• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Tý jó, Zuzi, ty jsi borka :slight_smile: Já jen zametla, povytírala a teď vařím... já bohužel zatím nikde moc uklízet nemůžu, neb je všude spousta věcí, co půjdou vyhodit... Něco už jsem odnesla do sklepa, ale nějak to neubývá :frowning2:
4. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz
holky nechcete přijít k nám?? jsem sice včera uklízela ale není to vidět :angry: dneska mě čeká koupelna a ložnice uklidit
4. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
valím dom zítra mi držte palce
4. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
Hihi, Strouzi, jak jsi to uhodla, že nechceme :grinning: Teda na úklid určo ne:grinning: Jinak zítra tfuj, tfuj, tfuj ať je vše v pořádku a můžeš se radovat :wink: :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
jejku strouži tak tak už valíš domů?? Tak na zítřek držím pěsti. A s úklidem dej pokoj :sunglasses: jsem v neděli dopolko vygruntovala celý barák jen povytírat schody jsem nestihla a venku jsem si vyplela pár záhonů s růžema a s okrasnýma trávama, takže jsem zlikvidovaná jak borůvka, ale dnes jdu zase juknout na další miminko, ale tentokrát starší a to už má dokonce za sebou i cestu z ameriky tak jsem zvědavá půjdu asi ještě před návštěvou koupit nějakou drobnost ať nejdu s prázdnýma rukama a jestli mě sousedi vyfotí tak přihodím zas novou foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
nevím jestli to je tím teplem, ale je mi teda pořádně šoufl a bolí mě hlava :cry:
4. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
hafi: tak se těšíme na foto
strouzku: na zítra držíme pěsti...jo a teplem? Není to náááhodou něčím jiným???
mě asi jde MS... :frowning2: mám takový MS bolesti takže snad to je jen pocit
4. srp 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
čau baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2008 v 15:18  • Odpověz
holky, kde jsou ty metříky? jaký nick mám hledat?
bolí mě totiž jako dost břicho, tak chcu kouknout, jestli to není ovu.. :wink:
4. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
snazilky.....
4. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
zuzi, děkuji :wink: :slight_smile:
4. srp 2008 v 15:23  • Odpověz
to bysme na to měli s táto vlítnout, že?
ale nemůžeme.. jednak antiko v podobě s námi spící michalky a pak ve vedlejším pokoji spí sestřenka.. takže mimi tenhle měsíc určo nebude.. :unamused: :frowning2: :angry:
4. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
nikde nikdo? tak se jdu natáhnout :grinning:
4. srp 2008 v 15:28  • Odpověz
miso: no znám spoustu lidí, kteří otěhotní i mimo ten 13-15.den - ovulaci máme každá jinak - třeba já ji mám 22-23den, takže neboj :wink: klidně se to může povést :wink:
4. srp 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
zuzi první den po mrše hahahahah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hnedle na druhý den ucítím projevy těhulkování to asi ne. I když vidina by to nebyla špatná
Mějte se hezky holky já fičím domů juknout na tu malou američanku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
4. srp 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Vedro mě ubíjí a nějak nestíhám, byly jsme dnes na plavání a pak venku, tak teď uspává dítě tatínek, aspoň mám chvíli klid :grinning:
U mě nic nového, MS dorazila jako hodinky v sobotu, takže tento měsíc věříme, že bude úspěšnější :wink: I když teď začíná být Betka dost protivná, možná jí taky vadí to vedro nebo nevím, tak si říkám, jestli vůbec druhé dítě momentálně chci :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 16:24  • Odpověz
hafi: krásné fotečky z dovolené :wink: no a jsou případy, kdy maminka dostane MS a je těhu :wink: je to teda vzácnější ale může se to stát :wink:
ahoj beranku... já si říkala, kdepak jsi :wink: nevadí, příští měsíc se určitě povede...někdo tu se mnou musí zůstat :wink:
holky to je vedro... a to jsem si myslela, že když zaprší, tak se ochladí :slight_smile:
4. srp 2008 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko kočky :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2008 v 07:10  • Odpověz
dobré ránko... :wink:
hafi: dobrá náladička, to je super ... :wink:
5. srp 2008 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz
jj jsem se úžasně vyspala a děkuji za pochvalu foteček zuzi :wink:
5. srp 2008 v 07:23  • Odpověz
hafi: není zač...
holky já mám pořád MS bolesti tak jsem jen tak z hecu testla a / :frowning2: samo jsem to čekala, ale kdyby nááááááhodou, že. No ale nevzdávám se, dokud mrcha nepřijde, tak budu věřit, že to vyšlo...
5. srp 2008 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
jasnačka nevzdávat se - držím pěsti a usilovně na tebe myslím :wink: :slight_smile:
5. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
hafi: děkuji :dizzy_face: jsi hodná... v sobotu odjíždíme k našim na dovču, tam si test nekoupím - v lékárně mě všichni znají a hned by se to rozkřiklo, no MOŽNÁ si nějaké povezu s sebou, ale budu se snažit na to nemyslet a uvidímeeee!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Holky.
No dneska bude asi krize. Včera jsem šli spát kolem jedné v noci. Byli jsme zapíjet miminko od kamarádů. Včera se jim narodilo. Ten je tak krásňoučký. No tatínek miminka nám popsal porod skoro do detailu, tak jsem tam jenom mojemu drtila ruku a doma prohlásila že to nezvládnu. Manžel mi jen sdělil - ono ti nic jiného nezbyde.
No to jsou dobré vyhlídky.
Co jinak nového holky? Strouzek šla dneska na prohlídku co? jsem zvěavá co řekne
5. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
zabko: neboj, všichni přehání. A dá se to vydržet, opravdu jo. Ten výsledek stojí za to. Na porod zatím nemysli, nejdřív musíš přežít těch 9 měsíců :wink:
taky jsem zvědavá na strouzka... doufám, že bude mít fotečku
5. srp 2008 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já na porod vůbec nemyslela, jen jsem si teda včera vyposlechla co nás asi doufám čeká. Včera jsem si dělala testík a už tam jsou krásné tlusté //. Jsem moc ráda a už se těším na pondělí. Myslíte že mi doktor dá už fotečku z ultrazvuku?
5. srp 2008 v 07:39  • Odpověz
ahoj žabi. JJ taky jsem zvědavá co strouzek.
No naši kamarádi taky říkali, že porod raději popisovat nebudou, protože bych už pak nechtěla mimi. Já si ale myslím, že když žena chce miminko tak na takové věci nemyslí a pak zas na ty prožitky zapomene a vzpomíná už jen na to hezké. Myslím že zuzu nebo beránek jsou toho důkazem, protože jinak by nechtěly druhhé :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak nového nic, dvakrát líp než včera mi není, ale mám nějakou dobrou náladu asi to bude tím, že jsem se dobře vyhajinkala jak už jsem psala. Včera jsem si pohrála s miminkem, ale je to buřtík takový cvalíček. Až mi sousedi dodají foto tak přihodím. Ale jinak byla hrozně hodňoučká, klidná a hlavně smíšek.
Zabi a jestli jste miminko zapili pořádně tak to dneska budeš mít opravdu krušné, cítím s tebou :wink:
5. srp 2008 v 07:39  • Odpověz
zabi myslím že by mohl dr. ti dát fotečku. Však dneska uvidíme co strouzek :wink:
5. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
zabi, hafi: když mi sestra na porodním sále líčila, jak budeme mít třeba druhé, třetí, čtvrté - uprostřed kontrakcí - tak jsem jí tvrdila, že ne, že to nehrozí :grinning: ale to bylo tak v afektu :grinning:
zabko: já myslím, že dají. Ale musíš si říct... já si vzpomněla až jsem slezla z kozy a to už bylo pozdě :frowning2:
5. srp 2008 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.