• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu: začíná se měřit po MS (pokud v ústech měříš, tak můžeš i během MS), každý den ve stejnou dobu, max. odchylka je půl hodiny ale fakt tam může být rozdílek, důležitý je předtím min. 3h klid (tedy nejlépe měřit ráno než vstaneš, jakýkoli pohyb může ovlivnit teplotu)... no a většinou je to tak, že během ovu klesne, pak stoupne- pokud se to nemění, neklesá anebo stoupá tak jsi těhu, když klesne, je to MS...:wink: jsou programy, které ti určí podle toho, zda byla ovu nebo ne - tam je myslím 3 dny minimálně nižší teplotu a pak to výrazně stoupne cca o 0,4 stupně, tak to proběhla ovu :wink:
neboj, určitě to funguje...
31. črc 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
jojo, já vím, Zuzi, říkám, že už jsem měřila, dokonce jsem chvíli zapisovala na wunschkinder či jak se to jmenuje :wink: A právě mám ty teplotky opět nízké a neměnné, jako jsem měla před brním Provery. S Proverou to vypadalo, jakoby probíhala ovulka ukázkuvě, akorát, že Provera BT zvyšuje - takže jsem se na to během jejího braní vyprdla :wink:
31. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
aha... no tak vítej v klubu :wink: asi taky přestanu měřit, neb mě to akorát vždycky rozdepkuje...
omlouvám se, že jsem poučovala o měření BT :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
tak to já měřila jen po ovu a to zrovna ten měsíc co jsem našla // takže nevím každopádně nad teplotama jsem se zhrozila, furt 37,5 někdy večer i 37,8 manža to ohodnotil buď si těhu nebo máš zánět jak prase :grinning:
31. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
strouzku: no a vidíš... a je to :wink:
31. črc 2008 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Nene, Zuzi, to je v poho, se nemáš proč omlouvat :wink: No já donatírala dveře a teď jsem se domluvila s kamarádkou, že jde se mnou na nákup :wink: Tak se zatím mějte, já se jdu zkulturnit a vyrážím :wink:
31. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
andu: užij si to :wink:
31. črc 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
holky taky valím páček
31. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahoj strouzi,,,
tak tu zase budu sama :frowning2:
31. črc 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak holky dala jsem testíky do albíka. Tak mrkněte - ale líp to vyfotit nešlo
31. črc 2008 v 17:30  • Odpověz
zabkooo: krásné!!!!! //
gratuluji, je to super vidět :wink: a to jsem občas pěkně slepá
31. črc 2008 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
zuzi díky. Jen nevím proč se mi to první nedařilo líp vyfotit - je to rozmazané.
Vyfotila jsem i botičky, ale bohužel mi to napsalo, že je to moc velké rozlišení a já to neumím upravit :frowning2:
31. črc 2008 v 19:00  • Odpověz
zabko: pošli mail a já ti to zmenším: zuzu_z@centrum.cz
31. črc 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé zuzi já jsem to z fotáku vymazala a vyfotila znova a už je mám v albíku - botičky
31. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz
zabi super!!! holky jdu na to, držte palce, mám // na ovu testu a podle Jonáše nej den pro plození...
dobrou noc a snažte se!"""
31. črc 2008 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
zabičko super čárečky a botičky :wink:
zuzu tak to držím palečky doufám že to včera vyšlo :wink:
1. srp 2008 v 07:10  • Odpověz
ahou strouzi
dobré ranko holky,
tak zuzi doufám že snaženíčko dopadlo dle tvého přáníčka a teď držím pěsti :slight_smile:
žabi nádherné dvě čárečky a ty botičky no supéééér
1. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
Jé, Zuzi, tak to se ti to všechno hezky sešlo! :slight_smile: Já mám BT pořád stejnou, takže zjevně nic :frowning2:
1. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
dobré ránko...
tak doufám, že hoši plavou nebo už doplavali a jeden se vcucnul :slight_smile:
do podrobností zabíhat radši nebudu ale jsem groggy... :frowning2:
a BT stoupla, tudíž ovu určo byla. Jupíííí!!!
1. srp 2008 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
andu jak nic jako ovu?? a ovu test si zkoušela??
1. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
andu: a nemáš to taky ke konci cyklu jako já? já ovu 23DC a cyklus dlouhý asi tak 29dní... :confounded:
1. srp 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc nestíhám, znáte to :grinning:
Jak vidím, pěkně se snažíte, u mě MS źatím nikde, ale zítra myslím, že určitě příjde. Po porodu došlo k tomu, že vůbec nepoznám, že má MS přijít, nic mě nebolí, nic necítím, akorát jsem týden předem víc podrážděná a nepříjemná :grinning:
1. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno - teda už dopoledne.
No Zuzi, tak vy jste včera tak řádili že jsi grogy? Tak doufám že se povedlo.
Já se pořád nemůžu nějak dokopat k tomu abych si zavolala na alergologii a zeptala se na ty inhalatory co beru na to astma, jestli to nějak nevadí. Furt mi příjde že budu jak blbá kráva, která to nemá ještě ani potvrzené od Dr. a hned volá. Ale zase na druhou stranu, co když se tomu něco stane? četla jsem že Symbicort holky normálně během těhu berou, ale ten druhý sprej jsem nidke nenašla. Tak jsem se rozhodla že ho prostě nebudu brát. V pondělí (11.8.) až půjdu k Dr. a potvrdí mi těhu tak zavolám hned na alergologii a objednám se.
Holky já se snad ale té kontroly u dr. nedočkám - připadá mi to strašně dlouhá doba :frowning2:
1. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
Strouzi a jak jsi na tom ty? bolí tě něco? mě sem tam píchne v podbříšku nebo takové ty tlaky jako pri MS. Ale jinak v poho, akorát včera se mi nějak točila hlava.
Jsem moc zvědavá co ti dr. v úterý řekne
1. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Zabko, neboj, dočkáš se :wink:
S těmi spreji na astma těžko říct, ale léky na alergii a spreje obecně se mají užívat jen v akutním případě :unamused: Já mívám taky problémy v určitých obdobích roku, ale stačí mi "jen" kortikoidový sprej, taky jsem ho přestala užívat, ale když jsem měla ucpaný nos, tak jsem ho několikrát použila, nic se nestalo, určitě to bylo lepší než kdybych měla neustále bolesti hlavy kvůli alergii...
1. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
ahoj zabko nic si z toho nedělej nejsi blbá kráva se koukni na mě denně furt testuju ráno i večer abych se ujistila jeslti tam je, včera jsem šla doobchodu měli krásný letní šaty a ta baba mi říká tak si je zkuste třeba vám budou no a já ne ty mi nebudou dlouho jsem těhotná, tak se ptala jak dlouho a já že jsem teprve našla //, si musela říct že jsem vadná

jinak ty tlaky v břichu mám taky
1. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Beránku já si myslím že bez těch sprejů bych ale ani nemohla být - zapomenu si vzít večer a v noci mám co dělat abych se neudusila. Beru je ráno i večer. No alergii mám taky ale tu mi léči nějakýma injekcema - už na ně chodím třetím rokem. ALe nedávno jsem se ptala dr. kdybych náhodou byla těhu, tak co ty injekce - a ona že by mi neublížili ale s principu je prostě přestavají dávat - kdyby tedy náhodou něco.
No uvidím
1. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Tak astma je něco jiného než alergie, to asi nesmíš přestat brát, to je jasné...ale všechno bude v pohodě, neboj, už se těšíme na potvrzení těhu :dizzy_face:
1. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
No Strouzi, co je ti do toho co si ta ženská myslí. Neboj nejsi sama kdo testuje. Ja taky ale jenom ráno. A pořád tam jsou //. Budu asi trošičku klidnější když budu u dr a řekne mi že vše je OK. Ale i tak strach budu mít celých 9 měsíců. Strouzi když jsem si dala výpočet přibližného termínu porodu - chtějí po mě poslední MS - to jako první nebo poslední den? Fakt se v tomhle nevyznám
1. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Jo to já se Beránku taky moc těším - ale obavy jsou
1. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.