• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no ta pizzerka o které zabi mlluvíš tak by nebyla špatná bylo by to napůl cesty i pro andu kdyby se chtěla přidat. A kde se nám vlastně toulá andu ještě spí a nebo uklízí a nemá na nás časík :grinning:
5. srp 2008 v 08:31  • Odpověz
no myslím že nic nemám a v tom případě jsem pro :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
No právě, že by to bylo opravdu na půl cesty. A je tam i zahrádka , kdyby Zuzi vzala malou, tak nebude chuďátko zavřené nekde v hospodě. Andu to má taky docela blízko. Ty taky . A další holky doufám taky to maj nějak tak akorát
5. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
já taky bych souhlasila. Budu mít už po kontrole a budu zase o něco chytřejší :grinning:
5. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
jj zapijeme juice poteče proudem :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
holky né příští týden né to jsem pryč :frowning2:
5. srp 2008 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
jinak já dojedu všude, a klidně vzemu žabku z Poruby za ručičku :grinning:
5. srp 2008 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé Zuzi my zapoměli že ty jedeš pryč. No tak to se bude muset vymyslet jinak. Nějaké návrhy? mě vy vohovovaly ty úterky - ale zkusím se přizpůsobit. Jo a můžu až tak v pět. Jela bych hned z práce. Takže dávejte návrhy, čekám
5. srp 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tedy vy jste se rozjely :sweat_smile: Nestíhám číst, kolik toho je...a za chvíli se mi probudí dítě a bude po čtení úplně :confused: :grinning:
Zuzu, neboj, určitě tady sama nezůstaneš jako snažilka, já určitě budu těhu později, ty příští měsíc nahlásíš // a bude :wink:
5. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj beránku. Máme v plánu srazík. Co ty na to? i s malou samozřejmě. :wink:
5. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Tak pokud se domluví nějaký termín, ráda se přidám.
5. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
Odpoledne můžu klidně i bez dcery, ráda si odpočinu :wink: :sweat_smile: Jen se musím domluvit na hlídání a není problém...
5. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
ahooooj tak se hlásím jako ofic těhule :wink:
5. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
strouzi ahojík - tak ofico velikáááááánskáááááá gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
díky jsem šťastná jak blecha
5. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
no vůbec se ti nedivím :slight_smile:
5. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
ale vyklepaná jsem byla jak nikdy, ráno jsem lítala furt na záchod, nervy v kýblu, klepala jsem se jak osika ani spát jsem nemohla, já jsem na tohle hrozný nervák
5. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Strouzi tak gratuluju. To je super. A vše v pohodě? a co už jsi ho viděla? a co srdíčko? a v kolikátém týdnu teda jsi? Jsem hrozně zvědavá.
5. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
strouzku moc závidím...a gratuluji :wink: teď už můžeš být v pohodě a už se nenervuj :wink:
jinak holky ohledně srazu: kromě příštího týdne můžu v podstatě kdykoliv... malou mi pohlídá tchyně nebo manžel... takže záleží jen a jen na vás... :wink:
5. srp 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
díky holky, jsem v 5 tt + asi 2 dny takže jen bublinka šla vidět na srdíčko jdu 25.8.
5. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
Strouzi tak už to mas za sebou a jsi klidnější že? No tak to já si myslím že mi taky nepůjde ještě vidět srdíčko - pokud tam bude bublinka. No asi si taky budu muset počkat. Ale už se těším - ale nervy v pondělí taky určo budu mít.
5. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
Strouzku, taky moc gratuluji k prvnímu oficiálně potvrzenému miminku na tomto tématu :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Tak viděla jsem že Strouzek se nám přestěhoval do Duben 2009.
Holky co je? kde je kdo? tady to nějak umřelo
5. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
já jsem tadyyy!!!
5. srp 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
aspon někdo. holky to dneska asi přehánějí s prací, že nepíšou. Zuzi tak co ten srazík? uděláme nějaký?
5. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
no já jsem jednoznačně pro... kromě toho příštího týdne to jsem fakt daleko.. no ale kde, to nevím, to musíte vymyslet, já se až tak nevyznám, a jídlo - na tom mi až tak nezáleží, stejně si tam nebudu moci nic na jídlo dát... ale bude to asi ooooooooomamně vonět :grinning:
5. srp 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
jsem zpět :sunglasses:
5. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
Zuzi ty držíš nějakou dietu? nebo proč si nemůžeš dát nějaké jídlo. No mě napadla Pizzerie Giovanni - je vedle krajského úřadu. bylo by to tak na půl cesty k andu a i hafi by to měla docela blízko.
autor
no Hafi, neříkej že jsi tak moooc pracovala? :slight_smile:
holky já příští týden nemůžu mám dovču :frowning2: tak si srazík užijtě :wink:
5. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.