• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabko: no dietu ani ne, spíš mám některá jídla zakázaná...holt lov na velryby je úspěšný :grinning: nemusím hubnout, ale nesmím přibrat... potřebuju se aspoň trochu dostat do formičky než otěhu... ale nijak drastický... nejím sladké, tučné, mastné, produkty z bílé mouky atd...
ahoj hafi
5. srp 2008 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
neeee :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem na obídku :wink:
5. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
hafi: a co bylo?
strouzi: příští týden to doufám nebude... a když, tak i beze mě... :unamused:
5. srp 2008 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
holky já to udělala fikaně přešla jsem od jednoho gyndaře k druhému a ten druhý nechce kartu takže nezjstí že jsem za rok přibrala tolik :grinning: no ne že bych tolik přibrala spíš jsem u doktora vždycky lhala o váze :sweat_smile: teď jako těhu by mě postavil na váhu divil by se aj ušima kolik mám doopravdy
5. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Tak může být sraz za dva týdny :wink: Vždyť nám nic neuteče :slight_smile:
5. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
No příští týden srazík nebude, to je jasný. Strouzi a kolik vážíš ? jestli se tedy můžu zeptat?
Hafi co sis dala teda?
5. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
Tak já mám nyní váhu jako před prvním těhotenstvím, takže můžu zase v klidu otěhotnět a snad to zase tak moc moji postavu nepoznamená :wink:
5. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
za dva týdny není problém u mě. Ale kdyby to bylo to úterý , vůbec bych se nezlobila :grinning:
5. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz
kuřecí steak se sázeným vejcem a hranolky (ty bych klidně vyměnila za brambory, ale u menu si nemůžu vybírat) :wink: ale i tak to bylo mňamy

klidně souhlas se srazíkem za dva týdny a třeba to úterý jak to vyhovovalo žabce

strouži o váze ani nemluv za tu dobu co mám sedavé zaměstnání to jsou dva roky tak 8 kilo nahoře no fuj bych se měla nad sebou zamyslet od září nastupuju na aerobic :astonished:
5. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Proti úterý taky nic nemám :slight_smile:
zabi na váhe neptej radši :angry: ne tak jo že si to ty, měřím 180 cm a váha 75 kilo :pensive:
holky u mě bude problém i za ty dva týdny jsem přeci jen z větší dálky a kdoví jak seženu odvoz, manža je furt někde v luftě :frowning2:
5. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz
strouži jsem se jukla na tvůj pas tady na koníku a máš tam napisano termínek 6.4. - to se narodila moje mamča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tvrdohlavý beran :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Strouzi tak z toho si nic nedělej. Já za poslední rok hodne přibrala. M ám ted při výšce 178cm váhu 77kg - takže jsem na tom o trošku hůř. :frowning2:
5. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
mě moje váha ani neva ale nesmí mi někdo říct ježiš ty si ale přibrala nebo tý jo ty ses spravila. nejvíc jsem se bála co řekne doktor
5. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
strouzku: v pohodě :wink: kdybych měla já říct, kolik vážím... :confounded: no nic, váhu radši necháme být :grinning:
hafi: zní to dobře...
5. srp 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Strouzi Bruntál je trošku dál , ale třeba ti to výjde. Budeme rádi , když se nám přijdeš ukázat. Tak holky může být teda srazík 19. 8. ? vyhovuje všem? a vyhovuje všem ta Pizzerie nebo nějaký jiný nápad? a v 17hodin?
5. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
Strouzku můj manžílek mi řekl že jestli přiberu nějakých 15 kilo tak budu jak tuleň :frowning2: . No hold, je to trochu má vina , ale i ty svinské prášky co do sebe láduju.
5. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
Jo mě každý říká že mi to manželství svědčí. Strouzi a řekl ti něco doktor na tu váhu? mě určo řekne - ten můj totiž před půl rokem začal shazovat kilča a byl nejchytřejší a poučoval mě jak mám cvičit - blbec
5. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
já se hlasím že klidně sice se ještě budu muset domluvit s manžou ale prozatím jo :wink:
5. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
zabi neřekl nic, je to tím že jsem od dneška u nového doktora tak neví kolik jsem vážila před rokem říkal že kartu od starýho ani nepotřebuje když jsem nerodila ani nic jen prevence a ty vždy v pohodě. tak si založil svojí novou kartu a vážit mě nevážil jsem jen řekla váhu co vím z domu. mě přijde že jsem při HA nepřibrala to spíš až jsem začala doma víc vařit,sedavé zaměstnání atd. jo a teď se mi zdá že jsem přibrala těma vitamínama blbýma
5. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
tak jo myslím na toho 19.8. ale neslibuju dám vědět jestli bych dojela
5. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Strouzi a doporučil ti nějaké vitamínky?
5. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
ne já už je beru , koukal jak puk, já na něho vybafla že nekouřím, jaké vitamíny beru už x měsíců, že teď piju těhu čaj i, že dokonce i manža bral při snažení vitamíny, ten se divil i ušima :grinning: prej takové připravené a pečlivé pacientky dlouho neměl
5. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
holky znáte něco zaručeného jak zhubnout já už sladké omezila na minimum, bílé pečivo jsem neviděla ani nepamatuji, kuřecí maso převládá a na večer to jím jen nějaké ovoce nebo jogurt, psa jsem si pořídila abych měla důvod chodit na procházky a furt nic. :confounded: :confounded: :confounded:
5. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
já jo, já přijdu!! třeba ta pizzerie...:wink:
já po vitamínech taky přibrala, ale až po těch Calibrum Mami. Jinak si koupím asi kyselinu listovou jen samotnou a tu budu papkat, teď v létě j vitamínů dost...
5. srp 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
jj já taky přibrala po calibru ale baby plan. teď beru femibion a myslím že je lepší nezdá se mi že bych byla tak nateklá
5. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
hafi: možná jsi typ, který přibírá po mléčných výrobcích nebo i mase (kuřecím)
Jogurty jsou jedna z věcí, kterých se nedokážu vzdát. To radši umřu tlustá :grinning: ale jinak fakt neporadím... já zhubla asi 16kg a ještě by to chtělo, ale teď nehubnu, teď si to držím
5. srp 2008 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
no tak já to samé bez jogurtů a ještě mlíko toho se nezvdám - no nic tak škrtnu úplně sladké a stanovím si pro sebe nějakou rozumnou hodinu po které nebudu jíst a zkusím to no a od 25.8. mám aerobic díky výměně oken a malovní a pak už začne normálně v karviné hodiny aerobicu tak začnu chodit a bude :wink: :unamused: :unamused:
5. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
zuzi tak to seš dobrá a jak se ti to podařilo zhubnout těch 16 kg
5. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.