• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
První den MS :wink:
1. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
díky beránku
1. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
Tak kdy ti to vychází? :grinning: To bude beran, co? Jako já... :sweat_smile:
1. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Strouži, ovu test jsem nezkoušela, ale zkoušela jsem pár cyklů měřit BT a teď pár dní měřím taky a žádná změna. Zuzi, je fakt, že by to na konci cyklu mohlo být, však uvidím:wink:
1. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Beránku vychází mi 4. dubna a měla bych být asi 4 týden - takže doufám že jak půjdu k dr. to budu začínat šestý , tak něco uvidí
1. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Ono asi je lepší jít trochu později k dr. at tam už člověk opravdu něco vidí, než aby šel dřív a nic a akorát by se stresoval.
1. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
zabko toje divný ne? mě vychází 6 dubna TP a to jsem měla mrchu před tebou a vyšlo mi to na několika kalkulačkách na netu i v knize
1. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
A jak vám to vychází cvičně na koníkovi? Tady mi to házelo o 3 dny dřív než mi stanovila dr., ale těch pár dní nehraje vůbec žádnou roli :wink:
1. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Strouzi dělala jsem si to podle toho kalkulatoru co jsi poslala a vycházi mi i tam 4.4.2009. Já měla poslední mrchu od 2.7 - a cyklus mám co 24 dní
1. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
No právě záleží na délce cyklu,to ovlivňuje :wink:
1. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
No už jsem se lekla. Tak Strouzi ty máš asi teda delší cyklus ne?
1. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Tak my jsme už dubňátko prošvihli, ale přítel by asi stéjně raději jiný měsíc, při představě, že by měl takové jako jsem já dvě (dva) :grinning: Ne, dělám si srandu, ale škoda...
1. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
aha já myslela že záleží kdy byla mrcha a kdy bylaovulace
já měla 1.7. ms a ovulku 13.7. , cyklus 27 dnů
1. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
No mě teda ovulace vyšla v té tabulce na 12.7. - to byl hned první den u moře :sunglasses:
1. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
Tak propočet termínu porodu je pouze teoretický propočet, dr. nazajímá kdy byla ovulace, ale kdy byla MS. Stéjně to není přesné, jedině, že byste přesně věděly, kdy k tomu došlo nebo by se jednalo o umělé oplodnění, tam je to naprosto jasné :grinning:
1. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Holky nakonec je mi to jedno, hlavně at je mimi zdravé - nebo ten zatím pulec co je ve mě :grinning:
1. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
ale 4.4. by nebylo špatné datum
Strouzi bereš nějaké vitamínky? já beru jenom kyslinu listovou, už od dubna
1. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
Zabko, přesně tak :slight_smile:
V 9tt vypadala naše Betuška fakt jako červíček, bez nožiček a ručiček :grinning:
1. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
no brala jsem listovku ale ted jsem si koupila femibion je tam všecko hořčík proti křečím listovka atd.

jo a taky piju čaj pro těhule
1. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
Stéjně se ty miminka nakonec narodí,když chtějí ony, krásné nebo míň krásné datum, je jim to naprosto jedno :grinning: :grinning:
Já jsem si taky říkala, že by se mi líbilo datum 13.7., no a nakonec z toho nic nebylo, TP jsme měli od 14.7. do 17.7., dr. to různě posouvali, a nakonec se nám narodila 10.7. :wink:
1. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
Ale moje švagrová, která se zabývá numerologií, tak říkala, že bych mohla rodit 10.7., že bych měla holčičku, se kterou bych si moc rozuměla, to mi říkala 9.7. ve 22hod přes skype a já ji říkala, že to asi těžko, že mi nic není, tak rodit určitě nemůžu...no a nakonec to dopadlo tak jak řekla, ještě teda uvidím, jak to bude s tím, že si budeme dobře rozumět, hlavně v pubertě, na to se už těšíme teď :grinning: :grinning:
1. srp 2008 v 10:19  • Odpověz
no říká se jen 5% dětí se narodí v termínu který vypočítá doktor

beránku já na numerologii taky dost věřím, v práci máme jednu paní co to dost počítá a dala mi rozbor, vše sedělo dokonce i na tento rok jsme měla že od půlky roku se mi změní život a bude to asi těhu no a vidíš vyšlo to :wink: počítala mi i datum svatby i jména
1. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj beranku :wink:
jé tady se řeší numerologie :wink: tak to je super, že si budete rozumět, hlavně v té pubertě :wink:
1. srp 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem byla rok před otěhotněním u kartářky a ta mi taky předpověděla, že bych za rok měla rodit a mít holčičku. V té chvíli jsem tomu moc nevěřila, protože 6 měsíců se nám nedařilo a nakonec to vyšlo úplně přesně :wink:
Taky mi předpověděla druhou holčičku, tak jsme moc rádi....ještě se musí zadařit :slight_smile:

Nám říkala porodní asistentka na těhotenském kurzu, že rozptyl v termínu porodu může být i 3 týdny, prostě dr. teoreticky spočítá TP podle MS a v půlce cyklu stanoví ovulaci, ale ta ovulace mohla být ve skutečnosti úplně jindy, s tím se nepočítá, tak nám právě říkala, že děti, které se podle dr. přenáší, že ve skutečnosti vůbec nemusí být přenášené a naopak děti, které dr. považují jako předčasně narozené, že mohou být ve skutečnosti narozené přesně :wink:
1. srp 2008 v 10:29  • Odpověz
Zuzu, to se ještě uvidí :grinning: V pubertě si rozumí málokteré dítě s rodiči,ale my se považujeme za skvělé rodiče, tak věříme, že jo :grinning: :grinning:
My jsme vybírali jméno naší Beatky i podle numerologického výkladu a vůbec jeho významu :wink:
1. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Jé holky numerologii dělá moje tchýně. Taky má vše přesnsě spočítané. Když se dozvěděla že se budeme brát, a že svatbu chceme v září, tak nám to vypočítala. No myslím že ona už tuší že jsem těhu. Ona chodí ke kartářce a nějak vše jí vychází až nad tím někdy kroutím hlavou. Takže až jí to po nějaké době sdělíme, tak už nám řekne že to věděla :wink:
1. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
beranku: no jako třeba já, mám ovulaci až těsně před MS...
1. srp 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
holky kde jste??? :wink:
1. srp 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
jsem tu jak je u vás tady je zamračeno
:frowning2:
1. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.