• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
se budu muset už taky začínat poohlížet po nějakých těch testech :wink: :wink: :wink: co jsem četla tak snad nejlepší a nejdřív ukážou mamatesty. :slight_smile:
5. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
No Hafi já to zapila jenom džusem. Ještě že jsem vůbec nepila ani před tím než jsem našla //, protože to bych se asi včera nevymluvila že si nedám alkohol. Já totiž mám na alkohol alergii - já vím zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Mám to z injekcí co beru na alergii. No škoda mluvit. Už 3 roky vůbec nepiju. Ale manžílek to trošku přehnal tak to bude mít trošiščku horší dnes v práci.
5. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
zabi: já myslím, že není o co stát...já taky moc nepiju, od těhu a kojení skoro vůbec. Max. trochu vína nebo mojito...
hafi: jj, mamatesty určitě! stojí 2 proužky kolem 30Kč a jsou spolehlivé :wink:
5. srp 2008 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
jj zabi já to myslela obrazně :wink: :wink: :grinning:
5. srp 2008 v 07:45  • Odpověz
no a kdyby si pila po tom co si našla II tak bychom se na tebe :angry: :angry: :angry: :angry:
5. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
já taky skoro nepiju - max. pivečko, nebo jako zuzi mojito ale i jiné míchané nápoje ale to tak jeden dva a stačí. :sunglasses: :sunglasses:
5. srp 2008 v 07:47  • Odpověz
jé holky mojito...dala bych si... ale chlap mi včera vypil bílý rum :grinning:
5. srp 2008 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
tak zuzi přijeď k nám domů mám po cestě koupíme rum na zahradě mi roste máta a dáme si do nosu :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
hafi: tý jo to by byla akce... :grinning:
5. srp 2008 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé bude akce dneska? už se balím v práci a vyrážím směr Hafi. Jo a prosila bych nealko Mojito
5. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
zabi: tak to vezmeme tu minerálku co mají v obchoďáku... ta je taky výýýýýýýýýýborná chlazená už sama o sobě
5. srp 2008 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
že by mejdlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to dnes vypadá slibně vás poberu mám sebou v práci auto :sunglasses: :sunglasses:
5. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
No tak dneska mám na obídek opět zapečenou brokolici - můj chlap se mi směje že už to jsou ty chutě - tu brokolici bych mohla každý den a moooc. Co vaříte dneska vy?
Hej myslíte že se Stroužek dneska ještě přihlásí nebo to půjde někde zapít džusíkem :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
ok. v kolik? :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Dneska jsem si koupila jahodový džusík tak ho vemu sebou
5. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
no to nevím co nám na menu uvařili v restauraci - počkej žabi podívám se :grinning: :grinning:
150g Kuřecí steak se sázeným vejcem, hranolky 74.00 Kč
100g Maďarský guláš, vařené těstoviny 64.00 Kč
300g Čerstvý zeleninový salát dle vašeho výběru, teplý toust 74.00 Kč
Polévka: hovězí vývar s játrovou rýží
5. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
no vidím že ten srazík asi bude v brzké době :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
jé dala bych si ten kuřecí steak a hranolky - prosila bych objednat na 12:00
5. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
já bych do srazíku šla. Ale pro mě nejlíp někde v Porubě - moc se nevyznám v OV - leda bych musela jít s někým za ručičku.
5. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
si taky dám guláš jsem měla sobotu i neděli :grinning: :grinning: ok objednám na jméno žabka stůl pro kolik?? :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
no kolik nás tady je?
5. srp 2008 v 08:22  • Odpověz
klíďo Poruba je to má nejoblíbenější část Ostravy šest let jsme bydleli s manžou v podnájmu na Podroužkově ulici na Pustkovci
5. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
jo takhle no tak to budeš muset dojet do Mariánských Hor chodíme tu s kolegy do restaurace Edmond Dantes :wink:
5. srp 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
no a kdy teda uděláme srazík?
5. srp 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
No a nebo bych si dala pizzu. Máme oblíbenou pizzerii vedle Krajského úřadu - myslím že se jmenuje Giovanni.
5. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
tak šup sem návrhy já ještě týden a už se budu chystat na okna takže moc časíku nebudu mít :sweat_smile: :sweat_smile: a Porubačky taky vymyslete kde když to má být Poruba :sunglasses: :sunglasses:
Panoramka?? tam se nekouří nebo nějaká zahrádka??
5. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
jééé tak pobočku máme i v Karviné Giovanniho a je fakt super :wink: :wink: ale ještě lepší pizzu dělají v Karviné na náměstí a tam dělají super mojito s kupou ovoce i nealko zabi :wink: :wink:
5. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Hafi mě názvy hospod moc neříkají . ALe vzhledem k tomu že jsou mezi námi i malé děti by byla zahrádka nejlepší. Asi by měli navrhnout něco ti co to tady znají. Jak říkám já znám pizzerii Giovanni a je tam i zahrádka a ta pizza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Jé holky musíme se domluvit. Úplně mě to nadchlo mít srazík :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
Hej co třeba příští týden v úterý?
5. srp 2008 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.