• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabko: no krása... jsme si i zatrsali jak zamlada :slight_smile: Měli to v kostele, to byl trošku oříšek, ptž udržte dítě rok a půl takovou dobu v klidu. Tak trošku jim to zpestřila, hlavně jak začaly hrát varhany musely jsme pryč, ona se strašně rpzbrečela, jestli se jich bojí či co... byla jak cukrová panenka, no uvidíte v albu...
nejhorší bylo, že k nim do baráku se jede do kopce po štěrku a my jsme si tam udělali díru do výfuku, tak jsme pak jeli zpět s "tunningem" :grinning: Musíme to nechat spravit, v sobotu odjížídme k našim na dovču...
hostina byla famózní, podařilo se mi nechat si dát dětskou porci, kterou pak snědl manžel, tak jsem mohla zobat zeleninu a ovoce. Dort se mi naštěstí vyhnul... tak jsem nikoho neurazila a neporušila svoje stravování...
Terka šla spát v 20:30hodin, už byla dost utahaná, tak dostala chůvičku do pokoje a bylo. Ráno krutý budíček v 6hodin, podařilo se mi ji přesvědčit, ať si do půl osmé potichu hraje... no a pak jsme vstali, sbalili se a jeli domů....

zabko: no to je pozitivní myšlení! tak to má být :wink:
4. srp 2008 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
zuzu moc vám to slušelo,malá jak andílek, po kom má očka modrý, po tatovi??
4. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
strouzku: moc děkuji :wink: jj, malá je celý táta, jen ty tmavé řasy má po mně. Taky doufám, že po něm zdědí metabolismus, protože kolik on tam toho sežral (to se fakt nedá říct sníst) a pořád ještě chodil a co by si tak ještě dal... :grinning: to je ale příroda nespravedlivá co...
já mám takový pocit, že to brzy dostanu... :frowning2:
4. srp 2008 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
no já jsem zvědavá jaký oči bude mít naše dítko má 3 možnosti, manža má jedno oko modrý ( po otci) a druhý zelený (po matce) a já hnědý tak jsem zvědavá jak se to smíchá
4. srp 2008 v 09:05  • Odpověz
strouzku tvůj manža má fakt jedno oko modrý a druhý zelený? :-O to je zajímavý
4. srp 2008 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
no má no, jedno po mamě a druhý po tatovi a naše sousedka má jedno hnědý a druhý modrý :grinning:
4. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
teda holky vám to slušelo na té svatbě jedna hezčí než druhá. fakt moc moc moc
strouži kolem tebe se nějak vyskytují kouzla přírody i když u manži to asi tak až moc okaté není když je to modrá a zelená, ale ta sousedka to už je úkaz :wink:
Ale stejně to nemá na ta dvojčata co hlásili tak před půl měsícem ve zprávách jednovaječná a jedno je černoušek a jedno bílé :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
jj o těch dvojčatech to jsem viděla, co ty geny dovedou vyvést co?? jako přírodní ukaz je jiná sousedka taktéž z baráku od našich a té se narodilo vnouče a novorozené a už 2 vyroslé zuby :grinning:
4. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
hafi: děkujeme :grinning:
strouzku: to je teda síla...
4. srp 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
holky kde máme beranka??? :wink:
4. srp 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi pěkné fotečky ze svatbičky. Moc krásné jste byly.
Holky dneska asi rodi moje kamarádka. Nejsou přihlášeni ani na skypu ani na icq, což za poslední měsíce nebývalo tak snad se jim dneska narodi miminko - termín měli už v pátek, ale to se malému nechtělo ven. Tak jsem zvědavá.
Holky já mám tak sto chutí jít domů. Vůbec mě to tu neba. Včera se mě manžel ptal jestli bych byla ráda třeba na nemocenské - celých 9 měsíců - no řeknu vám uvažovala jsem asi tak minutu a řekla že ani náhodou. Neumím si přestavit že bych byla zavřena doma a mít napsané jen vycházky. Ta práce by mi hodne chyběla. Ale dneska bych šla domů. Tento týden se určitě povleče.
Holky to si děláte prdel, že jednovaječné děti a černoušek a běloušek? No tak to je síla. Strouzi co když ti zítra řeknou - jsou tam dvě? Já už nad tím přemýšlela a asi by mě tam křísili.
Dneska to nevypadá na nějaký tropický den. Sluníčko je prozatím zalezlé za mraky - to je dobře.
4. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
když řeknou 2 tak se poseru radostí já i manža chceme moc dvojčata
4. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
To jo? já si to neumím ani přestavit - mít dvojčata. Já doufám že tam bude jenom jedno
4. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
Tak to budu moc držet pěsti at tam teda máte dvě mimiska :wink:
4. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahojte, holk:slight_smile:

Zuzi, Terezka vypadá jak nevinný andílek :wink: Hafi, no kdyby se mi to s tou "tetkou" po 14 dnech stalo po 1., ani bych to nijak zvlášť neřešila... Ale po dobrání HA se mi takhle pos... už 3. cyklus, takže jsem to chvíli nechala být a pak mi Dr. nasadil právě tu Proveru, aby se to upravilo. No nic, ve středu jsem k ďurologovi objednaná, takže předpokládám, že mi ji nasadí znova a rozhodla jsem se, že je budu zobat spolu s tou Femigardovou tinkturou :wink:

Zabi a Strouzi, nebojte, určo jsou miminka v pořádku a hezky rostou :wink: No jinak já doufám, že až se nám zadaří, dvojčátka to nebudou, neb nevím, jak bychom to zvládalai nejen finančně, ale hlavně psychicky :sweat_smile:
4. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
andu: zdání klame... je to dračice :grinning: Kde jsi ten Femigard sehnala? v lékárně? nebo z netu?
zabi: já taky chtěla dvojčátka, že bych měla dvě děti a jen jednou rodila :slight_smile: no ale teď bych dala přednost jednomu...
4. srp 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj andu
4. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
já to asi nevydržím do píštího týdne.. :frowning2: proč zrovna já musím mít cyklus dva měsíce... :frowning2:
4. srp 2008 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
máš tak dlouhý zuzu jo? já měla27 dnů a i tak to bylo nekonečné
4. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Zuzi ty máš tak dlouhý cyklus? ty bláho. Já měla co 24 dní a to mi zase přišlo docela málo. KDyž jsem brala prášky tak jsem to měla co 30 a to bylo super. No ted dooufám že mrchu neuvidím nějakých 9 měsíců :wink:
4. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Andu copak dneska máš ty v plánu? zase malováni?
Holky já se dneska tak nudím. Mám vše uděláno a tak tu čučím na net
4. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
holky no původně jsem neměla, tak nevím, co se děje. Ovulace až 24den... takže já ani nevím, kdy mám nebo nemám testovat. Zkusím to za týden a uvidíme, no...
zabi: já mrchu neměla rok a půl... kdyby mě nezačala zlobit HA pro kojící, tak bych zřejmě ani neměla... no a pak jsme se rozhodli že to zase zkusíme...
4. srp 2008 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Jejda, Zuzi, tak ty jsi teda zas opačný extrém, což?:wink: Ten Femigard jsem sehnala na netu, není to sice nejlevnější, ale za cenu toho, že se mi ten poťapaný cyklus upraví jsem si řekla, že to stojí:wink:

Zabi, n, malovat dneska nebudu, ale čeká mě úklid nové kuchyně. Ehm, ona to tedy kuchyň tak úplně ještě není, neb tam mám akorát sporák s troubou, linku, ledničku a nějakou skříňku, ale stejně tam je bordel, jak se tam furt něco dodělává... No a navíc je to spojeno s budoucím obývákem a tam je taky spousta haraburdí, tak jsem se rozhodla, že dnes se vrhnu na to :wink:
4. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
andu: já taky budu uklízet, ale nechce se mi...musím, než začne být ještě větší hic!
4. srp 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Uff, Zuzi, no já se taky nemůžu dokopat! Ale už jsem dokecala s kámoškou na ICQ, poslala zas odpovědi na 2 inzeráty a už jdu opravdu na to! :wink:
4. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
andu: já už taky opravdu jdu na to :grinning:
4. srp 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
fůůůůůj já mám nechuť až se za to stydím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
4. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
holky koukám taky máte lenoru, já se nemůžu k ničemu dokopat, není tu šéf za celý den jsem neudělala lautr nic :pensive:
4. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
já jsem už uklidila naši ložnici, umyla koupelnu a wc a teď jdu na kuchyňský kout a kuchyň. Nejhorší bude obývák, Terky pokoj se ani moc uklízet nemusí, bo tam skoro není... já jsem aktivníííí!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky já mám nechut do práce už od rána. Ted tu byl nachviličku šéfík, pokecali jsme a zase nemám co dělat. Já už bych tak šla domůůůůůůůůůůů. Ještě 2 hodiny a tradá
4. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.