• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobré ráno holky
zuzu tak si to užijte

zabi a jak se máš?? nevolnosti nebo něco?
6. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
dobré ráno kočky
zuzu hezký výlet do zoo.
Jak se vám všem daří?? Já dnes končím dříve, včera jsem pomáhala taťkovi přibíjet laťky na střechu a podařilo se nám to dokončit tak dnes mizím z práce dřív a jdeme věšet tašky :wink:
6. srp 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
Ahoj Strouzi a Hafi.
Strouzi žádné nevolnosti zatím nemám - a abych řekla pravdu ani po nich netoužím. Akorát jsem unavená a pořád bych spala. A co ty? Ted nevím jestli jsi včera psala jestli už bylo vidět srdíčko? Já jsem moc zvědavá na pondělí.
Hafi ty se máš že jdeš dříve z práce, ale tašky dávat - to ti naezávidím, ale aspon to budete mít hotové.
6. srp 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
no holky kde jste?
6. srp 2008 v 08:31  • Odpověz
ahoj hafi

srdíčko?? nene to je brzo takový flíček srdíčko pujde vidět asi za 3 týdny :wink:

jo a nevolnosti, paráda, jsem se přechválila a dneska už jsem málem pozvracela faktury na stole :frowning2:
6. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile:

Hezký sluníčkový den, přeju ažádné nevolnosti!:wink: Já dnes musím něco udělat doma, když jsem včera nic nestihla a apk valím do centra:wink:
6. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
Strouzi tak ty už i zvracíš? ty bláho. Na tohle se opravdu netěším :unamused: .
Já jsem se dneska trošku nachladila - můj manžílek jak šel v noci spát, otevřel balkonové dveře v kuchyni tak jsem měli krásný průvanek - no a já začala kašlat - jsem říkala že ho zapleštím asi.
Andu ahoj. Tak zase jdeš makat? no zaslouzila by sis už nějaký odpočinek ne? pořád jenom dřeš.
6. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
Žabi, však včera jsem si od domácích prací odpočinula a dneska to taky nebudu přehánět. Asi jen domaluju v pokojích detaily jako jsou rožky a pak jedu k tomu ďurologovi, pořešit co se mnou dál, a taky musím zajet na poštu, už mi přišel ten zázračný Femigard :wink:
6. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný den bez nevolností, to hlavně pro těhulky :wink:
Zuzu, ZOO miluji, takže trochu závidím, ale my byli nedávno, tak nemůžu chodit každý týden :grinning:
6. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Ten Femigard, to bude něco podobného jako Gynex? :confused: Ten mám doma zase já, měla bych si ho zase vytáhnout, a kontryhelový čaj jsem už taky dlouho nepila....
6. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
ahoj andu a beránku

femigart je myslím hodně podobný gynexu co jsem tak četla. andu ty ho bereš na co? na úpravu cyklu?
6. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
Já mám doma ještě půl lahvičky Gynexu, tak ho využívám. Koupila jsem si ho hlavně proto, že po porodu přece jen tělo je trochu rozházené a nevím jak ovulace, ale nějak cíleně jsem si ho nekupovala...uškodit neuškodí, tak jsem zkusila...
6. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Strouzku, jak je, už je to lepší?
Já jsem měla na počátku těhotenství žaludek na vodě, ani jednou jsem nezvracela, ale pomáhal mi hlavně čerstvý vzduch a žádné vůně, pachy atd., úplně jsem přestala používat parfémy, i sprchový gel mi vadil, fakt žádná vůně, jen čistý vzduch :wink:
6. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
jj už jo , bylo to asi tím že jsem sežrala vitamín na lačný žaludek a tak se mi udělalo blbě, jak sem to zajedla už bylo dobře. parfémy a tak mi nevadí ani pachy, ale radši to zaklepu :wink:

a co jeřáb ptačí ten je taky dobrý a je levnější než femigard
6. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
Beranku, jojo, jak píše Stroužek, mělo by to být obojí podobné. Už jsem si ho chtěla koupit hned, jak se mi ten cyklus rozhodil, ale nakonec jsem se rozhodla zajít za Dr., boť jsem si myslela, že to bude rychlejší...No teď vydím, že nebylo, tak to zkusím s Femigardema taky to vypadá, že jsem bez té ovulace, teď měřím, tak třeba mi dopomůže i k ní...
6. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
krásný den holky :slight_smile:
6. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
jen asi prolítávám, je mi blbé tu nějak moc vysedávat, jak tady máme tu sestřenku a MK mi chybí jako festttttttttttttttttttttt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
a hned nad sebou vidím, že strouzek má u nicku 6tt, to je krása, takže mooooc blahopřeju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pohodové těhu a krááásné mimiško :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a co zabka? kdy jde k doktorovi?

začíná se to pěkně těhulkovat.. hop sem ke mě taky pár těhu bacilků.. :slight_smile:
6. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
s tou ovulkou.. já ji měla před 2 dny po dloooouhé době, sama jsem to cítila.. tak snad je to na dobré cestě a MS se dostaví sama od sebe a nebudu muset znovu na vyvolávačku :unamused: :frowning2: ..
6. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
ahoj misakri
6. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
Ahoj misakri.
No Strouzek už má kontrolu za sebou a mě to čeká příští týden v pondělí - 9:15hod. Doufám že vše bude ok. Už se ale těším co mi doktor řekne. Ať už víme jestli je vše v pořádku nebo ne.
6. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tu. Bylo to náročné - chytla jsem se s tchyní... no jako vždy. Ale ZOO krásná - chodíme tam snad každý měsíc :slight_smile: a pak jsme kukli na miniuni miniaturky, tam se nám líbilo taky moc...
jsem k.o...
mám pořád MS bolesti, musím vydržet do pondělí do testu....chjo
6. srp 2008 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
tak u mě totální propad teplot, takže MS dnes., max. zítra :cry: :cry: :cry: asi nemusím říkat, že mi je z toho nanic... radši vás tu nebudu depkovat... :frowning2:
7. srp 2008 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi.
Tak jak čtu tak jste si včerejšek užili Tak to má být. My jsme včera vyrazili do Futura - byla jsem přemluvena. Tak jsme si šli zaplatit na pátek lístky na Bathory - jsem moc zvědavá jaké to bude. Už se těším. Pak jsem obešli obchody - koupila jsem si 2 trička a byla jsem spokojená.
Zuzi to mě mrzí že MS dorazi, ale hlavu vzhůru - příští měsíc se určitě zadaří :wink:
7. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
zabko děkuji...
jé Bathory to bych taky šla, musím ukecat muže... jdete dneska???
7. srp 2008 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nene, jdeme v pátek na 17 hodinou. Dávají to i ve 20 hodin, ale pokud jdeš v 17hodin tak to máš za 99Kc jinak myslím kolem 140kc. Takže nějakých 80 kc ušetřených. Nehledě na to že kdybychom šli ve 20hodin tak v půlce usnu :grinning:
Slyšela jsem samé kladné ohlasy, tak uvidíme
7. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak střecha položená, jupí. Jsem totál k.o. Manžel opět pracuje do večera, ale tentokrát je i tchán v práci tak to bude bájo. Pustím psa vytáhnu si lehátko a budu odpočívat. To bude dneska vegáč, ale než. :frowning2:
Žabi taky jsem slyšela, že Bathory je super a chtěla bych taky manžu přesvědčit ať si zajdeme tak snad to o víkendu vyjde.
Zuzi takže říkáš klasika jo zoo super, s tchýni normálka. A jinak klidně si tu postěžuj vypovídej z depky. Od toho tu to téma je. A hlavně u koníkování z hluboka dýchej a nasávej těhu bacilky ať to příští cyklus vyjde :wink: :slight_smile:
7. srp 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj Hafi.
Jé tak vy už máte střechu? já chci taky!!!§ Včera nám poslala makléřka nabídku bytu - kousek od nás - nízká zástavba - byt 86m2 a nádherně spravený - úplně podle mého vkusu - ale ta cena 3200000
7. srp 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
Též to mohla prodávat za 2,5 milionu - to bychom hned brali. Ale 3,2mil je mazec :astonished:
7. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
tu střechu žabi nemáme my, ale moji rodiče na hospodářské budově. Já bydlím u tchána a naši bydlí na druhé straně vesnice tak jim občas vypomůžu. Musím vrátit taťkovi, že nám už hodně pomohl. :slight_smile: :slight_smile:
Ty ceny za byty jsou fakt šílené. :astonished: :astonished: No snad se vám žabi podaří najít něco podle vašich představ co se týče vzhladu a i ceny ať se s mrňouskem můžete nastěhovat do nového svého :wink: :wink:
7. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.