, že tomu nevěřím :wink: Tak se zatím mějte, já se jdu nachystat :wink:
9. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky nejsem přímo z ostravy ale ostravu mám kousínek můžu k vám??
9. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
ahoj strouzku jasan přidej se :wink:
andu tak budu ti držet pěsti :slight_smile:
9. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
hafac díky a jak dlouho se snažíte?? my začínáme 5. měsíc já blbá si najivně myslela že to pujde hned první měsíc a teď vidím že to je kumš to mimčo. každopádně mám pocit že všichni kolem mě těhotní do 2 měsíců a já nic
9. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
no my se teprv budem snažit. Koncem srpna nás totiž čeká výměna oken na celém rodinném baráku tak potom. Nerada bych totiž čučela na chlapy jak se dřou a uklízet by mi manžel nedovolil - myslím jako ten velký úklid po oknech a malování :grinning: . No taky mám z toho obavy, že to nepůjde tak lehce před okny doberu poslední tabletku a pak jdem na to :wink:. No strouzku budu ti držet pěsti ať se ti to povede a nejen tobě ale i andu a zabce ať můžete rozdávat těhu bacilky. :D
9. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
to víš holky byly tak hodné, že i když se nesnažíme tak mě vzaly mezi sebe :slight_smile:
9. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahojte holky, Strouzku, vitaj :wink:

Tož co se pohovoru týče, nevím, nevím, slečna měla na stole štos životopisů, takže to by byla jó náhoda, kdyby to vyšlo. Dávala mi nějaké věty na překlad do angličtiny, takže sranda, ale něco jsem vyžbleptala :grinning: Např. jsem ze zasedací místnosti udělala čekárnu, ale tak co už :grinning: :wink: Ale sranda byla, že jak jsem psala, myslela jsem, že pohovor mám 10 minut od baráku, tak jsem si vyšla ve třičtvrtě, že to v klidu stíhám a ejhle, ono to bylo na jiné pobočce :grinning: Není to vzdušnou čarou dál než 2 km, kousek od Slezskoostravské radnice, ale trolejbusem bych dorazila pozdě. Naštěstí byl doma přítel, takže mě tam hodil autem a byla jsem tam v 10 přesně :grinning:

Strouži, my s přítelem začínáme měsíc 6. a taky jsem si naivně myslela, že to bude raz dva... A ono ne :astonished: :grinning:
9. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahojki.
No teda vy jste se tady ale rozjeli.
Vítám tě Strouži. Jé vy už se tak dlouho snažíte a nic ?? :frowning2: Budu moc držet pěsti at to co nejdříve výjde. Ono se říká - nemysli na to, ale jak že? by mě zajímalo která ženská když chce otěhotnět na to nemyslí. Ale neboj ono to výjde a určo brzo :wink:
Andu, tak co? jaký z toho máš aspon pocit? myslíš že by to mohlo vyjít?
Hafi k té antikoncepci. Taky jsem si hodně přečetla o problémech po vysazení. Ale já musím zaklepat že já to mám v pořádku. Když jsem brala antiko, tak jsem to měla po 30 dnech a to naprosto přesně no a ted akorát se mi to posunulo a mívám to co 25 dní. Jinak v klidu.
Holky mě se tak dneska NECHCE. Ty hodiny mi příjdou že dneska stojí. Včera jsme s manžílkem přišli na to že nemáme druhý kufr. Tak dneska jdeme kupovat. Uvidíme co ulovíme. Vůbec se mi nechce a ani nemám ale náladu chodit po obchodech. Musím ještě vyrazit někam na ty plavky.
Jak se jinak máte?
9. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
Zabi, no pocit mám takový, že budu muset hledat dále :unamused: Tak tobě mrcha chodí taky po 25 dnech? Já mám nasazenou Proveru a chodí mi to přesně takhle, tak už jsem začínala stresovat, že je to moc často :astonished: Ale furt lepší, než těch původních 14 dní :wink: :grinning: Jinak já teď čekám až pán doomítá a vygruntuju byt. Takže jsme si teď dali obídek a přemýšlím, co budu dělat dál...

Ani holky nevím, jestli jste psaly odkud která jste?? :astonished: (teda jako nemyslím z Ostravy, ale z které její části :grinning: )

Zabi, tak ať vám ten lov vyjde:wink:
9. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Tak já hlásím Poruba.
9. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz
díky holky za přijetí

andu no jo to jsme si myslely všechny, moje známá pořád po doktorech byla i na gyn. operaci lékaři jí říkali jaký to bude problém a hned 1. měsíc těhu a já zdravá (tedy snad) cyklus a ovulka jak hodinky a nic :frowning2:
9. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz
já z ostravy nejsem jsem z bruntálska, přesně krnov ale holky bruntalačky tu nejsou nebo aspoň nemají téma tak jsem se tady k vám nasáčkovala :wink:
9. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím... :wink: Já jsem teda taky z Poruby, ale asi sem moc nepatřím, protože my se snažíme už 5 let a momentálně jezdíme do Olmíku do CARu :wink:
9. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
ahoj paraple ty jo 5 let to je dlouhá doba já už jsem nervní po 5 měs. :frowning2: jsem hloupá já vím ale když já se na mimčo mooooc těším.
9. črc 2008 v 16:42  • Odpověz
Stroužek - to chápu, první 2 roky jsem to děsně prožívala, teď už jen trpělivě čekám, jestli třeba někdy vůbec :slight_smile: :wink:
9. črc 2008 v 17:14  • Odpověz
parapli a můžu se zeptat jaký je u vás problém?? je u tebe či partnera ?
9. črc 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahojte holky,
to se nám tu krásně rozjelo. Vítám paraple98 mezi nás. Tak to tedy držím pěsti i tobě paraple. 5 let to už je fakticky dlouhá doba. To je hnus tato doba, ten co chce tak nemůže mít a ti co nechcou to rodí jak na běžícím pásu a pak to třeba skončí odložením do babyboxu a nebo se o dítě nestarají jak mají.
Zabi tak to je ideální přechod mezi antikem a obdobím bez. Tak doufám, že to ani u mě nebude katastrofa. :slight_smile: .
Tak jsem se rozhodla že všechny tři plata tabletek nebudu brát, doberu poslední to co jsem teď začala a pak už budu patřit mezi vás úplně :grinning: . Tak se tu holky mějte. Já zas za chvíli juknu tak pište pište jestli jste některá na netu.
Jinak já hlásím že jsem z Petrovic u Karviné z části Závada. Bydlíme tak půl kilometru od hranic s Polskem. :sweat_smile:
10. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
Nazdárek dámy, díky za milé přivítání :wink:

Hafa - no to je taky to, co nechápu..proč se někomu daří a přitom se nestará a někdo by se staral, ale nemá o koho :unamused: :angry:

Strouzek - u mně jsou to anovulační cykly a u manži horší SPG, takže my v tom jedem oba :wink: Ale už se chystáme na IVF, máme už podanou žádost, tak tím by se naše problémy měly konečně obejít, aspoň v to doufám :slight_smile:
10. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
Jé paraplátko tak to budu držet pěsti ať vše dopadne tak jak si přejete. :wink:
10. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky... můžu taky mezi vás? Mám doma už 16měs. berušku a rádi bychom jí pořídili sourozence. Jsem z Poruby... jestli se můžu taky vetřít? :wink:
10. črc 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu jen se klidně přidej je nás víc nebojme se vlka nic :grinning:
10. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky
10. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
ahoj strouzku
:slight_smile:
10. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahojte, holky,

zdravím nové příchozí Paraple a Zuzu. Teda, Parapli, 5 let to už je dlouhá doba! Ať IVF vyjde, držím pěsti:wink:
Tak koukám, že ty co jsou z Ovy, tak z Poruby - já jsem z druhého konce, bydlím za ZOO, ale je tu moc fajn, klídeček :wink: Tak přeji všem hezký den, jdu gruntovat budoucí dětský pokoj :wink: :grinning: Občas sem nakouknu, tak pište, pište:wink:
10. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
díky za krásné přivítání :wink:
10. črc 2008 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.