• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
No holky já před rokem zhubla, ale nějak jsem se v jídle neomezovala ale fakt jsem jedla tak 6krát denně a malé porce, ale hodně jsem cvičila. Pohyb je hodně důležitý. Ale ted se mi nic nechce.
Já teda beru jenom listovku asi od dubna. Ale ted hodne sním zeleniny a ovoce. tak doufám že to stačí. Čaj v takovém horku si neumím přestavit - vodu neperlivou a sem tam džus - jako dnes jahůdkový
5. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
hafi: z mé původní váhy se hublo zpočátku samo... ale tolik nebudete vážit ani se strouzkem dohromady :wink:
5. srp 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
zuzu :grinning: holky serte na váhu, až my budem hubený budou hubený studení :grinning:
5. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
strouži moje řeč jako vychrtlinu by mě manže stejně nechtěl tak spíš pokusím o zpevnění

jo holky a ty mamatesty jsou jen v lékarně nebo i v supermarketech. Jsem třeba v tesku viděla že tam nějaké mají :slight_smile: :slight_smile: si nakoupím nějaké když jdu šmejdit do obchodu :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
já tu váhu ted neřeším. pro mě je důležité aby to co mám v břichu bylo zdravé
5. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
jj žabi ty tím tuplem váhu neřeš ty se teď musíš šetřit a žít ještě zdravěji než si žila doposud teda pokud to ještě jde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ale hafi ty ses rozhodla jít nakupovat? Ty mamatesty jsem v obchodě nikde neviděla - jen v lékarně. Holky mě se chce tak strašně moc spát. Jsem zvědavá kdy tu dneska usnu. Dneska je pohodička a hodiny ale stojí na místě - mohli by se trošičku hnout.
5. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
to jo to jo - tak o dvě hoďky dopředu ať nejsem moc náročná.
JJ jdu nakupovat pečivo něco dobrého na hamání pro manžu no tak sem chtěla juknout i po takové věci co v šupleti se budou ke konci cyklu hodit, možná teda :wink: :wink: :wink:
5. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
autor
Tak to jo. Já jsem dneska sama - manžílek jde na fotbálek. Asi příjdu domů a seknu sebou do postele. Taky jsem chtěla někde vyrazit do obchůdku - ale na hadry. ale co já vím jestli má cenu investovat do nových hader když je třeba za par měsíců neobleču :angry:
5. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
žabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se sejdem ve futuru :wink: se nakazím těhu bacilkama :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
Vy jste se zase rozjely, u nás se obědvalo a teď jsem uspávala dítě :wink:
Já jsem vitamíny v těhotenství vůbec nejedla, jen před otěhotněním jsem pár měsíců měla kyselinu listovou a baby plan, ale tak měsíc před otěhotněním jsem už neužívala nic, stéjně se jedná o umělé vitamíny, které se ve velké míře vyloučí. Jedna jsem normálně, takže mně ani dítěti nic nechybělo...
5. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
No Hafi dneska bych ti tam asi usnula - leda že by jsi vzala nákupní vozík a já si do něj lehla. Ale někdy není problém zrealizovat nákup ve dvou :wink:
5. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
Váhu si udržuji už 10 let stejnou, ale jsem skoro vegetariánka, takže jím hlavně zeleninu a ovoce, nemám ráda tučné a nikdy jsem ani ráda neměla, vždy jsem byla na svou postavu dost přísná a hodně cvičila, ovšem teď jsem ráda, když jdu jednou týdně do posilovny a to ještě hlavně kvůli tomu, že si pokecám s kámoškou, no samozřejmě že i kvůli zpevnění postavy.... :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
jejda vegetariánka, já bych bez masas nepřežila ani týden
5. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz
A ty vaše výšky vám závidím, já mám bohužel "jen" 168cm :wink:
5. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz
Mně se chce taky spát, a to nejsem ani těhotná :grinning: Ale v počátku těhotenství se mi chtělo strašně spát, přešlo to asi po 3 měsících, ale pamatuji si, že jsem večer přišla z práce a vždy se doplazila na gauč a usla během vteřiny, hodinu tvrdě spala, vzbudila se a snědla zeleninový vývar, nic jiného jsem zpočátku nějak nemohla a šla spát....to byl život :grinning: :grinning: No a dnes si neumím představit takovou únavu, když se mám starat ještě o dítě, no jsem zvědavá :confused:
5. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
Holky já mám fakt krizi. Řežou mě až oči, jak by chtěli být zavřené. Tu zemřu ještě hodku a půl :rolling_eyes:
5. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
Zabko, naprosto tě chápu a soucítím s tebou :wink: Tak se jdi projít na chodbu nebo na vzduch....
5. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz
žabi ja to tak měla květen, červen to jsem brala zodac a ten mě teda pořádně uspával takže s tebou cítím :grinning: :grinning: nechci strašit ale kámoška taky první trimestr byla pořád jen unavená a chtělo se ji spát i když vím že ty máš únavu po včerejším ponocování :wink: :wink: jinak druhý trimestr měla kámoška energie na rozdávání a třetí už zase odpočívala :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
Jo já myslím že mám spánkový deficit z dnešní noci, ale já to dneska doženu.
Jen ten koš prádla co mám doma mě děsí už asi týden. Nejsem schopna ho prostě vyžehlit. Děsné. Dneska aspon trošku při televizi večer musím.
Holky jestli budu takhle jako dnes unavená další měsíce - tak to asi v práci nedám
5. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
valím dom holky páček
5. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz
no strouži papa hezké odpoledne :slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
Zabko, neboj, v práci to zvládneš, já jsem byla v práci až do konce 34tt :wink:
5. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
Chce to odpočívat a hlavně po práci si doma kdykoliv lehnout :slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahojte holky. Já neměla čásek, hlídala jsem 9 měsíčního syna od sestřenky. A možná budu hlídávat častěji, takže zatím vám nedokážu říct, jestli na sraz dorazím:frowning2: Jinak, Beranku, píšeš "jen" 168... Tak já píšu JEN 156 :grinning: no jo, malinká po mamince a navíc vypadám tak na 18 - to abyste věděli, kdybych náhodou na srazík mohla, že se k vám nechce vetřít nějaká puboňka:grinning:

No nic, mám hlad jak vlk, nějak jsem se nestihla najíst :wink:, tak si jdu něco uklohnit :wink:
5. srp 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
Andu tak z tebe je chůva? no aspon nějaká jiná činnost než uklízení co? Tak naber vzorek a at se zachvíli zadaří.
Holky já jdu domů. Mějte se krásně a zítra čusík
5. srp 2008 v 15:17  • Odpověz
Žabi, no aspoň nějaké rozptýlení, když už nemám pořádnou práci:wink: Měj se hezky:slight_smile:
5. srp 2008 v 15:18  • Odpověz
ahojte baby,
andu: chůva...tak aspoň si to natrénuješ...
jsem k.o., měli jsme návštěvu. Zítra budeme v zoo, tak moc nekrafejte :wink:
papa
5. srp 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Jakpak se máte?
6. srp 2008 v 07:28  • Odpověz
ahoj zabi, my zrovna mizíme do ZOO-OO-OO!!!
krásný den všem :wink:
6. srp 2008 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.