• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
tady se to mračí...
1. srp 2008 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
no tak nevím kde mají ty tropy a modrou oblohu co slibovali
1. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
tak modrá obloha místy je... doufám, že nebude pršet zítra.. to bych jim na tu svatbu fakt nepřála...
1. srp 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
jo vlastně ty jdeš na tu svatbu
1. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
už jsem tady. Měla jsem tu šéfíky ale už jsem je odprovodila.
1. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
já už jsem taky tady byla jsem na obídku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
Jé Zuzi ty jdeš zítra na svatbu? Já bych taky šla. Ale v takovém horku bych tam asi umřela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem si dala obídek, musím se pochválit - včera jsem udělala zapečenou brokolici a je výborná - tu můžu .
No tak odpoledne prý jdeme na kolo - to vypotím aspon přebytečné tučky
1. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
no já bych taky šla na svatbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
ale hlavně bych už šla domů :pensive:
1. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
jo to já taky. čučím tu na hodiny a oni se skoro ani nehnou
1. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
Ještě ale dvě hodiny a pak hurá domů. Manžílek chce abychom šli na kolo, ale mě se začíná chtít spát
tak nevím, nevím.
1. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
Hafi a jak to jde v práci po dovolené - hrůza co?
1. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
holky hezký víkend valím dom
1. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
vám taky krásný víkend papa :wink:
1. srp 2008 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
ahojky babule.. tak jsem se sem dostala až takhle večer, to tady asi nikdo není.. :unamused:
dopoledne jsem prospaly, pak trošku poklidit, udělaly jsme oběd a šly na koupák.. :grinning: , bylo fajně
za chvilku se vrátí naši z dovči z chorvatska, tak se staví prý aspoň na 5min, vidět michalku :grinning: :grinning: , to bez ní nešlo prý vydržet
jinak jdem zítra na svatbu, v neděli slavíme michalčin roček, takže se připojím asi až v neděli večer nebo v pondělí.. :wink: :slight_smile:
1. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahojte, holky, tak jak je takhle při neděli?
Na mě přišly lehce chmury. Už jsem vysadila Proveru, objednala jsem se na 6. k tomu Dr. a doufala, že mrcha přijde i po vysazení Provery po 25 dnech. Ale ouha, uběhlo 15 dní a mrcha je tu zas... Tedy po pravdě řečeno, ani nevím, jestli je to mrcha. Neb není to typická krev, spíš bych to popsala jako silné špinění. Omlouvám se za popis:grinning: Přemýšlela jsem i nad tím, jestli to nemůže být ovulací, ale na to je to asi moc silné :frowning2:

Jinak koukám, že téměř všichni byli na svatbách :wink: Můj přítel šel taky kamarádovi, tak ho dnes ještě nemám doma :wink:
3. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
Michalce vše nej...
bylo to náročné, ale krásné :wink:
andu: žádné chmury!!!!
3. srp 2008 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
Jejda, úplně jsem na Michalku zapomněla! :sweat_smile: Tak jak si užila oslavu?:wink:

No já si teď na netu objednala Femigard a hodlám ho popíjet, neb tenhle zmatek už mě nebaví :wink:
3. srp 2008 v 16:17  • Odpověz
krásný večer všem :slight_smile:
i když pochybuju, že tady teď někdo je.. :grinning:
3. srp 2008 ve 23:41  • Odpověz
takže u nás.. včerejší svatba. super truper, nevěsta překrásná, ženich sympoš, žranice veliká.. domů jsme se vypravili už ve 2hod ráno, neboť už jsem nemohla ustát na nohou :angry: , né jako že bych byla ožralá, ale měla jsem nové boty a už večer mi praskly 2 puchýře, no a ve 2hod už jsem to nemohla vydržet, nešlo tančit, nic.. :frowning2: škoda převeliká :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

všem děkujeme za gratulace naší malé slečně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na oběd přišli naši, pak jsme sjeli ke kamarádce pro dortík a doma jsme předali oslavenkyni dárečky.. největší úspěch sklidilo odrážedlo ve tvaru hafana :slight_smile:

fotečky dodám, jakmile mi je někdo zmenší.. furt nám ještě nejde ten program na úpravu :angry:
3. srp 2008 ve 23:42  • Odpověz
takže všem přeju krásnou dobrou noc, pa :wink: :slight_smile:
3. srp 2008 ve 23:44  • Odpověz
Dobré a hezky sluníčkové ranko holky,
tak já se musela v pátek brzo odhlásit, jelikož jsme tu měli správce sítě a dělal jakési reorganizace. A teď jsem vás dočítala a zírám misakri stejně jako zuzu na svatbě no holčiny se máte :wink:
MIchalka o víkendu oslavila jeden roček tak velká gratulace dodatečně od "tety" z koníka :wink: :grinning: :grinning:
a co vy holky naše těhulkové neblinkáte??? :wink: :wink: je vše ok??
Andu no snad to nebude nic hrozného to tvoje špinění. Já tentokrát dostala mrchu o dva dny dřív a měla jsem ji nějak moc slabou taky spíš jak nějaké špinění, ale přičítám to tomu, že moje tělo utrpělo šok z rychlého převýšení na dovči. Vždyť mi vystoupali během hodiny z 400 m.n.m do 2900 m.n.m. a potom zas hned zpátky. :confused: :confused: no a nehledě na to, že jsem vlastně 4 dny v kuse seděla na motorce a pařila se v koženém. No snad to nebude mít žádný vliv a využijeme těch pár měsíců po vynechání HA co doktoři říkají, že to je jak pohnojeno a zadaří se. :wink:
Tak snažilky hlavu vzhůru ( já vím mě se to říká, když teprv začínám, ale podpora musí bejt) :wink: těhulkám zdravíčko a fuj já jdu makat.
Jo ještě žabi ti odpovím v práci po dovči hnus fialový vůbec se mi nechtělo a tobě se nechtělo určitě ještě víc, když jste byli u moře a tak dlouho.
No nic fakt už jdu makat se zas juknu až budu potřebovat pauzu. :sunglasses:
4. srp 2008 v 07:07  • Odpověz
brý ráno
4. srp 2008 v 07:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Misakri opožděně, ale přece vše nej Michalce.
Jak jinak se máte po víkendu? My byli u ségry - synoveček slavil svátek, tak jsme mu šli popřát. Něco jsme opekli , pokecali a valili domů. Samozřejmě padly narážky na miminko - ale my zarytě tvrdili že ještě nic , že máme ještě čas. Ti budou pak čubrnět až jim to oznámíme - teda doufám že mimi bude zdravé a budeme mít tím pádem co říct.
Jinak hafi žádné zatím nevolnosti nemám - a kdyby se mi vyhnuly, byla bych jedině ráda. Jinak u nás v pohodě. Žádné chutě, nic, akorát sem tam bolí břicho, prsa, a chodím častěji nějak na záchod. Příští týden budeme vědět více. Škoda že pan dr. má čt, pá dovolenou. Nějak se ty dny vlečou - do dalšího pondělí daleko.
Strouzi ty jdeš k dr. zítra co? závidím. Tak pak musíš poreferovat co a jak. A jak se ty cítíš? viděla jsem tvé albíčko a vidím že pořád testujete. My ne. ALe dneska si jdu koupit testík - je to týden co jsem to zjistila, tak jsem zvědavá jak čárka zesílila.
Jinak holky jdu taky něco dělat i když se mi fakt nechce.
4. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
ahoj zabko, já příznaky taky moc nemám, píchne mě občas v břichu nebo zabolí, zvětšily se mi bradavky a na záchod chodím taky častěji, ale spíš kakat než čůrat. jsem četla že těhule mají zácpu, hm tak to mám pravý opak :grinning: jinak testuju testuju v testech už jsou určitě tisíce ale nedám si pokoj,ještě že máme pokažený foťák jinak bys viděla ty kvanta testů, denně tak 2 testy zkusím a testuju už 14 dní skoro tak si to spočítej :wink: jo a k dr. jdu no, bojím se, včera mě postihla panika bulela jsem že se bojím, cokdyž bude něco špatně nebo vůbec těhu nejsem atd.
4. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
Strouzi neblázni. Určitě je vše v pohodě. A těhu určitě jsi - proč by jsi jinak měla na testech pořád // ? . Neboj vše bude v pořádku. Já bych se naopak docela těšila k dr. Sice doktory nemusím, ale na to aby mi vše potvrdil a já byla aspon trošičku v klidečku - za to to stojí.
Já si budu muset ještě týden počkat - což mi příjde šíleně dlouhá doba.
No taky nepocituji že bych měla zácpu. Zatím v poho.
4. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
zabko no já vím asi těhu jsem ale zase je tu více rizik, např. mimoděl. těhotenství, nebo že se mimčo nevyvíjí správně atd. takže klid budu mít až zítra. já jsem hrozný nervák na tohle
4. srp 2008 v 07:53  • Odpověz
dobré ránko,
strouzku: mysli pozitivně. Potřebuješ to ty a hlavně ten malý drobeček u tebe v bříšku :wink: žádný takový, potřebuje klid!!! :wink:
zabi: vydrž, taky se dočkáš... až půjdeš k dr, tak já budu testovat... tak vím, jak dlouhá doba to je... :grinning:
zkusím vložit fotečku ze svatby do alba...
4. srp 2008 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi. Jak bylo na svatbě? to je blbá otázka , určitě dobře co?
Strouzi, jak psala Zuzi myslet pozitivně. Mě bylo už několikrát řečeno že pokud si pořád říkáš to nevýjde, nebo prostě to vše vidíš negativně, tak si to akorát přivoláš. Takže mimi bude v pořádku. Vůbec na takové špatné chmury nemyslet jasný? Mě to napadlo hned na začátku, ale ted věřím že prostě vše bude oK.
4. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
ahoj zuzu, jj měla bych být v klidu a pohodě ale nejde mi to. aspoň do zítra ne, strach z doktora a z toho co mi řekne nezměním, ještě že jdu už zítra a budu vědět na čem jsem, o pár dnů navíc zblázním se
4. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.